Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ???
dubiDatum: Četvrtak, 14.05.2015, 01:29 | Poruka broj: # 481

Poruka: 64
Status:

Quote DIVAK22 ()
U T-2 ne koci uobste i radi dobro.


Ajde Divak, udijeli raji kakvu dobru listu smile il' podući kako se skenira kanale, bog će ti platiti smile
ViceDatum: Četvrtak, 14.05.2015, 02:15 | Poruka broj: # 482

Poruka: 116
Status:

moze neko da posalje na pm ako ko ima t2 status plsss smile
milorad031Datum: Četvrtak, 14.05.2015, 16:26 | Poruka broj: # 483

Poruka: 14
Status:

Ako neko ima ULTRU...ili miniULTRA...hvala moze na pp
nikolaswcDatum: Četvrtak, 14.05.2015, 20:34 | Poruka broj: # 484

Poruka: 11
Status:

I ja imam molbu za Ultra i Mini ULTRA .... pleaseeeeee
MaksDatum: Subota, 16.05.2015, 12:18 | Poruka broj: # 485

Poruka: 160
Status:

dal bi htio neko da mi dodeli bugarsku listu? HVALA
zoka77Datum: Nedjelja, 17.05.2015, 19:43 | Poruka broj: # 486

Poruka: 13
Status:

Pozdrav svima,jel ima neko pink tv za vlc da gledam veceras?
nimlaDatum: Nedjelja, 17.05.2015, 19:53 | Poruka broj: # 487

Poruka: 163
Status:

http://mladi.info/index.php?type=1&a=vijesti&id=7943

UGLEDAJMO SE SVI NA OVOG MOMKA !!!! SAMO NAPRIJED!!! NIKAD PREDAJA!!!!
DIVAK22Datum: Ponedjeljak, 18.05.2015, 14:42 | Poruka broj: # 488

Poruka: 360
Status:

Quote nimla ()
http://mladi.info/index.php?type=1&a=vijesti&id=7943

UGLEDAJMO SE SVI NA OVOG MOMKA !!!! SAMO NAPRIJED!!! NIKAD PREDAJA!!!!

Da ali tamo nema dzjaba da se gleda TV tako da nema sta da ga gledamo ovi , on se bori da izkoristi svoj znanija u internetu dok ti sedis ovde i cekas nesto izpasti,neko nesta da se izpusti da bi gledal TV.Tako da zakljucimo on je kreativac a ti si obicna budala ko ceka nesto i ti neznas bas sta.
nimlaDatum: Ponedjeljak, 18.05.2015, 15:45 | Poruka broj: # 489

Poruka: 163
Status:

Quote DIVAK22 ()
Da ali tamo nema dzjaba da se gleda TV tako da nema sta da ga gledamo ovi , on se bori da izkoristi svoj znanija u internetu dok ti sedis ovde i cekas nesto izpasti,neko nesta da se izpusti da bi gledal TV.Tako da zakljucimo on je kreativac a ti si obicna budala ko ceka nesto i ti neznas bas sta.

Ako nista bar sam normalan i kulturan, što ti neces nikada biti. pozdrav
blejd85Datum: Ponedjeljak, 18.05.2015, 20:37 | Poruka broj: # 490

Poruka: 234
Status:

gledajte veceras TvViet
user: vikend
pass: tvviet
DIVAK22Datum: Utorak, 19.05.2015, 17:10 | Poruka broj: # 491

Poruka: 360
Status:

Quote nimla ()
Ako nista bar sam normalan i kulturan, što ti neces nikada biti. pozdrav

Xaxaxa dobar vic pravi komik si ti.
d3goDatum: Srijeda, 20.05.2015, 14:06 | Poruka broj: # 492

Poruka: 155
Status:

ko ima iptv sa drima da nije javno stavljena na forume , sa user i pass da ima cento cento kanal , neka mi stavi mail ili skayp ime na pp radi dogovora razmene liste , u zamjenu nudim extra iptv exyu nalog koji če imat samo on i niko vise. nemojte mi stavljat listu na pp , dogovorit čemo se preko maila ili skaypa.

ima li ko listu kanala od cika kure da vidim ponudu kanala koje ima nek mi stavi na pp
DIVAK22Datum: Srijeda, 20.05.2015, 15:03 | Poruka broj: # 493

Poruka: 360
Status:

Quote d3go ()
ko ima iptv sa drima da nije javno stavljena na forume , sa user i pass da ima cento cento kanal , neka mi stavi mail ili skayp ime na pp radi dogovora razmene liste , u zamjenu nudim extra iptv exyu nalog koji če imat samo on i niko vise. nemojte mi stavljat listu na pp , dogovorit čemo se preko maila ili skaypa.

ima li ko listu kanala od cika kure da vidim ponudu kanala koje ima nek mi stavi na pp

Ta lista ot cika kure je stavljena davno ovde na forum.E kako ce imati samo on nalog ot ex-yu lista kad go imas i ti i koj znaje na koliko ljudi si ponudil ova lista.hehehe ma druze ti stvarno mislis ovde ljude za budale.hahahaha
d3goDatum: Srijeda, 20.05.2015, 16:09 | Poruka broj: # 494

Poruka: 155
Status:

ko ima iptv sa drima da nije javno stavljena na forume , sa user i pass da ima cento cento kanal , neka mi stavi mail ili skayp ime na pp radi dogovora razmene liste , u zamjenu nudim extra iptv exyu nalog koji če imat samo on i niko vise. nemojte mi stavljat listu na pp , dogovorit čemo se preko maila ili skaypa.

aj divak ne seri ,nemas ti pojma sta pričaš, za taj nalog sto ga ja dajem, je samo moj a ja ga nekoristim, zato nepričaj glupost,i ako neznas , mislim da si ti tu samo smetalo svima ,neznam sto si vlasniku dao tog sajta, mozda pare ili .... ,da te još nije maknuo sa tog sajta. ja sam čovjek od reči a ne budala i smetalo ko i ti . ko me zna ,zna da ja nelazem i nikog nediram dok mi nesmeta , i svako ko mi je nesto dao ,dobio je duplo bolje , i tu na forumu sam ljudima vec svasta dao iako nebih trebao
nimlaDatum: Srijeda, 20.05.2015, 20:56 | Poruka broj: # 495

Poruka: 163
Status:

d3go, ma drug pusti ga ne vrijedi nerviranja wink
d3goDatum: Srijeda, 20.05.2015, 22:04 | Poruka broj: # 496

Poruka: 155
Status:

mene tesko iznervirat al moram malo da ga piknem
d3goDatum: Četvrtak, 21.05.2015, 12:38 | Poruka broj: # 497

Poruka: 155
Status:

ko ima uplatit nalog moja tvoja tv i slične sa područja exyu i htio bi te iste kanale đabe gledat nek mi pusti mail ili skayp ime na pp

sabiram različite iptv sa drima uzete iz područja exyu koje vam rade i da nisu javno stavite i zelite se zamjenit samnom , davam jedan nalog gratis , uz to da ja tu vasu iptv necu koristit . znači vi men jednu i imat čete dve da koristite. poštena ponuda

ko ima cento cento iptv sa user i pass sa drima da mu radi isto dajem gratis nalog

svi koji imate sta za zamjenit nek mi stave svoj mail ili skayp ime na pp , pa čemo posle se dogovorit ( nemojte stavljat liste na pp)
DIVAK22Datum: Četvrtak, 21.05.2015, 16:28 | Poruka broj: # 498

Poruka: 360
Status:

Quote d3go ()
ko ima uplatit nalog moja tvoja tv i slične sa područja exyu i htio bi te iste kanale đabe gledat nek mi pusti mail ili skayp ime na pp

sabiram različite iptv sa drima uzete iz područja exyu koje vam rade i da nisu javno stavite i zelite se zamjenit samnom , davam jedan nalog gratis , uz to da ja tu vasu iptv necu koristit . znači vi men jednu i imat čete dve da koristite. poštena ponuda

ko ima cento cento iptv sa user i pass sa drima da mu radi isto dajem gratis nalog

svi koji imate sta za zamjenit nek mi stave svoj mail ili skayp ime na pp , pa čemo posle se dogovorit ( nemojte stavljat liste na pp)

Xexexexaxa ajde ljudi navalite na d3go ponuda on je seriozan momak stalno nesto menja kupuje prodaje naloga nikad nista ne koristi kad vi da nesto ce radi dok ste zivi ajde jurus (polako jedan po jedan da moze na svaki da da ponesto na pp).Da znate za svako nesto garantiruje -kako kaze:( ja sam čovjek od reči a ne budala). Ajde navalite na ovi Robin Hood.hahaha
d3goDatum: Četvrtak, 21.05.2015, 17:31 | Poruka broj: # 499

Poruka: 155
Status:

neznas ti divak mene , ja sam ti stvarno robinhud , ni neprodajem ni ne kupujem al pomagam ljudima zato sto i ja nekada nisam imao nista a zato i imam sada svasta , jer znam da poštujem ono sto se mi je davalo . ako nevjerujes kakva sam ti ja dobričina , napiši sta ti treba da ti pošaljem ako je u mojoj mogučnosti, da neces vise kukat ,kako sam ja neki prevarant , nekad i ja nesto trebam i nekad če ti ljudi kojima ja davam , imat nesto sto meni treba, pa če mi uzvratit uslugu. ako sam koga ikada nategnuo nek se podpiše pod ovo i neka tu javno obrazlozi .

a mogu i oni da se potpisu sto su od mene dobili sta necu imat nista proti. lp.
lecciDatum: Petak, 22.05.2015, 16:54 | Poruka broj: # 500

Poruka: 160
Status:

Ima li neko Setanta Sports Euroasia da deli ??? rolleyes
Search:
Top 30 Forumasa