Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Smart TV - IPTV
SatkoDatum: Petak, 11.11.2016, 22:39 | Poruka broj: # 341

Poruka: 91
Status:

Quote adrian ()
any oscam for smart tv lg??

-I think this is not possible, TV should have an open source,,,, maybe with camoon interface (diablo cam or somting like this),,, http://www.duolabs.com/products/diablocam_wifi.html

Poruku uredio Satko - Petak, 11.11.2016, 22:42
nevenkapusicDatum: Subota, 12.11.2016, 17:12 | Poruka broj: # 342

Poruka: 9
Status:

Pozdrav narode,treba mi pomoć vezano za forkplayer aplikaciju,imam sony tv bravia, sve sam napravio i registrirao se,dobijem link za kanale i učitam je bez problema,svi programi se pojave na aplikaciji ali kad krenem gledati kanal se neće otvoriti,jedino što sam primjetio je da ima neki lokot koji nije otključan di sam ubaciovao liste a primjetio sam na jednom videu da je kod tog lika lokot otključan,do liste kanala nije jer lista radi u vlc,u na laptopu,znači link od kanala je "ok"

Pokušao pokrenuti preko ss iptv i instalirao isto programe, kad kliknem na otvaranje aplikacije ona se otvori i pokažu se kanali na sekund i automatski me tv vrati na početnu stranu sony tv,a

Znači sve sam radio preko tv opera u kojoj su se nalazile aplikacije forkplayer i ss iptv,.

Molim ako neko zna o čemu je riječ da mi pomogne,.

Unaprijed se zahvaljujem,.
SatkoDatum: Utorak, 15.11.2016, 22:15 | Poruka broj: # 343

Poruka: 91
Status:

Quote nevenkapusic ()
Pozdrav narode,treba mi pomoć vezano za forkplayer aplikaciju,imam sony tv bravia, sve sam napravio i registrirao se,dobijem link za kanale i učitam je bez problema,svi programi se pojave na aplikaciji ali kad krenem gledati kanal se neće otvoriti,jedino što sam primjetio je da ima neki lokot koji nije otključan di sam ubaciovao liste a primjetio sam na jednom videu da je kod tog lika lokot otključan,do liste kanala nije jer lista radi u vlc,u na laptopu,znači link od kanala je "ok"

Pokušao pokrenuti preko ss iptv i instalirao isto programe, kad kliknem na otvaranje aplikacije ona se otvori i pokažu se kanali na sekund i automatski me tv vrati na početnu stranu sony tv,a

Znači sve sam radio preko tv opera u kojoj su se nalazile aplikacije forkplayer i ss iptv,.

Molim ako neko zna o čemu je riječ da mi pomogne,.

Unaprijed se zahvaljujem,.

-u postavkama forkplayera neznam sada pod kojim brojem iptv player prebaci na mediaplayer, ili obrnuto ovisno što je po defaltu,,,,znači ući u setting forka i promjeniti postavku iptvplayera,,
-a što se tiče lokota vjerovatno je zaključan adult content koji se nalazi isto u postavkama, promjeni ga sa off na on, lozinka za adult programe je 0000

Poruku uredio Satko - Utorak, 15.11.2016, 22:19
lebelDatum: Subota, 19.11.2016, 18:31 | Poruka broj: # 344

Poruka: 10
Status:

Isti problem imam sa sony bravia
samo sto imam ssiptv
gillDatum: Nedjelja, 20.11.2016, 01:19 | Poruka broj: # 345

Poruka: 7
Status:

hvala
nevenkapusicDatum: Ponedjeljak, 21.11.2016, 22:03 | Poruka broj: # 346

Poruka: 9
Status:

Quote Satko ()
-u postavkama forkplayera neznam sada pod kojim brojem iptv player prebaci na mediaplayer, ili obrnuto ovisno što je po defaltu,,,,znači ući u setting forka i promjeniti postavku iptvplayera,,
-a što se tiče lokota vjerovatno je zaključan adult content koji se nalazi isto u postavkama, promjeni ga sa off na on, lozinka za adult programe je 0000


Hvala ti punoooo,

Uspio sam preko forkplayera,ušao u listu koju sam učitao u fork i kliknuo kategorije i ima više ponuđenih playera ali samo radi na iframe HTML5 player,u uglavnom sve 5 biggrin

Hvala ti još jednom na pomoći,.

Što se tiče ss iptv, on i dalje ne radi a i ne mora,učitao sam listu u njega i sad kad kliknem automatski me izbaci na početnu stranicu tv,a tak da ga više ni ne pokušavam pokrenuti,.
nevenkapusicDatum: Ponedjeljak, 21.11.2016, 22:07 | Poruka broj: # 347

Poruka: 9
Status:

Quote lebel ()
Isti problem imam sa sony bravia
samo sto imam ssiptv


Ak imaš sony bravia tv onda možeš gledati kao i ja preko fork,playera,ako hoćeš mogu ti napisati kako da ga pronađeš,.
lebelDatum: Ponedjeljak, 21.11.2016, 22:24 | Poruka broj: # 348

Poruka: 10
Status:

Moze pajdo
Zar neide nikako preko ssiptv kod bravia ?
nevenkapusicDatum: Ponedjeljak, 21.11.2016, 23:03 | Poruka broj: # 349

Poruka: 9
Status:

Quote lebel ()
Moze pajdo
Zar neide nikako preko ssiptv kod bravia ?


Kod mene blokirao kad sam ubacio listu u ss ipt i sad pojma nemam kako ga vratiti nazad,.

E ovako, klikni na Home na daljinskom,kada ti se otvori ekran klikni na sve aplikacije,tako piše na ekranu,onda će ti se otvoriti sve aplikacije,zatim traži aplikaciju "OPERA TV STORE",kad nju nađeš možeš je spremiti u "moje aplikacije" ili otvoriti odmah "opera tv store"- ako je spremiš onda će ti uvijek biti na početnoj stranici kad stisneš "HOME" na daljinskom,.

kad otvoriš opera tv store aplikaciju opet tražiš u toj aplikaciju aplikaciju "URL LOADER" zatim je spremiš u moje aplikacije da ne tražiš svaki put,.

Zatim mi se javi kad sve to obaviš da pišem kako dalje,.

Poruku uredio nevenkapusic - Ponedjeljak, 21.11.2016, 23:05
nevenkapusicDatum: Četvrtak, 24.11.2016, 18:06 | Poruka broj: # 350

Poruka: 9
Status:

OK,

Mogu ti i ovdje a i u poruci pisati,meni je svejedno,kako god želiš,.

Znači,stigao si do URL LOADER, e sad ukucaj u pretraživač

http//opera.tv.obovse.ru/2.5/

Mada mislim da imaš ovu adresu čim uđeš u "URL LOADER" samo klikneš i ona se upiše u pretraživač,ako nemaš upiši to u pretraživač i uvijek će ti ostati na pretraživaču,.

Kad uneseš onda klikni "GO" i otvorit će ti se ikonice,klikni dole na ovaj link pa ćeš vidjeti kako izgleda,.

http://forkplayer.obovse.ru/

E sad,kad uđeš i pokažu ti se ove ikonice moraš pronaći svoju MAC adresu od TV,a idi na treću ikonicu u provm redu gdje piše Settings ili ako ti ništa ne piše pogledaj ovaj kolut na 3 ikonici i klikni na nju, kad klikneš na nju sve ti je na ruskom ali možeš promjeniti odmah na engleski ili njemački,šta ti je već lakše ili ostavi ruski,odmah iznad tih ikonica će ti pisati MAC adresa TV,a slova i brojevi i to prepiši na papirić,trebat će ti prilikom registracije,.

Kad sve to obaviš onda sa tom Mac adresom ideš se registrirati na http://forkplayer.tv/ kad otvoriš ovu stranicu sa desne strane piše ti sve na ruskom i ispod imaš piše ti na ćirilici registracija, evo ti link od registracije,.

http://forkplayer.tv/register/

u prvi red upisuješ neki svoj nadima
u drugi upisuješ email adresu
u treći upiši MAC adresu TV,a

Nakon toga nećeš ništa dobiti na email nego ćeš šifru forkplayera dobiti na TV,u. i ona će ti se uvijek nalaziti tamo,.

Kad sve to obaviš onda se ponovno javi pa da idemo dalje,.

Malo je komplicirano na početku ali kad sve ovo obaviš dijeli te 3 klika od gledanja programa poslje svega,.
nevenkapusicDatum: Petak, 25.11.2016, 18:05 | Poruka broj: # 351

Poruka: 9
Status:

Nisam stigao prije,

E sad idemo dalje,znači ako si se registrirao na forkplayer sada se moraš vratiti na TV,u forkplayer na početnu stranicu,

Pa da ponovimo,.

1. Daljinski i klikneš Home
2. Klikneš Opera TV
3. Klikneš Url Loader i uneseš http://operatv.obovse.ru/2.5/- i klikneš GO
4. Otvorila ti se početna stranica Froka sa ikonicama
5. Klikneš Settings (tamo di je bio ruski jezik) ili treća ikonica po redu,
6. Promjena jezika je pod brojem jedan ali ti tražiš "My Notifications, kod mene je to pod rednim brojem 30 i u obliku je pisma i koverete,tako izgleda,klikneš i tu će ti pisati ulazna šifra koju unosiš na stranici http://forkplayer.tv/login/?-loggedout=true i pisat će ti isto i mac adresa

Znači uneseš u prvu kolonu svoj nadimak a u drugu kolonu tu šifru iz pisma sa tv,a i ona će ti uvijek trebati da uđeš kad budeš stavljao i unosio liste na stranici Frokplayer,.

Kada uđeš na stranicu klikni na "Lični kabinet" pisat će ti na ćirilici ruskoj ali tu nećeš moći mjenjati jezik,.

Vidit ćeš ovo da piše,.

Мои устройства. Внешние закладки. Хранилище плейлистов
Мои плейлисты [Ссылки на каталоги автоматически добавятся во Внешние закладки всех ваших устройств

Ispod ovoga ćeš viditi
Мои устройства-

I biće ti TV naslikan i pisat će ti Mac Addresa, marka i šifra tv,a

Kad sve ovo završiš napravili smo 90% posla, javi se pa da nastavljamo biggrin
As7947Datum: Subota, 26.11.2016, 23:04 | Poruka broj: # 352

Poruka: 27
Status:

Jeli ima ssiptv na samsung?
As7947Datum: Subota, 26.11.2016, 23:05 | Poruka broj: # 353

Poruka: 27
Status:

Ne mogu naci
lebelDatum: Subota, 26.11.2016, 23:12 | Poruka broj: # 354

Poruka: 10
Status:

hajd sad i finish smile
lebelDatum: Subota, 26.11.2016, 23:13 | Poruka broj: # 355

Poruka: 10
Status:

Danas sam kupio djeci JTC Genesis uhd4 kod njega uopste nema iptv u playstore
makinet200Datum: Nedjelja, 27.11.2016, 00:44 | Poruka broj: # 356

Poruka: 3
Status:

ss iptv imas na samsung ali treba sam da je skines, prijavis se kao develop i ukucas ip adresu za ss iptv
ima je negde po forumu ali ako ne nadjes jsvi mi se na pp
dj0leDatum: Nedjelja, 27.11.2016, 00:57 | Poruka broj: # 357

Poruka: 15
Status:

SSIPTV na Samsung Smart TV
SatkoDatum: Nedjelja, 27.11.2016, 10:54 | Poruka broj: # 358

Poruka: 91
Status:

-na samsungu app ssiptv imate u trgovini po defaltu,
-OTT player radi bolje od ssiptv na samsungu, pa vam preporučujem OTT Player,,,,
dj0leDatum: Nedjelja, 27.11.2016, 12:08 | Poruka broj: # 359

Poruka: 15
Status:

Quote Satko ()
na samsungu app ssiptv imate u trgovini po defaltu

u vreme kada sam ja instalirao taj app nije bilo u "trgovini". Btw, zbog EPG koristim oduvek SmartIPTV app, jedino kod njega radi epg za exyu kanale...
nevenkapusicDatum: Nedjelja, 27.11.2016, 14:22 | Poruka broj: # 360

Poruka: 9
Status:

Hajde de biggrin

Najvažnije od svega je sada da nabaviš testnu listu programa i kad dobiješ od njih link onda ga skini na laptop ili računar,.

Ulogiraš se ponovno u frokplayer preko računara i klikneš na "lični kabinet" zatim ćeš vidjeti ponovno ovo:

Мои устройства. Внешние закладки. Хранилище плейлистов
Мои плейлисты

Klikni ispod ovoga gdje piše "Moi pleilist"

dobaviti razdel (piše na ćirilici) ispred toga ćeš vidjeti zeleni plus,znači klikni dobaviti razdel i upiši nadimak u rubriku koja će ti se otvoriti kad klikneš dobaviti razdel,kad upišeš nadimak klikni kraj nadimka ( sozdat )

Tada će ti se prikazati folder i ispred foldera će pisati tvoj nadimak,.

Klikni na nadimak i otvoriće ti se rubrika i klikni odmah ispod na "otkplt"

Kad to klikneš napravio si folder i ispod će ti se pojaviti "zdest pusto" a ispod toga biće 4 reda sa zelenim plusićima,.

Добавить раздел
Загрузить лист

Ti klikni gdje piše "Загрузить лист"

Kad to klikneš otvorit će ti se "Choose file" klikni na to i onda ćeš povuć sa računara testnu listu,kad povučeš testnu listu klikni na "zagruzit" i lista je spremljena,.

Vidit ćeš lokot i pored lokota nadimak testne liste, pisat će ti na primjer "fullplaylist.m3u" zavisi od testne liste,.

Zatim klikni na to di ti piše "fullplaylist.m3u" i vidit ćeš ispod malim sitnim slovima cijelu adresu koju ćeš unjeti na tv,.

Mora ti pisati ovako kad klikneš " http://mylist.obovse.ru/pa tvoj nadima koji si stavio/fullplaylist.m3u

I to je kraj priče što se tiče forka preko računara,.

Sad ovu adresu svoju kako se već bude nazivala
primjer) http://mylist.obovse.ru/pa tvoj nadima koji si stavio/fullplaylist.m3u

Unosiš na forku na tv,u u prvu kolonu u prvom redu gdje piše "Go to web addres"

http://forkplayer.obovse.ru/

I kad uneseš pokazat će ti se programi sa liste,odabereš program i pokušaš ga pokrenuti ako neće onda klikneš na crveno dugme na daljinskom i klikni na iframe HTML5 player i to je to biggrin

Sve što ti nije jasno ili piši i pitaj ili šalji u poruke,.

Svakako javi jesi li uspio biggrin
Search:
Top 30 Forumasa