Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
aleksapetrovic77Datum: Ponedjeljak, 22.05.2017, 12:13 | Poruka broj: # 541

Poruka: 9
Status:

Prvo i prvo, ja nisam poslat ni od koga, nemam svoj server da mi je neko konkurencija, a pri tome u svom poslu ja volim konkurenciju zdravu, tako da to sto ti neko radi i obara ti server ili radi od zavisti ili radi neko kome si ti naudio tim ljudima, pa ti sada vracaju. Razmisli malo o tome, jer se nista danas ne radi bezveze i bez razloga. Sto se tice mene kao klijenta, ja sam izneo cinjenice za to sto sam napisao i nemoj sada da skreces sa jedne teme na drugu temu. Ja sam rekao da si jako neozbiljan time sto menjas svaki cas adrese portala. Razmisli da svako od tih ljudi ko je kupio od tebe uslugu da mora menjati svaki cas adresu portala. Jel to ozbiljno i profesionalno sa tvojne strane?
zeljkotamburovicDatum: Ponedjeljak, 22.05.2017, 22:48 | Poruka broj: # 542

Poruka: 78
Status:

.------
stlouisDatum: Ponedjeljak, 22.05.2017, 23:13 | Poruka broj: # 543

Poruka: 135
Status:

Izgleda da je sve manje i manje onih koji proodaju kvalitetne servise .Maglu necemo kupovati,to vlasnici moraju biti svjesni kao i to da losa reklama utice na izbor.Ako par forumasa napise da neki servis ne valja ili ne radi dobro.Previse vas je da bi svi bili nabolji i najkvalitetniji.Mi smo tu da odlucimo ko je najbolji a ne vi gospodo vlasnici
zeljkotamburovicDatum: Utorak, 23.05.2017, 01:50 | Poruka broj: # 544

Poruka: 78
Status:

------
mark2302Datum: Utorak, 23.05.2017, 06:14 | Poruka broj: # 545

Poruka: 138
Status:

Ja neznam sta je problem kod Zeljka ako kome nije uredu sta on radi nek ne uzima od njega ,meni radi njegova lista odlicno i svi kanali koji su HD uvijek su HD u drugi su jednom HD jednom SD
Miko1977Datum: Utorak, 23.05.2017, 10:12 | Poruka broj: # 546

Poruka: 12
Status:

Ima li ko u ponudi pored nasih kanala bar 50-60 Ruskih kanala?
aleksapetrovic77Datum: Utorak, 23.05.2017, 10:26 | Poruka broj: # 547

Poruka: 9
Status:

@Zeljkotamburovic Sto bi isli na PM, kada mozemo i ovde da svi ljudi vide. Ja savrseno znam da citam i odlicno razumem dosta toga. Usput sam sigurno pismeniji od tebe i mnogih ''vlasnika'' IPTV koji ne znaju da sastave jednu recenicu. Nismo ovde zbog gramatike, ni zbog jezika, savrseno se mi razumemo svi ovde. Sve sto sam do sada procitao nigde nije pisalo sta je to zapravo problem sa tolikim menjanjem adresa? Odredjeni iptv provajderi nisu menjali od pocetka, pa do dan danas adrese portala, a vi ih menjate nekoliko za par meseci. Sta briga krajnje korisnike da li ste vi imali napade ili ne. Sto lepo niste zakupili vas domen, imali dobru zastitu i resili te probleme. Korisnici su platili IPTV, korisnici treba da imaju pristup adresi portala sto placaju. Ovo sto radite vi iz TWO BROTHERS je klasicna prevara naroda.

@mark2302 Stvar je u tome sto su pare otisle na neciju stranu i sad se ne zna na koju stranu su otisle. Pri tome, kad se uplacivalo na Paypal, odmah se trazilo da se uplata koja je izvrsena odmah potvrdi da je ''novac za robu koji je uplacen preko paypal-a'' cekira kao da je stvar primljena i da je sve ok, da ne bi mogli ljudi u toku od 6 meseci (koliko inace traje mogucnost povrata novca ako je stranka nezadovoljna za onim za sta je uplacno) traziti refund ili povrat novca nazad. Ja kome god sam uplacivao preko paypal niko mi nije trazio da potvrdim odmah da je sve ok za ono sto sam uplatio, samo kod TWO BROTHERS je bilo tako.
nextgenDatum: Utorak, 23.05.2017, 11:25 | Poruka broj: # 548

Poruka: 82
Status:

Nisam se dugo javljao ovdje, ali "lurkam" redovno što bi rekao naš narod. ;-)

Po pitanju ovih mijenjanja domena moram stati na stranu kolega iz Two Brothers-a.
Ljudi, svi morate shvatiti da IPTV koji se ovdje prodaje nije baš najlegalniji i da će većina domain registranata ići prvo sebe zaštititi od mogućih tužbi i ugasiti svaku domenu gdje procjene da mi mogli imati bilo kakve neugodnost. Isto tako, postoji još "legalnih" stvari zbog kojih se domena mora mijenjati. Tu stvarno ne vidim što kolege mogu učiniti (pogotovo ako ih je, kako su napisali u priopćenju, netko uzeo na zub). Ako su uredno i u razumnom roku, poslali nove liste korisnicima, zbilja ne vidim nikakav problem. To se može dogoditi svakome i nije mi jasno čemu se diže tolika prašina oko toga i proziva ih se za neodgovornost za nešto na što ne mogu utjecati?

A sad kad sam se već raspisao, vidim,da se ovdje i dalje redovno provlači najveći problem, a to je razlika između obećanja nekih davatelja usluga (koji nerijetko pompozno hvale svoje usluge kao najkvalitetnije, savršene, bez štekanja....) i očekivanja korisnika koji žele za par Eura dobiti 1000 kanala kvalitete kablovske televizije.

Ja svojim potencijalnim korisnicima u startu volim reći:
Ako očekujete da će usluga funkcionirati besprijekorno i da neće biti problema, jako ćete se razočarati. IPTV još dugo neće po kvaliteti i stabilnosti biti u rangu kablovske televizije. Onaj tko Vam tvrdi da IPTV funkcionira savršeno i da se neće događati problemi Vas laže. A ja na takav način ne želim započinjati suradnju.
Meni nije cilj nekome prodati "muda pod bubrege", što bi rekao naš narod, pa da se čovjek razočara. Ja želim da korisnik u startu zna što može očekivati, a to je nesavršena usluga.

Što se tiče ovih uplata na Paypal i "potvrđivanja", ja to osobno ne radim, ali mogu razumijeti kolege koji to rade. Jer nitko nema garanciju da korisnik neće kupiti listu na mjesec dana i nakon 27 dana poslati prigovor Paypalu da "nije dobio robu". Tako izvrti 12 lista i gleda godinu dana džabe.

Moje mišljenje je da ako se želi dugoročno uspjeti u ovom (a i bilo kojem drugom) poslu mora se prvo izgraditi povjerenje između korisnika i davatelja neke usluge i da će jednostavno, kroz vrijeme, korisnici sami odvojiti žito od kukolja.

Najsmješnije mi je kad vidim da se pojave neki novi nickovi i onda u prvom postu počne hvaliti XY davatelja, a pljuvati po AB ili svima ostalima (i još napišu: ja ne prodajem IPTV, ja sam samo korisnik. Da, "How Yes No").

Mislim da bi u ovoj temi (koja je odlična, BTW) korisnici se trebali više orijentirati na neke objektivne zaključke kod određenih davatelja usluga, a davatelji ne doživljavati svaku kritiku kao napad. Niti je svaki problem sa strane "preopterećenosti servera" i "previše korisnika" (kako dosta korisnika voli paušalno zaključiti čim im počne štekati), a niti se svaki problem rješava sa "resetiraj router". IPTV je jako kompleksan i to što jedna lista radi kod jednog korisnika ne znači da će jednako raditi i kod drugog.
Ja sam počeo čak praviti i "checklist" kao piloti pred polijetanje, gdje redom idem provjeravati stavku po stavku kad mi se korisnik javi da mu sve šteka kako bi našli problem. Naravno, prva stvar na toj listi je da uzmem daljinski u ruke i provjerim da li stvarno kanal šteka i ako šteka sredim ga i izvinem se korisniku.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
zeljkotamburovicDatum: Utorak, 23.05.2017, 13:46 | Poruka broj: # 549

Poruka: 78
Status:

------
arkanarminDatum: Srijeda, 24.05.2017, 11:56 | Poruka broj: # 550

Poruka: 4
Status:

zeljkotamburovic, , ja licno koristim uslugu od Gsn. Zeljka tj. Two-Brothers .. i zadovoljan sam do maksimuma. Izbor kanala , brojcanost kanala , kvalitet , uptime , support i sve to je vrhunska klasa. Probao sam mnoge iptv service cak i one " FULL LEGALNE " i mogu samo reci da je Two-Brothers ( licno kod mene doma ) u upotrebi na 3 uredjaja , i radi perfectno !! Tako da , ja ostajem korisnik kod Two-Brothers . Naravno ima kanala koji nekada su Offline , laguju , stekaju. U vecini slucajeva sportski , no na 500 sportski kanala , naci ce se uvijek neki koji radi bolji od drugog :)) Tako da veliki +rep vlasnicim Two Brothersa koji drze Servere pod spagom , i sto uklanjaju kvarove tako brzo !!
s907654Datum: Srijeda, 24.05.2017, 14:29 | Poruka broj: # 551

Poruka: 53
Status:

thasnks
jose65Datum: Četvrtak, 25.05.2017, 09:53 | Poruka broj: # 552

Poruka: 2
Status:

koristim uslugu bitkaiptv, kvalitet je prije bio bolji,videoteka se ne osvjezava, puno kanala je nestalo,
davordavor4Datum: Četvrtak, 25.05.2017, 17:30 | Poruka broj: # 553

Poruka: 64
Status:

Quote aleksapetrovic77 ()
ART IPTV ostao danas na sceni i mogu vam reci da sam prezadovoljan njihov klijent.

a sad napiši iskreno. kad toliko hvališ art. dali radi max oscar 1 , dali radi max oscar2 , dali perkida stalno max babytv?
dali svako toliko prekida max oldies.??? pa vidiš nisu ni oni savršeni. da se razumijemo nemam art ali kod frenda sam svaki dan. on koristi uslugu. ja sam imao dva brata i bili su odlični. a to dali " posuđuju ili ne" mene kao krajnog korisnika nije briga.
dzemsDatum: Četvrtak, 25.05.2017, 19:40 | Poruka broj: # 554

Poruka: 935
Status:

[b] [b]jose65 na pisi koji su nestali kanali da znamo svi imas videoteku 900 filmova nemoze za godinu da pregledas sve bitak uvjek ubacuje nove kanal i bolje ono sto nevalja necemo da ubacimo ako je slika sranje to bacamo samo kvalitet ostavljamo
tako da su ljudi zadovljni
zeljkotamburovicDatum: Petak, 26.05.2017, 01:55 | Poruka broj: # 555

Poruka: 78
Status:

------
zeljkotamburovicDatum: Subota, 27.05.2017, 01:15 | Poruka broj: # 556

Poruka: 78
Status:

Povodom nastupajuceg mjeseca ramazana, svim kolegama islamske vjeroispovjesti, zelim da dane ramazana provedu u dobrom zdravlju, blagostanju i radoscu.

Ramazan serif mubarek olsun.
mark2302Datum: Subota, 27.05.2017, 07:14 | Poruka broj: # 557

Poruka: 138
Status:

I ja se pridruzujem zeljama
darioandjelicDatum: Ponedjeljak, 29.05.2017, 21:34 | Poruka broj: # 558

Poruka: 5
Status:

Zna li netko čiji je IPTV http://www.kmno5.ru/live.....
Imaju nevjerojatno dobru uslugu a ne mogu naći nikoga da kupim, iako je prilično nepoznata domena bar za mene
dare12345Datum: Utorak, 30.05.2017, 20:46 | Poruka broj: # 559

Poruka: 1
Status:

Zna li netko da li je profil na Facebooku pod imenom Boris Marko Blum legitiman ? Prodaje twobrothers listu, jako korektan i pristojan, izašao u susret više puta, pustio mi listu već iako sam rekao da ću moći platiti tek u subotu.. Je li netko zna da li on stvarno prodaje ili je neki prevarant ili nešto ?
lsvlaleDatum: Srijeda, 31.05.2017, 02:18 | Poruka broj: # 560

Poruka: 1
Status:

Dali neko koristi listu od TOTAL-MIXIPTV i kako je zadovoljan
Search:
Top 30 Forumasa