Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
stlouisDatum: Petak, 05.05.2017, 02:18 | Poruka broj: # 421

Poruka: 135
Status:

Mislim da nema vlasnika od kojeg nisam kupio servis pa da kazem nesto a vec sam i prije govorio.Otprilike su to sve dobri momci bar po dopisivanju preko p.p. ili email a meni licno bas su bili korektni sladi,miro,nexttv i jos par njih da ne nabrajam redom.Izuzetno posteni,korektni i tehnicki potkovani sa ovim poslom.Malo sam imao problema sa sladiem(iskljucio mi servis zato sto nisam na vrijeme platio)ali se ne ljutim.Do mene je.Jedan koji je posebno bio drzak nije vrijedan ni spomena ostalih 99% vrlo korektni.Servisi koje nam nude malo me iritiraju jer sumnjam da iko ovdje trazi servis od 2-3000 kanala ali dobro uvijek postoji mogucnost da trazis od vlasnika da ti napravi listu po zelji.Mozda bi bila dobra ideja ako je moguce da mi sami mozemo izbrisati kanale koji nam ne trebaju.Neko ima djecu u kuci neko i punicu Boga mi pa kad saltaju kanale nalete na one xxx kanale pa se izbezume ne mogu ih prebaciti po pola sata.Otprilike to je to premda ja i dan danas zalim za servisom koji se zvao BigTv zaista su bili odlicni.Ok dobri su i ovi danas ali mene valjda oni nesto posebno odusevili.Poz. za vlasnike i nadamo se jos boljim servisima ,signalu,kvalitetu slike i sl.
vuduo2Datum: Petak, 05.05.2017, 07:50 | Poruka broj: # 422

Poruka: 184
Status:

Jedna preporuka kolegama u Administraciji,sa novom sekcijom Prevarantiu kojoj bi korisnici uzimajucih Iptv ponudjaca mogli prijaviti takozvane teske slucaje,i na tu osnuvu dokaza banirati ovakve sa foruma!
kaliDatum: Petak, 05.05.2017, 11:08 | Poruka broj: # 423

Poruka: 53
Status:

Quote stlouis ()
premda ja i dan danas zalim za servisom koji se zvao BigTv zaista su bili odlicni.


@stlouis evo ti link za Big tv jos rade i jako su kvalitetni,jedni od jaci sa kvalitetom.

https://www.bigtv.eu/
sminDatum: Petak, 05.05.2017, 11:32 | Poruka broj: # 424

Poruka: 5258
Status:

Vidim da ste nezadovoljni sa nekima kao naprimjer sa (extraiptv)
sada sam nasa on se zadnji puta pojavio ovdje na forumu pod ovim nikom
(10.4.2017) tako da vise nije bio ovdje mozda ponovo radi pod drugim nikom
sada kako radi vrlo je tesko reci dali radi za nekog ili sam nadze listu pa je proda
zato sam rekao i pitao koje pouzdan
mozda je bolje da malo i haka ali sigorna neko super cetiri uredzaja a sutra stane za stalno
sto se tice extra iptv mogu ga banati ali to nije za vas rjesenje
pojavi se pod drugim imenom i ponovo vam proda listu
neko kaze dobra lista a jeftina a ona stane
zato uzimajte koje ovdje dugo i koje sigoran
ali ako treba nekom nesto neka se javi meni licno na PM
odgovoricu kada budem imao vremena posto sam ovi dana malo zauzet
tako da udjem pomalo ovdje ali cu se truditi da odgovorim sto je brze moguce
Drugarski pozdrav i razmislite od koga uzimate liste jer mi vam tesko mozemo sta pomoci
dzemsDatum: Petak, 05.05.2017, 12:20 | Poruka broj: # 425

Poruka: 935
Status:

tako je treba da se kupuju liste samo oda pouzdani ljudi covjek koji ne daje test hoce odam da mu se palti to je 99 posto prevara hoce u na pred novac za to nemoj da nasjeda te ako vam neda test znaci prevara je neka
zato ne treba oda niko da kupuje te liste na 3 6 12 mj da se zaltite jeftino uzecu mjesecno je najbolje palcanje malo je skuplje ali ako te zajeb moze najvise 10e da uzme
stlouisDatum: Petak, 05.05.2017, 13:55 | Poruka broj: # 426

Poruka: 135
Status:

Quote kali ()
Quote stlouis ()
premda ja i dan danas zalim za servisom koji se zvao BigTv zaista su bili odlicni.

@stlouis evo ti link za Big tv jos rade i jako su kvalitetni,jedni od jaci sa kvalitetom.

https://www.bigtv.eu/

Drug moj mozda ovo jeste onaj stari bigtv ali ovo ja nista ne razumijem.Haj kontaktiracu ih da vidim o cemu se radi.Ipak hvala i poz,
zeljkotamburovicDatum: Petak, 05.05.2017, 15:33 | Poruka broj: # 427

Poruka: 78
Status:

----
Kameni3697Datum: Petak, 05.05.2017, 20:26 | Poruka broj: # 428

Poruka: 4
Status:

Moze li netko preporuciti providera koji je stabilan? Imam 20 megabita i stekaju mi kanali u vecernjim satima. Trenutno imam bitka iptv.

ne zanima me broj kanala, zanima me stabilnost! Gledam na MAG 254
dzemsDatum: Petak, 05.05.2017, 23:15 | Poruka broj: # 429

Poruka: 935
Status:

KOJI TI KANALI STEKAJU JARAN NA 20MB TO JE NESTO CUDNO DA TI KOCE JAV SE NA MEIL DA VDIMO SAT JE
dzemsDatum: Petak, 05.05.2017, 23:17 | Poruka broj: # 430

Poruka: 935
Status:

JEIL AKO TEBI KOCE ON DA SVIMA KOCE TO JE MALO CUDNO
zeljkotamburovicDatum: Subota, 06.05.2017, 01:50 | Poruka broj: # 431

Poruka: 78
Status:

-----
mamba65Datum: Subota, 06.05.2017, 05:53 | Poruka broj: # 432

Poruka: 23
Status:

Jebeni pametnjakovici! Kao obicno ,kad se neko vam zali da koci izmisljate sve svasta i cudno vam je??!! Trebate jos par godina da naucite kako se Serveri namestavaju! ok

CroSatelite
zeljkotamburovicDatum: Subota, 06.05.2017, 14:09 | Poruka broj: # 433

Poruka: 78
Status:

-----
Poruku uredio zeljkotamburovic - Subota, 06.05.2017, 14:11
stlouisDatum: Subota, 06.05.2017, 15:56 | Poruka broj: # 434

Poruka: 135
Status:

Ja se jednim dijelom slazem sa mambom,ali ne i sa ruznim prozivanjem.naime skoro svaki vlasnik ako ima problema sa gledanjem kanala krivicu ce prebaciti na pretplatnika .Ama bas svaki put,ako steka,zstajkuje,prebacuje,koci,ledi uvijek je krib ili los internet ili modem,rouret ili nesto trece.Rijetko ili skoro nikako ce vlasnik priznati da je do njega problem a ima i toga.Ja sam recimo imao servis gdje vlasnik ako ima problem pise na svojoj F.B. stranici i obavijesti pretplatnike da ima problema i da je problem taj i taj.Koliko od vas ce realno priznati da je do vas.Skoro niko.
zeljkotamburovicDatum: Subota, 06.05.2017, 18:40 | Poruka broj: # 435

Poruka: 78
Status:

-----
dzemsDatum: Subota, 06.05.2017, 22:22 | Poruka broj: # 436

Poruka: 935
Status:

tako je zeljko
dzemsDatum: Subota, 06.05.2017, 22:32 | Poruka broj: # 437

Poruka: 935
Status:

gledo sam real barsu juvetus slika nije mrdnula 2puta 10mb net i radi ok niko si nije pozalijo danas da mu steka lista kad je najveci sobracaj na netu sve ok radi svi za dovljni i sretni idemo dalje e sad ovi koji pojedinci komtarisu po forumima ova nevlja lista ova valja ovaj vakav onaj onakav kod ovi koci kod ovi ne koci to je trala baba dlan dajoj porce dan ljuid iz dosade neznaju sat ce pa se tracare na forume ovo ono vako nako sve u svemu svako ima svoje misljenje ima i net tv bez nerviranja radi ko sat
Rema65Datum: Nedjelja, 07.05.2017, 10:28 | Poruka broj: # 438

Poruka: 76
Status:

Quote Rema65 ()
Znaci da svi oni koji imaju "slabiji" ' internet od moga imaju probleme sto znaci vecina i ovo ti nije stvarno trebalo jer sam bio pristalica two Brothers i vaseg rada i to mozes procitati u mojim postovima, ali poslije ovoga neznam...ipak cijenim ulozeni trud i rad i nastavite "poraditi" malo jos i bicete i za one koji nemaju ping i brzinu kao ti "bez premca". Sa moje strane ovo diskusija je zavrsena, Srecno sa prodajompozz"slabiji" cuj slab mi internet - pa sta ce onaj koji ima 12-24 adsl reci a i taj gleda iptv normalno ili ja kad sam u bosni imam 6 MB pa mi iptv radio ok


Pisano 30.03.2017

Ping 14 ms (NA OVOM PINGU MOZETE IGRATI NAJZAHTJEVNIJE IGRE KAO WOW) , a zna biti i nizi ping od ovog i, tad sam imao two Brothers i "stekalo" je na sportklubu HD nisi moragao gledti , a na SD nije Medjutim, gleati utakmicu na SD i nije ne sto za mene, bolje negledati. Jos jednom mozete vidjeti brzinu i ping koju sam imao. ZAMOLIO BI OSTALE OVDJE NA FORUMU DA IZMJERE BRZINU I PING I NEK STAVE i OnI I KOJI IMAJU SLABIJI PING NE NARUCUJTE TWO BROTHERS JER CE "STEKATI" - OVO TVRDI ZELJKO I MISLIM DA MU JE OVO LOSA RKLAMA
Prilozi: 5837150.jpg (26.0 Kb)
BoggiDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 10:42 | Poruka broj: # 439

Poruka: 2116
Status:

Quote kali ()
@stlouis evo ti link za Big tv jos rade i jako su kvalitetni,jedni od jaci sa kvalitetom.

https://www.bigtv.eu/


Oni su jos uvek odlicni
ne primaju vise nikog,samo preko preporuka
josip82Datum: Nedjelja, 07.05.2017, 11:27 | Poruka broj: # 440

Poruka: 5
Status:

Nemojte izmisljati stvari.BIGTV ne prima korisnike bez preporuke .Tako da je moguce uci kod njih samo ako te ubaci neko od njihovih korisnika.Ovo nije BIGTV https://www.bigtv.eu/
Svi koji su bili kod njih imaju njihovu mail adresu koja se nije menjala. Njihova stranica je bila bigtv.rs
Jedini IPTV koji ima sve kanale lokalne tj svoje.
Search:
Top 30 Forumasa