Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
Rema65Datum: Nedjelja, 18.12.2016, 16:12 | Poruka broj: # 81

Poruka: 76
Status:

Ja javno tvrdim da je lista bitka na neretvi jedna od najvecih prevara, a ne najbolja iptv lista, a osim toga zivimo u vremneu slobodnog formiranja cijena, a to sa bitkom nije slucaj. Evo i primjera, nadjem listu bitka na neretvi za 7 eura i ovaj dzems i ja se opkladimo, jer on mi nije vjerovao. Opklada je bila on meni mjesec dana dzabe listu ili ja njemu 10 eura za njegovu listu. Na kraju mu dokazem da se lista bitka moze nabaviti za 7 eura. Ne samo da mi nije dao listu, nego je kontaktirao covjeka i taj je pod pritiskom morao podici cijenu na 10 eura. A meni je napisao mejl gdje stoji "Eto ti sad, nema vise liste za 7 eura"

DZEMS JA IMAM LISTU BITKA NA NERTVI I PLACAM JE 7 EURA (samo sto nisam zadovoljan sa njom pa sam je posudio prijatelju). Za mene je realna cijena sa obzirom na kvalitet i broj kanala koji nije 2700, nego prosjecan kao i kod ostalih 500-600, hajde bitka na neretvi je nagurala na nekih 800 tv kanala ali kakvih i kojih, dakle cijena je 7 eura - nextgen, next tv, two Brothers... imaju 7 eura

A ovo mi smo najbolji i 10 eura cijena (pa ima ih koji "nasjednu" na to)
dzemsDatum: Nedjelja, 18.12.2016, 21:09 | Poruka broj: # 82

Poruka: 935
Status:

to je moj porblem kome cu da dam listu cabe kome necu za 7e il 10e tako da se balmiras samo koce ti dat listu cabe
mogu dat kome hce ali ako je neko bas za sluzijo ja neznam kad si ti on nekog nesto kupijo ide od foruma do foruma trazis test da ti neko da cabe to nema a to sto kazes bitak prevrant neka se javi ko je paltijo a nije dobijo listu tako da se samo sramotis kod
ljudi ko ima neka ti da cabe ako hoce moje je toliko 1mj 10e na vise po dogvoru ko hoce hoce pozz
Rema65Datum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 00:55 | Poruka broj: # 83

Poruka: 76
Status:

Nisam trazio dzabe nego je u pitanju bila opklada, a sto se tice liste za sada imam rapid iptv (mozes vidjeti koja je cijena, jer imaju svoju stranicu - placam 35 eura 3 mjeseca , dakle skuplje nego tvoja lista i imam jos jednu listu privatno) i molim te procitaj moj post ponovo jer izgleda da nisi razumio sta sam htio reci

Bita na neretvi se reklamira da ima 2700 kanala i na to sam mislio da je "prevara" i svrstao sam je u kategoriju ostalih lista koje se ovdje nude -dakle ta lista nije nista posebno niti je najbolja - TO JE MOJE MISLJENJE.
dejansatDatum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 01:48 | Poruka broj: # 84

Poruka: 1
Status:

@Dzems

Gospodo pratim vase postove ali posle ove Dzemsove izjave da on vraca ljudima pare morao sam da odgovorim na neistinu koju ovaj clan iznosi.Ja sam jedan od prevarenih od gospodina Arifa ,Alina,Kemala ili kako se vec zove.Uzeo sam liniju koja nije radila nikako.Kad god je bio neki sportski dogadjaj ja to nisam mogao gledati.Upaltio sam (sva sreca )preko paypal-a 100E na ime Kemal Barjamovic.Posle 3 dana sam vec imao probleme i prijavio.Naravno prodavac je okrivio moj internet da nije u redu.Posle 7 dana nerviranja sam zatrazio da mi se vrati uplaceni novac ali sam dobio odgovor da novac ne vraca.Ponudio mi je listu dvabrata ali nakon gorkog iskustva sa ovim prodavcem ,resio sam da skratim agoniju i zatrazim pomoc preko paypal-a.Uspeo sam posle mesec dana da dobijem novac od paypal-a.Prodavac mi je poslao email da je on znao da iptv ne radi dobro u Americi.Pa ako je vec znao i toliko je posten zasto to nije odmah uradio nego je uzeo novac i odugovlacio mesec dana da isti vrati.Ja sam liniju bitka na neretvi testirao preko Novice iz Ljubovije i linija je radila bez trzaja.Verovatno da lista ima vise vlasnika i vise servera , jer ista linija kod dva prodavca ne radi isto.Jos jedna primedba je da jedna dobra trecina kanala ne radi.Nije poenta imati 3000 kanala od kojih skoro pola ne radi,vec stabilnost linije i kvalitet kanala.Sve u svemu moje pisanje nije da reklamiram servise vec da se slozim sa ljudima koji su protiv menjanja imena,linija itd u svrhu prevare kupaca.Inace iptv radi u Americi i naravno ima malih prekida (na par sekundi) ali se to desava par puta u toku dana.Ja imam liniju vec godinu dana i to radi, tako da ko god tvrdi da je problem u internetu, taj ne govori istinu.Instalirao sam program za pracenje brzine i mogu da vam kazem da uopste nema oscilacija.Ping prema evropi je oko 100-ke...
josip82Datum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 02:08 | Poruka broj: # 85

Poruka: 5
Status:

@stlouis

Sve si lepo rekao ... samo si jedno pogresio ,ali ispravio sam te.

Desetak godina gledam ex yu kanale zahvaljujuci ljudima koji su nam to ponudili.Neki su to radili dobro,neki lose ali po mom licnom uvjerenju ako ne racunamo nettv plus,gss,fastv...servise koji imaju svoje box-e,player i sl.od ovih tzv.manjih servisa koje sam gledao zadnjih par godina izdvojio bih ovako
1.BigTv iptv
2.
3.
4.NextTv iptv(svojom greskom sam ih odjavio)odlican servis
5.Two Brothers Iptv (jos samo strani filmovi) odlican servis
6.SkyMax Iptv (sve ima)odlican servis
7.NextGen Iptv br.1 (da se ostali ne naljute) predobar servis
8.Bosnia Iptv isto odlican servis
Dakle preporuka buducim korisnicima iptv servisa ...koji god uzmete od navedenih necete se pokajati.Isprobacu jos neke pa javiti kako rade da se ne bi ljutili oni koji se reklamiraju a ja ih nisam pogledao.Poz.za sve i sretno u buducem radu.
stlouisDatum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 07:55 | Poruka broj: # 86

Poruka: 135
Status:

Quote josip82 ()
@stlouis

Sve si lepo rekao ... samo si jedno pogresio ,ali ispravio sam te.

Desetak godina gledam ex yu kanale zahvaljujuci ljudima koji su nam to ponudili.Neki su to radili dobro,neki lose ali po mom licnom uvjerenju ako ne racunamo nettv plus,gss,fastv...servise koji imaju svoje box-e,player i sl.od ovih tzv.manjih servisa koje sam gledao zadnjih par godina izdvojio bih ovako
1.BigTv iptv
2.
3.
4.NextTv iptv(svojom greskom sam ih odjavio)odlican servis
5.Two Brothers Iptv (jos samo strani filmovi) odlican servis
6.SkyMax Iptv (sve ima)odlican servis
7.NextGen Iptv br.1 (da se ostali ne naljute) predobar servis
8.Bosnia Iptv isto odlican servis
Dakle preporuka buducim korisnicima iptv servisa ...koji god uzmete od navedenih necete se pokajati.Isprobacu jos neke pa javiti kako rade da se ne bi ljutili oni koji se reklamiraju a ja ih nisam pogledao.Poz.za sve i sretno u buducem radu.

Stavrno ne kontam sta je poenta tvog posta.govorim ili pisem iz licnog iskustva i ako hoces nesto jeftinije to su nabrojani servisi,ako hoces nesto preko $ 20 mjesecno to je nesto drugo.Poz.
mitrovicpredrag40Datum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 09:21 | Poruka broj: # 87

Poruka: 2
Status:

Ima bas puno sto nude IPTV,malte ne kvalitet je isti negde bude vise HD kanala....ali jedino je cena najpovoljnija kod NIKA IPTV za samo 3€ za mesec i veoma solidno radi
dzemsDatum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 14:51 | Poruka broj: # 88

Poruka: 935
Status:

dejansat, jarane nisi prijavijo kvara nakon 3 dana nego mjesec dana si korstijo
on da si javijo da ti neki kanali ne rade ja sam ti fino napiso da cemo da naprvimo
da radimo na servere ti si istog momenta iso na povrat novca jeil hi u opste nisi ni poslo novac je bijo na cekanju
kad sam pogledo novac je bijo na cekaju tako da si mogo da povuces novac kad hoces
znaci da hi nisi poslo na moj racun a to to pises da sam ja prevrant i lazem
ja da sam taj nebi ljudi kupovali od mene i radi samnom godinam
meni nije stalo do vasi 30e il 100e 500e ja dasam bijo lopov ja vas novac uzo i nebi gledo ni 2 dana dok neki to i rade
i sami sebe fale znaju ljuid koje koriste nasu u sligu kako radi to mene ne zanima sta ce ko da pise omeni
meni je u intresu da ljudi gledaju kavlitet za svoj novac ako neradi par kanala nije u pitanju hlejb il zivot da se
mora iste sekunde naprvit prvo ja ne zivim od ovog ja imam svoj poso drugo ovo radim iz nekog hobija i nista mi ne znaci
hoces ti kupit kanale na 1 mj il godinu za 100e il 50e mogu da dam kome ja hocu posti hocu mogu da dam na5e mogu da dam na 100e tako da bezveze pise samo jarane pozzzzzzzz

Poruku uredio dzems - Ponedjeljak, 19.12.2016, 14:57
bozickoDatum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 14:58 | Poruka broj: # 89

Poruka: 35
Status:

Pozdrav,
da li neko moze da napravi listu (pakete) sa manjim brojem kanala (tipa 30-40 kanala po izboru) za 3-5e.

Ja trenutno koristim listu koja ima 100 kanala, ali realno gledam 10-15, ali mi treba na 2 tv. Pa cisto da znam?
DilberDatum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 17:58 | Poruka broj: # 90

Poruka: 1861
Status:

Gospodo ova tema je za kritike korisnika i pokrenuta je da bi se razmijenila iskustva. Meni je se inicijativa svidjela ali ovo prelazi u nesto drugo cemu nema mjesta na forumu. Licne probleme rjesavajte na pm ili na neki drugi nacin.

Kritike upucene provajderima me ne interesuju sve dok je diskusija u granicama pristojnog ponasanja, kad se te granice predju mi cemo biti primorani da sankcionisemo pojedince.

Nemam namjeru da glumim policajca u obdanistu zato molim vas da se suzdrzite od licnog vrijedjanja bilo koga.

Pozdrav svima


Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
dekimaleniDatum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 19:59 | Poruka broj: # 91

Poruka: 11
Status:

http://two-brothers.dyndns.tv:8000/get.php?username=777probnipl&password=77
dali neko zna koje vlasnik ove liste znam da se prestavio sa ADMIN NIKIC trazim prodavsa te liste saljem
postu e-meyl niko ne odgovara .platio sam za 3 meseca radila samo par dana
da nije to jemsova lista.nebi da ogovaram coveka covek je posten bar tako mislim
ako neko vec ima ovakvu listu koja pocinje sa two-brothes neka se javi
seadsaldic321Datum: Ponedjeljak, 19.12.2016, 21:52 | Poruka broj: # 92

Poruka: 14
Status:

Sta se desava sa mirobecom ili ti ga mojaiptv
Rema65Datum: Utorak, 20.12.2016, 00:40 | Poruka broj: # 93

Poruka: 76
Status:

Quote seadsaldic321 ()
Sta se desava sa mirobecom ili ti ga mojaiptv


Otisao u penziju
hansimanDatum: Utorak, 20.12.2016, 01:53 | Poruka broj: # 94

Poruka: 25
Status:

Ko je po vasom iskustvu naj stabilni i naj tacni i naj povoljni i naj korektni provider?
jovankajoleDatum: Utorak, 20.12.2016, 14:08 | Poruka broj: # 95

Poruka: 190
Status:

hansiman,
gospodine Imam to sto trazite.
poslao sam vam mail jos od kako ste poceli da trazite IPTV,
ali mi se niste javljali, pa sam mislio da ste nesto nasli.
eto ako ste jos zainteresovani javite se kao prvo na PP
Private Nachrichten)
pozdrav svim forumasima,
JJ
stlouisDatum: Utorak, 20.12.2016, 14:27 | Poruka broj: # 96

Poruka: 135
Status:

Quote hansiman ()
Ko je po vasom iskustvu naj stabilni i naj tacni i naj povoljni i naj korektni provider?

Po meni licno a vec sam pisao vrati se nazad pa procitaj najstabilniji servis je NetTv plus ali ujedno i najskuplji ($ 25 mjesecno) s tim sto nema Arena sport kanale i za BiH gledaoce nema Hayat kanale.Najpovoljniji ima tamo na temi,,ponuda i potraznja"cini mi se da neko nudi za $3 mjesecno.Najkorektniji vlasnici sa kojima sam ja radio su servisi NextGen,NexTv,Two BrothersSky Itv (ima ih jos ali da ne nabrajam)Dakle to je moje misljenje.Mozemo ako hoces i ko su nenekorektniji,najlosiji,najnepismeniji ali onda ti ti prave smetnje u gledanju pa ih moras prijavljivati i tad gube rejting i pretplatnike.
mirobecDatum: Srijeda, 21.12.2016, 21:28 | Poruka broj: # 97

Poruka: 68
Status:

Miro je tu wink Potrazite Aplikaciju na svim Android uredjajima Yugo 45 MojaTvoja IPTV.Dobicete Test na 24h
stlouisDatum: Četvrtak, 22.12.2016, 21:35 | Poruka broj: # 98

Poruka: 135
Status:

Nesto mi se cini da prvi iptv servis od ovih malo ozbiljniji kao sto su nextv,nexgen,two brothers,mirobec,sky iptv,iptv bosnia i slicni dakle ozbiljni koje u svoj servis ubace opciju gledanja kanala unazad za npr.-3,-6 sati pokupiti mnogo pretplatnika ovdje.Davno je to imao Bigtv i cudi me da do sada niko nesto sliicno nije ubacio u program.Da vidimo ko ce prvi.
DNSLinkDatum: Četvrtak, 22.12.2016, 22:15 | Poruka broj: # 99

Poruka: 25
Status:

Ja kad sam pitao korisnike u vezi toga, oni rekose ne treba, bolje se koncetrisi na kvalitet i ponudu kanala i slicno. Ja rekoh, u redu, i odustah od toga.
nextgenDatum: Četvrtak, 22.12.2016, 22:32 | Poruka broj: # 100

Poruka: 82
Status:

Quote DNSLink ()
Ja kad sam pitao korisnike u vezi toga, oni rekose ne treba, bolje se koncetrisi na kvalitet i ponudu kanala i slicno. Ja rekoh, u redu, i odustah od toga.


Slažem se.
Mislim da jako mali postotak korisnika to koristi, tako da ne opravdava uvođenje.

Kad sam počinjao, onda su bile priče da onaj tko napravi da možeš sortirati kanale kako ti odgovara i brisati one koji ti ne trebaju će napraviti bum, pa sam se potrudio i napravio portal gdje moji korisnici mogu sve to. I sada možda 5-10% korisnika uopće pita za to, a od onih koji uopće pitaju možda 10% stvarno i koristi.

Moje mišljenje i iskustvo (a dopuštam da griješim) je da je korisnicima najbitniji kvalitet kanala, a ove sve ostale "džiža-bidže" mogu biti samo bonus, ali nikako presudne kod odabira usluge.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
Search:
Top 30 Forumasa