Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Skeneri, combo i proxi liste, configs i dr.
commandoDatum: Četvrtak, 11.03.2021, 12:58 | Poruka broj: # 1941

Poruka: 141
Status:

Podešavanja, confige i combo ne dajem a i ne odgovaram u vezi njih ili OB, tako da je uzaludno pisati na pm jer ih ni ne čitam.
Ovo je samo primer kako se sa dobro podešenim config, combo i OB može svašta napraviti i izvući za nekih 6-24h.

Kada se zatim tako dobijeni rezultati sken-a provuku kroz zaman, koji mnogi ovde pljuju a nisu ga nikad ni poterali u full verziji, dobijaju se za nekih 20 minuta rezultati 100% aktivnih pristupa zbirno preko 1000.


commando satelitski forum
youtube channel

Poruku uredio commando - Četvrtak, 11.03.2021, 13:02
alenmoDatum: Četvrtak, 11.03.2021, 19:13 | Poruka broj: # 1942

Poruka: 127
Status:

Quote commando ()
Podešavanja, confige i combo ne dajem a i ne odgovaram u vezi njih ili OB, tako da je uzaludno pisati na pm jer ih ni ne čitam.
Ovo je samo primer kako se sa dobro podešenim config, combo i OB može svašta napraviti i izvući za nekih 6-24h.

Kada se zatim tako dobijeni rezultati sken-a provuku kroz zaman, koji mnogi ovde pljuju a nisu ga nikad ni poterali u full verziji, dobijaju se za nekih 20 minuta rezultati 100% aktivnih pristupa zbirno preko 1000.

A ti mi već i previše ideš na živce... ako hoćeš pomozi raji jer je to i svrha foruma, a ne ovako samo sebično postavljati scrn
commandoDatum: Četvrtak, 11.03.2021, 20:13 | Poruka broj: # 1943

Poruka: 141
Status:

Quote alenmo ()

A ti mi već i previše ideš na živce... ako hoćeš pomozi raji jer je to i svrha foruma, a ne ovako samo sebično postavljati scrn
A zasvrbe me ona stvar što tebi ide na živce. Jednostavno zaobiđi moje postove ako ti nešto ne odgovara.
I iz slika se može nešto naučiti, ko je pametan da čita.


commando satelitski forum
youtube channel

Poruku uredio commando - Četvrtak, 11.03.2021, 20:15
mirkoyesDatum: Četvrtak, 11.03.2021, 21:35 | Poruka broj: # 1944

Poruka: 79
Status:

I meni je potpuno nejasan lik. Postavlja klipove, slike samo ne znam iz kojeg razloga???
Kaže neće nikom da pomogne ok ne moraš, al ovakav način komunikacije... stvarno nevjerovatno. Šta treba da ti sad svi aplaudiramo? Jel to poruka koja se krije iza tvojih postova? Nadam se da imaš objašnjenje.
excalibur28Datum: Petak, 12.03.2021, 00:15 | Poruka broj: # 1945

Poruka: 58
Status:

E jbg ako vam se treba crtati. Lik hoce da proda robu koju ima. Dovoljno mu je posjetiti forum.
abaccardy_x69Datum: Petak, 12.03.2021, 00:16 | Poruka broj: # 1946

Poruka: 44
Status:

pa zasto ocekivati pomoc, od likova njemu slicinh...covek je narcis... a nije jedni. ko hoce nesto da sazna, mora da i nauci nesto..ne treba ocekivati da vam neko kaze, daruje nesto, itd... ima mnogo toga napisano na ovu temu, pa ko hoce naucice...
mirkoyesDatum: Petak, 12.03.2021, 00:33 | Poruka broj: # 1947

Poruka: 79
Status:

Evo ja sam pročitao cijelu temu pa nisam našao šta me interesuje...
commandoDatum: Petak, 12.03.2021, 13:13 | Poruka broj: # 1948

Poruka: 141
Status:

Slabo vi čitate a i ne znate čitati slike sve bi da vam neko servira na gotovo i OB i da je podešen i confige u njima a i combo koje pogađaju 80% sve. Za to treba dosta gimnastike. I tu nema pomoći kada bi objašnjavao neko vama jednom po jednom mogao bi ostati mesecima i opet trećina bi naučila nešto ostali ne.

Imate temu STB Stalker Portale - 4 pa kupite kopi paste adrese, prepisane sa drugih foruma koje niti su proverene, bitno je da se nešto postavlja. Ja bar ono što postavim proverim pre postavljanja kroz dotične alate i ispravne su 100%

Ali ovde pojedini pljuju te alate kao što sam i rekao a da nikad takve alate nisu ni probali. I to je njihov problem. Da se razumemo niti reklamiram niti poznajem autora iz Malezije autora programa sem preko naručivanja alata za sebe preko mail. I samo da potvrdim samo da je alat vredan svaki cent za ono sve što nudi. E sad čovek se opametio od kada mu je javna 1.8 verzija i creck-ovana. Od tada ni ne postavlja nove gotove verzije na svoj blog tako da se više ni ne može crack, kada ne postoji u net varijanti.

A za one koji hoće na gotovo da radi a da ni dupetom ne mrdnete, to odmah da se razumemo, NE POSTOJI alat niti lista, combo, config koja radi sama. U stvari postoji, kada kupite IPTV listu od nekog dilera ili re-strimera.

pozz


commando satelitski forum
youtube channel
commandoDatum: Petak, 12.03.2021, 20:15 | Poruka broj: # 1949

Poruka: 141
Status:



commando satelitski forum
youtube channel
kmartensDatum: Subota, 13.03.2021, 19:29 | Poruka broj: # 1950

Poruka: 68
Status:

Cool
kirilstojanovDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 12:51 | Poruka broj: # 1951

Poruka: 3
Status:

Kingslayer,MAC PERRON.loli Ovaj link ne radi Druze.
Poruku uredio kirilstojanov - Nedjelja, 14.03.2021, 12:53
michelkDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 13:07 | Poruka broj: # 1952

Poruka: 12
Status:

Quote alenmo ()
A ti mi već i previše ideš na živce... ako hoćeš pomozi raji jer je to i svrha foruma, a ne ovako samo sebično postavljati scrn


Upravo to. Ne vidim čemu svrha postavljanja ovakvih screenshootova, ako nikome ne želi pomoći. Ne vidim tu ništa potrebno niti korisno. Sve je to samo njegovo preseravanje!
Satanic_KebabDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 13:39 | Poruka broj: # 1953

Poruka: 1
Status:

Quote kirilstojanov ()
Kingslayer,MAC PERRON.loli Ovaj link ne radi Druze.

Available to users only

Poruku uredio Satanic_Kebab - Nedjelja, 14.03.2021, 16:08
kirilstojanovDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 14:42 | Poruka broj: # 1954

Poruka: 3
Status:

Deleted _ file
chicofelipe85Datum: Nedjelja, 14.03.2021, 14:57 | Poruka broj: # 1955

Poruka: 3
Status:

Quote TVRO ()
Why do many Asian server pages show 404? Isn't this type of server fail to scan MAC?


Did you find an answer?
perapatlic82Datum: Nedjelja, 14.03.2021, 15:17 | Poruka broj: # 1956

Poruka: 2
Status:

Quote michelk ()
Upravo to. Ne vidim čemu svrha postavljanja ovakvih screenshootova, ako nikome ne želi pomoći. Ne vidim tu ništa potrebno niti korisno. Sve je to samo njegovo preseravanje!


A sta si ti kome pomogao na ovom forumu. Samo ides od teme do teme i pljues i kritikujes.
Ne vidim tu ništa potrebno niti korisno. Sve je to samo preseravanje!

Ako ne pomazes nemoj ni da kritikujes i zanovetas
HimesaDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 16:39 | Poruka broj: # 1957

Poruka: 31
Status:

Pozdrav drustvo, ima li neko ko bi me uputio ili poslao novije Confige, i Wordliste za Openbullet, da skeniram malo portale. Hvala unapred
mieleDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 19:23 | Poruka broj: # 1958

Poruka: 8
Status:

Quote commando ()
Slabo vi čitate a i ne znate čitati slike sve bi da vam neko servira na gotovo i OB i da je podešen i confige u njima a i combo koje pogađaju 80% sve. Za to treba dosta gimnastike. I tu nema pomoći kada bi objašnjavao neko vama jednom po jednom mogao bi ostati mesecima i opet trećina bi naučila nešto ostali ne.

Imate temu STB Stalker Portale - 4 pa kupite kopi paste adrese, prepisane sa drugih foruma koje niti su proverene, bitno je da se nešto postavlja. Ja bar ono što postavim proverim pre postavljanja kroz dotične alate i ispravne su 100%

Ali ovde pojedini pljuju te alate kao što sam i rekao a da nikad takve alate nisu ni probali. I to je njihov problem. Da se razumemo niti reklamiram niti poznajem autora iz Malezije autora programa sem preko naručivanja alata za sebe preko mail. I samo da potvrdim samo da je alat vredan svaki cent za ono sve što nudi. E sad čovek se opametio od kada mu je javna 1.8 verzija i creck-ovana. Od tada ni ne postavlja nove gotove verzije na svoj blog tako da se više ni ne može crack, kada ne postoji u net varijanti.

A za one koji hoće na gotovo da radi a da ni dupetom ne mrdnete, to odmah da se razumemo, NE POSTOJI alat niti lista, combo, config koja radi sama. U stvari postoji, kada kupite IPTV listu od nekog dilera ili re-strimera.


Ma dosta je ovih slika i reklame za tvoj forum.Puštaj ti to tamo.Nemoj se praviti fin jer jedini cilj ti je skupiti što više donatora ili vip članova i da pare dolaze,pa da lepo živiš.Na isti presaravajuči naćin odgovaraš i na
privat poruke na tvom forumu.10 evra donacije za par mjeseci i ne dobijaš ništa vredno.Nudiš samo neke liste,programe koje nađeš na netu,imaš to i ovdje.Zaobilazite njegov forum na daleko.Kao i sam kaže sa malo truda pa da se dobro živi.
michelkDatum: Nedjelja, 14.03.2021, 22:02 | Poruka broj: # 1959

Poruka: 12
Status:

Quote perapatlic82 ()
A sta si ti kome pomogao na ovom forumu. Samo ides od teme do teme i pljues i kritikujes.
Ne vidim tu ništa potrebno niti korisno. Sve je to samo preseravanje!

Ako ne pomazes nemoj ni da kritikujes i zanovetas


Podijelio brdo lista ljudima na pm...dijelim i dalje. Al se ne hvalim i ne preseravam.
A vidim, po broju postova, ti si se pretrgao pomažući ljudima!
perapatlic82Datum: Ponedjeljak, 15.03.2021, 01:23 | Poruka broj: # 1960

Poruka: 2
Status:

Uh mnogo vise imas postova, cak 18 a od toga svih 18 pljuvanje i sranje po drugima.
Ja sam podelio brda i planine i jos delim ...., kako da ne. Stavi nesto javno, ne mora lista eto okaci program, skener, ma daj informaciju neku evo ja cu poceti:

Available to users only

misu jedan

Poruku uredio perapatlic82 - Ponedjeljak, 15.03.2021, 01:29
Search:
Top 30 Forumasa