Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
CZ IPTV
HOHOvadoDatum: Utorak, 12.02.2019, 19:03 | Poruka broj: # 441

Poruka: 11
Status:

Já se divím, že ještě nedostali BAN..
mskolaDatum: Utorak, 12.02.2019, 19:59 | Poruka broj: # 442

Poruka: 29
Status:

manfred Kdo je tu žebrák, jsi Ty a Qwer121. Jedině, co Vy umíte je - dej, pošli... Pak je velký "halóó" a brekot, že něco nejde... IT z Vás ani jeden není, co? Tak, vemte oba lopatu a aou kopat vejkopy na silnici.
manfredDatum: Utorak, 12.02.2019, 20:20 | Poruka broj: # 443

Poruka: 62
Status:

vrbal inak vsetkych cechov nehadz do jedneho vreca. zato ze natrafis na par rejektov neznamena ze su vsetci ako tito dvaja. a k tejto teme uz nejdem nic davat. nema to zmysel . budu tu smradit a mudrovat aj dalej. treba ich uplne odpalit a ignorovat.
kalloDatum: Srijeda, 13.02.2019, 18:12 | Poruka broj: # 444

Poruka: 4
Status:

baa baa baa
nekoo244Datum: Četvrtak, 14.02.2019, 14:04 | Poruka broj: # 445

Poruka: 88
Status:

ok
TonciaDatum: Četvrtak, 14.02.2019, 14:39 | Poruka broj: # 446

Poruka: 7
Status:

Na fore https://m3u8.cz/ sa intenzivne pracuje na na znefunkcneni liniek , akurat sa adminovi podarilo uspesne odprasit BBXNET .
Ak sa mylim nech ma opravi. Rad sa ospravedlnim.
Cool
manfredDatum: Četvrtak, 14.02.2019, 19:40 | Poruka broj: # 447

Poruka: 62
Status:

toncia nemylis sa!!! je to magor!
TonciaDatum: Petak, 15.02.2019, 08:34 | Poruka broj: # 448

Poruka: 7
Status:

Tak uz mi to admin vysvetlil.

"Informace

Máte zákaz (BAN) pro toto fórum. Administrátor nebo moderátor, který Vás zakázal zanechal následující zprávu:

Chceš-li naše fórum poškozovat na jiném fóru, pokračuj... Na tomto fóru máš zákaz natrvalo!

Jakékoliv dotazy směřujte na administrátora fóra. m3u8@seznam.cz.""

Je to demokrat.
Len dodam, ze aj na jeho fore som mu nechaval odkazy ale neunuval sa odpovedat.

Viac sa k tomu vyjadrovat nebudem, slubujem.
hvala

Poruku uredio Toncia - Petak, 15.02.2019, 08:50
stuffoDatum: Petak, 15.02.2019, 16:48 | Poruka broj: # 449

Poruka: 7
Status:

Nazdar. Za zhodením BBXu je (podľa mojho názoru) jeden maník ktorý si povedal že na IPTV streame bude bez akých koľvek nákladov zarábať. Zverejnil strohú aplikaciu pre ľudí Ktorý väčšinou netušia čo to IPTV stream je a tých týmito streamamy krmí. Dokonca sa nehanbí tieto streamy verejne žobrať, takže pravdepodobne jeho vyhľadavacie schopnosti sú prudko omedzené (nechcem sa nikoho iného dotknúť).
- Idem ďalej a dovolím si tvrdiť že maník stojí aj za zhodením "pody".
Jeden deň, alebo pár hodín po aktualizacii jeho aplikacie, do ktorej čersvo vložil Linky "unicast.bbxnet"
konkrétne tieto (dnes už nefunkčné):
BBX kompletne premapovalo všetky filmové detské a dokumentárne adresy.
Dnes už z povodných adries nejde vobec nič, ani ČT24.
- Takto poslal do hajan (osobný názor) aj "podu". Že by len náhodou? Po zverejnení playlistu "pody" (v tej dobe) v trošku inej aplikacii fungovala ešte necelý týždeň. Potom už len "Omlouáme se ale pohybujete se mimo síť.."
- Idem ešte Ďalej a dovolím si tvrdiť, že po streamy už chodí aj sem a teraz číta tieto riadky a smeje sa, že ako je chytrý a ako stým všetkým vyjebáva. Takže "pane" otázka konkrétne na teba: Vieš aká je karma sviňa?!?
- Ak mu chcete poďakovať ze jeho užastnú tvorbu, možete tak učiniť priamo tu. Hejteri prosím vás klídku, neplitvajte zbytočne energiou. Je možné že si e-mail práve zmenil.



Nikdy nevieš kto zhodí tvoje linky len kvôly zisku!
- Nevešaj linky na web!
- Nebuď baran!

Poruku uredio stuffo - Petak, 15.02.2019, 16:53
manfredDatum: Petak, 15.02.2019, 17:47 | Poruka broj: # 450

Poruka: 62
Status:

okrem bbxnetu padli aj ine linky ktore sli poriadne dlho. blbe obdobie.
Bandolero122Datum: Petak, 15.02.2019, 20:23 | Poruka broj: # 451

Poruka: 45
Status:

Cesi a Slovaci byvam v Rakusku mam uz 66 rokov a vypadol mi TA3 a Taktiez aj History v cestine Mohol by mi niekto pomoct? Uz asi Tyzden hladam na nete ale asi som uz stary a blby na to . Dakujem.
jaravyskDatum: Petak, 15.02.2019, 20:24 | Poruka broj: # 452

Poruka: 29
Status:

Už jsem zde ani nechtěl dále psát ale tvoje dedukce stuffo jsou hodnně ploché až bych řekl komické. Vážně máš každého provozovatele IPTV za partu hlupáků? Prostě se bohužel každá služba vyvíjí a to platí i v tomto případě. Kdy se jelikož je tato služba komerční brání úniku případného zisku. Je to jako třeba u IMEI mobilních operátorů. Je soft který je dokáže smazat a přepsat na nový ale i to už dnes není tak jednoduché. A přijde se na to. Prostě pokrok. To že je třeba přetěžována jejich síť je pak věc druhá. Ale tyto dedukce Radia Jerevan nemá cenu ani komentovat. Tak jako obviňování jistého fóra že za to může. Je jedno pořekadlo " kdo chce ....... Hůl si vždy najde". Hezký den. odmor
jurajamaDatum: Petak, 15.02.2019, 21:20 | Poruka broj: # 453

Poruka: 349
Status:

Bandolero122, TA 3 chytnes primo na webu ta 3 live?
stuffoDatum: Petak, 15.02.2019, 22:46 | Poruka broj: # 454

Poruka: 7
Status:

Quote jaravysk ()
Už jsem zde ani nechtěl dále psát ale tvoje dedukce stuffo jsou hodnně ploché až bych řekl komické. Vážně máš každého provozovatele IPTV za partu hlupáků?

jaravysk
Ty samozřejme víš a umíš všechno lépe než já, o tom žádna. A ani se nesnažím s tebou soupeřit, protože ty si prostě v mích očích neporazitelný v tom o co ti tady jde. Taky určitě víš kde je to "super tlačítko"
PM
a taky i ja vím (a určitě několik dalších členú) proč ho nehodláš nepoužívat. Taky ho projednou neužiju.
- Samozřejmě vím že moje názory jsou pro tebe moc jednoduché a pravděpodobně jsem si už dovolil vůči tobě moc.
Tak promiň že jsem si dovolil napsat příspěvěk - múj osobní úsudek tady do tvého starého fóra, prostě jsem si najivně myslel že si už nad tadytim nadobro zlomil hůl.. A promiň že nejevím záujem o to nové fórum.
Řekni - napiš - dej znamení: Mám vypadnout?
Quote jaravysk ()
" kdo chce ....... Hůl si vždy najde".



Nikdy nevieš kto zhodí tvoje linky len kvôly zisku!
- Nevešaj linky na web!
- Nebuď baran!
megatubeeuDatum: Petak, 15.02.2019, 23:39 | Poruka broj: # 455

Poruka: 12
Status:

Code
Každá linka skonči pokiaľ ju zverejnite.A inteligenti si hneď založia stránku s TV AKO HOTOVO žiadni restream nic len pretazia linku a ta skonči  . Naneštastie používam jednu VIP stránku uz 4r kde mam za 5e mesačne cca 230 tv v cz a sk jazyku . A mam pokoj .
jaravyskDatum: Subota, 16.02.2019, 05:06 | Poruka broj: # 456

Poruka: 29
Status:

stuffo Sorry ale proč to hrotit? Já tě neodháním. Jen jsem napsal svůj pohled nebo názor stejně jako ty. To snad ještě můžu ne? Ta vztahovačnost není nutná. Máš pravdu příště použiji tlačítko PM. Určitě bude lepší když tu zůstane jen tvůj názor na věc. Možná za to bude pro tebe i nějaká placka od Interpolu za vyřešení záhady. A tak mizím jako David Copperfield. Už psát nebudu. Máš volné pole. Soupeřit s tebou nemám a neměl jsem ani v úmyslu. Bylo to jen náhle pohnutí mysli přetvořené v myšlenku pod dojmem tvého příspěvku. Tak good bye. odmor
jurajamaDatum: Subota, 16.02.2019, 14:16 | Poruka broj: # 457

Poruka: 349
Status:

jurajamaDatum: Četvrtak, 21.02.2019, 15:35 | Poruka broj: # 458

Poruka: 349
Status:

milkamezeiovaDatum: Četvrtak, 21.02.2019, 18:27 | Poruka broj: # 459

Poruka: 5
Status:

Quote
ahoj
GanteDatum: Petak, 22.02.2019, 20:56 | Poruka broj: # 460

Poruka: 48
Status:

Jen pro ty, kteří neznají v Kodi Playlist loader - přehrávač playlistů.
Prilozi: Loader.txt (0.8 Kb)
Search:
Top 30 Forumasa