Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
MilijunašDatum: Subota, 17.06.2017, 16:17 | Poruka broj: # 3341

Poruka: 2
Status:

Imam jedno pitanjce, bitka iptv ( bitka na neretvi) maxidaxiiptv pa dzems pa sad iptv5plus@gmail.com i da ne nabrajam još neke koji se nude preko olx.ba sa nižim cijenama ( ja poznajem samo jednog provjerenog) bitka na neretvi imenom i prezimenom, tko su ovi drugi, zbunjuje me, također još masa ih se predstavlja na olx.ba sa bitka na neretvi čak ima i nikolaiptvtelevizija@gmail.com koji nudi za 6 eura bitka na neretvi, molim pojašnjenje koja je razlika, zbunjen sam ovim ponudama, želim produžiti listu ali sada masa ima sa potpuno istim redoslijedom programa i filmova kao bitka na neretvi a cijene dosta manje?

Molim odgovor,.
nextgenDatum: Subota, 17.06.2017, 16:40 | Poruka broj: # 3342

Poruka: 82
Status:

NextGen IPTV - preko 400 najboljih domaćih i stranih kanala + videoteka sa 300 filmova

Ako nekome treba kvalitetan, stabilan i povoljan IPTV sa preko 400 najboljih domaćih i stranih kanala i videotekom u kojoj se trenutno nalazi oko 300 filmova neka se javi na nextgen.iptv@gmail.com

U ponudi imamo "Full paket" (400 najboljih filmskih, sportskih, zabavnih, dječjih kanala...) i "Sportski paket". (preko 70 najboljih sportskih kanala). Redovno dodajemo nove kanale, a svi naši korisnici dobijaju pristup korisničkom portalu na kojem imaju mogućnost slaganja i uređivanja liste prema svojim željama.

Videoteka - oko 300 filmova. Filmovi su uglavnom BRRip ili DVDRip i svi strani filmovi su sa titlovima. Ima domaćih, dokumentaraca, crtića (svi crtići su sinkronizirani)....

Podrška 24/7 putem weba, maila, Facebooka, Skype-a...

Po čemu smo drukčiji od ostalih?

- Stvarna korisnička podrška u najkraćem mogućem roku u što se možete uvjeriti na našoj Facebook stranici: 100% response rate, 15-mins response time
- Direktan pristup serverima tako da kanal koji ne radi možemo zamijeniti odmah po prijavi, za razliku od ostalih kojima kad prijavite problem, oni proslijede dalje kad se sjete, pa se to opet proslijedi dalje, pa se popravi kad im se da.
- Korisnički portal gdje možete sami slagati listu kako Vam odgovara. Možete preslagivati kanale kako Vam paše, brisati kanale koji Vam ne trebaju i takvu listu skinuti u većini formata.
- Vlastiti EPG koji se održava na dnevnoj bazi sa rasporedom za skoro sve bitnije kanale.

Mi nismo samo još jedan od resellera kod kojeg je na forumima sve super, a kad kupite listu zaboravite ikakvu mogućnost kontakta sa prodavačem. Nama su korisnici na prvom mjestu.

Zatražite test listu i isprobajte kompletnu uslugu u roku 24-48 sati potpuno BESPLATNO!

Cijene paketa:
"Full paket" od 7€ mjesečno
"Sportski paket" od 5€ mjesečno

Za narudžbu ili kontakt javite nam se putem maila: nextgen.iptv@gmail.com


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
dzemsDatum: Subota, 17.06.2017, 16:49 | Poruka broj: # 3343

Poruka: 935
Status:

NAJBOLJA IPTV USLUGA-PREKO 3000VRHUNSKIH KANALA !!!
**ARENA 1,2,3,4 5 6 HD,HBO,CINEMAX,FOX,SKY,PINK! **
>NE TREBATE SE VIŠE BRINUTI KAKO GLEDATI NAJBOLJE STRANE I DOMAĆE KANALE A NEMATE ILI NEMOŽETE MONTIRATI SATELITSKU ANTENU!!!
>IMATE SMART TV A NEZNATE ŠTO SA NJIM...GLEDAJTE PREKO 100 VRHUNSKIH KANALA U NAŠOJ IPTV PONUDI!
>SVE TO SA JEDNIM DALJINSKIM,BEZ DODATNIH RECEIVERA I UREĐAJA !!!
>ILI...DOVOLJNO JE DA IMATE LAPTOP,KOMPJUTER,RECEIVER,ANDROID TV BOX,ANDROID MOBITEL,TABLET..
BITKA IPTV NOVO U PONUDI PREKO 3000KANAL SA NEMACKA VIDOTEKA
DOMACI FILMOVA EY YU VIDEOTEKA
NUDIMO IPTV KANALE ZA SVE INFO NA MEIL alinhd@hotmail.com NOVI KNALI
VAŽNA NAPOMENA !
Dileri mogu biti isključivo osobe koje se od ranije bave ovim poslom te već imaju određeni broj klijenata koje mogu spojiti na IPTV).
CINEMACIOUS 1
CINEMACIOUS 2
CINEMACIOUS 3
CINEMACIOUS 4
CINEMACIOUS 5
CINEMACIOUS 6
CINEMA TV
FILM CLUB 1
FILM CLUB 2
FILM CLUB 3
FILM CLUB 4
FILM CLUB 5
FILM SELECT
ARENA LIGA BIH
VIASAT SPORT PREMIUM HD
TV2 SPORT PREMIUM 1
TV2 SPORT PREMIUM 2
TV2 SPORT PREMIUM 3
SRF SPORT 2
SPORT TV 1
SPORT TV 2
SPORT TV 3
SPORT TV 4
SPORT TV 5
RING TV
SPORT RO
NTV SPOR
POLSAT
TVP1.pl TVP 1
TVN 24 HD
TVN HD
TVN STYLE HD
TVN TURBO HD
TTV HD
PRVA CG
SPORT KLUB 1 CG
MAKEDONIJA =======
MRT 1
MRT 2
MRT 3
SITEL
SITEL HD
SITEL 2
SITEL 3
KANAL 5 TEST
KANAL 5
KANAL 5 (link1)
KANAL 5+
TELMA
TV ALFA
TV ALFA SKOPJE
24 VESTI
24 VESTI 1
TV NOVA
TV NOVA 1
TV ORBIS HD
TV ULTRA
TV+ PLUS
TV SONCE
TV SUTEL
HUGO TV
EDO TV
MEGA BITOLA
NASHA TV
FOLK MK TEST
IN TV
STOP TV
ART TV
ALSAT M
TV ERA
TV TETOVA
RTV 21 MK
BITKA NAJBOLJA IPTV TELEVIZIJA
dzemsDatum: Subota, 17.06.2017, 16:50 | Poruka broj: # 3344

Poruka: 935
Status:

Milijunaš, CE IMA NA 6E DA IJA KUPIM JARANE DAJ MI LINK
dzemsDatum: Subota, 17.06.2017, 16:55 | Poruka broj: # 3345

Poruka: 935
Status:

Milijunaš, nikolaiptvtelevizija@gmail.com jeil ti dao test ovaj na 6e sto daje daj da vdimo dali je bitak
iptvprovajderDatum: Subota, 17.06.2017, 16:55 | Poruka broj: # 3346

Poruka: 103
Status:

IPTV FULL HD


Besplatan Test 24 Sata!
Prije kupovine dajemo test listu 24H Kako biste se mogli uvjeriti u našu kvalitetu!









Poruku uredio iptvprovajder - Subota, 17.06.2017, 23:55
jmnemonic158Datum: Subota, 17.06.2017, 16:58 | Poruka broj: # 3347

Poruka: 358
Status:

IPTV-lista ex-you,stranih,dokumentarnih i sportskih kanala + videoteka 300 filmova(750 programa)

Provjereno stabilan IPTV Servis sa vise od 750 programa i jako puno zadovolnjih korisnika

Nudimo trenutno najbolju,najstabilniju i jednu od najjeftinijih IPTV usluga na trzistu.

Za razliku od drugih imamo svoju :


►►►Web stranicu: http://www.next-tv.ml/

►►►Vlastiti Forum: http://www.next-tv.ml/forum/

IPTV listu programa mozete gledati na slijedećim uređajima:

►Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV),
►Enigma2 resiveri
►mag resiveri (250/254)
►PC ili laptop
►mobitel i tablet
►dreambox uredjaji
►svi android uređaji

Testiraj besplatno CARD SHARING USLUGU na: http://www.next-tv.ml/narudzba-cs/
iptvace1Datum: Subota, 17.06.2017, 18:28 | Poruka broj: # 3348

Poruka: 87
Status:

IPTV FULL HD

GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!


IPTV je televizija putem interneta i neohpodno je da imate dobar internet preko 5 mb,da vam ne bi prekidali kanali tokom gledanja.
GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!


[TESTIRAJTE BESPLATNO 24H]
Kontakt e-mail
iptvace1@outlook.com
VIBER BROJ
+387 60 334 4808


Preko kojih uredjaja mozete gledati IPTV?

►Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV),
►Enigma2 resiveri
►mag resiveri (250/254)
►PC ili laptop
►mobitel i tablet
►dreambox uredjaji
►svi android uređaji
Prilozi: 1980842.png (121.2 Kb) · 4103059.png (127.0 Kb)

Poruku uredio iptvace1 - Subota, 17.06.2017, 18:40
dzemsDatum: Subota, 17.06.2017, 21:55 | Poruka broj: # 3349

Poruka: 935
Status:

Milijunaš, ti za svoj novac mozes da kupis ce hoces ako ima bolje jeftinije to je super kupis uzivas
Rema65Datum: Subota, 17.06.2017, 22:27 | Poruka broj: # 3350

Poruka: 76
Status:

Quote dzems ()
Milijunaš, ti za svoj novac mozes da kupis ce hoces ako ima bolje jeftinije to je super kupis uzivas


PAMETNO RECENO
iptvprovajderDatum: Subota, 17.06.2017, 23:22 | Poruka broj: # 3351

Poruka: 103
Status:

IPTV FULL HD


Besplatan Test 24 Sata!
Prije kupovine dajemo test listu 24H Kako biste se mogli uvjeriti u našu kvalitetu!









Poruku uredio iptvprovajder - Subota, 17.06.2017, 23:42
MilijunašDatum: Nedjelja, 18.06.2017, 00:52 | Poruka broj: # 3352

Poruka: 2
Status:

Halooo dzems, pod jedan, što si zapjenio? di je zapelo? pod dva, ne upuštam se u priču sa ljudima koji ni pravopis ne znaju a koji se do četvrtog osnovne nauči, ali napravit ću iznimku pa ću ti odgovoriti,.

maxidaxiiptv? i ti dzems ste isti ( bitka na neretvi) je li tako, jeste, jesi li ti skuplji od maxidaxiiptv? jesi, je li ista lista? isti link? isti redoslijed programa? da.. jeste, sve je isto u potpunosti, nema razlike osim što si skuplji,.

Što se tiče ovoga od 6 eura, meni uopće ne pada napamet tražiti listu od istoga, zatraži sam pa provjeri, ja sam samo iznio činjenice koje su se pojavile i upozorio na nejasnoće, također iptv5plus@gmail.com imaju u ponudi sve što imate vi, također isti redoslijed programa i filmova i opet jeftiniji od tebe, njima sam slučajno poslao zahtjev za test prije par dana i dobio potpuno istu listu od njih a koju imam u pretplati od (bitka na neretvi) ništa mi nije bilo jasno, nude jeftiniju uslugu nego vi,.

Ja ne kupujem, niti od tebe dzems, niti od tvog frenda maxidaxiiptv koji je jeftiniji od tebe, meni nije bitna cijena zbog 2 eura, a kupujem od sasvim desetog čovjeka također bitka na neretvi koji je u potpunosti isti sa listama kao vašim i sa njime sam zadovoljan, iako je maxidaxiiptv jeftiniji, ja ovom svom platim skuplje,.

Ja sam samo pitao, da li su to vaši distributeri ili već što su, ja ću i dalje nastaviti kupovati od svog čovjeka koji ima programe od ( bitka na neretvi) jer sam zadovoljan njime, meni da je stalo u 2 eura, ja bi naručio od maxidaxiitpv,a jer je on najjeftiniji što se tiče bitke na neretvi, ili bi možda poslao ovome koji nudi bitku za 6 eura, ali pošto me to ne interesira ja znam od koga kupujem,.

Znači, ne pravi se pametan u nekim stvarima kad znaš da nisi, možda je nekomu veliko 2 eura ali meni nije, jer cijenim za sada ovog čovjeka, ali pošto si me povukao za jezik onda sam ti lijepo rekao da je tvoj frend ili distributer maxidaxiiptv jeftiniji od tebe a isti ste, pa se ti sad češi koliko hoćeš,.

A ja ovdje mogu imenom i prezimenom napisati od kog čovjeka kupujem a koji se uopće ovdje ne reklamira,.

Bolje Vam je provjerite ove koji se predstavljaju sa bitka na neretvi radi vaše reputacije nego što se prepucavaš sa mnom,.
jovankajole2Datum: Nedjelja, 18.06.2017, 02:08 | Poruka broj: # 3353

Poruka: 351
Status:



P R O D A J E M -- IPTV Box !!!



Striker HD PLUS FULL HD IPTV Set Top Box T503wifi

ili

GSS MEDIA SET TOP BOX

CIJENA + AKTIVACIJA Box-a kod GSS MEDIJA kosta 130,00 €

PRODAJNA CIJENA = 50 % od kupovne cijene, znaci svega 65,00 €

Potrebna vam je samo Box-ova MAC adresa sa kojom uplacujete preko PayPal-a

vasu pretplatu kod GSS Media u Becu

Ukoliko je neko zainteresovan za kupovinu Box-a neka mi se javi na PM
jovankajole2Datum: Nedjelja, 18.06.2017, 02:09 | Poruka broj: # 3354

Poruka: 351
Status:



PONUDA !!!


Trazite dobar i kvalitetan IPTV Servis ?

TV Kanali iz cijele Evrope

EX-YU & EUROPA - IPTV Kanali

Bilo gdje da se nalazite, nudimo za svakoga po nesto / za staro i mlado

Veliki broj filmskih i sportskih TV kanala u HD & FHD rezoluciji

Kontakt & Informacije iskljucivo putem E-Maila ....

Testirajte besplatno 24 sata
iptvace1Datum: Nedjelja, 18.06.2017, 06:24 | Poruka broj: # 3355

Poruka: 87
Status:

IPTV FULL HD

GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!

IPTV je televizija putem interneta i neohpodno je da imate dobar internet preko 5 mb,da vam ne bi prekidali kanali tokom gledanja.
GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!

[TESTIRAJTE BESPLATNO 24H]
Kontakt e-mail
iptvace1@outlook.com
VIBER BROJ
+387 60 334 4808

Preko kojih uredjaja mozete gledati IPTV?

►Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV),
►Enigma2 resiveri
►mag resiveri (250/254)
►PC ili laptop
►mobitel i tablet
►dreambox uredjaji
►svi android uređaji
jalminaDatum: Nedjelja, 18.06.2017, 09:17 | Poruka broj: # 3356

Poruka: 621
Status:

test na : iptv.bhiptv@gmail.com
Prilozi: 4824217.txt (6.7 Kb)
totaliptvstremDatum: Nedjelja, 18.06.2017, 09:50 | Poruka broj: # 3357

Poruka: 116
Status:

VAŽNO AKCIJA NA GODIŠNJU PREPLATU,¸



Mesec 8 eur,6 mesecii 40 eur,
LISTA STABILNA BREZ buferinga
godina nova cena 60 eura i sve to


total-iptvmax.com

emajl: total.iptvstrem@gmail.com
dzemsDatum: Nedjelja, 18.06.2017, 11:29 | Poruka broj: # 3358

Poruka: 935
Status:

Milijunaš, sve ok uzivaj kupi od koga hoces sta sam ja reko tvoj novac tvoja kupovina
a to sto neko daje za manju cjenu nije moj problem ja znam da bitku ne moze niko da dobije za 6e tako daje sve ok uzivaj
mirzakralj2007Datum: Nedjelja, 18.06.2017, 11:44 | Poruka broj: # 3359

Poruka: 42
Status:

Zbog raznih ponuđača i konkurencije je i napravljen ovaj forum. Ko ima neka nudi, ko voli neka izvoli, pa da vidimo.
Ako neko nudi ovu listu za 6€ imaće mjesečno samo 1€ po korisniku, ali je velika vjerovatnoća da kod njega pređu mušterije od drugih skupljih resellera.
sminDatum: Nedjelja, 18.06.2017, 11:56 | Poruka broj: # 3360

Poruka: 5258
Status:

Milijunaš dzems i mirzakralj2007

no

imate temu za raspravu ovo je tema
IPTV Potraznja i ponuda
zato molim da se postuju pravila samo radi boljeg pregleda tema
Sretno i uzivajte
(jedan je zivot nema popravnog)
Search:
Top 30 Forumasa