Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
mark2302Datum: Subota, 10.09.2016, 22:53 | Poruka broj: # 541

Poruka: 138
Status:

Slažem se da je bitkananeretvi jedna od najbolji iptv
mark2302Datum: Nedjelja, 11.09.2016, 07:35 | Poruka broj: # 542

Poruka: 138
Status:

dzems, Zdravo ja imam od vas mislim bitka na neretvi ipyv i neki mi kanali vrlo cesto koce ima li kakvo rjesenje za to,hvala
Poruku uredio mark2302 - Nedjelja, 11.09.2016, 07:39
scylla98Datum: Nedjelja, 11.09.2016, 09:26 | Poruka broj: # 543

Poruka: 77
Status:

Koliki ti net?
dzemsDatum: Nedjelja, 11.09.2016, 12:17 | Poruka broj: # 544

Poruka: 935
Status:

marko podrska je 24 sata javi se na meil ne koce od kolega da ti se javi prijavi problem havala
jmnemonic158Datum: Nedjelja, 11.09.2016, 13:03 | Poruka broj: # 545

Poruka: 358
Status:

►IPTV-lista ex-you,stranih,dokumentarnih i sportskih kanala + videoteka 200 filmova ►(450 programa)◄

Provjereno stabilan IPTV Servis sa vise od 450 programa i jako puno zadovolnjih korisnika

Nudimo trenutno najbolju,najstabilniju i jednu od najjeftinijih IPTV usluga na trzistu.

►►►►►► NEXT-tv oficijalna stranica: http://www.next-tv.ml/

IPTV listu programa mozete gledati na slijedećim uređajima:

►Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV),
►Enigma2 resiveri
►mag resiveri (250/254)
►PC ili laptop
►mobitel i tablet
►dreambox uredjaji
►svi android uređaji

Sto Vam pruza Next-tv usluga za razliku od drugih IPTV provajdera:

-Stabilnost

- Veliki izbor filmskih,dokumentarnih a pogotovo sportskih programa kojih ima oko 70

- Brzu i efikasnu uslugu

- Korisnicka podrska 24/7

- Teamviewer i skype podrska

- Brzo placanje pay palom

- Listu sa EPG i logom za sve programe

- Povoljne cijene

- Jednostavno gledanje IPTV liste preko računala, mobitela, android boxa,dream boxa, enigma 2 uredjaja, tableta, smart tv

- Besplatna IPTV test lista na 48 sati

- Redovito dodavanje novih popularnih kanala

- Videoteka 150 filmova besplatno uz listu

Sve informacije, pitanja i test listu na 48 sati mozete zatraziti na e-mail ili putem web stranice:

►►►►►► jmnemonic158@gmail.com◄◄◄◄◄◄◄

web stranica Next-tv ►►►►►http://www.next-tv.ml/◄◄◄◄◄◄

NAČIN PLAĆANJA: samo PAY PAL

BASIC PAKET: samo lista, podrska od 07-15.00 sati

PREMIUM PAKET: 24/7 podrska , skype live podrska, EPG i LOGO za sve kanale u listi,bonus kanali

NOVO U PONUDI !!!!

Next-tv ulsuga koja je jedna od najpoznatijih IPTV usluga vam nudi i CARD SHARING vrhunsku uslugu sa preko 10,000 SD, HD i 3D kanala

Posjedujemo par servera na super kvalitetnim 1000 Mbit brzinama sto omogucava prijem kvalitetne usluge bez prekida i bilo gdje u Svijetu se nalazili.

Ako posjedujete neki od satelitskih resivera ili dreambox ili enigma 2 uredjaj vu+solo slobodno nas kontaktirajte i nasa podrska ce u najkracem mogucem roku podesiti vas resiver za prijem te dekodiranje satelitskih kanala.
iptvtogoDatum: Nedjelja, 11.09.2016, 13:25 | Poruka broj: # 546

Poruka: 1
Status:

preko 3000 Kanala

slo/mkd/cro/bih/srb/ita/ger/hun/bulg/uk/fra/pt/pol/rom/tur/nl/bel/......

Test na 24h će početi čim primite e-mail.


Poruku uredio iptvtogo - Nedjelja, 11.09.2016, 13:26
mark2302Datum: Nedjelja, 11.09.2016, 15:10 | Poruka broj: # 547

Poruka: 138
Status:

Dzems prijavio sam pa ćemo vidjeti brzina mi je oko 20 mbs
mukioffDatum: Nedjelja, 11.09.2016, 19:09 | Poruka broj: # 548

Poruka: 9
Status:

da li neko moze da mi da kontakt od ove iptv liste ?
http://iptvprotocol.dyndns.info:80/live/...
dzemsDatum: Nedjelja, 11.09.2016, 20:02 | Poruka broj: # 549

Poruka: 935
Status:

NOVI KANALI ZA SVE INFO NA MEIL alinhd@hotmail.com
NA BITKA IPTV

CINE PLUS 2 (RS)
CINE PLUS
TV 3 (SLO)
,POP OTO (SLO)
EUROSPORT 1 HD (RS)
EUROSPORT 2 HD (RS)
Rema65Datum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 12:12 | Poruka broj: # 550

Poruka: 76
Status:

Evo malo analize sto se tice lista i necu uzimati ove druge (mada sam vecinu placao mjesec i gledao) nego ovu sto nudi iptvtogo (rapid iptv) i dzems (bitkananertvi). trenutno imam i jednu i drugu (izvini dzems nasao sam jeftiniju od tvoje mada nema epg kao ti). Rapid iptv je nesto skuplji ali je izbor kanala veci i epg kod svih kanala sa tacnim vremenima cak i kod filmskih kanala i kvalitet slike je ok (vecina sportskih kanala u hd), ova lista nije toliko cini mi se popularna kod nasih pa i nisam mogao naci jeftinije 35 eura - 3 mjeseca. Sto se tice bitkenaneretvi veliki izbor nasih kanala i lista se moze naci od 7 eura do 10 eura. Vecina kanala nema epg i one sto ima nisu updatirani (kod dzemsa se nesjecam dobro samo sam testirao i uzeo listu bitkananeretvi od drugog tj. 7 eura ) i moze se naci vecinom za 8 eura -IZVINI DZEMS KONKURENCIJA VELIKA I KUPUJES TAMO GDJE JE JEFTINIJE - MOZDA I JA KUPIM OD TEBE NAREDNI PUT ( ti nudis svoju listu i imas svoju cijenu, avjerovatno ti je suport dobar, uglavnom nije mi za cilj da ti obaram cijenu ), e sad ova lista sbitkananeretvi sto ja imam zna ponekad da izbaci i zakoci (nije do interneta). Da li je do server ili je u pitanju nesto drugo, inace kvaliteta slike je super i jedna je od najboljih listi za nase kanale, ja je neznam bolje. I na kraju malo je dosadno kad nema epg narocito kod filmskih kanala jer neznas kad koji film pocinje.
dzemsDatum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 13:11 | Poruka broj: # 551

Poruka: 935
Status:

sve ok kako se ko snace ja bratu ne dam na mjesec dana za 7e kutija cigara da ti radi 100 kanal vredi ti para
DIVAK22Datum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 13:52 | Poruka broj: # 552

Poruka: 360
Status:

Quote Rema65 ()
e sad ova lista sbitkananeretvi sto ja imam zna ponekad da izbaci i zakoci (nije do interneta). Da li je do server ili je u pitanju nesto drugo, inace kvaliteta slike je super i jedna je od najboljih listi za nase kanale, ja je neznam bolje. I na kraju malo je dosadno kad nema epg narocito kod filmskih kanala jer neznas kad koji film pocinje.

To je zasto ot tamo gde krade stremove kradat jos i drugi pa dodzje do opterecenje kad gleda vise ljudi pusti neki put kad ima Sampionska liga i ce vidis koci li znaci ovi nije neki vlasnik a obicni retranslator.
stlouisDatum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 14:12 | Poruka broj: # 553

Poruka: 135
Status:

Moderator je zabranio da se ovdje pise kaze samo reklamiranje ali samo jednu dvije recenice.Neki dan sam uplatio servis koji se ovdje reklamira i nakon tri dana sam odjavio i halalio mu pretplatu za tri mjeseca.Servis ne valja ni dolar a ne sest .Kupio sam ovog ,,Dzems-a"i dvije pretplate za dva tv-a i kod mene radi perfektno.Poruka.Ne zalijecite se i ne kupujte servise bar za prvi put na vise od mjesec dana dok ne vidite kako radi.
dzemsDatum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 15:09 | Poruka broj: # 554

Poruka: 935
Status:

stlouis, odam ga jarane ovde zakaci da znaju ljudi skim imaju posla pa makar i moje bilo
dzemsDatum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 18:58 | Poruka broj: # 555

Poruka: 935
Status:

NOVI KANAL ,DOMA TV HD (HR) M1 FILM GOLD (RS) I JOS PUNO TOGA
NUDIMO IPTV KANALE ZA SVE INFO NA MEIL alinhd@hotmail.com SA EPG
HBO3, SK4,5,6, CINEMANIA....... 700 KANALA 800 FILMOVA VIDETEKA
***********BONUS kanali AREAN6 SLOVENSKI HOB1,MAX HITS (RS
MAX PREMIUM (RS MAX HITS (RS NOVA 2 KANAL BITKAIPTV
pepaDatum: Ponedjeljak, 12.09.2016, 20:53 | Poruka broj: # 556

Poruka: 4
Status:

Potraznja za iptv dilerima reseller info na skyp dreamteam.mk u ponudi se nalazi 900 kanala hvala
nextgenDatum: Utorak, 13.09.2016, 14:28 | Poruka broj: # 557

Poruka: 82
Status:

Quote dzems ()
stlouis, odam ga jarane ovde zakaci da znaju ljudi skim imaju posla pa makar i moje bilo


Slažem se sa kolegom dzemsom. Treba javno reći. I kao što on kaže, pa makar ja bio u pitanju.
I BTW, koliko ja znam, moderatori su ponovo dozvolili iznošenje mišljenja o listama, sve dok su ta mišljenja i iskustva pristojna i argumentirana.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/

Poruku uredio nextgen - Utorak, 13.09.2016, 14:28
nextgenDatum: Utorak, 13.09.2016, 14:35 | Poruka broj: # 558

Poruka: 82
Status:

Ubačeni:
Arena 6
FilmBox Extra
FilmBox plus
CinePlus
M1 Film
i još nekoliko lokalnih kanala.

Ovih par novoubačenih kanala koji još nemaju EPG će biti napravljeno danas ili sutra.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/

Poruku uredio nextgen - Utorak, 13.09.2016, 14:43
Predrag1969Datum: Utorak, 13.09.2016, 17:04 | Poruka broj: # 559

Poruka: 1
Status:

Ja sam vrlo zadovoljan sa alinhd servisom,sve na najvisem nivou,prvo uzeo test 48 satii,sve radilo odlicno,preko 700 kanala i videoteka,
Slika vrlo,vrlo dobra,nema trzanja,servis vrlo brzo reaguje ako sto zatreba.Mogu svakom preporuciti ovaj servis radi odlicno.
Ko stoji za kvalitet,vrlo dobru sliku,pomoc ako zatreba ovdje je napravoj stranici.Hvala puno alinHD.Ja sam vise nego zadovoljan.
mark2302Datum: Utorak, 13.09.2016, 17:08 | Poruka broj: # 560

Poruka: 138
Status:

Upravo tako Predrag zaslužuju svaku pohvalu
Search:
Top 30 Forumasa