Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Pitanja,komentari,diskusija i ostalo ???
hadzajDatum: Utorak, 31.01.2017, 17:33 | Poruka broj: # 1501

Poruka: 39
Status:

Nemogu da pokrenem aplikaciju" MAC Address Generator by D3n1s i Playlist Scanner & Checker" , kad hoće da je pokrene izbaci mi ovo : My WebPage , kako riješiti?
Poruku uredio hadzaj - Utorak, 31.01.2017, 17:34
DilberDatum: Utorak, 31.01.2017, 17:43 | Poruka broj: # 1502

Poruka: 1861
Status:

pa pise sta treba da radis

Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
hadzajDatum: Utorak, 31.01.2017, 18:55 | Poruka broj: # 1503

Poruka: 39
Status:

Neznam uopšte čemu služi net framework , šta bi značilo da ga skroz deinstaliram , možda bi tada aplikacija radila ?
nolteDatum: Utorak, 31.01.2017, 19:32 | Poruka broj: # 1504

Poruka: 6010
Status:

Quote hadzaj ()
Neznam uopšte čemu služi net framework , šta bi značilo da ga skroz deinstaliram , možda bi tada aplikacija radila ?


ukucas u google net franework v.2.0.50727 download , skines , instaliras i to je to


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
SecerkoDatum: Petak, 03.02.2017, 09:11 | Poruka broj: # 1505

Poruka: 10
Status:

Zar je moguće da neko još nema framework?
goran_mkdDatum: Subota, 04.02.2017, 14:25 | Poruka broj: # 1506

Poruka: 173
Status:


kad istaliras vlc treba pri istalaciju ad zatvoris svaki browser
i na sliku ti pokaze ad ubacis u ful kako bi se na mozila i crom
spoio onaj dodatak za vlc a to sto kaze dilber da samo mozila podrzava
ne se soglasim sa njega istaliraj tako i videces rezultate
i nema veza koja verzija je ful opcija je za svaki browser
mada sad ako koristis nova verzija croma onda slabo cead ide
mada ima verzije sto jos podrzavaju taj vlc plugin

Poruku uredio goran_mkd - Subota, 04.02.2017, 14:53
hadzajDatum: Nedjelja, 05.02.2017, 17:39 | Poruka broj: # 1507

Poruka: 39
Status:

Pronašao sam 6 lista sa različitim mac adresama sve sa istog servera , sve rade , zašto se dešava kada npr. prebacim na neki kanal tu trenutno nema slike dok ostali kanali rade , probam preostali 5 listi sa različitim mac adresama i opet ista svar , znači li to da server ne dobija sa izvora određeni kanal ? odmor
Poruku uredio hadzaj - Nedjelja, 05.02.2017, 17:40
nolteDatum: Nedjelja, 05.02.2017, 19:40 | Poruka broj: # 1508

Poruka: 6010
Status:

Quote hadzaj ()
sa istog servera


posto su sa istog servera kao sta sam kazes vucu taj kanal sa istog izvora


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
hadzajDatum: Ponedjeljak, 06.02.2017, 20:44 | Poruka broj: # 1509

Poruka: 39
Status:

U jednoj listi sam probašao CINE+SELECT 1-6 kanale sa našim titlovima , nisam uopšte znao da postoje ovakvi titlovani kanali za naše tržište , dali se emituju i na satelitu ? još malo stići ćemo i švabe odmor
Poruku uredio hadzaj - Ponedjeljak, 06.02.2017, 20:45
scylla98Datum: Ponedjeljak, 06.02.2017, 21:37 | Poruka broj: # 1510

Poruka: 77
Status:

Ne emituju se na satelitu.Takve kanale mozes naci samo u ovim IPTV listama. To su piratski kanali.
frnjaDatum: Petak, 10.02.2017, 23:27 | Poruka broj: # 1511

Poruka: 52
Status:

Jel mi netko može pomoći oko izvlačenja m3u8 link iz facebook live streama
Znači m3u8 link izgleda ovako https://www.facebook.com/video/playback/playlist.m3u8?v=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ali ne znam kako ga izvući,jer na moj standardni način preko Dolphin browsera ne može(ne ide facebookov live stream u browseru na mobitelu :D)
Ako netko zna bio bih zahvalan
dejaaanDatum: Subota, 11.02.2017, 21:40 | Poruka broj: # 1512

Poruka: 61
Status:

Quote frnja ()
Jel mi netko može pomoći oko izvlačenja m3u8 link iz facebook live streama
Znači m3u8 link izgleda ovako https://www.facebook.com/video/playback/playlist.m3u8?v=xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ali ne znam kako ga izvući,jer na moj standardni način preko Dolphin browsera ne može(ne ide facebookov live stream u browseru na mobitelu :D)
Ako netko zna bio bih zahvalan


pokušaj sa ovom aplikacijom da izvučeš stream: URL Helper
nolteDatum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 09:59 | Poruka broj: # 1513

Poruka: 6010
Status:

Obavijest

Postovani clanovi foruma

Posto administracija ovog foruma poslije maltretiranja jednog od clanova foruma nije stala iza mene kao moderatora na ovom forumu , od ovog trenutka necu i ne zelim vise biti moderator na ovakvom forumu, pa zato ovim putem molim administratora da mi skine titulu moderatora.
Svi koji cijene moj rad moci ce me pronaci na drugim exyu portalima i forumima ove tematike.
Pozdrav svim forumasima ....

Notification

Dear Members of the Forum

Since administration on this board after harassment of one of the members on the Forum board, not stand behind me to protect me as a moderator on this forum, from this moment I dont want to be a moderator on this forum, so I hereby ask the administrator to take me off the title of moderator.
All those who appreciate my work will be able to find me on the other exyu portals and forums These themes.
Hello everyone ....


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte

Poruku uredio nolte - Ponedjeljak, 13.02.2017, 10:09
iptvx2Datum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 10:45 | Poruka broj: # 1514

Poruka: 26
Status:

steta nolte....uvjek imas puno pokazati...
na kraju svi zavrsimo na makedonskom..:)
weaponDatum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 14:25 | Poruka broj: # 1515

Poruka: 294
Status:

neznam o cemu se radi...i sto se desilo....
ali podrzavam kolegu @nolte...jer dosta toga je doprineo radu ovoga foruma...
pozz
freezonatvDatum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 16:10 | Poruka broj: # 1516

Poruka: 56
Status:

Quote nolte ()
Obavijest

Postovani clanovi foruma

Posto administracija ovog foruma poslije maltretiranja jednog od clanova foruma nije stala iza mene kao moderatora na ovom forumu , od ovog trenutka necu i ne zelim vise biti moderator na ovakvom forumu, pa zato ovim putem molim administratora da mi skine titulu moderatora.
Svi koji cijene moj rad moci ce me pronaci na drugim exyu portalima i forumima ove tematike.
Pozdrav svim forumasima ....

Notification

Dear Members of the Forum

Since administration on this board after harassment of one of the members on the Forum board, not stand behind me to protect me as a moderator on this forum, from this moment I dont want to be a moderator on this forum, so I hereby ask the administrator to take me off the title of moderator.
All those who appreciate my work will be able to find me on the other exyu portals and forums These themes.
Hello everyone ....


Čekaj jel' neko nekog maltretirao ili je tebe neko maltretirao? Bilo kako bilo trebaš javno napisati o kome se radi i da svi znamo, ovako ništa nisi postigao.


You can download all my applications here: http://futur3design3r.wixsite.com/d3n1s
DIVAK22Datum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 17:43 | Poruka broj: # 1517

Poruka: 360
Status:

Quote freezonatv ()
Čekaj jel' neko nekog maltretirao ili je tebe neko maltretirao? Bilo kako bilo trebaš javno napisati o kome se radi i da svi znamo, ovako ništa nisi postigao.

Ma ostavi ga nevidis da je kao malo dete -kako ti si bil ranije pamtis li.hahahahaha
freezonatvDatum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 18:14 | Poruka broj: # 1518

Poruka: 56
Status:

Quote DIVAK22 ()
Ma ostavi ga nevidis da je kao malo dete -kako ti si bil ranije pamtis li.hahahahaha


Zar nismo svi mala djeca?


You can download all my applications here: http://futur3design3r.wixsite.com/d3n1s
Poruku uredio freezonatv - Ponedjeljak, 13.02.2017, 18:15
jokarsDatum: Srijeda, 15.02.2017, 17:56 | Poruka broj: # 1519

Poruka: 1
Status:

Pozdravljavam vas ,

Neznam gdje bi postavio pitanje pa ću ovdje uglavnom novi sam u svemu ovome ,služim se samo kodi kad trebam neki sport kad su utakmice , al od svih kanala što bi htjeo sa strane je nova tv nju nemogu nigdje nać uglavnom kad radi radi neko vrijeme , ili mi se dešava buffering i jednostavno stane , pa eto ako je tko voljan pomoć ili upitit me bio bih zahvalan , lp
makadamDatum: Četvrtak, 16.02.2017, 09:52 | Poruka broj: # 1520

Poruka: 10
Status:

Steta Nolte
Search:
Top 30 Forumasa