Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Najbolji IPTV
pekisDatum: Ponedjeljak, 15.06.2015, 21:42 | Poruka broj: # 1

Poruka: 16
Status:

Pozdrav, prijatelji
Konacno sam dobar IPTV i zelim da ga izreklamiram. Preko 2 nedelje ga koristim, i apsolutno mi nista nije zastekalo bukvalno ni sekund.
Nisam siguran dali ima EXYU, njegov mejl je onlinetechrevolution@gmail.com (nezna srpski).
Ja sam zadovoljan, i prenosim ga vama, nadam se da cete i vi biti zadovoljno kao i ja. Ima brdo sd i hd kanala i stvarno sam zadovoljan.

Poruku uredio pekis - Ponedjeljak, 15.06.2015, 21:43
cackaDatum: Utorak, 16.06.2015, 05:49 | Poruka broj: # 2

Poruka: 4
Status:

pa reci sta treba da uradim da imam ovo izjasnise dali treba da posajlem email ili nesto drugo pozrav
pekisDatum: Utorak, 16.06.2015, 06:55 | Poruka broj: # 3

Poruka: 16
Status:

Pa nebi ga bezveze stavio, javite se ma mejl..
Pozdrav
DIVAK22Datum: Utorak, 16.06.2015, 07:31 | Poruka broj: # 4

Poruka: 360
Status:

Quote pekis ()
Pozdrav, prijatelji
Konacno sam dobar IPTV i zelim da ga izreklamiram. Preko 2 nedelje ga koristim, i apsolutno mi nista nije zastekalo bukvalno ni sekund.
Nisam siguran dali ima EXYU, njegov mejl je onlinetechrevolution@gmail.com (nezna srpski).
Ja sam zadovoljan, i prenosim ga vama, nadam se da cete i vi biti zadovoljno kao i ja. Ima brdo sd i hd kanala i stvarno sam zadovoljan.

I koliko si platil ovo remek delo
vampirkillerDatum: Utorak, 16.06.2015, 13:15 | Poruka broj: # 5

Poruka: 247
Status:

ma sta platio... reklamira ga samo.... biggrin
DIVAK22Datum: Srijeda, 17.06.2015, 08:24 | Poruka broj: # 6

Poruka: 360
Status:

Quote vampirkiller ()
ma sta platio... reklamira ga samo.... biggrin

Ma i ja tako mislim- ot kuda u bedni pekis pare za iptv on jedva ceka da uzme iz pensija bake 10 evra da se proseta iz gradu .Cek da mu javim na ovi da mu blokira nalog dosta je gledal 7 dana.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa