Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako doci do linkova kanala
nmldDatum: Ponedjeljak, 28.09.2015, 18:28 | Poruka broj: # 1

Poruka: 10
Status:

Pozdrav,
S vremena na vreme i do mene dospe lista sa kanalima koji inace ne mogu da se nadju "javno". To uvek bude po principu prijatelj uzeo od prijatelja koji je uzeo od tamo nekog xyz... Posto me vise smara da cekam nekog da pribavi listu resio sam da probam da se sam snadjem ceprkanjem po netu.
Pitanje svih pitanja bi bilo na koje nacine doci do linkova kanala koji su trajniji? Ne ocekujem da se neko isprsi sa celim tutorijalom, to bi cak bilo i kontraproduktivno, vec me samo zanima nacin u recimo jednoj recenici.
DIVAK22Datum: Utorak, 29.09.2015, 18:48 | Poruka broj: # 2

Poruka: 360
Status:

Quote nmld ()
Pozdrav,
S vremena na vreme i do mene dospe lista sa kanalima koji inace ne mogu da se nadju "javno". To uvek bude po principu prijatelj uzeo od prijatelja koji je uzeo od tamo nekog xyz... Posto me vise smara da cekam nekog da pribavi listu resio sam da probam da se sam snadjem ceprkanjem po netu.
Pitanje svih pitanja bi bilo na koje nacine doci do linkova kanala koji su trajniji? Ne ocekujem da se neko isprsi sa celim tutorijalom, to bi cak bilo i kontraproduktivno, vec me samo zanima nacin u recimo jednoj recenici.

znanja
klauskiDatum: Utorak, 29.09.2015, 21:21 | Poruka broj: # 3

Poruka: 25
Status:

Quote DIVAK22 ()
znanja


Pacenik...to je rec...a ne recenica...mada od tebe nista inteligentnije ni ne mozes ocekivati..
DIVAK22Datum: Utorak, 29.09.2015, 22:54 | Poruka broj: # 4

Poruka: 360
Status:

Quote klauski ()
Pacenik...to je rec...a ne recenica...mada od tebe nista inteligentnije ni ne mozes ocekivati..

Testiraj tamo i ne jedi govna .hehehehehe
klauskiDatum: Utorak, 29.09.2015, 23:09 | Poruka broj: # 5

Poruka: 25
Status:

Quote DIVAK22 ()
jedi govna


Sta je pacenik? U nedostatku reci ( ne recenica) koristis prosto-prosirene recenice (ne reci)?
Eee...Ajnstajne, Ajnstajne...
nmldDatum: Srijeda, 30.09.2015, 14:29 | Poruka broj: # 6

Poruka: 10
Status:

Quote DIVAK22 ()
znanja

Secas se one narodne izreke?
Niko se nije rodio naucen.
Mozda da preformulisem pitanje iz prvog posta, pa da pitam odakle poseti sa ucenjem.

Je jedna molba da prestanemo sa trolovanjem jer tako mozemo da doguramo do 1000 strana u temi.
Hvala
nextgeniptvDatum: Petak, 02.10.2015, 14:35 | Poruka broj: # 7

Poruka: 4
Status:

Quote nmld ()
Pitanje svih pitanja bi bilo na koje nacine doci do linkova kanala koji su trajniji? Ne ocekujem da se neko isprsi sa celim tutorijalom, to bi cak bilo i kontraproduktivno, vec me samo zanima nacin u recimo jednoj recenici.


Ne postoji ti univerzalno rješenje osim ako nisi član neke zatvorene grupe gdje netko održava liste.
Najbolje ti je tražiti liste stare recimo mjesec-dva dana. Na njima većina kanala neće raditi, a ove što rade prebaciš u svoju listu (ako rade nakon mjesec-dva, onda je velika mogućnost da će raditi još neko vrijeme) i tako sastaviš listu.
S time što možeš zaboraviti na većinu premium kanala jer oni se rijetko nađu da rade duže od dan-dva. Ako nađeš tako što, ubo si zlatnu žilu :-)


Preko 200 najboljih domaćih i stranih kanala
Besplatne test liste na: nextgen.iptv@gmx.com
Više informacija na: http://www.nextgen-iptv.com/ | https://www.facebook.com/NextGenIPTV
vampirkillerDatum: Petak, 02.10.2015, 19:55 | Poruka broj: # 8

Poruka: 247
Status:

ma ljudi oce dzaba da gledaju...
to kratko traje..
pare na sunce i kupite neku listu

biggrin biggrin biggrin
emir1609Datum: Petak, 02.10.2015, 20:11 | Poruka broj: # 9

Poruka: 22
Status:

znali neko novu adresu nase tv
tamo imam 3 pass koja rade
dajem jedan
nmldDatum: Petak, 02.10.2015, 21:35 | Poruka broj: # 10

Poruka: 10
Status:

@nextgeniptv
Radio sam i to da vidim sta je dobro od starih listi , ceprkao sam i po pastebin-u skenirao i onim simple plejerom al labava vajda...jedino sta za sad imam je ovo Lista za kodi radi pristojno ali nema ni jednog ex-yu kanala.
nextgeniptvDatum: Nedjelja, 04.10.2015, 11:28 | Poruka broj: # 11

Poruka: 4
Status:

Quote nmld ()
@nextgeniptv
Radio sam i to da vidim sta je dobro od starih listi , ceprkao sam i po pastebin-u skenirao i onim simple plejerom al labava vajda...jedino sta za sad imam je ovo Lista za kodi radi pristojno ali nema ni jednog ex-yu kanala.


Bila je prije na jednom drugom forumu besplatna lista koju je održavao korisnik Natko i ona je imala dosta naših programa (I NatGeo i Viasat Explorer i History), ali koliko vidim ti kanali više ne rade (ili sam ja izgubio pravi link).


Preko 200 najboljih domaćih i stranih kanala
Besplatne test liste na: nextgen.iptv@gmx.com
Više informacija na: http://www.nextgen-iptv.com/ | https://www.facebook.com/NextGenIPTV
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa