Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
IPTV Bouquet-i za Enigma2?
goranpDatum: Srijeda, 14.10.2015, 00:32 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2
Status:

Kao sto sam naslov kaze - da li postoji neko mjesto s kojeg se moze downloadati lista streamova vec pripremljena za Enigma2 od bivsih YU-Republika?
Znam da se kod sltanovic.net-a moze konvertirati i u Enigma2 formu ali nema uvijek aktualizirane liste dostupnih kanala.

Izvinjavam se ako sam povrijedio neko pravilo ali novi sam u svemu ovome i imam Gigablue Quad DVB-S Linux receiver s OpenVix software-om i tek otkrivam sto mi ta "masina" moze pruziti.

Hvala unaprijed na savjetima direktno ili preko Privatnih poruka.

Pozdrav svima.
Goran
nolteDatum: Srijeda, 14.10.2015, 21:21 | Poruka broj: # 2

Poruka: 6010
Status:

naravno da moze , svi portali i forumi sat tematike imaju vec pripremljene liste za enigmu 2 , ne bi bilo primjereno da ih ovdje nabrajam
bye


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
goranpDatum: Subota, 17.10.2015, 11:02 | Poruka broj: # 3

Poruka: 2
Status:

Hvala na potpori i trudu da mi pomognes. Mozda bi mi mogao reci koja je alternativa radije nego da budes sarkastican. Siguran sam da si i ti bio pocetnik u ovome (kao i u drugim stvarima) i nadam se da ces mi pomoci kako da stvarno saznam sto vise. Nema potrebe da otkrivan tocak/kotac kad ste vec svi Vi prosli istim putem. Nema veze da li kazes MLEKO ili MLIJEKO ili MOLOKO, meni je svejedno - ja apeliram na one koji mi zele pomoci da ne moram raditi sve greske/ prolaziti kroz sve probleme kroz koje ste vi svi prije ili kasnije prosli. Sarkazmom necemo nikamo doci, medjusobnom pomoci mozemo doci najdalje. Jesi li Ti spreman prijeci preko toga da sam ja Hrvat i da trazim pomoc ili si jos samo jedan od pametnjakovica (svejedno Bosnjak, Hrvat, Srbin, Slovenac, Crnogorac ili Makedonac) koji se pravi pametan (mojim kcerima i sinovima stalno ponavljam da onaj koji se pravi pametan - nije ....).
Pokazi se kao pravi covjek koji zeli pomoci drugima s njegovim pitanjima/problemima. Inace se "dio problema=part of the problem=Teil des Problems=una Parte der Problema=dio (zalosnog) problema/uzroka" radije nego dio RJESENJA.

Dakle, sto ces biti: "uno con lo Cojones" ili zalostan dio problema?

Zao mi je ako sam nekog uvijedio ovim posting-om ali ovakvi odgovori su reakcija na problema a ne rjesenje. A ja zelim da se mi medjusobno pomazemo na ovim forumima a ne pametujemo i potcjenjemo druge.

Ja ne moram naci rjesenje mojeg pitanja na ovom forumu - ali se nadam da ce mi drugi članovi ovog foruma pomoci savjetima koji dovode do (moguceg) rjesenja. Sve ostalo je jedno običino prepucavanje - kao posljedica JEDnog ili NEKOLIKO iskompleksiranih pojedinaca.
Rjesenje pitanja/problema su KONSTRUKTIVNA pomoć drugim članovima foruma. Ako nemaš konstruktivan pristup mojem pitanju - pitaj se zašto odgovaraš uopće i to takvim nekonstruktivnim komentarima.
A na kraju svega je - moja želja pomoći mojoj punici/tašti koja voli gledati seriju na Nova TV iz Hrvatske gdje se poznati presvlače u još poznatije Ličnosti i pjevaju. Zbog položaja njenog stana u Njemačkoj - ne može postaviti satelitsku antenu i pitala me da li se to može gledati preo interneta ovdje u Njemačkoj.
Ako netko ima neku dobru ideju (ne moram biti 100% pouzdana/sigurna) - nadam se ca će mi netko pomoći.
Od "smartasses" nemam neke koristi.

P.S. Našao sam da preko jagledam.com mogu vidjeti Nova TV HR koja emitira taj show ali VLC streams (koji je najčešće jedini dostupan) - ne mogu vidjeti ništa: ekran ostaje crn. I to iako sam VLC instalirao nakon MOzilla Firefox zadnji release, kao i Chrome zadnju verziju uz aktiviranje opcije za plugin-ove tokom instalacije VLC-a).

Uz veliko štovanje SVIM članova foruma, a naročito administratoru Sultanoviću za njegov OGROMAN trud, s velikim HVALA.

Pozdrav iz Düsseldorf-a.

Goran

Poruku uredio goranp - Subota, 17.10.2015, 15:29
jmnemonic158Datum: Srijeda, 21.10.2015, 10:33 | Poruka broj: # 4

Poruka: 358
Status:

Besplatnu listu streamova neces naci tako lako,nema danas nista dzabe prijatelju moj.I to sto nadjes free radit ce ti dan dva i onda opet moras traziti nove linkove.
Ako si zainteresiran za listu sa svim nasim programima javi se meni na mail: jmnemonic158@gmail.com pa se budemo nesto dogovorili..Imam i za enigmu 2 liste tako da ni to nije problem..
nolteDatum: Petak, 23.10.2015, 20:26 | Poruka broj: # 5

Poruka: 6010
Status:

Quote goranp ()

Ja ne moram naci rjesenje mojeg pitanja na ovom forumu - ali se nadam da ce mi drugi članovi ovog foruma pomoci savjetima koji dovode do (moguceg) rjesenja. Sve ostalo je jedno običino prepucavanje - kao posljedica JEDnog ili NEKOLIKO iskompleksiranih pojedinaca.


po ovome sta si napisao vidi se da si ti jedna iskompleksirana budala , ti da si shvatio sta sam ti ja napisao , otisao bi na prvi forum sat tematike , skinuo listu i vec davno gledao iptv preko tog giga blue , ovako trosis rijeci bespotrebno a pravila na ovom forumu su jasna , jedno od njih glasi da se ne smiju reklamirati drugi forumi. znaci procitaj ti pravila foruma prije nego ista kazes i glumis ovdje nekog pametnjakovica , jer da si ti pametan koliko mislis onda bi sam osposobio taj giga blue bez da ovdje trazis pomoc.

da si bistar iti malkice ukucao bi u google iptv lista za giga blue i izaslo bi ti na stotine rijesenja, ali ne, ti nemas tu bistrost u svojoj glavi jer si jedna obicna budala i nista vise.
Lp,


Published files ( scanners . combo list , proxy list , iptv list and more .... )
https://www.up-4ever.com/users/nolte
nimlaDatum: Petak, 23.10.2015, 20:57 | Poruka broj: # 6

Poruka: 163
Status:

Quote goranp ()
Zao mi je ako sam nekog uvijedio ovim posting-om ali ovakvi odgovori su reakcija na problema a ne rjesenje. A ja zelim da se mi medjusobno pomazemo na ovim forumima a ne pametujemo i potcjenjemo druge.

Koje pomaganje bolan ???? Tek si se prikljucio na forum i odmah vrijeđaš... Fino ti je odgovorio covjek i ti ga vrijeđaššš, nije to nikako OK...

Mislim da se trebaju pooštrit pravila na forumu baš zbog ovakvih ispada!!!- prijedlog
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa