Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
stlouisDatum: Četvrtak, 09.02.2017, 02:44 | Poruka broj: # 161

Poruka: 135
Status:

Quote brkicr65 ()
Quote stlouis ()
Probaj i neces se pokajati imaju sve,opciju gledanja unazad,snimanje,perfektnu sliku,odlican izbor kanala...posjeti F.B.iNetTV Canada

pa neznam nasta gledas ali "nije nesto" srednja zalost, za uporedbu bolji su two Brothers

Pa i nije nesto ako gledas na smart iptv app.,ali zatrazi test na stb app.i oprobaj pa ces vidjeti kako radi
dejaaanDatum: Subota, 11.02.2017, 21:57 | Poruka broj: # 162

Poruka: 61
Status:

ja sam koristio two brothers jedan mesec. rezolucija nije baš na nekom nivou, dešavalo se da se neki kanali izgube pa se ponovo vrate i naravno sport klub secka kada zvezda igra evroligu :)
Poruku uredio dejaaan - Subota, 11.02.2017, 21:58
Tompson_76Datum: Subota, 11.02.2017, 22:40 | Poruka broj: # 163

Poruka: 2
Status:

Koristim

http://mediaiptv.tv/client i slika je odlicna ponuda isto tako ..

preporucio bi je svima ..pozz
DIVAK22Datum: Nedjelja, 12.02.2017, 01:30 | Poruka broj: # 164

Poruka: 360
Status:

stlouis koja lista sad izprobas.
kondorDatum: Nedjelja, 12.02.2017, 08:25 | Poruka broj: # 165

Poruka: 180
Status:

Zamolio bi sve koji su testirali nase IpTV usluge, da bi dali svoj feedback.
Samo na taj nacin mozemo dalje pomoci i izpravit greske ako jih ima!
hvala
GaraviDatum: Nedjelja, 12.02.2017, 12:11 | Poruka broj: # 166

Poruka: 4
Status:

RAPID IPTV od jutros neradi
izgleda makli lovu i gotovo
djutureDatum: Nedjelja, 12.02.2017, 16:33 | Poruka broj: # 167

Poruka: 2
Status:

Kako izabrati iptv provajder u dijaspori, slijedi nekoliko savjeta sa moje strane:

1. Preporuka - ovaj nacin je obicno najpouzadniji ukoliko imate prijatelja koji ce vam istinski preporuciti nesto provjereno dobro da radi. I odma istog kontaktiraj te putem telefona direkt , ne ne email ne preko fb ili bilo koji drugi nacin upoznajte se vasim davaocom usluga kako bi imali bolju sliku o istom.
2. Bitno je odrediti koje kanale zelis da gledas, obicno ljudi u dijaspori kao i ja sam zele prvobitno ex yu kanale kao lokalne kanale te zemlje , u ovom slucaju trazite iptv provajdera u vasoj zemlji a ima ih sigurno, samo ti su u mogucnosti ponuditi kvalitetne lokalne kanale, sigurno nece neki "provajder" iz BiH priustit sebi da ovdje uzme internet i server da bi iste te kanale strimovao
3. Pitaj te vlasnika iptv gdje mu se nalaze serveri , pa poslije toga otidjite na speedtest.net i nadjite taj server i testiraj te vasu brzinu prema istom
4. Obezbijedite pouzdan internet u vasoj drzavi, bezobzira sto se nalazite u Njemackoj, Holandiji , Danskoj. Svedskoj ili bilo kojoj drugoj drzavi najjeftiniji provajderi koji obecavaju velike brzine obicno ih ne ispunjavaju i nisu stabilni zato uzimaj te renomirane provajdere koje iz mog iskustva nekostaju nista pretjerano vise, radi se o nekoliko eura.
5.Budite svjesni da neki manji internet paket ne moze podmiriti vase zahtjeva ukoliko vas je vise u kuci koji intezivno koristite internet, istovremeno u kombinaciji sa iptv, to nece sigurno dobro da radi, ukoliko imate obicni internet paket.
6. Nemoj te gledati u eure , ne ocekuj te previse od ovih jeftinih provajdera oni obicno samo nekoliko izvorno imaju svojih kanala a ostalo sve dolazi prilikom razmjene i kada se desi problem ovisni su o drugima tako da nece moci brzo reagovat da rijese vas problem. Ne tvrdim da je skuplji iptv garancija ali jest realnost ukoliko zelis kvalitet i lokalne kanale svoje drzave rade.

7. Najbitnija stvar ne gledaj te na brojnost kanala, odredite sebi sta vam je potrebno i trazite provajdera koji vam to moze u lokalu da ponudi, odnosno onog provajdera koji to licno emituje a ne onog koji je sa svojim serverom od 10 kanala sakupio stotine tudjih u razmjeni. Budite svjesni male su sanse da takve iptv provajdere nadjete po forumima takvi sami sebe opcenito ne reklamiraju.
8.I kao uredjaj za koristenje uvijek bi savjetovao mag resiver 254 ili 256 ostale solucije su sve ogranicene u odnosu na ove aparate, i nemogu odradjivati ono sto ovi resiveri mogu iako je opet izvor iptv najbitniji za stabilnost istog.


Pozivam sve ove "IPTV provajdere" sa duznim respektom da kazu koje licno kanale strimuju i kakvu opremu koriste i koje internet konekcije posjeduju, mislim da je iskren odnos prema klijentima uvijek shema za najbolji uspjeh..


UJEDNO MOJA PREPORUKA ADMINISTRACIJI FORUMA DA NE DAJU REKLAME IPTV SERVERIMA BEZ OVIH PODATAKA, LOGICNO JE KADA NESTO REKLAMIRAS DA KAZES SA CIME RASPOLAZES. PRIMJERA RADI: IPTV PROVAJDER SA 20 LOKALNIH KANALA I 1400 U RAZMJENI I UZ TO PODATKE BRZINE KONEKCIJE ISTOG I LOKACIJE SERVERA.

Poruku uredio djuture - Nedjelja, 12.02.2017, 17:08
stlouisDatum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 14:14 | Poruka broj: # 168

Poruka: 135
Status:

Quote DIVAK22 ()
stlouis koja lista sad izprobas.

Trenutno gledam INetTv Kanada na smart iptv i nije nesto narocito,kao i svi ostali.Puno mi je dati $30 za aktivaciju stb aplikacije jer tamo su odlicni.Imam pretplatu do 20-og februara i poslije toga necu vise uzimati nista jer se sve svodi na otprilike isto.Svi nude,obecavaju,ali ne ispunjavaju obecano.Ili cu se vratiti na Nettv plus,FAastTv i slicno.
Rema65Datum: Ponedjeljak, 13.02.2017, 20:28 | Poruka broj: # 169

Poruka: 76
Status:

Quote Garavi ()
RAPID IPTV od jutros neradiizgleda makli lovu i gotovo


Posto sam bio njihov pretplatnik dobio sam ovaj mail od njih

Rapid IPTV Service Problems

At first please accept our apology for the inconvenience.
Due to some technical problems, unfortunately, the streaming service was
out of orders for the past 12 hours. There has been some changes in the stream.
While MAG portal remains constant without any changes, for M3U based device,
please change your line from "clientportal.link" to "clients.clientportal.link"

For instance, if this is your line:
http://clientportal.link:8080/get.php?username=x1e3fd4e6a&password=2TJHLvizJX&type=m3u_plus&output=ts

Change it to the following:
http://clients.clientportal.link:8080/get.php?username=x1e3fd4e6a&password=2TJHLvizJX&type=m3u_plus&output=ts

and then try the new line to your device.

Also, the problem with channels will be solved in the next 6 hours.
Resellers can also log-in to their panel through this new address:
https://cms.xtream-codes.com/xcb4c79a/admin

And please note at the moment we cannot provide new orders or credits.

Rapid IPTV administrator do apologize again for all the problems you have encountered
and pledge to provide you a very strong and robust service with a wonderful new website which
will be accompanied by a special offer very soon.

Kindest Regards.
davordavor4Datum: Srijeda, 15.02.2017, 17:03 | Poruka broj: # 170

Poruka: 64
Status:

e ovako - ja koristim "two brothers " od samog početka. imam samsung smart 1,2 dual core i aplikaciju siptv.
ja sam zadovoljn jer sve bolji i bolji su. sad glavne kanale popularne imaju po dva. ako jedan zašteka imaju drugi.
sve više HDa. meni su ok. najbolje od svega je kad god sam nešto trebao bila ponoć ili jutro uvijek sam dobio odgovor . znaći podška je isto ok. dopisivao sam se malo s vlasnikom i mogu samo reći da je čovijek na mjestu i da sigurno neće nekog namjerno prevarit. da se razumijemo , zna nekad malo zaštekat ali brate za tu cijenu , nije vrijedno spomena. isprobao sam jedno 15 slisti dok nisam naletio na ovu. a najbolje od svega je da nisu ko ostali pa dok ide ide. jer ulažu povećavaju programe i stalno se trude da im linija bude bolja. toliko od mene.
Rema65Datum: Srijeda, 15.02.2017, 18:13 | Poruka broj: # 171

Poruka: 76
Status:

lista jeste dobra ali za one koji imaju manje tv aparate (42 inca i manje), ali za one koji imaju vece tv aparate (kod mene je 65 inca SUHD) i kad gleda utakmicu na kanalima koje nude two Brothers sportski skoro ni jedan nije "pravi" HD. Mislim da bi ovi sto nude iptv trebali da se pozabave time da pruze "pun" paket sto se tice arenasport Srpska, Hrvatska, bih u HD i sportklub 1,2,3 u HD i to moze podici cijenu sve ostalo je isto. Ja volim da testiram i uporedjujem dodje mi kao hobi i cini mise da sam sve isprobao od bitke, two Brothers , x-balkan, radiokafic, , otvorena, rapid, gold, boom i sta ti ja znam... i sve je to isto sto se tice osnovnih kanala i svi se trude i svi nude isto, jedino nisam naisao na nekog ko nudi ovo sto sam napisao na pocetku. Trenutno gledam dvi liste - jednu listu sa arenasport u HD (6 eura) i drugu sportklub 1,2,3 i eurosport 1,2 u HD (6 eura), e sad zamislite koji bi posao neko napravio da napravi jednu listu sa ovim HD kanalima.....

Gdje "ispari" ovaj DNSlink on je to imao i objasnjavao je da je to skupo za odrzavanje, jeste skupo ali se na kraju isplati
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:41 | Poruka broj: # 172

Poruka: 64
Status:

ja se slažem ja imam 42 inča. sve ti to lijepo govoriš. ali nesmiju niti oni prejerat sa cijenom. jer moraju racunati da razni max tv iskon tv i ostali imaju dobru sliku i netrza ništa. a ekipa se većinom odlući za iptv na ovaj naćin baš zbog cijene i izbora.
stlouisDatum: Subota, 18.02.2017, 00:09 | Poruka broj: # 173

Poruka: 135
Status:

Ima li neki vlasnik servisa koji ima servere u Americi ili Kanadi osim INetTv
bozickoDatum: Subota, 18.02.2017, 20:45 | Poruka broj: # 174

Poruka: 35
Status:

Kad smo vec kod twobrothers.

Uzeo sam njihovu listu, medjutim, imao sam problem sa bafferovanjem. Koristim samsung 48inca i siptv. Kontaktirao vlasnika, vrlo brzo odgovorio. Medjutim ,problem nisam resio. Vlasnik me savetovao da probam sa ssiptv o zaista bufer se smanjio ali je lista stekala.

Nije mi jasno zasto siptv aplikacija koja mi je liscno dopadljivija losije radi od ottplayea i ssiptv?
bozickoDatum: Subota, 18.02.2017, 20:46 | Poruka broj: # 175

Poruka: 35
Status:

Da se nadovozem, imam i nvidia shield, i preko kodija je ista situacija kao sa siptv, dok aplikacija live channels neuporedivo bolje radi
bozickoDatum: Nedjelja, 19.02.2017, 12:55 | Poruka broj: # 176

Poruka: 35
Status:

@iptviptv5668

Druze mislim da si pogresio sekciju. Ovde se ne reklamiraju servisi, vec sabiraju iskustva...
RedDevilsIPTVDatum: Ponedjeljak, 20.02.2017, 00:18 | Poruka broj: # 177

Poruka: 71
Status:

Definitivno je pogrešio sekciju
bozickoDatum: Ponedjeljak, 20.02.2017, 22:04 | Poruka broj: # 178

Poruka: 35
Status:

Zna li neko sta bi sa DNSLinkom?
iptviptv5668Datum: Utorak, 21.02.2017, 17:01 | Poruka broj: # 179

Poruka: 40
Status:

.
Poruku uredio smin - Srijeda, 22.02.2017, 18:21
mamba65Datum: Utorak, 21.02.2017, 17:25 | Poruka broj: # 180

Poruka: 23
Status:

@iptviptv5668 ...jesi ti sam na tom forumu ili sta? ti stvarno neznas gde sta moras postavit ...u toj sekciji nemas sta trazit sa prodajom ...svugdje samo spamujes ..isto ovdje My WebPage
isti post u razliki za jednu minutu postavio... da imam visji status mod....nebi mi ti to radio!


CroSatelite
Search:
Top 30 Forumasa