Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
darioblazevicDatum: Subota, 04.03.2017, 15:31 | Poruka broj: # 201

Poruka: 2
Status:

probao sam mnoge ponude za iptv ovdje i vecina koristi iste iptv liste koje su nestabilne i jako loseg kvaliteta..
nettvplus kosta dosta novca ali je stabilan i bez stekanja.
mark2302Datum: Subota, 04.03.2017, 16:38 | Poruka broj: # 202

Poruka: 138
Status:

Ima li iko iskustva sa ovim IPTV Two Brothers
BurazerDjaniDatum: Nedjelja, 05.03.2017, 18:41 | Poruka broj: # 203

Poruka: 3
Status:

Pozdrav , zna li neko ko nudi RUF TV iz Srbije i jel se moze nabaviti ? Hvala
Rema65Datum: Utorak, 07.03.2017, 17:09 | Poruka broj: # 204

Poruka: 76
Status:

ovo moja tvoja je za sada najbolje sto se nudi. Sportski kanali su u HD i to sto kod nekih pise FHD (testirao sam neke liste sa arenamasport FHD i rezolucija 1920x720) i bolji je moja&tvoja u HD. Nadam se da ce se uskoro pojaviti i neko da uradi ove nase sportske kanale u FHD
bozickoDatum: Četvrtak, 09.03.2017, 16:59 | Poruka broj: # 205

Poruka: 35
Status:

Potvrdjujem za listu mojatvoja.

Za sada ne steka

Poruku uredio bozicko - Četvrtak, 09.03.2017, 16:59
schwaboDatum: Petak, 10.03.2017, 00:16 | Poruka broj: # 206

Poruka: 3
Status:

Evo, probajte ovu listu (objavljuje se uz dozvolu vlasnika da testira server pod opterećenjem):

http://163.172.53.3:25461/get.php?username=Vki1iyTgSl&password=CYqipk4Ehs&type=m3u&output=ts
dzemsDatum: Subota, 11.03.2017, 20:25 | Poruka broj: # 207

Poruka: 935
Status:

mirzakralj2007, ima drug epg i logo na smart tv na vecina kanal
demauroDatum: Nedjelja, 12.03.2017, 19:13 | Poruka broj: # 208

Poruka: 17
Status:

Ovo što se nudi (IPTV) ne valja ništa.Svi oni prodaju tuđe liste koje trzaju i malo rade pa ne rade.SRAMOTA!!!
kaliDatum: Nedjelja, 12.03.2017, 22:37 | Poruka broj: # 209

Poruka: 53
Status:

da li je neko probao ovo http://tvservis-iptv.com/#
DIVAK22Datum: Nedjelja, 12.03.2017, 23:06 | Poruka broj: # 210

Poruka: 360
Status:

Quote kali ()
da li je neko probao ovo http://tvservis-iptv.com/#

Totalna katastrofa preveranti neki.
kaliDatum: Nedjelja, 12.03.2017, 23:19 | Poruka broj: # 211

Poruka: 53
Status:

Quote DIVAK22 ()
Totalna katastrofa preveranti neki.

pa jes ih probao ,zasto su prevaranti
aganovicharisDatum: Utorak, 14.03.2017, 22:52 | Poruka broj: # 212

Poruka: 53
Status:

zdravo, kakav je bhott. je li kvalitetan iptv ?
marshj05Datum: Petak, 17.03.2017, 02:44 | Poruka broj: # 213

Poruka: 5
Status:

Imal' ijedan dan je kvalitetan, da ne prekida, cista slika sa Arenima i SKovima?
stlouisDatum: Nedjelja, 19.03.2017, 02:21 | Poruka broj: # 214

Poruka: 135
Status:

Quote marshj05 ()
Imal' ijedan dan je kvalitetan, da ne prekida, cista slika sa Arenima i SKovima?

Takav jos nije u ponudi
gemige85Datum: Nedjelja, 19.03.2017, 04:08 | Poruka broj: # 215

Poruka: 2
Status:

ne znam ko je ovaj lik ,moja drugaricauzima od njega iptv i rekla mi je da je prezadovoljna.... http://www.iptvkanali.com
mirobecDatum: Nedjelja, 19.03.2017, 09:02 | Poruka broj: # 216

Poruka: 68
Status:

Dobro jutro svima :)
pod 1 svi koji prate iptv kanale iz evrope kanale ,u Americi trenutno je veoma los odziv internet provajdera izmedju Evrope i Amerike.To je jedan razlog,drugi razlog moze biti los izbor iptv kanala od koga uzima te,treci ,do vas sami, kakav vi ima te internett.Ovo vi ljudi koji zivite u Americi mora da razumijete a ne da pisete kako ko biva nema dobre ponude.Licno sto se nasi kanala tice mojatv imamo problem sa Ljudima koji prate kanale u Americi,ali uskoro obecavamo da cemo zakupiti servere u Americi bas iz ovi razloga da vidmo kako ce to raditi.Pozdrav vasa Moja tv
Uzdravlje i ugodan dan ;)
stlouisDatum: Ponedjeljak, 20.03.2017, 13:21 | Poruka broj: # 217

Poruka: 135
Status:

Quote mirobec ()
Dobro jutro svima :)
pod 1 svi koji prate iptv kanale iz evrope kanale ,u Americi trenutno je veoma los odziv internet provajdera izmedju Evrope i Amerike.To je jedan razlog,drugi razlog moze biti los izbor iptv kanala od koga uzima te,treci ,do vas sami, kakav vi ima te internett.Ovo vi ljudi koji zivite u Americi mora da razumijete a ne da pisete kako ko biva nema dobre ponude.Licno sto se nasi kanala tice mojatv imamo problem sa Ljudima koji prate kanale u Americi,ali uskoro obecavamo da cemo zakupiti servere u Americi bas iz ovi razloga da vidmo kako ce to raditi.Pozdrav vasa Moja tv
Uzdravlje i ugodan dan ;)

Cekaj malo.Znaci vi svi vlasnici znate da vasi serveri rade daleko losije u Americi nego u europi i onda nam opet reklamirate kako ti isti rade bez prekida,kako su najbolji,najkvalitetniji.Nettv plus ima svoje servere u Americi pa ne rade konstantno dobro kako cete vi onda iz Austrije,Svedske,Njemacke raditi dobro.I ne govorim samo za tvoj servis nego sve i jedan ali kada imamo problema sa servisima onda nas vlasnici uvjeravaju kako je do naseg interneta.Ima i toga ali je nelogicno kada slika stopa da je svaki put do nas.Dakle potrudite se da je musterija zadovoljan i pretplatnici nece izostati.Poz.za sve vlasnike iptv servisa.
BurazerDjaniDatum: Ponedjeljak, 20.03.2017, 20:11 | Poruka broj: # 218

Poruka: 3
Status:

Po meni trenutno najkvalitetniju uslugu pruzaju ovi iz Moja&Tvoja , probao sam razne , ali njihovi kanali su mi nekako najkvalitetniji i slilka i ton, HD kanali takodje kidaju i najduze sam koristio njihovu uslugu. Do sada nisam imao problema sa prekidanjem,seckanjem itd. nikada , svi sportski su mi radili uvek dobro , i kad je najgledanija utakmica sve je radilo u fulu .Koristim preko Android TV Boxa. Takodje, Next je odlican ali kad je neki jaci mec ne moze se gledati i za to veliki minus ,ostali kanali su uvek dobro radili. Probao sam i Bitku i stvarno dosta kanala,mozda malo slika manje kvalitetna,sve u svemu radilo je sve dobro, ali kada sam video da BITKA koriste kanale od Moja&Tvoja odlucio sam da vise od nikog ne koristim usluge vec samo od Moja&Tvoja jer stvarno ljudi po meni imaju najbolju uslugu , slika odlicna , svaki kanal radi odlicno . eto za njih jedna velika preporuka ako zelite kvalitet .
stlouisDatum: Utorak, 21.03.2017, 13:12 | Poruka broj: # 219

Poruka: 135
Status:

Quote BurazerDjani ()
Po meni trenutno najkvalitetniju uslugu pruzaju ovi iz Moja&Tvoja , probao sam razne , ali njihovi kanali su mi nekako najkvalitetniji i slilka i ton, HD kanali takodje kidaju i najduze sam koristio njihovu uslugu. Do sada nisam imao problema sa prekidanjem,seckanjem itd. nikada , svi sportski su mi radili uvek dobro , i kad je najgledanija utakmica sve je radilo u fulu .Koristim preko Android TV Boxa. Takodje, Next je odlican ali kad je neki jaci mec ne moze se gledati i za to veliki minus ,ostali kanali su uvek dobro radili. Probao sam i Bitku i stvarno dosta kanala,mozda malo slika manje kvalitetna,sve u svemu radilo je sve dobro, ali kada sam video da BITKA koriste kanale od Moja&Tvoja odlucio sam da vise od nikog ne koristim usluge vec samo od Moja&Tvoja jer stvarno ljudi po meni imaju najbolju uslugu , slika odlicna , svaki kanal radi odlicno . eto za njih jedna velika preporuka ako zelite kvalitet .

Mozda jesu najbolji ali su zato daleko najskuplji pa skoro sa cijenama su stigli Nettv plus
scylla98Datum: Utorak, 21.03.2017, 15:37 | Poruka broj: # 220

Poruka: 77
Status:

Ma kakvi najbolji. Prosek kao i ostali. Mozda maaaaalkice iznad proseka, ali posto je prosek sranje onda je i to isto :D
Search:
Top 30 Forumasa