Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
zeljkotamburovicDatum: Srijeda, 10.05.2017, 16:44 | Poruka broj: # 481

Poruka: 78
Status:

-----
DIVAK22Datum: Srijeda, 10.05.2017, 17:00 | Poruka broj: # 482

Poruka: 360
Status:

Quote stlouis ()
Kaze mi moderator da sam dosadan sa svojim komentaraima pa vas napustam jer necu njemu dozvoliti taj luksuz da me banuje zbog pitanja.Poz.za clanove i vlasnike iptv servisa(one normalne)i jos jednom hvala sto su namo omogucili da ipak mozemo uzivati u ex yu,sportskim i ostalim kanalima putem interneta.Poz.i moderatoru,,SMIN" .Eto neces se vise sekirati oko mojih postova.

ma sedi si ovde gde si posal ,ovde dobro se uklaps u tema i da znas da zbog tvoj postove dolazim na ova tema samo.
stlouisDatum: Srijeda, 10.05.2017, 17:15 | Poruka broj: # 483

Poruka: 135
Status:

Quote zeljkotamburovic ()
stlouis citaj s razumijevanjem, nigdje nije pisano da su uvjek serveri upravu, i da se svaka moguca greska moze ukloniti za 2 minute.
Pogledaj moje komentare i vidit ces moj stav o svemu.
Meni tvoji komentari nesmetaju, ti samo pisi.

poZZ

Jbga ja o tome cijelo vrijeme pisem.Nije sve do nas i niko bar ja ne trazi od vas da greske popravite u minuti.Ali brate ako je i do vas priznaj.Malo ce nas vama to zamjeriti,hocu upozoriti .
hari6298Datum: Srijeda, 10.05.2017, 18:38 | Poruka broj: # 484

Poruka: 57
Status:

,,,evo ovako,da se rasciste sve predrasude i kritike koje su upucene na adresu clana "DZEMS"...Ocito je da to rade oni koji sami prodaju LISTE ,,podmuklo i prljavo ,nista vise,,,ja licno imam (kupio sam) njegovu listu i gledam konstantno vec 6 mjeseci a sada sam produzio za jos 6 mjeseci jer sam naravno prezadovoljan . Preporucio sam ga jos trojici prijatelja i oni su uzeli i zajedno sa mnom i oni produzili na jos 6 mjeseci.Tip je u svako vrijeme za kontakt tu ,ali posto do sada nisam imao problema sa listom nije bilo ni potrebno da ga kontaktiram.,,,Probao sam mnoge liste ali od ovog "DZEJMS" su mi najbolje.Ja za sada nemam ni prekida niti bilo sta slicno jer sam dodatno kupio router ASUS 5G tako da je rezolucija slike ko mlijeko a time i brzina interneta.Da bi odklonili neke predrasude prvo treba da imate pravog operatera koji omogucava bezprekidni internet a zatim i dobar router..kod mene i jedno i drugo tako da uzivam gledajuci i surfanjem.,,i za kraj moja preporuka, kako sam svojim prijateljima preporucio njegove liste tako bi i onim koje ne poznajem.Sta vise dogovorom se moze dobiti i jeftinija lista za par evra sto je idealno,,ja sam to uradio jer su mi bili potrebni samo Njemacki,sportski i nasi programi..prijateljski pozdrav za sve...
DIVAK22Datum: Srijeda, 10.05.2017, 20:04 | Poruka broj: # 485

Poruka: 360
Status:

Quote stlouis ()
Jbga ja o tome cijelo vrijeme pisem.Nije sve do nas i niko bar ja ne trazi od vas da greske popravite u minuti.Ali brate ako je i do vas priznaj.Malo ce nas vama to zamjeriti,hocu upozoriti .

Ma ostajes li na forum nista nisi rekal po ovo pitanje.

Poruku uredio DIVAK22 - Srijeda, 10.05.2017, 20:04
brkicr65Datum: Srijeda, 10.05.2017, 22:00 | Poruka broj: # 486

Poruka: 56
Status:

Quote hari6298 ()
,,,evo ovako,da se rasciste sve predrasude i kritike koje su upucene na adresu clana "DZEMS"...Ocito je da to rade oni koji sami prodaju LISTE ,,podmuklo i prljavo ,nista vise,,,ja licno imam (kupio sam) njegovu listu i gledam konstantno vec 6 mjeseci a sada sam produzio za jos 6 mjeseci jer sam naravno prezadovoljan . Preporucio sam ga jos trojici prijatelja i oni su uzeli i zajedno sa mnom i oni produzili na jos 6 mjeseci.Tip je u svako vrijeme za kontakt tu ,ali posto do sada nisam imao problema sa listom nije bilo ni potrebno da ga kontaktiram.,,,Probao sam mnoge liste ali od ovog "DZEJMS" su mi najbolje.Ja za sada nemam ni prekida niti bilo sta slicno jer sam dodatno kupio router ASUS 5G tako da je rezolucija slike ko mlijeko a time i brzina interneta.Da bi odklonili neke predrasude prvo treba da imate pravog operatera koji omogucava bezprekidni internet a zatim i dobar router..kod mene i jedno i drugo tako da uzivam gledajuci i surfanjem.,,i za kraj moja preporuka, kako sam svojim prijateljima preporucio njegove liste tako bi i onim koje ne poznajem.Sta vise dogovorom se moze dobiti i jeftinija lista za par evra sto je idealno,,ja sam to uradio jer su mi bili potrebni samo Njemacki,sportski i nasi programi..prijateljski pozdrav za sve...


Radi se o listi bitkananertevi i nije dzemsova. Lista je ok a onima kojima je do cijene moze se naci jeftinje, kao i twobrothers. Mislim, da ide oprilike Ovako bitka 7 eura, za 8 eura sigurno, a two Brothers 7 eura standardna cijena. Ja sam jedno vrijeme imao obadvije (volim da imam dvi liste), ali je problem koji ja laicki i logicki sam skontao. Obadvije liste su na dyndns serveru i ako ih koristis nije bitno istovremeno ili jednu pa drugu non stop te izbacuje.
dzemsDatum: Srijeda, 10.05.2017, 22:43 | Poruka broj: # 487

Poruka: 935
Status:

nije tacno da da je na dyndns servere bitka drug
brkicr65Datum: Srijeda, 10.05.2017, 23:03 | Poruka broj: # 488

Poruka: 56
Status:

jedino ako nije prebacena na drugi server evo dokaz: http://bitkananeretvi.dyndns.org:8000/get.php?username=brkic650&pass
dzemsDatum: Srijeda, 10.05.2017, 23:06 | Poruka broj: # 489

Poruka: 935
Status:

to je bilo davno nekad sad nije to vise tako
brkicr65Datum: Srijeda, 10.05.2017, 23:14 | Poruka broj: # 490

Poruka: 56
Status:

pa zasto me izbacuje kad imam ove liste Zajedno ? Eto ti imas bitku i uzmi twobrothers pa ces vidjeti sta se desava
dzemsDatum: Srijeda, 10.05.2017, 23:32 | Poruka broj: # 491

Poruka: 935
Status:

javi se na meil pa cu da ti dam test bitka pa probaj dali te izbacuje
dzemsDatum: Srijeda, 10.05.2017, 23:37 | Poruka broj: # 492

Poruka: 935
Status:

ako imas moju listu javi se molim te na meil da vidimo sta je problem hvala
MujaDatum: Petak, 12.05.2017, 14:06 | Poruka broj: # 493

Poruka: 16
Status:

Pa evo ovako i ja da napisem ..Prije nekoliko dana sam trazio listu za world ali pretezno Scandinave i dobio ovdje privatnu poruku od .....................kungjihalim.................Albanac koji zivi i radi u Njemackoj...a na Skyp-u se zove.......IPTV 2500+ Kanale(mbi 200 Shqiptare)........prvi dan je radilo tako-tako(polovina kanala ne)ali zato Albanski svi rade 110%,prevarih se (a u nadi da ce on popraviti i dodati EX Yu kanale sto je OBECAO)i platih 30€ na 3 mjeseca....i kada je skot vidio pare ne javlja se na moje zalbe-da ne rade kanali nikako,sjeckaju i ono malo jada sto(osim Albanskih) radi.Prijavio sam i PayPalu i oni mi obecase da cu dobiti novac nazad u roku od 20 radnih dana(prvo ce njega kotaktirati).
Eto,samo da vas OPOMENEM da ne ispanete budale kao ja i dozvolite skotu da vas prevari____KUNGJIHALIM=skot i prevarant.

Poruku uredio Muja - Petak, 12.05.2017, 14:09
MujaDatum: Petak, 12.05.2017, 14:54 | Poruka broj: # 494

Poruka: 16
Status:

Nema ih na skypu,1 euro test lis
Quote brkicr65 ()
Ako zelite sve svjetske kanale i sportski u HD i FHD. Exyu kanali svi... idite na stranicu https://giantiptv.com/.

Test kosta 1Euro...
brkicr65Datum: Petak, 12.05.2017, 17:29 | Poruka broj: # 495

Poruka: 56
Status:

Quote brkicr65 ()
Radi se o listi bitkananertevi i nije dzemsova. Lista je ok


ZA DZEMSA A I DA SE ZNA BITKA JE OK
brkicr65Datum: Petak, 12.05.2017, 17:33 | Poruka broj: # 496

Poruka: 56
Status:

pa
Quote Muja ()
Test kosta 1Euro...


pa ako nemas 1 euro imas paypal ja cu da i posudim i ako ti se Cool lista svidi ti meni uplati 2 eura...jes da ti je kamata 100% ali moram i ja da od neceg zivim Cool
MujaDatum: Petak, 12.05.2017, 17:34 | Poruka broj: # 497

Poruka: 16
Status:

ahahahhahahhaha,da,taman tako
brkicr65Datum: Petak, 12.05.2017, 17:43 | Poruka broj: # 498

Poruka: 56
Status:

lista je dobra i skandinavija kanali su super.
brkicr65Datum: Petak, 12.05.2017, 18:05 | Poruka broj: # 499

Poruka: 56
Status:

Quote stlouis ()
Kaze mi moderator da sam dosadan sa svojim komentaraima


ovo stvarno nije bilo fer od moderatora. Jedan od rijetki koji je platio i VIP je clan, a on ovako
iptvx2Datum: Petak, 12.05.2017, 23:29 | Poruka broj: # 500

Poruka: 26
Status:

a da samo moderator...
bas gledam kako se covjek zali na nesto(ipak je ovo forum) a kako odjednom mora usutit...
kad pogledam koliko ih se javilo (tj jedan sa ko zna koliko nikova) i koji imaju desetak postova i govore mu da ušuti...
hahhah...
jao jao...i to prema vip članu...

Poruku uredio iptvx2 - Petak, 12.05.2017, 23:31
Search:
Top 30 Forumasa