Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
zeljkotamburovicDatum: Subota, 13.05.2017, 01:56 | Poruka broj: # 501

Poruka: 78
Status:

-----
sminDatum: Subota, 13.05.2017, 07:27 | Poruka broj: # 502

Poruka: 5258
Status:

Quote brkicr65 ()
ovo stvarno nije bilo fer od moderatora. Jedan od rijetki koji je platio i VIP je clan, a on ovako


Quote iptvx2 ()
a da samo moderator...
bas gledam kako se covjek zali na nesto(ipak je ovo forum) a kako odjednom mora usutit...
kad pogledam koliko ih se javilo (tj jedan sa ko zna koliko nikova) i koji imaju desetak postova i govore mu da ušuti...
hahhah...
jao jao...i to prema vip članu...


Ako nekom nije nesto jasno moze se javiti meni licno na PM
ja cu mu objasniti stasam napisao i zasto
ovdje se nece prenositi problematika sa jednog foruma na drugi kao sto to rade na
kajgana forumu
i vise nezelim komentarisati jer sam vec naveo da jeste ovo ta tema ali nece biti
vrijedzanja i pravokacija jer u tom slucaju su krivi i pravokatori i oni sto vrijedzaju
a ja sam to osjetio zato sam navrijeme reagovo a sto se tice VIP clana ima ADMINISTRATOR
moze se njemu zaliti na mene ako meni ADMIN kaze da grijesim jacu se javno i licno izviniti
a sto se tice nikova dupli to se zna kose krije iza njh
zeljkotamburovicDatum: Subota, 13.05.2017, 16:22 | Poruka broj: # 503

Poruka: 78
Status:

-----
kaliDatum: Subota, 13.05.2017, 18:50 | Poruka broj: # 504

Poruka: 53
Status:

@zeljkotamburovic korektno,jer tebi tako pase,covijek je samo govorio o problemima vasih servera a vi ste se okomili na njega svi kao vukovi.Svim vlasnicima i reselarima nepasu takvi ljudi na forumu koji imaju kritike i pisu o problemima,ali kad vas neko pohvali odmah ide ..."hvala drug na podrzci" i tako to.
Poruku uredio kali - Subota, 13.05.2017, 18:56
zeljkotamburovicDatum: Subota, 13.05.2017, 19:26 | Poruka broj: # 505

Poruka: 78
Status:

-----
DIVAK22Datum: Nedjelja, 14.05.2017, 10:17 | Poruka broj: # 506

Poruka: 360
Status:

Quote Muja ()
Pa evo ovako i ja da napisem ..Prije nekoliko dana sam trazio listu za world ali pretezno Scandinave i dobio ovdje privatnu poruku od .....................kungjihalim.................Albanac koji zivi i radi u Njemackoj...a na Skyp-u se zove.......IPTV 2500+ Kanale(mbi 200 Shqiptare)........prvi dan je radilo tako-tako(polovina kanala ne)ali zato Albanski svi rade 110%,prevarih se (a u nadi da ce on popraviti i dodati EX Yu kanale sto je OBECAO)i platih 30€ na 3 mjeseca....i kada je skot vidio pare ne javlja se na moje zalbe-da ne rade kanali nikako,sjeckaju i ono malo jada sto(osim Albanskih) radi.Prijavio sam i PayPalu i oni mi obecase da cu dobiti novac nazad u roku od 20 radnih dana(prvo ce njega kotaktirati).
Eto,samo da vas OPOMENEM da ne ispanete budale kao ja i dozvolite skotu da vas prevari____KUNGJIHALIM=skot i prevarant.

xexe druze brisal je on tako se radi uhvati ribe kao tebe posle se javi na drug sa drug profil i t.d.Ja da sam na PayPalu nema i da se zanimam sa tobom da izjedes drvo ta da znas drugi put sta da radis.

Poruku uredio DIVAK22 - Nedjelja, 14.05.2017, 10:22
kizo1Datum: Nedjelja, 14.05.2017, 19:14 | Poruka broj: # 507

Poruka: 15
Status:

Evo da ja iznesem svoje dojmove u vezi iptv liste koju ja koristim.Koristim vec 2 mjeseca listu od kolege dzems.
Pretezno ju koristim i zbog tog sto ima Skrill racun za placanje,sto mnogi drugi koji prodaju liste nemaju.Mogu reci da lista radi odlicno i ja nemam nikakvih primjedbi na rad liste.Izbor kanala odlican,podrska za sad vrlo dobra.Prepuruka svima...
Lav512350Datum: Ponedjeljak, 15.05.2017, 09:06 | Poruka broj: # 508

Poruka: 39
Status:

Neznam zasto neki kritikuju liste i pisu negativno o nekima koji nude IPTV pa ljudi moji uzmite test testirajte ako niste zadovoljni nemojte uzimati ali nemojte ni blatiti ako niste zadovoljni testirajte dok ne nadzete sta vam odgovara evo ja imam vec duze vrijeme SUPER IPTV i nije lose meni radi super i druge sam probao i nisam komentarisao negativno o njima mnogi bi zeljeli za 7eu da imaju sve bezgreske pa ti je IPTV i greske se otklanjaju ovdje ima neki kojima je dosadno pa napadaju druge da bi sebe izdigli.
aleksapetrovic77Datum: Ponedjeljak, 15.05.2017, 13:16 | Poruka broj: # 509

Poruka: 9
Status:

Ako neko hoce ART IPTV, po meni jedinu i najbolju tv da radi kako treba i bez problema (jer sve drugo sto sam probao je prosecno, sa dosta problema, kocenje, losa slika i dr.) mogu mu dati kontakt od osobe koja radi to. Samo ozbiljni klijenti, nemojte traziti test, a da niste spremni uzeti uslugu. Ljudi su jedini profesionalci u u poslu, jer imaju sve svoje programe i aplikacije. Svoje aplikacije za Android STB emu i svoju aplikaciju, Apple, Windows, za Samsung Smart i za LG smart razvijaju svoju aplikaciju STB-emu (aplikacija koja ce biti na tv-u kao da imate Mag) i jos mnogo toga.
aleksapetrovic77Datum: Ponedjeljak, 15.05.2017, 13:29 | Poruka broj: # 510

Poruka: 9
Status:

U prethodnoj poruci sam izneo zadovoljstvo, a u sledecoj poruci cu da iznesem nezadovoljstvo na jednog provajdera.

Prijatelj mi je uzeo uslugu pre par meseci kod njih, pa ne moze da pristupi serveru, jer je promenjena adresa od portala, Ljudi su za 6 meseci 2 puta promenili adresu od portala, sto mislim da je neprofesionalizam veliki. Sa tadasnjim vlasnikom je prekinuo kontakt, jer coveka zabole za uslugu kakva ce biti. Kod njega je bilo uplatis na paypal, otvori ti nalog na koliko hoces i OBAVEZNO TRAZI DA MU SE NA PAYPAL POTVRDI DA STE KAO ROBU STO STE KUPILI DOBILI, DA NAROD NE BI MOGAO PREKO PAYPAL-A DA TRAZI REFUND. Jer po pravilu svako ko uplati preko paypal nesto, ako je nezadovoljan moze da zatrazi refund novca do 6 meseci. Al ako potvrdite da ste uslugu sto ste platili dobili i da je sve ok,onda refund ne mozete da trazite nazad. Za mene je ovo bilo kao neka najava za prevaru. Tako da, bezite dalje od TWOBROTHERS ili TWO BROTHERS.
brkicr65Datum: Ponedjeljak, 15.05.2017, 16:29 | Poruka broj: # 511

Poruka: 56
Status:

Quote zeljkotamburovic ()
Svi serveri koji traze za test novcanu naknadu ti nemaju pojima o poslovnosti


Rijec je o jednoj od najboljih i najpouzdanijih lista rapidiptv koju sam koristio duze vrijeme i nikad mi nije ni zastopalo niti prekinulo,
brkicr65Datum: Ponedjeljak, 15.05.2017, 19:14 | Poruka broj: # 512

Poruka: 56
Status:

Quote aleksapetrovic77 ()
Tako da, bezite dalje od TWOBROTHERS ili TWO BROTHERS.


ja sam koristio listu i sve je ok osim sto stopa kad su neke utakmice na sportklubu hd a zna i na areni a sto se tice servisa sve je bilo ok. Odlucio sam se za bitku jer izgleda da su stabilniji, jos mi nije zastopalo bez obzira kakvo je "optercenje"
kaliDatum: Ponedjeljak, 15.05.2017, 21:06 | Poruka broj: # 513

Poruka: 53
Status:

Quote Lav512350 ()
Neznam zasto neki kritikuju liste i pisu negativno o nekima koji nude IPTV pa ljudi moji uzmite test testirajte ako niste zadovoljni nemojte uzimati ali nemojte ni blatiti ako niste zadovoljni testirajte dok ne nadzete sta vam odgovara evo ja imam vec duze vrijeme SUPER IPTV i nije lose meni radi super i druge sam probao i nisam komentarisao negativno o njima mnogi bi zeljeli za 7eu da imaju sve bezgreske pa ti je IPTV i greske se otklanjaju ovdje ima neki kojima je dosadno pa napadaju druge da bi sebe izdigli.


@Lav512350 koliko znam ovo je tema da se pise kako je ko zadovoljan sa iptv i niko nikog neblati nego se pisu problemi i kvalitete raznih provajdera a ti otvori temu "Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om ali nemojte pisati nista" i ako se pise da neko nema epg i da mu koce kanali pogotovo kad su neke vazne utakmice jel to blatenje ili ukazivanje na problem koji bi se trebao popraviti jer svaki klijent ocekiva ono sto mu se obeca.
lp.
zeljkotamburovicDatum: Utorak, 16.05.2017, 00:28 | Poruka broj: # 514

Poruka: 78
Status:

-----
mark2302Datum: Utorak, 16.05.2017, 06:11 | Poruka broj: # 515

Poruka: 138
Status:

Ja imam Two-brothers i zadovoljan sam sa njim
mirobecDatum: Utorak, 16.05.2017, 06:45 | Poruka broj: # 516

Poruka: 68
Status:

Sta se sve ovde covjek Procita reko bi da se nezna koji od koga bolji ;) Ja sam svoje test linie postavljo vise iz zafrkancije ;)Naj bolja je reklama je kada te nema nidje a imas Kvalitet:) ostajtemi veseli i naj bolji.
aleksapetrovic77Datum: Utorak, 16.05.2017, 07:50 | Poruka broj: # 517

Poruka: 9
Status:

Zeljko Tamburovic, zasto iznosite neistine i obmanjujete narod. http://89.163.251.38:8000 Cija vam je ovo adresa? Ja znam, to je adresa proslogodisnjeg portala TWO BROTHERS, pa ste posle presli na onu koja je bila do sada, da biste sada u Maju promenili u trecu adresu. Kod vas ljudi izgleda na svaka 3 meseca treba da menjaju adresu, jer se vi navodno POBOLJSAVATE. Nisu bas svi ljudi naivni i ludi, kao sto vi mislite. Takodje, kada vec tako sve istinu pricate, kazite da li ste do skora krali neke linkove od drugih konkurentskih provajdera, da ih ovde sada ne citiram po imenu. Mislim nemojte se dizati u nebo, kada ne zasluzujete tako nesto. Vi ste jedno smece od iptv, a ljudi ce tek shvatiti kada budete imali malo veci broj korisnika a ne budete mogli sve sa jeftinom opremom da izgurate sve njih. Tako to biva sa svima koji su mali.

Mirobec, tako je. Ja nigde nisam video da je BIGTV bio los, da su Amigosi bili losi, a ni ART IPTV. Mislim da je od njih samo ART IPTV ostao danas na sceni i mogu vam reci da sam prezadovoljan njihov klijent.
Rema65Datum: Utorak, 16.05.2017, 11:12 | Poruka broj: # 518

Poruka: 76
Status:

Kritike koje se upcuju ovdje onima koji nude iptv oni treba da shvate kao dobronamjerne i da nastoje poboljsati to sto im se zamjera ili je nedostatak. Ja u svojim komentarima nisam imao namjeru da "omalovazim" neciji rad ili nekome da napakostim. Konkretno za listu twobrothers sam rekao da je vise nego dobra, ali ako ne samo ja nego vidim i vise njih tvrdi jedno te isto a to je da slika stopa za vrijeme utakmica na HD kanalima (doduse ne svim) onda oni koji nude tu listu treba da prihvate kritiku, a ne da se opravdavaju i kazu da NISTA nije do njih. Tu je najveca greska. Ja sam testirao vise lista iz radoznalosti i svaki put kad sam reagovao kod onoga ko mi je dao test dobio sam sljedece obrazlozenje: "Hvala uzecemo u obzir vase misljenje i nastojati da odredjene nedostatke na koje ste ukazali otklonimo u Sto kracem roku"

A ne komentari "ti ne vladas materijom" , "ti nemas pojma" , "do tvog je interneta" , pingovi, k..... palci .....bog te pitao sta ....sam ono nase JA SAM U PRAVU I TACKA.
bozickoDatum: Utorak, 16.05.2017, 11:54 | Poruka broj: # 519

Poruka: 35
Status:

Quote bozicko ()
Nisam planirao da ikoga blatim, ali moram da upozorim ostale.

15.04.2017 godine uzeo sam mesecnu pretplatu kod lika koji se predstavlja kao EXTRA IPTV i to po *(akcijskoj) ceni od 5,00 evra za 4 linije.
Posle 2 dana jedna od linija je prestala da funkcionise, ali dobro ostale mi jos 3.

Medjutim, 26.04. uvece sve prestalo da radi. Mozda je prestalo i ranije posto nisam bio kuci pa nisam ni upotrebljavao IPTV, ali od tada nikakva komunikacja sa njim se ne moze uspostaviti. Slao sam mu mejlove, poruke na skype, pokusao preko paypala ali lik se jednostavno ne javlja.


Samo da izvestim da sam uspeo preko paypala da povratim novac...Ipak ima pravde
bozickoDatum: Utorak, 16.05.2017, 11:55 | Poruka broj: # 520

Poruka: 35
Status:

Ima li ko iskustva sa titaniptv?
Search:
Top 30 Forumasa