Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
IPTV Biznis?
HostIptvDatum: Petak, 27.01.2017, 23:22 | Poruka broj: # 1

Poruka: 64
Status:

Probao, testirao godinu dana, iskustva iz slicnih poslova ne fali, novca ne fali, oprema delimicno na broju.Sad pitanje je kako LEGALNO pokrenuti IPTV Biznis u Srbiji?
buco5522Datum: Srijeda, 01.02.2017, 14:52 | Poruka broj: # 2

Poruka: 25
Status:

legalno ja mislim nikako
DIVAK22Datum: Srijeda, 01.02.2017, 15:43 | Poruka broj: # 3

Poruka: 360
Status:

Quote HostIptv ()
Probao, testirao godinu dana, iskustva iz slicnih poslova ne fali, novca ne fali, oprema delimicno na broju.Sad pitanje je kako LEGALNO pokrenuti IPTV Biznis u Srbiji?

Treba da znas na koj da das rusvetama i da imas ljudi okolo tobom s mnogo pare -zasto sa to sto imas nema da doguras do nigde.Ako se uhvatis primerno sa kolumbicama nema da imas nikakvi problemi hem ce im vrtis pare mozes da stavis koliko hoces servera nova generacija kvalitet ce bide na svetsko nivo a i zarada velika.Tada nema da se zanimas oni sve ce sredat tamo gde treba da se plati,ali pazi treba da budes mnogo korektan zasto kazna je stroga ako te uhvati neka manija da si nesta ili nesto da gi sjebes s pare.
HostIptvDatum: Petak, 03.02.2017, 02:21 | Poruka broj: # 4

Poruka: 64
Status:

Tako se i meni cini ali voleo bih da cujem iskustva nekoga ko je bar delimicno uspeo ili bar pokusao pa da iznese svoja iskustva na koje probleme je naisao?
stlouisDatum: Petak, 03.02.2017, 06:02 | Poruka broj: # 5

Poruka: 135
Status:

Quote HostIptv ()
Tako se i meni cini ali voleo bih da cujem iskustva nekoga ko je bar delimicno uspeo ili bar pokusao pa da iznese svoja iskustva na koje probleme je naisa

Pretpostavljam da onaj ko je uspio nece te ni nasavjetovati moze te odvesti samo u pogresnom pravcu.Malo ko hoce konkurenciju.Balkan je ovo druze ovdje se uspjeh ne prasta.
sladiDatum: Petak, 03.02.2017, 07:49 | Poruka broj: # 6

Poruka: 113
Status:

NEMOGUCA MISIJA DRUZE, NE SAMO U SRBIJI, JER AKO TE UHVATE NADRLJAO SIIIII ....
HostIptvDatum: Nedjelja, 05.02.2017, 19:05 | Poruka broj: # 7

Poruka: 64
Status:

Quote stlouis ()
Tako se i meni cini ali voleo bih da cujem iskustva nekoga ko je bar delimicno uspeo ili bar pokusao pa da iznese svoja iskustva na koje probleme je naisa

Pretpostavljam da onaj ko je uspio nece te ni nasavjetovati moze te odvesti samo u pogresnom pravcu.Malo ko hoce konkurenciju.Balkan je ovo druze ovdje se uspjeh ne prasta.


Moguce ali evo ja sam bas kontra primer tome sto kazes,ja sam mnogima pomogao da pokrenu biznis bas preko foruma i skype.Inace biznis kojim se bavim vec 8 godina sam zapoceo tako sto sam na isti ovaj nacin pokrenuo temu na jednom forumu i pitao sta me interesuje.

Naravno pomogli su mi oni koji su se vec bavili tim biznisom iz razloga jer za zapocinjanje tog posla sam morao u pocetku da koristim deo njihovih usluga i da njima placam...Ja ne trazim nesto besplatno, samo trazim kontakte i savete.Naravno i najobicniji konsalting se debelo placa.

Quote sladi ()
NEMOGUCA MISIJA DRUZE, NE SAMO U SRBIJI, JER AKO TE UHVATE NADRLJAO SIIIII ....


Ne slazem se.jer kao sto svi znamo postoje firme koje rade legalno ili bar delimicno legalno.
vtmkDatum: Nedjelja, 13.05.2018, 00:19 | Poruka broj: # 8

Poruka: 26
Status:

hm...
HostIptvDatum: Četvrtak, 20.09.2018, 03:11 | Poruka broj: # 9

Poruka: 64
Status:

i dalje niko nista konkretno da kaze?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa