Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
STB Stalker Portale - 2
autsajderDatum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 22:59 | Poruka broj: # 5501

Poruka: 206
Status:

Quote vladogrgincic ()
Mozes se uvjek javiti ako zelis jos vise nagrada.
Kada bi od tebe doslo nesto pozitivno ja bi ti i i plus udario.
To vazi i za sve tvoje "Balije" koji se usput javljaju,vredaju i sa kojima ja nikakvi kontakt i nikakvi sukob nisam imao.
Vredanje je ovde TOP.


Ovo je strašno. Ako poslije ovoga ne banujete ovo šofinističko govno onda ste gori od njega.
vladogrgincicDatum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:06 | Poruka broj: # 5502

Poruka: 774
Status:

Quote autsajder ()
Ovo je strašno. Ako poslije ovoga ne banujete ovo šofinističko govno onda ste gori od njega.

Za "GOVNO"si ti zasluzio ban......
Da vidimo gdje je sada jedan "urednik" koji je meni udario ban!!!
samson5762Datum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:19 | Poruka broj: # 5503

Poruka: 43
Status:

Quote vladogrgincic ()
Ovo je strašno. Ako poslije ovoga ne banujete ovo šofinističko govno onda ste gori od njega.

Za "GOVNO"si ti zasluzio ban......
Da vidimo gdje je sada jedan "urednik" koji je meni udario ban!!!


Izvinjavam gospodine Vlado, ali vi stvarno niste normalni za svoje godine. Vicete ovde kako jih imate preko 60, al bratu brat niste jih vredni. Na zalost.
vladogrgincicDatum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:26 | Poruka broj: # 5504

Poruka: 774
Status:

Quote samson5762 ()
Izvinjavam gospodine Vlado, ali vi stvarno niste normalni za svoje godine. Vicete ovde kako jih imate preko 60, al bratu brat niste jih vredni. Na zalost.

Ti si iz Slovenije,koliko vidim.
Sta zelis?
Dali sam tebe negdje spomenuo ili vredao?????
Izjasni se!!!
Mogao bi i ja napisati da ti nisi normalan jer me vredas iako me ne poznas!!!!!!!!!!!!!!
vladogrgincicDatum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:31 | Poruka broj: # 5505

Poruka: 774
Status:

Wagt sich noch jemand???
Der nächste bitte!!!
samson5762Datum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:49 | Poruka broj: # 5506

Poruka: 43
Status:

Quote vladogrgincic ()
Ti si iz Slovenije,koliko vidim.
Sta zelis?
Dali sam tebe negdje spomenuo ili vredao?????
Izjasni se!!!
Mogao bi i ja napisati da ti nisi normalan jer me vredas iako me ne poznas!!!!!!!!!!!!!!


Ja jesam iz Slovenije, sto ne znaci da sam nesta vise od svih ostalih ovde...Za razliku od tebe koji kao zivis u njemackoj, a nemas ni trunke kulture. Zalis ovde prisutne sa nekim balijama, sto niti jedan normalan ne bi trebao da je upotrebljava, pogotovo na forumu, gde je u pitanju tehnika, software i slicno. U svakom slucaju, pao si na citavom frontu sa tim svojim nekim stvarno bezobraznim izjavama.
I sada slobodno raspali svoj nekulturni zargon po meni. Svedno mi je. Samo izrazavas svoju poganost i nekulturu. Ja sam prvi za to, da ti se oduzme pravo pisanja, barem po takvom ponizavanju drugih. Mene jos nisi, a i da jesi, ne zamjeram jer nemam kome. Ti nisi vrijedan da nosis ljudsko ime.
I kao sto si mozda video, nigde te nisam ponizavao, niti zalio. Samo sam napisao cinjenice. Probaj i ti tako komunicirat, mozda promenim misljenje, magari te zabole moje misljenje, znam :)
megdan1Datum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:50 | Poruka broj: # 5507

Poruka: 37
Status:

ahahahaha ovo moram komentirati makar popušio ban. ona mala djeca u vrtiću imaju više kulture. a ako će mo ovako pisati pa hajdmo. U čast nekome ako se ovo nastavi objavit ću svojih 50 000 listi/macova pa nek serveri padaju. Pa će da vidimo tko će išta dalje gledati. Ljudi pa nije ovo birtija da se nekog vrijeđa, tu smo da pomognemo jedni drugima.
vladogrgincicDatum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:56 | Poruka broj: # 5508

Poruka: 774
Status:

Quote megdan1 ()
ahahahaha ovo moram komentirati makar popušio ban. ona mala djeca u vrtiću imaju više kulture. a ako će mo ovako pisati pa hajdmo. U čast nekome ako se ovo nastavi objavit ću svojih 50 000 listi/macova pa nek serveri padaju. Pa će da vidimo tko će išta dalje gledati. Ljudi pa nije ovo birtija da se nekog vrijeđa, tu smo da pomognemo jedni drugima.

Drug,
za ovo nikakvi ban.
Ako toliko imas.....objavi.
Gddje su sada tvoji 50 000 liste i makovi za koje ti i sam ne vjerujes???????
Spusti loptu i sve u redu.
Pozdrav od jednog koga nitko ne moze sjebati hehe

Poruku uredio vladogrgincic - Utorak, 19.05.2020, 00:36
MarkoCepenkovDatum: Ponedjeljak, 18.05.2020, 23:58 | Poruka broj: # 5509

Poruka: 177
Status:

Quote vladogrgincic ()
Wagt sich noch jemand???
Der nächste bitte!!!

Дојдете на мојот форум. Јас ќе ве утешам.
Cool
Никој не те разбира освен мене.Леле, леле.Уф, уф.
"Добро момче сè ќе помине."


Ух,ах.Многу сум убав.Јас сум убав како слика.Hајубавиот.Само убави момци да се јавам, грда не ми треба.Поранешниот Моделатор на Пржени јајца.
Poruku uredio MarkoCepenkov - Utorak, 19.05.2020, 00:11
vladogrgincicDatum: Utorak, 19.05.2020, 00:09 | Poruka broj: # 5510

Poruka: 774
Status:

Quote samson5762 ()
Ja jesam iz Slovenije, sto ne znaci da sam nesta vise od svih ostalih ovde...Za razliku od tebe koji kao zivis u njemackoj, a nemas ni trunke kulture. Zalis ovde prisutne sa nekim balijama, sto niti jedan normalan ne bi trebao da je upotrebljava, pogotovo na forumu, gde je u pitanju tehnika, software i slicno. U svakom slucaju, pao si na citavom frontu sa tim svojim nekim stvarno bezobraznim izjavama.
I sada slobodno raspali svoj nekulturni zargon po meni. Svedno mi je. Samo izrazavas svoju poganost i nekulturu. Ja sam prvi za to, da ti se oduzme pravo pisanja, barem po takvom ponizavanju drugih. Mene jos nisi, a i da jesi, ne zamjeram jer nemam kome. Ti nisi vrijedan da nosis ljudsko ime.
I kao sto si mozda video, nigde te nisam ponizavao, niti zalio. Samo sam napisao cinjenice. Probaj i ti tako komunicirat, mozda promenim misljenje, magari te zabole moje misljenje, znam :)

Eto vidis.......ja mrzim Slovence!!!!!!!
Imam Srbe i Bosance za Prijatelje jer njih sve volim i poznajejem vec preko 40 Godina.
Ja sam Hrvat i po potrebi i Njemac!!!
Sve jasno???
vladogrgincicDatum: Utorak, 19.05.2020, 00:11 | Poruka broj: # 5511

Poruka: 774
Status:

Quote MarkoCepenkov ()
Дојдете на мојот форум. Јас ќе ве утешам.

Никој не те разбира освен мене.Леле, леле.Уф, уф.
"Добро момче"

So long!!!!!!
krzan1Datum: Utorak, 19.05.2020, 00:13 | Poruka broj: # 5512

Poruka: 256
Status:

MarkoCepenkovDatum: Utorak, 19.05.2020, 00:14 | Poruka broj: # 5513

Poruka: 177
Status:

Quote vladogrgincic ()
Sve jasno???

Hишто не ми е јасно .


Ух,ах.Многу сум убав.Јас сум убав како слика.Hајубавиот.Само убави момци да се јавам, грда не ми треба.Поранешниот Моделатор на Пржени јајца.
vladogrgincicDatum: Utorak, 19.05.2020, 00:22 | Poruka broj: # 5514

Poruka: 774
Status:

Quote MarkoCepenkov ()
Hишто не ми е јасно .

Ako ti jednog dana upijes napisati jedan pametni post na latinici onda ti skidam Kapu!!!
Ovako,no go!
samson5762Datum: Utorak, 19.05.2020, 00:40 | Poruka broj: # 5515

Poruka: 43
Status:

Quote vladogrgincic ()
Eto vidis.......ja mrzim Slovence!!!!!!!
Imam Srbe i Bosance za Prijatelje jer njih sve volim i poznajejem vec preko 40 Godina.
Ja sam Hrvat i po potrebi i Njemac!!!
Sve jasno???

Vlado, ti mrzis i samoga sebe sve dok dozvoljavas svojoj slaboj strani da blebece takva zaljenja drugih. To da mrzis slovence a volis hrvate je svakako tvoje pravo, i ne treba da toliko iskazujes. Znam da imas sahovnicu i na gacama koliko si veliki hrvat. A to, da volis bosance je cista laz. Jer da jih volis, nikada u zivotu si nebi dozvolio da nesta tako napises (balije). Ti si jednostavno jedna osoba, kojuje jedino vlastita mati mogla voljeti, zato si takav kakav jesi. I molim te da ne lazes da nekoga volis.

P.S: Nisam bosanac inace :)
vladogrgincicDatum: Utorak, 19.05.2020, 00:59 | Poruka broj: # 5516

Poruka: 774
Status:

Quote samson5762 ()
Vlado, ti mrzis i samoga sebe sve dok dozvoljavas svojoj slaboj strani da blebece takva zaljenja drugih. To da mrzis slovence a volis hrvate je svakako tvoje pravo, i ne treba da toliko iskazujes. Znam da imas sahovnicu i na gacama koliko si veliki hrvat. A to, da volis bosance je cista laz. Jer da jih volis, nikada u zivotu si nebi dozvolio da nesta tako napises (balije). Ti si jednostavno jedna osoba, kojuje jedino vlastita mati mogla voljeti, zato si takav kakav jesi. I molim te da ne lazes da nekoga volis.

P.S: Nisam bosanac inace :)

Ti si Slovenac.....nemam nista protiv tebe osobno.....jednostavno mrzim taj pohlebni narod...Austrijance iso tako.Bosance volim.Moj Prijatelj Ismet je iz Kljuca....Slobodan iz Nisa .Volim te ljude jer su ljudi......jebe se meni odakle su.
Ti mozes odjebati.....sa takvim kao sta si ti....netrebam nikakvu diskusiju!!!
samson5762Datum: Utorak, 19.05.2020, 01:17 | Poruka broj: # 5517

Poruka: 43
Status:

Quote vladogrgincic ()
Ti si Slovenac.....nemam nista protiv tebe osobno.....jednostavno mrzim taj pohlebni narod...Austrijance iso tako.Bosance volim.Moj Prijatelj Ismet je iz Kljuca....Slobodan iz Nisa .Volim te ljude jer su ljudi......jebe se meni odakle su.
Ti mozes odjebati.....sa takvim kao sta si ti....netrebam nikakvu diskusiju!!!


Nisam Slovenac, prc!
Inace demantujes samog sebe. Volis bosance a nazivas jih pogrdno...Jel to iz ljubavi, pa jim "tepas"?
E moj Vlado, malo si stariji od mene, ne bas puno, al cini mi se da si nikakav covjek i da se drzis u Njemackoj kao da si svu pamet popio, a znas da nisi. Samo se tesis, da ti nije jos teze.
A to sta si napisao koga mrzis...Pa kada se malko nazad po postovima ovde na forumu procitat...Pa ti mrzis sve oko sebe covjece :)
Da nisi ti onaj ruzni Gargabešamel iz štrumfova mozda?

A sada te ostavljam u tvom jebenom samskom zivotu, jer ti nemoguce da imas prijatelje. Tebi se samo cini da jih imas. Preslaba si osoba, puna mrznje i nezadovoljsta. Ti siris okolo sebe mnogo negativne energije, brzo planes i debelo psujes...Ja sam zavrsio sa pisanjem tebi. Cao...
Inace samo za info, Avstrija je puno bolja od njemacke, samo usput. Vi baustelci gore mozete samo sanjati o kisnim satima. Jos i morate radit kada pada kisa jebiga. Nije fino radit onako mokar. razumijem...
NewsIptvDatum: Utorak, 19.05.2020, 02:00 | Poruka broj: # 5518

Poruka: 43
Status:

FIRST HD STB EMU CODE & | FIRST HD SERVER XTREAM .TN & | FIRST HD ACTIVATION APP Update 19/05/2020 BY WWW. XTREAM .TN
sakaopDatum: Utorak, 19.05.2020, 07:39 | Poruka broj: # 5519

Poruka: 118
Status:

brkovDatum: Utorak, 19.05.2020, 08:08 | Poruka broj: # 5520

Poruka: 63
Status:

Dobro jutro,
dobri ljudi.
Search:
Top 30 Forumasa