Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
CZ IPTV
jurajamaDatum: Petak, 25.01.2019, 09:36 | Poruka broj: # 261

Poruka: 349
Status:

jaravysk, máš pravdu
Poruku uredio jurajama - Petak, 25.01.2019, 11:48
ele1237257Datum: Petak, 25.01.2019, 12:20 | Poruka broj: # 262

Poruka: 3
Status:

jaravysk, je pravda, že pokud se někde objeví linky tak za různě dlouhou dobu jsou kaput. Je otázka jestli by nebylo vhodnější posílat linky přes PM. Taky nejsem žádný mlaďoch (72let) ale někteří exibicionisti mi lezou na nervy.
Přimlouval bych se -pokud se najde dobrá duše zvěřejnit návod jak získat znova nefunkční linky. Někdo tady psal a asi se to smazalo jaké dříve fungující linky jedou stále dál. Pokud znám jeden link umím si najít další od stejného poskytovatele. Pokud jak píšeš klidně pošleš 1 link na Podu byl bych rád.
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 15:00 | Poruka broj: # 263

Poruka: 39
Status:

Chlapi já nevím jak bych poradil. Není to zrovna úplně jednoduché. Já se třeba iptv věnuju někdy od přelomu roku 2011/2012 a z nějakého návodu o moc chytřejší hned nebudete. Vůbec mě nenapadá kde začít a co poradit.
Poruku uredio Master4 - Subota, 26.01.2019, 17:53
vrbal69Datum: Petak, 25.01.2019, 15:17 | Poruka broj: # 264

Poruka: 32
Status:

Master4, chces mi tu tvrdit, ze mas key ku Magiu? To je vtip, alebo mas v Chorvatskom Telekome zamestanu mater? :D :D :D
mskolaDatum: Petak, 25.01.2019, 15:38 | Poruka broj: # 265

Poruka: 29
Status:

Problém je v tom, že většina z Vás neumí používat "kouzelná" slova v internetu. Každý jsme nějak začali. Ale, aby jedno fórum bylo zaplněné iptv linkami, který budou fungovat jen 30 minut je doopravdy k ničemu - viz předchozí linky na ts.

Napíše-li jeden, že mu nejde [color=red]Markíza[color=red]s[color=red]Dajto[color=red], tak musí hledat jinde a ne hned se ptát: "Nemáš, můžeš, nejde, chci...". Nedivte se, že nikdo nechce poslat fuknční playlist.

Mimochodem: Před dvěma dny jsem objevil další fórum, kde se výhradně škemrá. Nestačil jsem se divit, kolik "tupců" stačilo za cca 1/2 roku vynést x iptv playlistů ven.
vrbal69Datum: Petak, 25.01.2019, 15:50 | Poruka broj: # 266

Poruka: 32
Status:

Doba, ked sa pomohlo je uz davno fuc. Teraz je nielen logicke, ale doslova zaklad sebazachovy udrzat v tajnosti aj ten najsmiesnejsi tvheadend, lebo clovek nikdy nevie, pri tomto iptv boome, aky novy sifrovaci sposob provider pouzije. Potom ostanes na suchu, lebo kazdy ma kamarata, ktory urcite nic nevynesie...a v tom je ta tragedia. Slova "nikomu to nedam" su vyznamovo asi tolko ako slova "od zajtra neonanujem". Proste a jednoducho, namiesto skemrania najdite niekoho, kto vas spoji s restreamerom. Za cca 10 babiek mate kopu kanalov, a nijak nezatazujete oficialny zdroj. A este mate klidek...
GanteDatum: Petak, 25.01.2019, 16:47 | Poruka broj: # 267

Poruka: 48
Status:

Původně jsem vám tady do toho nechtěl vůbec kecat, ale jak to tady čtu, to je fakt děs.
Problém je, že lidi neumí držet jazyk za zuby a všechno okamžitě vykvákají na net! Můžete jim stokrát říkat, že je to soukromý playlist, ať to nikde nezveřejňují, naslibují vám hory doly a co myslíte? Taky ten zájem se něco učit. Už jsem učil čtyři lidi, slibovali, prosili a stejně to u všech čtyř dopadlo katastrofálně! Lidi se nechtějí nic učit! Chtějí jen hotový playlist! A ty kecy o tom, že si to nechají pro sebe a chtějí se něco naučit jsou už opravdu pro smích! Už jsem vycvičený. Takže rada: Nespoléhejte se jen na různá fóra a snažte si něco najít sami /návodů na netu je dost/. A když už něco najdete, nikde to nezveřejňujte. Maximálně si vytvořte skupinku pár lidí, kterým věříte, kteří se tomu věnují a s nimi si měňte nalezené linky.
Když totiž něco dáte na net a klekne to /na sto procent/, tak si uvědomte, že to pak nepůjde ani vám a nebudete mít nic!
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 17:56 | Poruka broj: # 268

Poruka: 39
Status:

deleted
Poruku uredio Master4 - Subota, 26.01.2019, 19:51
stuffoDatum: Petak, 25.01.2019, 18:19 | Poruka broj: # 269

Poruka: 7
Status:

Nazdar.
Poprosím páni prestante mi posoielat tie ..prima-ott-live..!
Už vás je fakt veľa!
tie mi na smart tv hrať nebudú a naviac to niesu žiadne tažko dostupné linky! Tie sa po nete vaľaju snaď všade! Ja mám dobré zdroje! Mimochodom zdroje strážim ešte viac ako linky. Prečo, vysetlím nabudúce.
- Chápem že mnohí chcete dobrý funkčný playlist, ale ako už viššie v príspevku uvádzam -
"Ja žiadne linky nerozdávam"!
Ak niečo chceš, ponúkni adekvátny link tomu čo žiadam!
- Nechcem linky na "National Geographic HD" v sd kvalite!! Čo to na mňa skušate??!!
Ja mám "Nat Geo HD" v hd kvalite, takže to nežiadam ešte k tomu dochujené!
Chcel som "National Geographic"(ten nie HD) pretože je to úple iný kánal, ktorý vysiela úplne iný program! (Píšem chcel pretože už ho mám)
Vy čo si myslíte že som blbeček a chcete so mnou len vyjebať - - Nevyjebete! Vyser sa na to!
Stojí ma to hromadu času vám všetkým odpisovať, že je to nepoužiteľné alebo že to už dávno mám a preto to ani nežiadam, takže na podobné kktiny od teraz nereagujem a ignorujem - mamfpiči!
Zatiaľ som veľmi vďačný len za "SPEKTRUM" i keď je to sekačka tak aspoň jeden čo fakt funguje a nemal som ho. Aj keď občas seká aspoň hraje a pozor pání -> nič zaň nechce.


Nikdy nevieš kto zhodí tvoje linky len kvôly zisku!
- Nevešaj linky na web!
- Nebuď baran!
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 18:30 | Poruka broj: # 270

Poruka: 29
Status:

Master4 Ahoj. Tak ten Antik by mě docela mrzel. O tom jsem zatím neslyšel Jetě že je tu Skylink, Orange. Na Podě momentálně pracuju a ale je to piplačka. No skylink to moc ošéfované zatím nemá tak na pohodu. Jinak pokud jsem byl na tvou adresu nějak impertinentní tak sorry. Bylo to neúmyslně. uredu odmor
QWERTy8183Datum: Petak, 25.01.2019, 18:40 | Poruka broj: # 271

Poruka: 12
Status:

Cafte komunita IPTV

Najprv som sem nechcel pisat ale ako vidim su tu zaujimave nazory niektore pravdive niektore nie az tak

Chcel som riesit prispevky od Master4

Pamatam si obdobie a nebolo to davno ked cesi zacali robit posmesky na Slovakov na IPTV co maju atd vela s nich boli ludia co sa chvastali cudzim perim to je pravda... K tomu zabijakovi nebol to iba slovak ale aj cesi a spravili to len preto lebo su to ludia co siria svoje nelegalne sluzby ,,,

Je nepekne hadzat vsetkych do jednoho vreca len nenavist robi cela iptv uz nemam na to silu uvazujem nad kupi legalneho poskytovatel

Riesim Iptv 2-3 roky nonstop kazdy den minimum 5hodin ucenia hladania vdaka tomu mam to malo co mam kedze po zmeneni zabezpecenia som nahraty a to je priklad aj magia ktore sa snazim pol roka zlomit no nedari sa ucim sa vsade mozne a vsetko sam a chcem sa ucit ale nemam uspechy az take neriesim vymeni ani nic take videl som ako zacalo obdobie posmeskov a odvtedy som si povedal ze nema to zmysel nikde davat nikde vesat je to len cista samovrazda ...

Master respektujem to ze si borec aky si jeden z mala co zvladol sa tak daleko dostat ale ked si pisal ze ucit sa nikto nechce a vsetci chcu len celi playlist to nie je pravda ako vravim ucim sa kazdy den namiesto toho ze sedim niekde v krcme sa snazim ucit o iptv aj ked komunita je taka aka je skorej vas urazia sprava si posmesok a hodia vam na zaver screenshot aby si si rovno buchol hlavu o monitor ze preco som taky hlupy ked nemozem zlomit to co druhy ... je smutne ze nikde neni poriadny navod vsade same klamstva iba na zahranicnich forach sa da nieco najst ale stale to je malo napriklad na to magio a podobne zabezpecenie .. ak som v niecom klamal nech sa prepadnem pod zem ale nezabudajte nikto nepadol mudry na tuto planetu kazdy den do smrti sa ucime ... len bolo by pekne aj ked viem ze asi moc chcem keby skuseny ludia aspon poradili na temu hladanie aj ked moc chcem ak som niekoho urazil mojim prispevkom sa ospravedlnujem len fakt som uz nemohol pozerat ako sa hadzu vsetci do jednoho vreca a ta veta Nikto sa nechce ucit ked osobne sa ucim 3 roky v kuse a bohuzial nie som ani tak dobry ako z Vas profikov bud nemam stastie alebo uz neviem ....

Prepacte este raz Nech sa Vam kazdemu dari najst stabilny playlist viem ze vela ludi to riesi ako ja aby mal co pozerat doma ...
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 18:47 | Poruka broj: # 272

Poruka: 39
Status:

jaravysk: Od Orange máš co? Multicast nebo těch pár hls linků, které ještě jedou na těch pár ip.
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 18:47 | Poruka broj: # 273

Poruka: 29
Status:

stuffo Zdar. Jak se zdá tak ty jsi taky pěkný trolo! Nejprve všem vynadáš a pak po nich něco chceš. Původně jsem ti nejprve chtěl poslat co jsi chtěl. Ale jak se ukázalo udělal jsem dobře že jsem to neudělal. Chtěl bych tě jen požádat aby jsi se začal chovat slušně a ne jako hňup. Nejsme tvoje děti a ani s tebou nikdo nepásl husu. Tak se uklidni! A nahodit sem Discovery co se jen tváří jako HD od Orange je podle mě jen pokus z někoho něco dostat. Tenhle link je už dávno veřejný. Řekni od jaké providera nabízíš na výměnu své linky a možná pouvažuju. Myslím ale že jsi jen nabubřelé trolo co nic nemá! Sorry. Copy/ paste dokáže každý. A jen malá otázka. Nač děláš své loga když můžeš použít bez problému třeba z Kodi? Zbytečná práce. Nebo šlehnuté z jiného zdroje. stop
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 19:08 | Poruka broj: # 274

Poruka: 29
Status:

Master4 Většinu hls. Momentálně jsem řešil Skylink který jde v pohodě. Na multicast se chci teprve kouknout. Zrovna jsem koukal na Orange Sport. Dnes jsem pomáhal známému z polska tak vůbec nebyl čas. Dělal jsem mu jeho playlist protože my občas pomáhá. Všechno to hrozně žere čas a moja už se mnou chce "rozvést" haha Pokud ho budu mít tak ti písnu. Snad se zadří. Hezký večer všem. Jud se konečně odrána najíst. night
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 19:10 | Poruka broj: # 275

Poruka: 39
Status:

....
Poruku uredio Master4 - Subota, 26.01.2019, 19:51
stuffoDatum: Petak, 25.01.2019, 19:11 | Poruka broj: # 276

Poruka: 7
Status:

Quote jaravysk ()
stuffo Zdar. Jak se zdá tak ty jsi taky pěkný trolo! Nejprve všem vynadáš a pak po nich něco chceš. Původně jsem ti nejprve chtěl poslat co jsi chtěl. Ale jak se ukázalo udělal jsem dobře že jsem to neudělal. Chtěl bych tě jen požádat aby jsi se začal chovat slušně a ne jako hňup. Tak se uklidni! A nahodit sem Discovery co se jen tváří jako HD od Orange je podle mě jen pokus z někoho něco dostat. Tenhle link je už dávno veřejný. Řekni od jaké providera nabízíš na výměnu své linky a možná pouvažuju. Myslím ale že jsi jen nabubřelé trolo co nic nemá! Sorry. Copy/ paste dokáže každý. A jen malá otázka. Nač děláš své loga když můžeš použít bez problému třeba z Kodi?


Ty kkte! hnup seš ty když mě chceš ponížit veřejně. chudáku. co ty si za doktora kandídáta vět? co si o sobě myslíš?? výš na co slouží forum? proč se nechováš jak se na foru chovat máš? baran!

Quote Master4 ()
stuffo je známý nelegál, tak mu pořád něco dávejte a on se Vám potom určitě ozve se speciální měsíční nabídkou s linky, které jste mu sami dali

Mě ale nikdo nic nedal kromě toho spektra.
Master4
Ty jsi přímo bůůuh a znáš mě nejlíp, dokoce lépe nežý já sám. a odedneška se budu k tobě modlit kreténe.



Nikdy nevieš kto zhodí tvoje linky len kvôly zisku!
- Nevešaj linky na web!
- Nebuď baran!

Poruku uredio stuffo - Petak, 25.01.2019, 19:28
flegma8216Datum: Petak, 25.01.2019, 19:34 | Poruka broj: # 277

Poruka: 5
Status:

Jako na jiných fórech tak i tady se objevují rady: Studuj. To bych rád, ale kde? Právě na to jsem se ptal, zda neznáte nějaké diskuze nebo fóra, kde by se člověk něco přiučil. Když jsem hledal satelit od ruských soudruhů, tak nebyl problém najít spoustu rad, jak to zařídit. Ale u IPTV buď nejsem schopen položit adekvátní dotaz vyhledávači nebo to je tak tajné, že jsem prozatím na nic nenarazil. Jinak si platím playlist, ale chci změnit providera na O2 a v tom playlistu jsou i jeho stanice, tak mám trochu obavy. Proto jsem uvažoval o TV od O2, ale některé programy, které sleduji nemají, tak ty jsem si chtěl najít.
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 19:37 | Poruka broj: # 278

Poruka: 29
Status:

stuffo[/b] Teda až mě zaskočilo jídlo do kalhot. haha Přesně tuto reakci jsem čekal. Moje očekáván jsi jako hňup naplnil dostatečně! Já jsem začal sotva jsem přišel nadávat ostatním a vyhrožovat nebo ty?! Přesně jak píše [b]Master4. Jsi jen tahač linků! Proto jsem ti taky nic neposlal. Udělat z jednoho linku celý playlist dokáže udělat každý šikovnější user. Proto se zde vztekáš že ti nikdo nic pořádnýho neposlal! hihi Master4 má pravdu. Apropo mám pro tebe kšeft jestli chceš. Na Vánoce budu zase dělat živé betlém a bude mě chybět osel. Jestli máš IČO tak se pak ozvi klidně tě vezmu. Nechtěl jsem ale trocha ironie občas neuškodí. Lovu zdar.
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 19:44 | Poruka broj: # 279

Poruka: 39
Status:

Stefanko bude v Betlému? hihi
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 19:47 | Poruka broj: # 280

Poruka: 29
Status:

Master4 Jojo přesně jak píšeš. Kdysi se tomu za bolšána říkalo příživa. Žrout je to hrozné ale stojí za to. Jen ta moje se pak furt vzteká. hihi A ano Discovery je jak v SD tak i HD každé má svůj program zvlášť. National Geographic Channel HD Rozlišení: 1920x1080 , National Geographic SD Rozlišení: 720x576. Tohle mu asi nikdo neposlal . Proto mu praská cévka.
Search:
Top 30 Forumasa