Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
CZ IPTV
mskolaDatum: Petak, 25.01.2019, 19:48 | Poruka broj: # 281

Poruka: 29
Status:

Stuffo: Ten, kdo zveřejnil link na Discovery jsi byl před pár dny Ty. Z toho linku jede pár stanic. Není divu, že ten link bude za pár dní mrtvý. Ono, škemrat o stanice umí doopravdy každý. Ohánět se: "Já mám, nehledám, nedám" a pod. je pro většinu uživatelů zde na fóru - irelevantní.
Pravda je taková, že většina slováků začala před více než půlrokem zveřejňovat linky providerů (viz většina IPTV fór). Nestačil jsem se divit, kolik "hňupů" ze slovenska dokázalo zničit fungující link několik let během 10 minut.
To, že ti někdo pošle link na Primu TV v ott, za to si můžeš sám. Nikdo Ti nebude dávat link, který dotyčnému běží 2 roky. Zničil by tím svůj playlist.
jarajavysk: Ano, vždycky pokud se tu objeví linky v ts, za necelý dvě hodiny čtu,že: "Mě to nefunguje. Zvuk je opožděný...". Musím souhlasit s tebou, že se tu najdou tací, kteří hned brečí, že jim něco nejde.
all: To je doopravdy tak těžký použít klíčová slova, aby jste si sami sestavili playlist a nikomu jinýmu ho nedávali? Nač čekáte, až to někdo za Vás udělá??
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 19:51 | Poruka broj: # 282

Poruka: 29
Status:

Master4 Pokud má IČO. Na černo ho vzít nemůžu. Leda za čerta. Těch se bojí odmala i poldové.
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 19:55 | Poruka broj: # 283

Poruka: 39
Status:

flegma8216: a o jaké stanice máš zájem? Třeba se něco najde. Ze svého nedám nic to je jasné, ale něco z internetu třeba co je pro někoho nedosažitelné by se třeba poslat dalo. Tím myslím weby, kam nemá každý přístup nebo se o nich moc neví a jsou tam sice už linky zveřejněné, ale funkční ( tím myslím zveřejněné a funkční už dlouhou dobu ). Tím se zároveň i ověří, jak moc se ti dá věřit

A jdu si změnit avatar nebo mi ta žlutá vypálí oči :)

jaravysk IČO mít nebude, protože ta jeho iptv je taky černota. Zkus mu nabídnout jen brigádu :D

Poruku uredio Master4 - Petak, 25.01.2019, 20:01
QWERTy8183Datum: Petak, 25.01.2019, 20:02 | Poruka broj: # 284

Poruka: 12
Status:

Mskola : Neboli to iba Slovaci ... aj Cesi maju v tom prsti su to chori ludia podla mna to robia s vlastneho potesenia alebo choreho narusenia hlavy alebo Sikovny user co ma nelegalnu sluzbu a chce nalakat zakaznikov a viem o jednej takej a nemaju ju Slovaci ....

Ja sa snazím iba pochopit celemu princu IPTV od zakladov atd... pre konicek aj potechu... nikdy nic neodpalujem co najdem hladanim nie na google ... aj ked tam mam iba studijne materialy ziadny link co je na google nepojde vecne mozno iba pomaha to ze mas formu linku - zapisu ....
flegma8216Datum: Petak, 25.01.2019, 20:06 | Poruka broj: # 285

Poruka: 5
Status:

Právě jsem nechtěl žebrat, chtěl jsem se trochu seznámit s problematikou. Mám zájem o Travel channel, Fine Living, CBS reality, History. Ty nejsou na astře a ani jsem je neviděl u kyslíka. Vlastně History tam je, ale v nejdražším balíčku.
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 20:14 | Poruka broj: # 286

Poruka: 29
Status:

Mám známého v polsku tak potom jedině Legie Varšava okopávač drnů? Už ho nechme být. Nerad jsem protivné na druhé i když si to zasloužil. Hezký večer. night
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 20:27 | Poruka broj: # 287

Poruka: 39
Status:

deleted
Poruku uredio Master4 - Subota, 26.01.2019, 19:50
QWERTy8183Datum: Petak, 25.01.2019, 20:33 | Poruka broj: # 288

Poruka: 12
Status:

Je to smutnejsie bez neho ale tak to chodi :( nieco pride druhe odide vzdy najlepsie ak je ako taka zaloha zivot je kruty ked si neni moc dobry a vela casu do toho davas a aj tak musis stale hladat :( ... lebo nikdy nemas vsetko :( a najsmutnejsie ze to ani nenajdes .. ale stale hladas svetlo v tuneli :D
Poruku uredio QWERTy8183 - Petak, 25.01.2019, 20:35
flegma8216Datum: Petak, 25.01.2019, 20:36 | Poruka broj: # 289

Poruka: 5
Status:

Master4 díky, zkusím rozkódovat pro mě dosud neznámou oblast.
vrbal69Datum: Petak, 25.01.2019, 22:02 | Poruka broj: # 290

Poruka: 32
Status:

Hah...nemozem Cool
Nesmierne sa bavim. Sem budem chodit castejsie. Master4, ty si moj hrdina. Sice jebly cesky sovinista, ale kapacita. Tak ty si pomahal s polskym playlistom a pisal EPG na 6 dni? No ja sa snad poseriem. Ludia bacha, mate do cinenia s geniom. Snazis sa nad Podou a je to makacka? hihi Ukaz mi screen BBC Earth alebo Folkloriku, ze to mas z Magia...aj s IP...tu predsa pozna kazdy. Mas leda kulove. Ludia co poznaju key na Magio sa daju zratat na jednej ruke a neverim, ze si jeden z nich. Nemozem sa zbavit pocitu, ze si len kecálek...nie...nemusim, ty si! hihi hihi hihi hihi
jurajamaDatum: Petak, 25.01.2019, 22:03 | Poruka broj: # 291

Poruka: 349
Status:

Master4, jestli hledaš Fine Living tak je ve Freesatu!
Poruku uredio jurajama - Petak, 25.01.2019, 22:34
mskolaDatum: Petak, 25.01.2019, 22:28 | Poruka broj: # 292

Poruka: 29
Status:

jaravysk Což Stuffo nedokáže rozlišit, že se jedná u stanice jen o rozlišení obrazu. Jinak vysílají stejný obsah. Jedině, kdo stejný obsah nevysílá je Viasat History/ Viasat Nature od samostatných stanic. Navíc, od dnešního dne je i jiný programový obsah u erotické stanice Leo.
Master4Datum: Petak, 25.01.2019, 22:40 | Poruka broj: # 293

Poruka: 39
Status:

vrbal69 Tvé přání splněno, linky samozřejmě nedostaneš ani k nahlédnutí

deleted
A co máš s EPG? Nejede ti?
deleted

Lovu zdar a můžeš pokračovat v buzeraci.

jurajama: Mám FL, nepotřebuji

Poruku uredio Master4 - Subota, 26.01.2019, 17:52
QWERTy8183Datum: Subota, 26.01.2019, 09:34 | Poruka broj: # 294

Poruka: 12
Status:

Krása je my do placu :( to BBC ma najviac trapi to je zaujimava doba ked Slovaci maju ceskych poskytovatelov a Cesi Slovenskych ... nemusel by si sem hadzat screen shoti ptm sa citim na maslu s toho ked nemozem mat to co ti :( podla mna to magia sa vytahuje s Boxu moj odhad ...

** alebo podobne ako antik go riesenie ... si fakt borec ked vies rozbit #EXT-X-KEY:METHOD=AES-128,URI=

Poruku uredio QWERTy8183 - Subota, 26.01.2019, 09:53
vrbal69Datum: Subota, 26.01.2019, 11:13 | Poruka broj: # 295

Poruka: 32
Status:

Master4, z platenej verzie ti narobim obraztekov za kybel! Nemas to. O probleme sifrovania Magia nieco viem a rovnako viem, ze na to treba viac ako nejake cmaranie playlistov.
Master4Datum: Subota, 26.01.2019, 11:38 | Poruka broj: # 296

Poruka: 39
Status:

Placené Magio funguje v Kodi od které doby? To máte na Slovensku nějakou novinku? Proč tady vůbec píšeš, když tomu absolutně nerozumíš. Debatu s tebou beru za uzavřenou, nechci se hádat s nějakým amaterém, který iptv nerozumí. Až budeš o iptv něco málo vědět nebo se začneš chovat jako člověk a ne jako vepř, tak klidně napiš. Do té doby si piš s lidma na tvé úrovni. Inteligence kolem 50 na víc to nevidím
Poruku uredio Master4 - Subota, 26.01.2019, 11:46
QWERTy8183Datum: Subota, 26.01.2019, 11:45 | Poruka broj: # 297

Poruka: 12
Status:

Je smutne kolko nenavisti je medzi cechom a slovakom kvoli telke ... a to sme boli jeden narod ...

Master co ty Slovaci spravily ked ich bud ignorujes alebo takto prisne riesis ? viem vela ludi sa nevie ako sa ma chovat ale nehadz vsetkych do jednoho vreca aj tich slusnych co sa len chcu nieco naucit k tomu magiu gratulujem....
Master4Datum: Subota, 26.01.2019, 11:53 | Poruka broj: # 298

Poruka: 39
Status:

Vůbec nic. Mám hromadu slovenských přátel a všichni jsou normální. Tento chlapec ale ještě nemá vyvinutý mozek, takže nastal problém. Kdo se umí bavit slušně s tím já problémy nemám, když je někdo tele, tak má smůlu. Zavřu ho do krabice a tím u mne skončil. Ještě něco potřebuješ vysvětlit?
QWERTy8183Datum: Subota, 26.01.2019, 12:01 | Poruka broj: # 299

Poruka: 12
Status:

Pochopil som to tak ... To sme na tom rovnako aj ja mam velmi dobreho kamosa z Ceska co zije uz cca 20 rokov na Slovensku a je to jeden rozumny uprimny chalan co vie povedat ako vidi veci do tvare .. Tak riesim aj ja ludi chapem ze vela ludi sa tu trafia do teba s cistej zavisti nevidia co si musel obetovat kolko casu za to aby si ziskal taketo sluzby ...

Len ma mrzi ze som sa snazil vyjadrit k tej tvojej vete Kazdy chce playlist nikto sa nechce ucit ... kedze ja osobne sa vela ucim ale niesom aj tak dobry ako ty verim ze mozno raz sa to so mnou zlepsi aj ja zvladne inich operatorov .. mozno som cakal ze aspon ako rozumny clovek poradis tim nerozumny nie vsetko ale aspon trochu len som to videl ze si dost zaujati na Slovakov ale uz som to pochopil ako to riesis...

Poruku uredio QWERTy8183 - Subota, 26.01.2019, 12:05
vrbal69Datum: Subota, 26.01.2019, 14:03 | Poruka broj: # 300

Poruka: 32
Status:

master4, to mi napise podvodnik a egomanikalne hovado, chvalenkar co rozumie iba tak zobraniu po znamych? Dovol sa mi zasmiat. Aj tie tvoje dristy o kodovani udp Antiku su totalna picovina. Mam dve udp a dve Astry rtp, ktore funguju absolutne dokonale. To ako sa snazis o 4net je dalsia komedia, kedze tento problem som ja vyriesil za cca 6 hodin. Mam cez 40 plne funkcnych stremov cez cele 4net portfolio od Pody az po Maxicom, Itself, Optonet a dalsich. Ci uz udp alebo hls. Tvoje blaboli zaujimaju tak mozno miestne lamy, ale u mna si len primitiv. Magio mam mimochodom tiez a viem aka bola jedina cesta ku nemu, tak ma nepoucuj ty debile. Tam si bez honit ego pred podobnym sajrajtom ako si ty sam. Vobec by som sa nedivil keby si bol ten dement mediamaster, lebo svojim naparovanim ste si podobní ako kokot ku kokotovi.
Search:
Top 30 Forumasa