Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Pitanja IPTV & Ostalo
JohnySDatum: Petak, 02.05.2014, 13:38 | Poruka broj: # 1

Poruka: 4
Status:

Pozdrav svima...
Novi sam u opcenito internet streamu ali zbog prelaska na novu lokaciju nemamo u zgradi zajednicku antenu, maxtv sam iskljucio a signal od antene mi hvata samo htv 1, htv 2 i rtl... Dakle nedostaje par programa tipa trl 2, nova, domatv, sportska i par drugih programa (govorim o Hrvatskim programima ali naravno htio bi gledati i druge programe sa ove regije).

Kako sam novi u ovome preporucili su mi XBMC kao multimedijalni centar sto sam i instalirao i pokrenuo. Sto se tice filmova, serija i te domene tj sekcije VIDEO u XBMCu to sam savladao ali me pate ovi LIVE STREAM programa ... Ubacio sam listu koju sam pronasao na http://sultanovici.clan.su/forum/12-771-311#25301 i uredno je radila jedno kratko vrijeme a nakon toga nisam mogao vise niti jedan program gledati.

Doticna osoba Pizorko objasnila mi je neke stvari ali to jos nije to.
Dakle kako sam shvatio lutrija je kad prebacim live stream program hoce li uopce raditi ili nece slijedeci program a pitanje je kad i gledam do kada cu gledati taj program jer me netko drugi moze izbaciti sa streama dok gledam.

Molio bih Vas nekakve smjernice kako da prije svega dodjem do kvalitetnih stream lista, kad dodjem do njih kako da budem siguran da ce raditi ?

Hvala na strpljenju i odgovorima
Ivan aka Johny
PizorkoDatum: Subota, 24.05.2014, 21:14 | Poruka broj: # 2

Poruka: 362
Status:

To druze sto nalazis po forumi ne staje da gledas uobste to je objavleno u celum svetu , a kapazitet za gledane je ogranicen na svaka lista.Pa ima zlobni ljudi koj nista nemoze da uradat u zivota i narocite sedat da izbazujet ljudi iz listi tako da nemoze niko nista da gleda ili kako se kaze u ovi sirina da gi sjebemo malo ovi dzjaba gledalci.I kad mu restartujet ruter ili server nekoliko puta vlasnik izbaci sve i zakljuci port ili uobste go izkljuci iz interneta i tako sve odat u p.. mat....Za to prvo nesto kad nadzjes nesto da go proveris na koliko mesta je staveno u interneta i kad vidis da je staveno cek i u Pakistana znaci sve je jasno uskoro sve ce biti kraj.Znaci prvo nesto kad nadzjes je da nestavljas nigde u interneta zasto stavis li go negde posle 5 minuta je po sve forumi zasto ljude hoce da zaraduje nesto na to uradat sajtove pa stalno te zovat tamo znas kako je uobste niko se ne interesuje da bi ti bilo sta da gledas vazno je ti da im se uklapas u chema zarada - pa ako hoce i da radi 5 minuta.To ti je predislov u tema Dobro dosal u gledanje dzabje iptv.
Poruku uredio Pizorko - Subota, 24.05.2014, 21:17
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa