Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Internet TV (Skripte i Aplikacije)
cobra01527Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 16:45 | Poruka broj: # 601

Poruka: 7
Status:

denis jel ovaj tvoj Mac adress Generator ako pronađe aktivan Mac odmah to spremi(ako spremi gdje spremi) i ako spremi jel to to,može se učiatai u vlc ili treba još nešto? i ako se doda npr. 10 web adresa u datoteku servers za skeniranje dal ih on sam odmah učitava,ono skenira jednu po jednu? zahvaljujem

Poruku uredio cobra01527 - Četvrtak, 16.02.2017, 16:49
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:03 | Poruka broj: # 602

Poruka: 64
Status:

Quote cobra01527 ()
denis jel ovaj tvoj Mac adress Generator ako pronađe aktivan Mac odmah to spremi(ako spremi gdje spremi) i ako spremi jel to to,može se učiatai u vlc ili treba još nešto? i ako se doda npr. 10 web adresa u datoteku servers za skeniranje dal ih on sam odmah učitava,ono skenira jednu po jednu? zahvaljujem



ja mislim da to neradi ja mu ostavio samo dva broja da nađe za test i u izboru mu stavio ta dva broja i on izvrti i ništa.
tako da sigurno neradi. ili moraš nešto učinit što ja neznam i nevidim
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:06 | Poruka broj: # 603

Poruka: 64
Status:

Quote davordavor4 ()
Quote cobra01527 ()
denis jel ovaj tvoj Mac adress Generator ako pronađe aktivan Mac odmah to spremi(ako spremi gdje spremi) i ako spremi jel to to,može se učiatai u vlc ili treba još nešto? i ako se doda npr. 10 web adresa u datoteku servers za skeniranje dal ih on sam odmah učitava,ono skenira jednu po jednu? zahvaljujem

ja mislim da to neradi ja mu ostavio samo dva broja da nađe za test i u izboru mu stavio ta dva broja i on izvrti i ništa.
tako da sigurno neradi. ili moraš nešto učinit što ja neznam i nevidim


naravno stavio sam svoju listu za koju znam da radi . kuziš dao mu kombinaciju od dva broja i ništa. ja vidim da ih izvrti ali ništa nezabilježi ispod
mare2405Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:07 | Poruka broj: # 604

Poruka: 100
Status:

prva tri ne diras medjutim niste jedini koji skenirate zato ne nalazi
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:10 | Poruka broj: # 605

Poruka: 64
Status:

Quote mare2405 ()
prva tri ne diras medjutim niste jedini koji skenirate zato ne nalazi


ma ja nediram prvih pet. kužiš i upišem od svoje aktivne liste brojeve i ništa. čak mu i kombinaciju gore smanjim i ništa.
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:12 | Poruka broj: # 606

Poruka: 64
Status:

Quote davordavor4 ()
ma ja nediram prvih pet. kužiš i upišem od svoje aktivne liste brojeve i ništa. čak mu i kombinaciju gore smanjim i ništa.

pustim da vrti samo zadnji broj. samo jednu kvaćicu pustim i nemože naći
mare2405Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:19 | Poruka broj: # 607

Poruka: 100
Status:

zadnja tri treba da menja
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 17:24 | Poruka broj: # 608

Poruka: 64
Status:

Quote mare2405 ()
zadnja tri treba da menja

da ali to je proba .samo da vidim dali će naći listu koju već imam i prepišem mac u generator. sve brojeve osim zadnjeg . netreba vrtat zadnja tri kad sam prepisao točne , se osim zadnjeg.
cobra01527Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:08 | Poruka broj: # 609

Poruka: 7
Status:

Quote mare2405 ()
zadnja tri treba da menja


OK i kada pronađe gdje to spremi i spremi li uopće? vidim da on sam prebaci skeniranje sa jednog servera na drugi to je dobro

Poruku uredio cobra01527 - Četvrtak, 16.02.2017, 18:09
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:17 | Poruka broj: # 610

Poruka: 64
Status:

to će ti morati vlasnik odgovorit. ja skenirao jedno 50 sati i nije ništa našao. ali možda ja griješim. ipak nisam programer.
bindDatum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:23 | Poruka broj: # 611

Poruka: 1512
Status:

Quote cobra01527 ()
denis jel ovaj tvoj Mac adress Generator ako pronađe aktivan Mac odmah to spremi(ako spremi gdje spremi) i ako spremi jel to to,može se učiatai u vlc ili treba još nešto? i ako se doda npr. 10 web adresa u datoteku servers za skeniranje dal ih on sam odmah učitava,ono skenira jednu po jednu? zahvaljujem




Quote davordavor4 ()
ma ja nediram prvih pet. kužiš i upišem od svoje aktivne liste brojeve i ništa. čak mu i kombinaciju gore smanjim i ništa.


1000 € bi stavio da si ostavio mala slova iako ces ti reci da nisi, a garant je kao kod cobra01527 na slici,mala slova a treba velika.
Samo zbog toga niste nasli nista.


Ovde isto velika slovakao dole a ne kao gore


Used Characters:0123456789ABCDEF
I u skeneru isto velika slova za ove fiksne brojeve.
Za neke idu i mala slova ali uglavnom idu velika

Poruku uredio bind - Četvrtak, 16.02.2017, 18:48
cobra01527Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:49 | Poruka broj: # 612

Poruka: 7
Status:

Znači pod used charahters,mala slova zamjeniti sa velikima,sva mala slova?
mare2405Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:49 | Poruka broj: # 613

Poruka: 100
Status:

ja mislim da mala koriste neki serveri kao sto su cms.kafic itd a velika premium.nika itd....
cobra01527Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:49 | Poruka broj: # 614

Poruka: 7
Status:

Znači pod used charahters,mala slova zamjeniti sa velikima,sva mala slova? i to prvo što si označio su nule a ne slova,bar tako mislim
Poruku uredio cobra01527 - Četvrtak, 16.02.2017, 18:50
mare2405Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:51 | Poruka broj: # 615

Poruka: 100
Status:

neke adrese koriste mala slova a neka velika tako ti je to bar sa drugih foruma
bindDatum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:57 | Poruka broj: # 616

Poruka: 1512
Status:

Quote cobra01527 ()
Znači pod used charahters,mala slova zamjeniti sa velikima,sva mala slova?

I ovde i ovde velika

Uglavnom idu velika slova a za neke servere idu i mala slova

Poruku uredio bind - Četvrtak, 16.02.2017, 18:58
freezonatvDatum: Četvrtak, 16.02.2017, 18:58 | Poruka broj: # 617

Poruka: 56
Status:

Quote cobra01527 ()
denis jel ovaj tvoj Mac adress Generator ako pronađe aktivan Mac odmah to spremi(ako spremi gdje spremi) i ako spremi jel to to,može se učiatai u vlc ili treba još nešto? i ako se doda npr. 10 web adresa u datoteku servers za skeniranje dal ih on sam odmah učitava,ono skenira jednu po jednu? zahvaljujem


Ne spremi ništa, selektuj liste mišem ili sa ctrl+a i ctrl+x, ili ctrl+c i zalijepi liste negdje u tekst fajl. Ne treba ništa drugo osim VLC. To nisam nikad ni mislio objavit jer sam mislio da je enormno glupo i gubljenje vremena. To je jedan član na drugom forumu tražio i ja mu napravio tako kako jest, ništa više ništa manje. To ima random funkciju i generiše random HEX znakove od 0123456789ABCDEF ili 0123456789abcdef zavisno od servera. Random funkcija je random funkcija i radi random što znači da će ponavljati istu adresu x puta. Ako ostaviš npr. da generiše zadnje 3 grupe od po 2 HEX znaka to ti je 256x256x256 il' ti ga 256^3 što je jednako 16,777,216. Prvo nemaš vremena da uradiš tako nešto jer grubo rečeno da odradiš sve te kombinacije bez duplih sa ovakvim i bilo kojim skenerom koji koristi linearni request a ne multiple simultaneous connections kao npr. aria2c treba ti oko 30ak dana da radi 24/7. Bilo da je to losmijev skener, miki, salezli, moj ili neki drugi ovog tipa. Svi rade na istom principu. Drugo kao što sam rekao random će ponavljati adrese što znači da možda od 100.000 imaš 90.000 duplih ili od 100.000 imaš 50.000 duplih ili od 100.000 imaš 25.000 duplih ili nemaš duplih što vjeruj mi da se neće desit nikad da si najsretnija osoba na svijetu.

Rekao sam to sve na drugom SF, losmij vam je odradio svih 16,777,216 adresa sortiranih po abecedi, uzmite njegov skener ili sklopite aria2c skriptu i skenirajte sve kombinacije sa jednim serverom. Napravite isti taj MAC combo sa malim slovima i uradite isto. Ne znam što se izmišlja nešto kad je sve urađeno i postavljeno tamo na temi.

Nevezano za tebe...

Ne znam što se dijelite i mrzite i svađate i što ne mogu na jednom forumu da pošaljem link od drugog foruma i obrnuto. Bog te vidio koje gluposti. Sve vjernici, sve Božiji ljudi. Ne zna se koji je gori forum. Svi sve znaju i svi pametni a niko ništa neće da kaže. Šta će vama uopšte forumi? Da se hvalite šta imate? Da postavljate liste iz dana u dan? Ovo se odnosi na sve forume od SulF, SerF, KajF itd. Ja ako sam napravio nešto nisam to napravio da uništim nešto nego da bi neko našao nešto i da ne moli nekog drugog. Da to nađe i da gleda a ne da poostavlja javno kao što su juče uradili na KajF i ovaj Sa ovim ReVoLuTiOn smećem koje NE POSTOJI! Jel' treba da nacrtam da to ne postoji? Znam i ko je to napravio i to je lažno. Pogledajte ko je to objavio prvi na KajF i sve će vam bit jasno. Zar je moguće da su ljudi toliko očajni da žele virus ili nešto što uopšte nema funkciju.



Flawless TS Player?

Jel' neko od vas uopšte zna na koji način radi .ts? Ima i onih koji misle da je ts = test. Ne znaju da je to Transport Stream. Ko zna kako radi? Fino nek' kaže da Flawless TS Player ne može da postoji. Da ne govorim da je ovo sa slike 27.000 listi lažno.

Quote davordavor4 ()

ja mislim da to neradi ja mu ostavio samo dva broja da nađe za test i u izboru mu stavio ta dva broja i on izvrti i ništa.
tako da sigurno neradi. ili moraš nešto učinit što ja neznam i nevidim


Vidi, prije nego što za bilo šta kažeš da ne radi moraš da znaš kako to nešto radi al' ne da znaš dvije stvari nego bukvalno da znaš sve, kako ove mac liste rade i kako skener radi. Uzmi svoju listu kojoj si obrisao zadnja 2 HEX znaka i otvori je u browseru, mozili ili chrome ili bilo čemu. Ako ne radi u browseru i ne možeš da je skineš neće radit ni u aplikaciji.



Zadnji put kažem:

Ovo nisu skeneri, ime je glupost, mogu ja stavit "Playlist žgember by tMujo v0.0.7" ovo su url checkeri i downloaderi, ništa drugo. Bilo koji downloader može da radi isto ovo.


You can download all my applications here: http://futur3design3r.wixsite.com/d3n1s
Poruku uredio freezonatv - Četvrtak, 16.02.2017, 19:01
cobra01527Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 19:01 | Poruka broj: # 618

Poruka: 7
Status:

Hvala Bind i Mare,hvala Denis,neki ljudi su stvarno čudni,znaju a jednostavno ne žele pomoči,pitaš ih oni sve nešto okolo a nitko ne želi reći napravi ovo,ono,kažu neće vam niko reći kada bi se tako razmišljalo onda forume treba odmah pogasiti,ja sam regan na bar 20 foruma i gdje god sam mogao dati neki savjet sam ga dao ,ako mi se nije dalo odgovoriti nisam ni pametovao,polazim od sebe neke stvari znam,neke neznam,ono što ja znam nemoraju drugi znati i obratno,al brate neki su baš ono... ovo se ne odnosi na vas trojicu da nebi bilo zabune
Poruku uredio cobra01527 - Četvrtak, 16.02.2017, 19:07
mare2405Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 19:13 | Poruka broj: # 619

Poruka: 100
Status:

NISAM JA NEKI KOJI ZNA NEGO SAM NA SF CITAO I OD DENISA I OD BOKIJA DOBIJAOodgovore nema ljutnje ljudi su takvi neko hoce da pomogne neko nece tako je i sa mnom bilo sto mogu ja cu pomoci ni ja ne nalazim neke liste ubih se trazeci menjajuci adrese ali slabo zato sto i ja imam combo liste koji drugi imaju a sad sve ide preko malo komplikovanijih combo listi tako da trazite valjda cete nesto naci i probajte da napravite svoju combo listu imacete vise srece tako da ubodete neku listu pozzz
davordavor4Datum: Četvrtak, 16.02.2017, 19:17 | Poruka broj: # 620

Poruka: 64
Status:

hvala na objašnjenju. sve sam dobro radio. nego isprobao ga na poslu. vjerovatno nije ništa uspjelo zbog mreže i raznih vatrenih zidova.
usput ja sam novi član od nedavno ali vjerujte pomoći ču svakom ako znam. bio sam član tek dva dana kad su mi pomogli
FREEZONATV I IPTVX2. i sigurno ću vratit istom mjerom ako budem znao.
po meni je smisao ovakvih foruma da pomognemo jedan drugom. jer svatko nešto zna
Search:
Top 30 Forumasa