Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Internet TV (Skripte i Aplikacije)
freezonatvDatum: Četvrtak, 16.02.2017, 19:25 | Poruka broj: # 621

Poruka: 56
Status:

Quote mare2405 ()
NISAM JA NEKI KOJI ZNA NEGO SAM NA SF CITAO I OD DENISA I OD BOKIJA DOBIJAOodgovore nema ljutnje ljudi su takvi neko hoce da pomogne neko nece tako je i sa mnom bilo sto mogu ja cu pomoci ni ja ne nalazim neke liste ubih se trazeci menjajuci adrese ali slabo zato sto i ja imam combo liste koji drugi imaju a sad sve ide preko malo komplikovanijih combo listi tako da trazite valjda cete nesto naci i probajte da napravite svoju combo listu imacete vise srece tako da ubodete neku listu pozzz


Neko je skoro rekao dobru stvar na drugom forumu, imate dole skoro na svakom forumu nikove aktivnih članova. Neki forumi čak imaju i spisak registrovanih članova na forumu. Eto vam ideje za kombo, pokupite sve nikove sa tih foruma. Dosta ljudi kao username i password stavi svoj nik sa foruma. Ja na jednoj stranoj listi koju sam dobio imam i svoj unikatni user agent koji je D3n1s. Lista se može izvući sa ovim alatima al' kad se pusti u VLC ne radi jer nije povukla taj user agent.


You can download all my applications here: http://futur3design3r.wixsite.com/d3n1s
freezonatvDatum: Četvrtak, 16.02.2017, 19:47 | Poruka broj: # 622

Poruka: 56
Status:

Quote davordavor4 ()
hvala na objašnjenju. sve sam dobro radio. nego isprobao ga na poslu. vjerovatno nije ništa uspjelo zbog mreže i raznih vatrenih zidova.
usput ja sam novi član od nedavno ali vjerujte pomoći ču svakom ako znam. bio sam član tek dva dana kad su mi pomogli
FREEZONATV I IPTVX2. i sigurno ću vratit istom mjerom ako budem znao.
po meni je smisao ovakvih foruma da pomognemo jedan drugom. jer svatko nešto zna


Znaš šta je, zbog silnih svađa ko šta ima i ko je s kojeg foruma, klana, vipa, izmišljenog KajF vipa, ko ima kakvu kuću, vilu, ležaljku, traktor itd. dosta pametnih ljudi je otišlo sa foruma a takvi ljudi bi pomogli jer su znali šta pričaju i nisu nagađali. Mogli bi da riješe x problema i da pomognu svima al' zbog grupice neotesanaca napustili su forume i pridružili se drugim forumima gdje toga nema. Ja veze nemam o ovim stvarima i napravim samo ono što ljudi traže, ne izmišljam ja ovo jer mi dođe. Ti ljudi koji su otišli bi pomogli i meni da naučim neke stvari. Npr. wikiflux.tk se gasi krajem marta jer i nema više smisla pravit skripte i aplikacije kad su ove liste zatrpale net, svi sve imaju. KSV, Darby_Crash, Jairoix, svnpenn, troller12, nullacht, hasomaso, biezom, expo itd. Svi su neaktivni a mogli bi da naprave raketu.

Upitali mudrog Lukmana: „Od koga si naučio lijepo vladanje i uljudnost?” Odgovori: „Od neodgojenih i neotesanaca. Što god mi se kod njih nije dopalo, čuvao sam se toga i nastojao da tako ne radim.”


You can download all my applications here: http://futur3design3r.wixsite.com/d3n1s
aantunnDatum: Petak, 17.02.2017, 02:06 | Poruka broj: # 623

Poruka: 130
Status:

ok
iptvx2Datum: Petak, 17.02.2017, 21:18 | Poruka broj: # 624

Poruka: 26
Status:

svi sve znamo a nitko nista nezna..
svi koji hoce naci za sebe koju listu moraju nauciti neke osnove i potruditi se.
svima govorim naucite bar malo raditi sa notepadom++.bez njega vam nema smisla se igrati ovdje.ucenje osnove vam traje jedno popdne.mozda sat-dva vremena za osnove.
napravite svoje combo liste.imena i imenika ima pun internet.sa malo pdf i notepad++ napravite svoje combo liste od toga.
dobro je negdje naci i combo editor.
i to je to.
ali..nitko nista....zasto..jer treba malo se i truditi a to nitko nece...svi misle na gotovo dobiti..da nadjes program i on sve radi a ti sjedis u fotelji i gledas film...
buco5522Datum: Petak, 17.02.2017, 21:47 | Poruka broj: # 625

Poruka: 25
Status:

evo ja danas naućio raditi svoje combo liste! na youtube ima sve i samo pratiš,zaustaviš ti napraviš probaš pa itd. eh sutra ćemo ih probat!
bingobongoDatum: Subota, 18.02.2017, 01:38 | Poruka broj: # 626

Poruka: 1154
Status:

App to view Asian, French, UK, USA and sports premium channels on Android platforms:



Notice: all channels work perfectly in good quality and in any time.

Poruku uredio bingobongo - Subota, 18.02.2017, 02:41
livnjak9778Datum: Nedjelja, 26.02.2017, 11:37 | Poruka broj: # 627

Poruka: 6
Status:

Pozz
Novi sam na ovom forumu,pa da pozdravim vrijedne forumase!Tek sam od nedavno poso da se zanimam za ovu tenu,zasad sam uspio naci par listi sa Mac adresama!Koristim playlist scanner & checker!
iptvx2Datum: Nedjelja, 26.02.2017, 15:01 | Poruka broj: # 628

Poruka: 26
Status:

step by step
DilberDatum: Ponedjeljak, 06.03.2017, 13:10 | Poruka broj: # 629

Poruka: 1861
Status:

Quote iptvx2 ()
svi sve znamo a nitko nista nezna..
svi koji hoce naci za sebe koju listu moraju nauciti neke osnove i potruditi se.
svima govorim naucite bar malo raditi sa notepadom++.bez njega vam nema smisla se igrati ovdje.ucenje osnove vam traje jedno popdne.mozda sat-dva vremena za osnove.
napravite svoje combo liste.imena i imenika ima pun internet.sa malo pdf i notepad++ napravite svoje combo liste od toga.
dobro je negdje naci i combo editor.
i to je to.
ali..nitko nista....zasto..jer treba malo se i truditi a to nitko nece...svi misle na gotovo dobiti..da nadjes program i on sve radi a ti sjedis u fotelji i gledas film...


Dobar savjet notepad++ i exel je sve sto je potrebno i uopste ne moras biti ekspert za ovo o cemu pricamo.


Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
darjanDatum: Srijeda, 08.03.2017, 14:21 | Poruka broj: # 630

Poruka: 1
Status:

Au, moram ovo proučiti, prvi put vidim te varijante za tv
ariankDatum: Petak, 10.03.2017, 22:05 | Poruka broj: # 631

Poruka: 22
Status:

ok thanks
BoggiDatum: Subota, 11.03.2017, 10:22 | Poruka broj: # 632

Poruka: 2116
Status:

http://macscannerbyrevolution.blogspot.de/search/label/IPTV%20MAC%20Scanner%20Download
livnjak9778Datum: Subota, 11.03.2017, 10:33 | Poruka broj: # 633

Poruka: 6
Status:

Nije lose ovo,samo jos kad bi stavio pass,da se moze odziPATI!pOZZ
moc8Datum: Subota, 11.03.2017, 11:17 | Poruka broj: # 634

Poruka: 91
Status:

sto€ura, please password IPTV Hacker pw tnx
weaponDatum: Subota, 11.03.2017, 11:29 | Poruka broj: # 635

Poruka: 294
Status:

Quote TheTruthful ()
gdje mogu skinuti ovo???


onamo dje si nasao i sliku...
pozz..
buco5522Datum: Subota, 11.03.2017, 11:42 | Poruka broj: # 636

Poruka: 25
Status:

nema passworda za to
Nina7076Datum: Subota, 11.03.2017, 15:00 | Poruka broj: # 637

Poruka: 6
Status:

Hvala puno na dobrim tv skriptama...odlični ste :)
Nina7076Datum: Subota, 11.03.2017, 16:14 | Poruka broj: # 638

Poruka: 6
Status:

Mac generator by d3n1s je odličan,hvala puno :)
Poruku uredio Nina7076 - Subota, 11.03.2017, 16:15
sheena123Datum: Utorak, 21.03.2017, 07:28 | Poruka broj: # 639

Poruka: 5
Status:

no
NicDatum: Subota, 25.03.2017, 00:01 | Poruka broj: # 640

Poruka: 4
Status:

Available to users only
Search:
Top 30 Forumasa