Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Dreambox Apsolutni pocetak
jovicicDatum: Srijeda, 06.08.2014, 18:30 | Poruka broj: # 1

Poruka: 52
Status:

Prevrnuo sam internet tragajuci za informacijama o postavkama za dreambox i sve sto sam pronasao je gomila podesavanja i strucnih izraza koji su mi totalno strani.
Znaci pricamo o prapocetcima! Eto ja sam cuo za dreambox nedavno, storio viziju o tome sta je i kako radi, e sada...
Imam par pitanja :

1. Ako sam dobro sve razumeo, dreambox je digitalni risiver, sto dalje znaci da treba da postavim tanjir za satelitsku antenu... Gde je okrenuti? Kako je postaviti? Satelita koliko se ja secam (a davno sam skunuo analognu satelitsku antenu) satelita ima vise. Ja znam za dva Astra i Hotbird. Ima li ikakve veze na koji se postavi antena? Da li emituju iste kanale?

2. Satelitska antena ima svoj LNB. Verzija ima milion! Kakav bi trebao da kupim da mi radi sa dreambox-om?

To su osnove koje bih trebao da znam pre nego sto kupim opremu i dovedem majstora da mi postavi antenu. U koji god servis sam otisao da pitam ove stvari gledaju me kao vanzemaljca sa redovnim pitanjem : A zasto jednostavno ne uzmes TotalTV? Zato sto ne mogu da gledam sve sto zelim!

OK, to bi bilo sve za pocetak, kada odradimo setup hardvera mozemo da idemo dalje.
GRIMERDatum: Utorak, 12.08.2014, 12:02 | Poruka broj: # 2

Poruka: 104
Status:

smile
jovicicDatum: Subota, 28.03.2015, 11:48 | Poruka broj: # 3

Poruka: 52
Status:

Niko nista o ovome???
hari6298Datum: Subota, 28.03.2015, 13:24 | Poruka broj: # 4

Poruka: 57
Status:

jovicic, Evo ja imam nesto o tom.Ja bi ti jarane pomogao,kada je rijec o dreamboxu,ali opet kada je rijec raditi sa dreamboxom treba ti doooooooobro znanje,posebno sa ubacivanjem cccam,zatim kojeg cccam,i njega ili mozes da igrom slucaja u dreamboxforumu da ti neko da ili da kupis,zatim bequete ,programe ,njihovo grupiranje koje je poput favorita kod obicnog tv.Jos ako ti neko cccam prilozi kao text moras da ga configurises i napravis cccam.Zatim tu postoji posebni TOOL bez kojeg nista ovo sto sam naveo ne bi mogao da pocnes,a da ne govorim o linijama itd..Ima tu jos mnogo da se prica o dreamboxu jer to je hakerska napravljena masina.Posebno sada se usavrasava dreambox sa razlicitim IPTV softverom ili VLC zbog android receivera...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa