Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
iptv na android sony xperia e 1
seki77Datum: Srijeda, 05.11.2014, 02:47 | Poruka broj: # 1

Poruka: 19
Status:

moze li mi neko objasniti kako gledati kanale na tel,ali molim vas detaljno uputstvo hvala unapred.
kentkekseDatum: Srijeda, 05.11.2014, 17:28 | Poruka broj: # 2

Poruka: 516
Status:

Google ti najbolje objasni öd nas....malo TU...malo tamo KPD cika Google pitas...pozzz..
kentkekseDatum: Srijeda, 05.11.2014, 19:50 | Poruka broj: # 3

Poruka: 516
Status:

Instaliraj MX app!!!To ti je media player!!!I kada si nstalirao odes na ovi stranicu "SULTANOVIC NETWORK"i klikni na jedan od linkova koji je postavljen i automatski ce te tvoj Sony android telefon pitati da li zelis sa MX playerom da otvoris.Ukoliko nisu postavljeni ZIVI linkovi(znaci oni koji se ne otvaraju direktno)nego je prikazan kao text link onda ga kopiras,otvoris MX player i u cosku MX player kliknes i otvorit ce ti se mogucnost NETZWERKSTREAM.Kliknes na njega i onda upisi kliknes i prikazati ce se sto si kopirao.Kliknes na OK i mozes i na taj nacin da gledas i uzivas..Izvini za ono maloprije bila je mala sala...
seki77Datum: Četvrtak, 06.11.2014, 00:20 | Poruka broj: # 4

Poruka: 19
Status:

slabo si mi pomogo.ja nesto imam ali neznam gde sam pogresio,danas oko 8 navecer ja gledam vesti koje su vec bile oko 3 u podne zasto nije live,jos malo mi bolje objasni ima li ove dmace nase kanale sve na jednom mestu pa da ja samo kopiram i gledam.molim te jos malo preciznije mi objasni hvalaa..
kentkekseDatum: Četvrtak, 06.11.2014, 15:19 | Poruka broj: # 5

Poruka: 516
Status:

Instalraj ovo.IME je:Playtest...........Sifra;Play55.......Kada nestane programa ovdje na forumu pitay za nocvu sifru....pozzz
seki77Datum: Petak, 07.11.2014, 00:14 | Poruka broj: # 6

Poruka: 19
Status:

gde da instaliram a cinimise i da ti neradi daj malo detaljnije ako zelis da mi pomognes
PitycutzDatum: Petak, 02.01.2015, 05:48 | Poruka broj: # 7

Poruka: 31
Status:

smile
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
Top 30 Forumasa