Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
dzemsDatum: Subota, 09.04.2016, 21:18 | Poruka broj: # 221

Poruka: 935
Status:

ima i moj tv kanali
panpetarDatum: Subota, 09.04.2016, 22:05 | Poruka broj: # 222

Poruka: 70
Status:

Da li je neko dobio kontakt od mtvi.info liste? Meni se čini da nije biggrin
ribicDatum: Nedjelja, 10.04.2016, 19:51 | Poruka broj: # 223

Poruka: 42
Status:

Izgleda da niko nije dobio taj kontakt. Vjerovatno se ta lista pojavila sistemom copy/paste i na ovom forumu, pa je onda tesko i naci ko stoji iza te liste. Na pik.ba takodje je nema. Jednu te istu iptv listu po razlicitim cijenama nude 20-30 ponudjaca.
panpetarDatum: Nedjelja, 10.04.2016, 23:12 | Poruka broj: # 224

Poruka: 70
Status:

Quote ribic ()
Izgleda da niko nije dobio taj kontakt. Vjerovatno se ta lista pojavila sistemom copy/paste i na ovom forumu, pa je onda tesko i naci ko stoji iza te liste. Na pik.ba takodje je nema. Jednu te istu iptv listu po razlicitim cijenama nude 20-30 ponudjaca.

U potpunosti se slažem sa tobom. Vrti se par lista, kad na jednoj stane neki stream staje na svakoj drugoj. Eto danas na Areni 1, nakon 1. poluvremena utakmice Borac - Zvezda, kod skoro ssvih restrimera išao neki reli! drugo poluvreme ništa! Kao da isti lik prodaje svima kanale. Zaista mogu reći, bez da reklamiram ikog, da se tvviet izdvaja iz ponude.
CrniOraoDatum: Ponedjeljak, 11.04.2016, 07:53 | Poruka broj: # 225

Poruka: 43
Status:

Kod mene je bilo sve uredu.....
stlouisDatum: Utorak, 12.04.2016, 22:05 | Poruka broj: # 226

Poruka: 135
Status:

Samo da upozorim eventualne korisnike iptv servisa da se ne zalijecu i ne kupuju svasta.Vidimo da se ovdje reklamira nekoliko iptv servisa i ja sam narucio jedan od njih(necu da reklamiram vlasnika)ali realno da mi sada da dzaba ne bi ga uzeo.Ima 500-tinjak kanala od kojih pola zamrzava svaki cas,neki nemaju tona,neki slike.Sve u svemu zali boze para.Prepoznace se on jer sam mu halalio $10 i iskljucio njegov servis a narucio drugi.Jednostavno smece od servisa.
CrniOraoDatum: Srijeda, 13.04.2016, 15:47 | Poruka broj: # 227

Poruka: 43
Status:

Ovo nije samo mjesto gdje se nesto nudi vec da ljudi razmjenjuju i svoja misljenja i iskustva. I kada se na pijacu ode komentarise se. Zato treba i napisati i svoja iskustva iz iptv. Trebas i reci koje taj koji nudi takvo nesto pa makar i ja to ili bilo ko to bio u pitanju. Niko ne daje pare tek onako sto ima.....
IbrahimovicDatum: Srijeda, 13.04.2016, 19:02 | Poruka broj: # 228

Poruka: 671
Status:

Tesko je pronac dobru listu .. dosta njih nudi razni listi .. a cjene su katastrofalne 10 euri dati za listu koja nevredi vise od 5 nema smisla .. vec ako zelite 10 euri dat dodaj te i ti 5 jos i uzmite total tv ..

Za sve ove restrimere nebi trebo niko vise od 5 euri dat ..
nunomarDatum: Srijeda, 13.04.2016, 20:51 | Poruka broj: # 229

Poruka: 410
Status:

Da se ne lazemo ovaj "CrniOrao" ima solidnu ponudu.
Pozz
stlouisDatum: Četvrtak, 14.04.2016, 00:43 | Poruka broj: # 230

Poruka: 135
Status:

Svi ovi vlasnici servisa na papiru rade dobro ili dok imaju par klijenata .Dok ih se prijavi vise odmah problemi.Danas recimo gledam Atletico-Barsa kad je najinteresantnije slioka zaledi i ni makac ,kada krene nakon desetak sekundi prenos startuje od onog trenutka kada je slika zaledila sto znaci da ce do kraja utakmice prenos kasniti tih desetak sekundi.Dakle napravi dobar servis neka je cijena $10,15 ali da vrijedi.Ja ttrenutno imam 4 servisa prijavljena i samo saltam kada na jednom zaledi saltam na drugi.Za sve mi sitice pretplata za nekoliko dana i sve cu ovo da batalim i nadjem pravi servis ,cijena nije bitna.Sta mi nudi 500-600 kanala kada pola od toga ne radi ili ponavlja kanale na Hr. i Sr. i reklamira kako ima hrpu kanala.Daj bolan osnovno i gotovo,da se moze normalno gledati.
Ado7179Datum: Četvrtak, 14.04.2016, 10:33 | Poruka broj: # 231

Poruka: 16
Status:

Zagarantovana najkvalitetnija usluga.Preko 370 kanala!!

PROVJERITE ZAŠTO SMO NAJBOLJI!
MOGUĆNOST TESTIRANJA NAŠIH USLUGA NA 2 DANA

KONTAKT INFORMACIJE:

-E-mail: iptv.bosnia@gmail.com

-Viber/Whatsapp: +38761860748

U e-mailu ili poruci navedite koji uređaj koristite da bih smo mogli poslati odgovarajuću listu.

Preko kojih uređaja možete gledati IPTV?

-Smart TV (SMART IPTV, SSIPTV aplikaciju ili nstreamlmod)

-Resiver (Mag250/254,DreamBox,Amiko...Enigma2,openpli ili blackhole image,mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file) -

-Android Box

-Računar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na računaru potreban vam je VLC ili Pot player)

-Android uređajima (Neophodno je da na vašem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

-Iphone,Ipad (GSE PLAYER)


.Preko 430 kanala!!+Videoteka

KONTAKT INFORMACIJE:

-E-mail:iptv.bosnia@gmail.com

-Viber/Whatsapp: +38761860748

-Skype: aeryn.1

Poruku uredio Ado7179 - Četvrtak, 14.04.2016, 11:06
DIVAK22Datum: Četvrtak, 14.04.2016, 10:40 | Poruka broj: # 232

Poruka: 360
Status:

Quote stlouis ()
Svi ovi vlasnici servisa na papiru rade dobro ili dok imaju par klijenata .Dok ih se prijavi vise odmah problemi.Danas recimo gledam Atletico-Barsa kad je najinteresantnije slioka zaledi i ni makac ,kada krene nakon desetak sekundi prenos startuje od onog trenutka kada je slika zaledila sto znaci da ce do kraja utakmice prenos kasniti tih desetak sekundi.Dakle napravi dobar servis neka je cijena $10,15 ali da vrijedi.Ja ttrenutno imam 4 servisa prijavljena i samo saltam kada na jednom zaledi saltam na drugi.Za sve mi sitice pretplata za nekoliko dana i sve cu ovo da batalim i nadjem pravi servis ,cijena nije bitna.Sta mi nudi 500-600 kanala kada pola od toga ne radi ili ponavlja kanale na Hr. i Sr. i reklamira kako ima hrpu kanala.Daj bolan osnovno i gotovo,da se moze normalno gledati.

To se desava druze zasto odmah naletis na ovo bez sve da izpitas kako stojat stvari u internetu.A oni sa mnogo jasni 95 % ot ovi kako kazes servisa sa nikakvi servisa a obicni restremeri bez ikakvi servisa napravo lopovi koj hoce da zaradat brze pare.Uzimat stremove iz jedno mesto i kad to mesto se sjebe na sve neradi im kanal kako treba.Treba ti covek sa sobstveni server koj zna sta radi a ne ovi prevaranti.

Poruku uredio DIVAK22 - Četvrtak, 14.04.2016, 10:42
Ado7179Datum: Četvrtak, 14.04.2016, 10:59 | Poruka broj: # 233

Poruka: 16
Status:

Dosta ljudi danas misli da za nekih 100eura mjesečno može imati svoj panel.Već za 50-60eura mjesečno prodaju se krakovani paneli..I onda nađeš neki tamo lijevi server za nekih 25-30eura i još samo kanali...E pa ne ide to tako. nono

Neki dan me pitao neki da mi bude reseller.Napisao sam ja njemu sve šta i kako,a on meni kaže:

Pa kako je to tako?Ja sam čuo da za 50-60eura mjesečno dobiješ koliko god želiš lista.. :haha:

"Kažem ja njemu.Odlično onda,možeš li me povezati sa njim.? " :lol:

Jebeš ga za " 50€ " mjesečno ne moraš se brinuti za servere, kanale... Super. "Uzimam odmah " haha nono biggrin nono


.Preko 430 kanala!!+Videoteka

KONTAKT INFORMACIJE:

-E-mail:iptv.bosnia@gmail.com

-Viber/Whatsapp: +38761860748

-Skype: aeryn.1

Poruku uredio Ado7179 - Četvrtak, 14.04.2016, 11:08
jesenice1974Datum: Četvrtak, 14.04.2016, 18:41 | Poruka broj: # 234

Poruka: 1139
Status:

Svi vi garantujete za listu a nijedan nema muda da je stavi javno na forumu pa da vide ljudi da imate kvalitet a ne samo kvantitet,,nabacate stotinu kanala a od toga vise od pola ne radi kako treba i onda se pravdate trenutnom greskom na serveru,,,jedini su mirobec i crni orao(nadam se da nisam koga izostavio) dali javno listu i opravdali svoje reklame ....zato vi koji trazite listu uzimajte od onih koji test listu daju na forum i nema prevare...pozdrav i bez zamjere

sve preko dzabe je skupo
CrniOraoDatum: Četvrtak, 14.04.2016, 20:33 | Poruka broj: # 235

Poruka: 43
Status:

Tako upravu si druze. Uvjek cu je staviti postaviti nema sta da krijem tako je kako je....ko voli nek izvoli.

https://www.dropbox.com/s/tcoy9kqvmkmqmge/TestLista.m3u?dl=0
stlouisDatum: Petak, 15.04.2016, 14:19 | Poruka broj: # 236

Poruka: 135
Status:

Meni samo nije jasno koja je je logika vlasnika da nudi 300,400 ili vise kanala.Pa covjece bozji ko to gleda.Sastavi listu od najgledanijih BiH,srpskih,hrvatski,makedonski,crnogorski kanala ubaci Arenu,Sport club,Bein,Sky sport,Eurosport,dokumentarce tipa Discovery,History,National,Explorer,Tlc...par xxx kanala i to je to.Znaci maximalno stotinjak kanala sa dobrim prijemom,kvalitetom i realnom cijenom.Meni tip na listu postavio.kanale 101,jata,vikom,fk,sabac,bor,hifi,subur,srce...i jos desetine kanala kojin dnevno rade max.10 minuta i pise nudim 500 kanala za $ 5.Daj ti meni 100 kanala za$10 a da ja ne moram se svaki cas sikirati hoce li zalediti ili nece.
Ado7179Datum: Petak, 15.04.2016, 14:31 | Poruka broj: # 237

Poruka: 16
Status:

Ma ko god hoće test nek se slobodno javi na e-mail:iptv.bosnia@gmail.com .
Poslati ću mu test na 2 dana pa nek gleda,kupio ne kupio nikakav problem. biggrin


.Preko 430 kanala!!+Videoteka

KONTAKT INFORMACIJE:

-E-mail:iptv.bosnia@gmail.com

-Viber/Whatsapp: +38761860748

-Skype: aeryn.1
jesenice1974Datum: Petak, 15.04.2016, 15:15 | Poruka broj: # 238

Poruka: 1139
Status:

Ado7179, i ja prodajem maglu pa ko hoce nek izvoli (dok sunce ne izađe-visa sila) ....tri dana test

sve preko dzabe je skupo
dusan4Datum: Srijeda, 20.04.2016, 19:12 | Poruka broj: # 239

Poruka: 8
Status:

Ako neko ima sportske kanale u hd , pogotovo koji prenose americke sportove ESPN , Sport 1 USA itd. sve ponude na PM.
panpetarDatum: Četvrtak, 21.04.2016, 21:17 | Poruka broj: # 240

Poruka: 70
Status:

Quote stlouis ()
Meni samo nije jasno koja je je logika vlasnika da nudi 300,400 ili vise kanala.Pa covjece bozji ko to gleda.Sastavi listu od najgledanijih BiH,srpskih,hrvatski,makedonski,crnogorski kanala ubaci Arenu,Sport club,Bein,Sky sport,Eurosport,dokumentarce tipa Discovery,History,National,Explorer,Tlc...par xxx kanala i to je to.Znaci maximalno stotinjak kanala sa dobrim prijemom,kvalitetom i realnom cijenom.Meni tip na listu postavio.kanale 101,jata,vikom,fk,sabac,bor,hifi,subur,srce...i jos desetine kanala kojin dnevno rade max.10 minuta i pise nudim 500 kanala za $ 5.Daj ti meni 100 kanala za$10 a da ja ne moram se svaki cas sikirati hoce li zalediti ili nece.

Saka čast na postu. Ub'o si poentu biggrin Lise sa 500 kanala...pa ko može proveravati od vlasnika tih listi njihovu ispravnost tj. ispravnost svih streamova? To je meni dokaz neozbiljnsoti. Zato streamovi i padaju. Lista od 150-160 kanala je dovoljna da pokrije one janvažnije pa i one manje važne kanale koji korisnici žele a vlasnici bi uz to mogli da testiraju kanal po kanal da li im liste rade bar dva puta dvnevno i da otklanjaju eventualne probleme. Naravno ukoliko žele ozbiljno da pristupe poslu a ne samo da maznu pare što je ovde, kod nas, na žalost obično slučaj. A o stranim listama da po 1000 i više kanala neću da trošim reči.
Search:
Top 30 Forumasa