Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
dusan4Datum: Petak, 22.04.2016, 23:23 | Poruka broj: # 241

Poruka: 8
Status:

Od skora koristim IPTV . koristim mag 254 , i zanima me od cega zavisi kvalitet slike , da li negde u mag-u ima opcija za svaki kanal da vidim kvalitet slike ? do sada sam isprobao 10 -ak lista i razlike u kvalitetu slike ima ali su male , nijedan kanal nisam video da je odlicna slika. da li uopste postoji mogucnost za to ?
getDatum: Subota, 23.04.2016, 18:25 | Poruka broj: # 242

Poruka: 10
Status:

To i mene zanima.

Od lista koje sam testirao, većinom je to jedva srednja žalost.

Maks 2 Mbit/s.

One što se objave liste i koje kratko traju, uspio sam naletiti na skroz dobre streamove, 5+ Mbit/s, ali ne znam čiji su, ali sam poprilično siguran da nisu sa ovih prostora.

Ovdje je većinom varijacija na temu, u principu preprodavači koji uzimaju sa jednog izvora, pa i ne može biti razlike.

Bilo bi dobro da netko napiše nešto o tvviet, koliki je stream na onim P1-P7 kanalima gdje kažu da ide veća kvaliteta.

Naravno, da dobar stream treba i dobra internet veza. Ja ju imam, 50/50 Mbit/s, ali tv mi je trenutno na Wi-Fi-u, ali blizu routeru, brzina je cca 25Mbit/s.
ribicDatum: Nedjelja, 24.04.2016, 11:51 | Poruka broj: # 243

Poruka: 42
Status:

Na pik.ba covjek bi rekao da ne zna sta izabrati od iptv kad pocne citati, te najpolja iptv u regiji, te najbolji iptv na Balkanu, te uvjerite se zasto smo najbolji, te iptv najboljeg kvaliteta i sta sve ne...ali cim uzmes test vidis da je to teski kriminal.
Jedan lik mrtav-hladan napise da nudi 192 HD kanala, kad ono obicna lista kao i kod 90 posto drugih.

Ali najveci vrhunac mi je kad pojedinci sami sebe hvale sa drugih profila, pa jedan lik naprosto moli(samog sebe) nakon sto se uvjerio da je slika "fantasticna", da li moze da uplati unaprijed za godinu dana preko paypal...znaci nista mjesec,dva tri, vec samo godinu dana.
ribicDatum: Nedjelja, 24.04.2016, 13:27 | Poruka broj: # 244

Poruka: 42
Status:

Kakav je My Film HD kanal? Na google nema nista o njemu. Jos sam u jednoj listi nasao neke CinePlus kanale titlovane na nas jezik a takodje ih nema ni u jednoj poznatoj domacoj sat&iptv platformi. BTW @mirobec je li ovo tvoja lista?
sedahzDatum: Ponedjeljak, 25.04.2016, 14:35 | Poruka broj: # 245

Poruka: 93
Status:

Quote mirobec ()
Svi koji zele da domore svoje oci od ovije lazni i pokradeni strimova koji rade 2h pa onda jovo nanovo;)
Neka se jave pp da uzivaju sto se tice cijene samo sebi odredite koliko vrijedi ova lista.Pozz

ova lista je odlicna, svaka cast
DIVAK22Datum: Ponedjeljak, 25.04.2016, 15:01 | Poruka broj: # 246

Poruka: 360
Status:

Quote mirobec ()
Svi koji zele da domore svoje oci od ovije lazni i pokradeni strimova koji rade 2h pa onda jovo nanovo;)
Neka se jave pp da uzivaju sto se tice cijene samo sebi odredite koliko vrijedi ova lista.Pozz

Ma i tako ni je dobro nema sta da bahtuemo i sa tvoja lista e sad sam pustil HBO3 nema subtitla na drugi kanal nema zvuka na treci kanal uobste ne radi ajde malo skromnije .
stlouisDatum: Utorak, 26.04.2016, 16:58 | Poruka broj: # 247

Poruka: 135
Status:

Tacno mi dodje da imenujem sve one koji su me ogulili za pare a nisu ponudili skoro nista ali opet kontam ako si mi zavalio jednom neces drugi put.Dakle i treci servis koji sam narucio sa ovog foruma,uredno platio ,tip obecao,,najbolji servis"je kao i vecina ostali.Kada je najpotrebnije on ledi,kasni,nema kanala.Sinoc tako gledam hokej St.L-Chicago pozovem goste ,sve spremimo za dobar party i pored tri servisa koja sad koristim na dva nema uopste Arena 1 Hr(arena je prenosila utakmicu)na Arena 1Srb. ton kasni pa jedno 10-15 sekundi mozda i vise,na Fox sport 2 takodjer prenos slika katastrofa kao iz perioda 70-ih.Sramota me oni ljudi sto su dosli ja im obecao dobar signal,kvalitet a ostao ko popisan.Dakle licno ne vjerujem vise ni jednom koji nudi servis bez pokrica tj.da mi servis radi perfektno i cijena mi nije bitna.Takodjer zamolio bih one koji prodaju maglu da se jave ja cu im platiti servis samo da me vise ne maltretiraju razno raznim porukama ,,mi smo najbolji,mi smo najbolji"Pretplatnici ce odluciti ko je najbolji i predlazem da mi pretplatnici iznesemo svoje primjedbe i pohvale za servise koje koristimo a ne da se vlasnici sami hvale kako su no 1.
stlouisDatum: Utorak, 26.04.2016, 19:38 | Poruka broj: # 248

Poruka: 135
Status:

,,mirobec"jarane moj mjenjao sam servise vise iz radoznalosti jer sve kontam ovaj je bolji od ovoga i ostacu na njemu.Sve servise gledam na Samsung smart tv tj.preko smart iptv app. ili Nstream app.,internet je max.koji se moze imati ovdje ,pokusavam gledati preko lan kabla ili wi fi i vjeruj mi da barem ja nisam naletio na servis koji radi bez problema.Ok neki sitni problemi,zastajkaivanje je normalno ali kada se meni recimo nudi na servisu 500 kanala a od toga 100 neradi ( i meni i ne trebaju)ali kakva je potreba da se ti kanali stave na listu ili u udarnom terminu ne radi arena,discovery isl.Naravno hvala vama sto nama nudite ovaj nacin gledanja kanala ali ako se nesto ponudi daj da to bude normalna lista kanala i dobar kvalitet.Sta ce meni kanali iz Svedske,Danske,Austrije i sl.Ostaj i ti meni ziv,zdrav i veseo i kada ustelis sve kanale javi.
DIVAK22Datum: Srijeda, 27.04.2016, 08:50 | Poruka broj: # 249

Poruka: 360
Status:

Quote stlouis ()
,,mirobec"jarane moj mjenjao sam servise vise iz radoznalosti jer sve kontam ovaj je bolji od ovoga i ostacu na njemu.Sve servise gledam na Samsung smart tv tj.preko smart iptv app. ili Nstream app.,internet je max.koji se moze imati ovdje ,pokusavam gledati preko lan kabla ili wi fi i vjeruj mi da barem ja nisam naletio na servis koji radi bez problema.Ok neki sitni problemi,zastajkaivanje je normalno ali kada se meni recimo nudi na servisu 500 kanala a od toga 100 neradi ( i meni i ne trebaju)ali kakva je potreba da se ti kanali stave na listu ili u udarnom terminu ne radi arena,discovery isl.Naravno hvala vama sto nama nudite ovaj nacin gledanja kanala ali ako se nesto ponudi daj da to bude normalna lista kanala i dobar kvalitet.Sta ce meni kanali iz Svedske,Danske,Austrije i sl.Ostaj i ti meni ziv,zdrav i veseo i kada ustelis sve kanale javi.

Kupujes vazduh druze za to ti se desavat takvi stvari i te je uhvatila nesreca.
Rema65Datum: Srijeda, 27.04.2016, 12:15 | Poruka broj: # 250

Poruka: 76
Status:

Ima li neko listu sa sportskim kanalima na pr.(Bundesliga tv, fox (holandska liga) , calcio, stadium tv, skysport, baing...) neka se javi na pp, ali da radi, jer sam probao par njih i nije bilo ok
jmnemonic158Datum: Srijeda, 27.04.2016, 12:26 | Poruka broj: # 251

Poruka: 358
Status:

Quote stlouis ()
,,mirobec"jarane moj mjenjao sam servise vise iz radoznalosti jer sve kontam ovaj je bolji od ovoga i ostacu na njemu.Sve servise gledam na Samsung smart tv tj.preko smart iptv app. ili Nstream app.,internet je max.koji se moze imati ovdje ,pokusavam gledati preko lan kabla ili wi fi i vjeruj mi da barem ja nisam naletio na servis koji radi bez problema.Ok neki sitni problemi,zastajkaivanje je normalno ali kada se meni recimo nudi na servisu 500 kanala a od toga 100 neradi ( i meni i ne trebaju)ali kakva je potreba da se ti kanali stave na listu ili u udarnom terminu ne radi arena,discovery isl.Naravno hvala vama sto nama nudite ovaj nacin gledanja kanala ali ako se nesto ponudi daj da to bude normalna lista kanala i dobar kvalitet.Sta ce meni kanali iz Svedske,Danske,Austrije i sl.Ostaj i ti meni ziv,zdrav i veseo i kada ustelis sve kanale javi.


Javi se preko web sajta i testiraj moju listu ako nisi..

next-tv

Poruku uredio jmnemonic158 - Srijeda, 27.04.2016, 12:26
Rema65Datum: Srijeda, 27.04.2016, 16:16 | Poruka broj: # 252

Poruka: 76
Status:

Da probao sam i nemas kompletnu listu sportski kanala na pr. bundesliga 1,2,3,4,5,6, ili fox 1,2,3,4,5 .... Inace sto se tice tvojih paketa su ok
jmnemonic158Datum: Srijeda, 27.04.2016, 20:39 | Poruka broj: # 253

Poruka: 358
Status:

Quote Rema65 ()
Da probao sam i nemas kompletnu listu sportski kanala na pr. bundesliga 1,2,3,4,5,6, ili fox 1,2,3,4,5 .... Inace sto se tice tvojih paketa su ok


Lista da ima 1500 programa uvijek bi netko nasao neki program da njemu fali...
bokicasotDatum: Srijeda, 27.04.2016, 21:22 | Poruka broj: # 254

Poruka: 39
Status:

trazim neko za razmjena kanale. Skype: shot.sot
CrniOraoDatum: Četvrtak, 28.04.2016, 09:59 | Poruka broj: # 255

Poruka: 43
Status:

Svi korisnici nekih iptv usluga treba da napisu svoja iskustva i da nista ne kriju ni kvalitet a ni njegovog prodavca. Da ljudi znaju od koga kupiti kada se vec pare daju. I ja nudim iptv al se ne hvalim tako je kako je za 5eura je sasvim ok. Ko zeli nek trazi test listu na email amologicm8gmail.com
arsenDatum: Četvrtak, 28.04.2016, 15:31 | Poruka broj: # 256

Poruka: 22
Status:

Quote CrniOrao ()
amologicm8gmail.com

email adresa ti nije dobro napisana...
CrniOraoDatum: Četvrtak, 28.04.2016, 19:26 | Poruka broj: # 257

Poruka: 43
Status:

Greska zaboravio ludo a @......

amologicm8@gmail.com
doxDatum: Subota, 30.04.2016, 13:46 | Poruka broj: # 258

Poruka: 4
Status:

ok
Rema65Datum: Nedjelja, 01.05.2016, 01:25 | Poruka broj: # 259

Poruka: 76
Status:

Neshvatljivo sta sve covjek moze dobiti za samo 7 eura sve evropske lige u fudbalu i vise od toga (standardni paket exyu kanala) smile
DIVAK22Datum: Nedjelja, 01.05.2016, 09:08 | Poruka broj: # 260

Poruka: 360
Status:

Quote Rema65 ()
Neshvatljivo sta sve covjek moze dobiti za samo 7 eura sve evropske lige u fudbalu i vise od toga (standardni paket exyu kanala) smile

Pitaj stlouis sta je dobil .hehehehehe za to sedi veceras kao posran u kuci i nema sta da gleda .hahaha.Za ovi pare sto je potrosil da izproba ovi veliki balkanske servisa.hahaha mozelo je da uzme 1 godina predplata na Nettvplus .hahaha
Search:
Top 30 Forumasa