Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
boracorbaDatum: Srijeda, 19.10.2016, 17:29 | Poruka broj: # 801

Poruka: 185
Status:

dali zna neko vlasnik

http://globiptv.com:8000/ ?
dzemsDatum: Četvrtak, 20.10.2016, 00:02 | Poruka broj: # 802

Poruka: 935
Status:

ZA SVE INFO NA EMIR GAGIC https://web.facebook.com/dzzzzaba
NJBOLJI SERVERI PODRSKA 24SATA BITKANANERETVI
1800 KANALA
Prilozi: 2209631.txt (30.7 Kb)
jovanhDatum: Četvrtak, 20.10.2016, 02:45 | Poruka broj: # 803

Poruka: 3
Status:

Ako neko zna ili ima kontakt za vlasnika ove liste molim da mi javi na pm.

http://s01.mtvi.info/playlist?type=m3u&deviceUser=

pozdrav
arminmujic93Datum: Četvrtak, 20.10.2016, 13:12 | Poruka broj: # 804

Poruka: 32
Status:

iptv 600+kanala

GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!

IPTV je televizija putem interneta i neohpodno je da imate dobar internet preko 5 mb,da vam ne bi prekidali kanali tokom gledanja.

[TESTIRAJTE BESPLATNO 2 DANA]

KONTAKT INFORMACIJE:
e-mail:iptvbaa@gmail.com

VIBER +387603477735

skype: live:iptvbaa
Preko kojih uredjaja mozete gledati IPTV?

Smart TV (SMART IPTV, SSIPTV aplikaciju ili nstreamlmod)
Resiver ( enigma2,openpli ili blackhole image,mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file,ukoliko nemate resiver preporucujem mag250 veoma je jednostavan za IPTV)

Racunar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na racunaru treba da imate VLC ili Pot player)

Android uredjajima (Neophodno je da na vasem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

Iphone,Ipad (GSE PLAYER)
dzemsDatum: Četvrtak, 20.10.2016, 13:44 | Poruka broj: # 805

Poruka: 935
Status:

BITKA IPTV NAJACI SERVERI PODRSKA 24SAT
NOVi KANAL #EXTINF:-1,FILM CLUB 4 (DE)
NUDIMO IPTV KANALE ZA SVE INFO NA alinhd@hotmail.com SA EPG
Nova lista u ponudi: PO DOGOVORU
jmnemonic158Datum: Četvrtak, 20.10.2016, 16:01 | Poruka broj: # 806

Poruka: 358
Status:

►IPTV-lista ex-you,stranih,dokumentarnih i sportskih kanala + videoteka 200 filmova ►(450 programa)◄

Provjereno stabilan IPTV Servis sa vise od 450 programa i jako puno zadovolnjih korisnika

Nudimo trenutno najbolju,najstabilniju i jednu od najjeftinijih IPTV usluga na trzistu.

►►►►►► NEXT-tv oficijalna stranica: http://www.next-tv.ml/

IPTV listu programa mozete gledati na slijedećim uređajima:

►Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV),
►Enigma2 resiveri
►mag resiveri (250/254)
►PC ili laptop
►mobitel i tablet
►dreambox uredjaji
►svi android uređaji

Sto Vam pruza Next-tv usluga za razliku od drugih IPTV provajdera:

-Stabilnost

- Veliki izbor filmskih,dokumentarnih a pogotovo sportskih programa kojih ima oko 70

- Brzu i efikasnu uslugu

- Korisnicka podrska 24/7

- Teamviewer i skype podrska

- Brzo placanje pay palom

- Listu sa EPG i logom za sve programe

- Povoljne cijene

- Jednostavno gledanje IPTV liste preko računala, mobitela, android boxa,dream boxa, enigma 2 uredjaja, tableta, smart tv

- Besplatna IPTV test lista na 48 sati

- Redovito dodavanje novih popularnih kanala

- Videoteka 150 filmova besplatno uz listu

Sve informacije, pitanja i test listu na 48 sati mozete zatraziti na e-mail ili putem web stranice:

►►►►►► jmnemonic158@gmail.com◄◄◄◄◄◄◄

web stranica Next-tv ►►►►►http://www.next-tv.ml/◄◄◄◄◄◄

NAČIN PLAĆANJA: samo PAY PAL

BASIC PAKET: samo lista, podrska od 07-15.00 sati

PREMIUM PAKET: 24/7 podrska , skype live podrska, EPG i LOGO za sve kanale u listi,bonus kanali

NOVO U PONUDI !!!!

Next-tv ulsuga koja je jedna od najpoznatijih IPTV usluga vam nudi i CARD SHARING vrhunsku uslugu sa preko 10,000 SD, HD i 3D kanala

Posjedujemo par servera na super kvalitetnim 1000 Mbit brzinama sto omogucava prijem kvalitetne usluge bez prekida i bilo gdje u Svijetu se nalazili.

Ako posjedujete neki od satelitskih resivera ili dreambox ili enigma 2 uredjaj vu+solo slobodno nas kontaktirajte i nasa podrska ce u najkracem mogucem roku podesiti vas resiver za prijem te dekodiranje satelitskih kanala

POSTANITE I VI JOS JEDAN SRECAN I ZADOVOLJAN KORISNIK,NARUCITE I TESTIRAJTE USLUGU NA: http://www.next-tv.ml/narudzba
dzemsDatum: Petak, 21.10.2016, 21:29 | Poruka broj: # 807

Poruka: 935
Status:

ZA SVE INFO NA alinhd@hotmail.com
NJBOLJI SERVERI PODRSKA 24SATA BITKA NANERETVI
1800 KANALA
mariooDatum: Petak, 21.10.2016, 23:17 | Poruka broj: # 808

Poruka: 33
Status:

GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!


IPTV PONUDA 700+ Kanala

svi ex-yu kanali + svi sportski,filmski,muzicki,HD kanali.

Svi najpopularniji kanali na jednom mestu uverite se u kvalitet nase usluge.

IPTV je televizija putem interneta i neohpodno je da imate dobar internet preko 5 mb,da vam ne bi prekidali kanali tokom gledanja.

[TESTIRAJTE BESPLATNO 2 DANA]


KONTAKT INFORMACIJE:

e-mail:iptvbalkanbest@gmail.com

Skype:iptvbalkanbest

Preko kojih uredjaja mozete gledati IPTV?

Smart TV (SMART IPTV, SSIPTV aplikaciju ili nstreamlmod)
Resiver ( enigma2,openpli ili blackhole image,mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file,ukoliko nemate resiver preporucujem mag250 veoma je jednostavan za IPTV)

Racunar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na racunaru treba da imate VLC ili Pot player)

Android uredjajima (Neophodno je da na vasem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

Iphone,Ipad (GSE PLAYER)
maxidaxiptvDatum: Petak, 21.10.2016, 23:25 | Poruka broj: # 809

Poruka: 323
Status:

Preko 800 kanala(Preko 150 sportskih:Sport Klubovi,Arena Sport,Sky Sport,Bein Sport,Fox Sport,Super Sport,Tring Sport..)

Test na 1 dana dostupan svima.

e-mail:maxidaxiptv@gmail.com

Svi ex-yu kanali + svi sportski ARENA SPORT, SPORT KLUB + CEO PINK PAKET itd,HBO,CINEMAX,KAO I DOSTA HD KANALA

U poruci navedite koji uredaj koristite da bih smo mogli poslati odgovarajucu listu.

Preko kojih uredaja možete gledati IPTV?

-Smart TV(SMART IPTV, SSIPTV aplikaciju ili nstreamlmod)LG,SAMSUNG,PANASONIC ITD.

-Resiver(Mag250/254,DreamBox,Amiko...Enigma2,openpli ili blackhole image,mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file) -

-Android Box

-Racunar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na racunaru potreban vam je VLC ili Pot player)

-Android uredajima(Neophodno je da na vašem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

-Iphone,Ipad(GSE PLAYER)

Sve to na jednom mestu po neverovatnim cenama.(popust traje NON STOP)

Proverite zasto smo najbolji.

Poruku uredio maxidaxiptv - Petak, 21.10.2016, 23:26
jalminaDatum: Subota, 22.10.2016, 13:06 | Poruka broj: # 810

Poruka: 621
Status:

http://posokuca.eu:8000/get.php?username=zwuuwiqybmym&password=sswhguwiuiq&type=m3u&output=mpegts

otvoreno 10 konekcija

test lista
naciDatum: Subota, 22.10.2016, 13:45 | Poruka broj: # 811

Poruka: 77
Status:

Najbolja IPTV Televizija na trzistu!!!
Sa preko 600 Kanala + Kinoteka(300+)
Besplatan test u roku od 48h
Najbolji izbor ex-yu i stranih kanala!
Preko 80 Sportskih kanala!


Kontakt info:
Mail: IPTVShopp@gmail.com
Viber: +38762924040

AKCIJA DO KRAJA MJESECA!!!
Cijene:
1 Mjesec-8€
3 Mjeseca-20€(Ušteda 4€)
6 Mjeseci-40€(Ušteda 8€)
12 Mjeseci-65€(Ušteda 31€)

Placanje:Paypal,western
stlouisDatum: Subota, 22.10.2016, 14:37 | Poruka broj: # 812

Poruka: 135
Status:

Jos jednom dobronamjerna preporuka za sve buduce korisnike iptv servisa,ne zalecite se,ne nasjedajte na reklame jer vidite po oglasima da su svi najbolji.Ne zalijecite se i ne uzimajte pretplatu na 3,6 ili 12 mjeseci jer nakon eventualno loseg servisa tesko ce te dobiti svoj novac nazad.Necu da reklamiram niti da kritikujem nikoga ali u zadnja dva slucaja uzeo sam pretplate na tri mjeseca servisu su katastrofa ali ni jednom vlasniku nije ni na pamet da mi vrati novac.Ok.Nije me niko tjerao da kupim servise ali hocu da kazem da se jednostavno ljudi hoce lako docepati para a ne raditi skoro nista ili nude servise koji realno mjesecno ne vrijede ni dolar.
martttinnnDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 11:10 | Poruka broj: # 813

Poruka: 25
Status:

Slažem se! Ja sam isto bio uzeo listu na 3 mjeseca i kad sam mu prigovorio na kvaliteti servisa nisam dobio ni odgovor, pare da ni ne spominjem
nextgenDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 13:32 | Poruka broj: # 814

Poruka: 82
Status:

Quote mirobec ()
Pa dje vi to uzimate vecina vas trazi jeftino,dzaba ako je moguce.Ja sma podijelijo do sad sigurno 50 linia dzaba
ali ljudima iz EXYU.Ovaj Gospodin Stlouis je uzmo od mene na jedan mjesec i kaze da nije bijo zadovoljan ali sam mu novce vratijo tako da ima razlike od koga i kod koga uzimate.


Slažem se sa kolegom. Zašto se ne kaže javno koji to prodavači ne žele vratiti uplatu, ne odgovaraju na mailove i slično? Mislim da bi to puno pomoglo svima ovdje da profiltriraju žito od kukolja barem što se osobnih odnosa tiče (nevezano za kvalitet same usluge), jer mislim da je i to jedan jako bitan aspekt suradnje.
Ja imam 90% zadovoljnih korisnika i normalno da ih ima 10% nezadovoljnih. Ali nije se dogodilo da nekome nisam odgovorio na mail (moguće da sam nekad u gužvi preskočio neki mail, ali to je iznimka, a ne pravilo) ili da nisam vratio uplatu nekome tko je nezadovoljan.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
martttinnnDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 14:34 | Poruka broj: # 815

Poruka: 25
Status:

nextgen, Teško je to spriječiti, mogu samo promijeniti mail i nastavit sa starom
martttinnnDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 14:38 | Poruka broj: # 816

Poruka: 25
Status:

mirobec, Pa normalno da je cijena bitna, al i ti prodavači kao i većina obećaju da je to najbolji i najstabilniji IPTV, ljudi nasjednu uzmu na duži period i onda vide da to i nije onako kako su obećavali. Zato najbolje uzeti mjesečno pa ako se pokaže dobar produžiti
ascinaDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 15:30 | Poruka broj: # 817

Poruka: 11
Status:

uzmite artiptv i bez brige gledajte.
mark2302Datum: Nedjelja, 23.10.2016, 18:15 | Poruka broj: # 818

Poruka: 138
Status:

Ma šta imaš u tom artiptv za naše gledatelje
ascinaDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 18:46 | Poruka broj: # 819

Poruka: 11
Status:

nisam ja vlasnik,koristim ju godinu dana i radi bez nekih problema.uglavnom server je jako stabilan,ima oko 500 kanala plus videoteka.nije kafic,bosna,bitka server.
ive383Datum: Nedjelja, 23.10.2016, 19:29 | Poruka broj: # 820

Poruka: 4
Status:

Tražim nekog tko prodaje streamove, za oko 30 linija...Ako ima netko neka se javi!
Search:
Top 30 Forumasa