Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
stlouisDatum: Nedjelja, 23.10.2016, 20:10 | Poruka broj: # 821

Poruka: 135
Status:

Quote nextgen ()
Quote mirobec ()
Pa dje vi to uzimate vecina vas trazi jeftino,dzaba ako je moguce.Ja sma podijelijo do sad sigurno 50 linia dzaba
ali ljudima iz EXYU.Ovaj Gospodin Stlouis je uzmo od mene na jedan mjesec i kaze da nije bijo zadovoljan ali sam mu novce vratijo tako da ima razlike od koga i kod koga uzimate.

Slažem se sa kolegom. Zašto se ne kaže javno koji to prodavači ne žele vratiti uplatu, ne odgovaraju na mailove i slično? Mislim da bi to puno pomoglo svima ovdje da profiltriraju žito od kukolja barem što se osobnih odnosa tiče (nevezano za kvalitet same usluge), jer mislim da je i to jedan jako bitan aspekt suradnje.
Ja imam 90% zadovoljnih korisnika i normalno da ih ima 10% nezadovoljnih. Ali nije se dogodilo da nekome nisam odgovorio na mail (moguće da sam nekad u gužvi preskočio neki mail, ali to je iznimka, a ne pravilo) ili da nisam vratio uplatu nekome tko je nezadovoljan.

Jednom sam prozvao vlasnika servisa zbog nekorektnog odnosa prema pretplatnicima i zato me je moderator banovao jer kaze imate temu za tu raspravu.Naravno nisu svi vlasnici isti ne daj boze ali vecina ih pokusava prodati maglu.Kada kazem jednom vlasniku da sam nezadovoljan servisom i da hocu da ga mijenjam on mi kaze servis ti ide dok imas pretplatu tj.tri mjeseca gledao ne gledao
moma287Datum: Nedjelja, 23.10.2016, 22:41 | Poruka broj: # 822

Poruka: 6
Status:

nesto prosto:::ko uzima IPTV neka gleda i na to da je server IPTV-a od koga uzima usluge iz iste zemlje u kojoj i koristi uslugu.obicno od 16h-22h dolazi do zagusenja i preopterecenja u medunarodnom saobracaju interneta pa zato i servis nije dobar.nettv ima za svaku zemlju 2-3 servera pa im je i servis najstabilniji ali zato su im i cene visoke.
mark2302Datum: Nedjelja, 23.10.2016, 22:51 | Poruka broj: # 823

Poruka: 138
Status:

ima li ko iz slovenije da daje iptv
DilberDatum: Ponedjeljak, 24.10.2016, 08:28 | Poruka broj: # 824

Poruka: 1861
Status:

Quote stlouis ()
Jednom sam prozvao vlasnika servisa zbog nekorektnog odnosa prema pretplatnicima i zato me je moderator banovao jer kaze imate temu za tu raspravu.Naravno nisu svi vlasnici isti ne daj boze ali vecina ih pokusava prodati maglu.Kada kazem jednom vlasniku da sam nezadovoljan servisom i da hocu da ga mijenjam on mi kaze servis ti ide dok imas pretplatu tj.tri mjeseca gledao ne gledao


koji moderator te banovao?
na kojem forumu?


Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
mark2302Datum: Ponedjeljak, 24.10.2016, 11:25 | Poruka broj: # 825

Poruka: 138
Status:

ako neko ima IPTV iz slovenije neka se javi na pm
Eki3119Datum: Ponedjeljak, 24.10.2016, 16:24 | Poruka broj: # 826

Poruka: 90
Status:

Ja na to ne nasjedam ja placam samo mjesecno tako je najbolje
praxicoDatum: Ponedjeljak, 24.10.2016, 23:15 | Poruka broj: # 827

Poruka: 1
Status:

Da li neko nudi IPTV koji izmedju ostalih kanala ima i Srpski Sport Klub i da li je u HD-u?
jovankajoleDatum: Utorak, 25.10.2016, 07:43 | Poruka broj: # 828

Poruka: 190
Status:

ako jos neko trazi IPTV ?
neka se javi preko Private Message.
imate Test da se uvjerite u kvalitet,
pa ako ste zadovoljni uzmete na mjesec dana,
pa ako ste i poslije toga zadovoljni, sta govori protiv pretplate na duzi period ?
jer prilicno je jeftinije !!!
pozdrav

PS: otvorena tema je teska i prilicno delikatna.
svi ste u pravu, i ovi koji kazu da idu na sigurnost pa neka je i malo skuplje,
pa i oni koji ipak zele nesto jeftinije da prodju, a znaju da zele IPTV na duzi period, sto da ne.
u svakom slucaju tesko je bilo kome sta savjetovati, jer uvjek si u krivu i na kraju si uvjel Ti kriv, ako ne ispadne kako treba :-)
mora svako sam za sebe da odluci.
DIVAK22Datum: Utorak, 25.10.2016, 08:54 | Poruka broj: # 829

Poruka: 360
Status:

Quote praxico ()
Da li neko nudi IPTV koji izmedju ostalih kanala ima i Srpski Sport Klub i da li je u HD-u?

Niko.Da ne dodzje do zabluda SK1,2,3 HD sa na 8000kb/s a to sto sve misle da je HD ustvari je kanal SK sa dobar kvalitet i sve restrimeri go koristat na 2200-2500kb/s kad u vecerni satama se sjebava i moze i da ide na 1500kb/s kad slika vec je katastrofa.

Poruku uredio DIVAK22 - Utorak, 25.10.2016, 09:50
stlouisDatum: Utorak, 25.10.2016, 13:55 | Poruka broj: # 830

Poruka: 135
Status:

Quote Dilber ()
Quote stlouis ()
Jednom sam prozvao vlasnika servisa zbog nekorektnog odnosa prema pretplatnicima i zato me je moderator banovao jer kaze imate temu za tu raspravu.Naravno nisu svi vlasnici isti ne daj boze ali vecina ih pokusava prodati maglu.Kada kazem jednom vlasniku da sam nezadovoljan servisom i da hocu da ga mijenjam on mi kaze servis ti ide dok imas pretplatu tj.tri mjeseca gledao ne gledao

koji moderator te banovao?
na kojem forumu?

Na ovom forumu
Date of modification: Ponedjeljak, 30.05.16, 09:04
Activity is blocked till: Ponedjeljak, 06.06.16, 09:04
kobraxDatum: Utorak, 25.10.2016, 16:06 | Poruka broj: # 831

Poruka: 2
Status:

jovankajole, pošaljite mi listu za probu i koji su uvejti
mariooDatum: Utorak, 25.10.2016, 16:28 | Poruka broj: # 832

Poruka: 33
Status:

Ako neko zeli kvalitetni iptv servis nek se javi u poruci veliki izbor kanala svi sportski najbolji kanali u HD rezoluciji test na 48h.
Uverite se u kvalitet naseg servisa necete pogresiti.
Popust traje non stop na nase cene.
Lav512350Datum: Utorak, 25.10.2016, 19:05 | Poruka broj: # 833

Poruka: 39
Status:

IPTV kanali Hari IPTV
Domaci,Strani,Sportski,Dokumentarni,Djeciji,Besplatna videoteka oko 150 naslova.
test liste 24 sata,kvalitet ocijenite sami.testiraj i odluci.

test liste na E-majl- ribolovac51@hotmail.com
ili na Skayp-Hari SM
stlouisDatum: Srijeda, 26.10.2016, 00:47 | Poruka broj: # 834

Poruka: 135
Status:

Ne znam da li je do mene ili mog interneta a do sada nije bilo ali trenutno imam najlosiji servis kako msam poceo gledati exYu kanale preko interneta .Dakle onaj koji se toliko hvali ovdje tj.servis Bitka na neretvi kod mene radi katastrofalno.Jednostavno nema dana da nema problema.Trenutno 17:40(Usa vrijeme)nema nista,juce nije bilo,preksinoc nije bilo,proslu sedmicu dva dana nije bilo servisa...problem za problemom.Ispadam glup sto vjerujem u ono sto pise da su najbolji.Mozda negdje jesu kod mene su katastrofa.Kada sam trazio pare da mi vrati jer sam uplatio za tv-a na tri mjeseca odgovor,,a jebo te 30 i nesto dolara ko da si hiljadu uplatio"Nevjerovatno koja drskost.Molim se za svoje.Ok izlazi i ta tri mjeseca ali skedeca uplata preko pay pal ide malo drugacije.Na ime prezime i zasto ide.Akio cemo se igrati igrat cemo se.Ovako to radi
probaj sad jeil ok sad su mi javili da je ok da rde nije niko imo 2 danan kanale tako da smo radili na tome sad je ok
Ili ovako
probaj sad jeil ok sad su mi javili da je ok da rde nije niko imo 2 danan kanale tako da smo radili na tome sad je ok

Poruku uredio stlouis - Srijeda, 26.10.2016, 00:52
stlouisDatum: Srijeda, 26.10.2016, 01:00 | Poruka broj: # 835

Poruka: 135
Status:

I da ne bude zabune momak ima odlican izbor kanala,kvalitet slike takodjer je odlica ali brate svaki dan neki problem.Rijesi to vec jednom .
schwarz67Datum: Srijeda, 26.10.2016, 06:27 | Poruka broj: # 836

Poruka: 32
Status:

mirobec ima ubedljivo najbolju listu tj IPTV
korisnik sam i mnogo sam zadovoljan
bukacDatum: Srijeda, 26.10.2016, 12:03 | Poruka broj: # 837

Poruka: 40
Status:

Quote schwarz67 ()
mirobec ima ubedljivo najbolju listu tj IPTV
korisnik sam i mnogo sam zadovoljan


jel moze link da se to proveri?! smile
stlouisDatum: Srijeda, 26.10.2016, 13:28 | Poruka broj: # 838

Poruka: 135
Status:

Quote schwarz67 ()
mirobec ima ubedljivo najbolju listu tj IPTV
korisnik sam i mnogo sam zadovoljan

Bio sam kod ,,mirobeca" i pokajao se sto sam ga napustio ali uskoro se vracam.
oblakDatum: Srijeda, 26.10.2016, 14:35 | Poruka broj: # 839

Poruka: 43
Status:

zdravo kako da konktatiram mirobeca
arminmujic93Datum: Srijeda, 26.10.2016, 15:23 | Poruka broj: # 840

Poruka: 32
Status:

GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!

IPTV je televizija putem interneta i neohpodno je da imate dobar internet preko 5 mb,da vam ne bi prekidali kanali tokom gledanja.

[TESTIRAJTE BESPLATNO 2 DANA]

KONTAKT INFORMACIJE:
e-mail:iptvbaa@gmail.com

VIBER +387603477735

skype: live:iptvbaa
Preko kojih uredjaja mozete gledati IPTV?

Smart TV (SMART IPTV, SSIPTV aplikaciju ili nstreamlmod)
Resiver ( enigma2,openpli ili blackhole image,mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file,ukoliko nemate resiver preporucujem mag250 veoma je jednostavan za IPTV)

Racunar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na racunaru treba da imate VLC ili Pot player)

Android uredjajima (Neophodno je da na vasem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

Iphone,Ipad (GSE PLAYER)
Search:
Top 30 Forumasa