Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
dzemsDatum: Subota, 05.11.2016, 22:54 | Poruka broj: # 961

Poruka: 935
Status:

Resseler OVAKO LJUDI OVAJ COVJEK IMA BITKUIPTV ALI NE DAJE TEST HOCE U NAPRED PARE ZNACI PREVRA
PAZITE SE OVOG COVJEKA PREVRANT NEKI TAKO DA BI ZAMOLIJO ADMINE DA GA IZBACE PORAJE LJUDIM MAGLU
AKO IMA IPTV U PONUDU MORA DA IZDA TEST NE DA TRAZI PARE U NAPRED ZNACI PREVRA NEKA
mark2302Datum: Subota, 05.11.2016, 23:27 | Poruka broj: # 962

Poruka: 138
Status:

tako je ožems
ascinaDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 12:57 | Poruka broj: # 963

Poruka: 11
Status:

ljudi,dobio sam test artiptv od resselera,zasad sve radi fino preko stalkera.
dzemsDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 13:41 | Poruka broj: # 964

Poruka: 935
Status:

BITKAIPTV NOVO U PONUDI PREKO 2119 KANAL SA VIDETEKOM SA PREVODIMA
DOMACI FILMOVA
NUDIMO IPTV KANALE ZA SVE INFO NA MEIL alinhd@hotmail.com NOVI KNALI
FILMBOX EXTRA HD
FILMBOX PLUS 2119 KANALA U PONUDU
CINESTAR FANTAZY
Nova lista u ponudi: NOVO KANLI SA EPG
HBO3, SK4,5,6, CINEMANIA FILMBOX PLUS (RS).......
***********BONUS kanali AREAN6 NOVO HD ***********
nextgenDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 14:21 | Poruka broj: # 965

Poruka: 82
Status:

Quote Resseler ()
Pa da, to je to. Kao sto sam i pretpostavljao, javljas se jer si neko ko radi i ko koristi Next Gen Iptv, zato tu i ostani. Nisi ni za sta bolje i ne zasluzujes da imas bolje.


Reseller, molim da se mene izostavi iz ovih kalkulacija. Kao što vidiš, nisam se uopće do sada javljao (a i odlučio sam da se više ne javljam po forumima, jer niti stignem, niti imam potrebu skupljati korisnike po forumima).

Čovjek je moj korisnik koji mi se bunio da otkako je tebi dao MAC adresu netko mu stalno briše listu sa TV-a. Ako ti to radiš, nije u redu i sigurno nije način na koji ćeš dugoročno opstati na tržištu, ali to je do tebe i tvog odnosa i načina ophođenja prema korisnicima. I ja sam mu rekao da mu ja tu ne mogu puno pomoći. To je isključivo odnos između vas dvojice. Prema tome ja sa time nemam ništa.

A što se tiče ovog dijela: "Nisi ni za sta bolje i ne zasluzujes da imas bolje", mislim da će to korisnici na kraju odlučiti. Ja nikada nisam za bilo koga od konkurencije rekao ni jednu ružnu riječ (a imao sam argumenata, milion puta), a ako ti misliš da će ti pljuvanje po drugima pomoći u poslu, slobodno pljuj po svima. Vidim da si tek napravio nick, pa pretpostavljam da si netko tko je već duže tu i koga su članovi foruma provalili, pa je morao napraviti novi nick. Ali kao što sam već rekao, to je tvoj način poslovanja i ja se u to neću miješati. Samo molim da me se ne proziva neargumentirano. Ništa više.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/

Poruku uredio nextgen - Nedjelja, 06.11.2016, 14:30
Eki3119Datum: Nedjelja, 06.11.2016, 14:51 | Poruka broj: # 966

Poruka: 90
Status:

Reseler cuo si Next Gen sta je napisao ja sam njegov pretplatnik i ostavi nas na miru
miki2Datum: Nedjelja, 06.11.2016, 15:05 | Poruka broj: # 967

Poruka: 34
Status:

Reseler ja sam ti mail poslao sinoć pa mi nisi ništa poslao
Eki3119Datum: Nedjelja, 06.11.2016, 15:10 | Poruka broj: # 968

Poruka: 90
Status:

Nece ti poslat nadam se da mu nisi dao mac
jovankajoleDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 15:20 | Poruka broj: # 969

Poruka: 190
Status:

Domaci i Strani TV kanali putem Interneta (IPTV), na vasem PC-u, Androidu, Smart TV-u, ...
800 najpopularnijih TV kanala sa teritorije bivse YU i cijele Evrope.
Kvalitetni i stabilni Striminzi, Online IPTV, Besplatan test na 24h.
KONTAKT preko PP (Privatne Poruke)
mariooDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 15:23 | Poruka broj: # 970

Poruka: 33
Status:

GARANTUJEMO KVALITETNU USLUGU!


IPTV PONUDA 800 NAJBOLJIH KANALA.

Svi ex-yu kanali + svi sportski ARENA SPORT, SPORT KLUB + CEO PINK PAKET itd,HBO,CINEMAX,KAO I DOSTA HD KANALA

Svi najpopularniji kanali na jednom mestu uverite se u kvalitet nase usluge.

IPTV je televizija putem interneta i neohpodno je da imate dobar internet preko 5 mb,da vam ne bi prekidali kanali tokom gledanja.

[TESTIRAJTE BESPLATNO 24H]


KONTAKT INFORMACIJE:

e-mail:iptvbalkanbest@gmail.com

skyp:iptvbalkanbest

Preko kojih uredjaja mozete gledati IPTV?

Smart TV (SMART IPTV, SSIPTV aplikaciju ili nstreamlmod)
Resiver ( enigma2,openpli ili blackhole image,mada postoje i resiveri za koje vam je potreban samo m3u file,ukoliko nemate resiver preporucujem mag250 veoma je jednostavan za IPTV)

Racunar,Laptop (Za pokretanje IPTV liste na racunaru treba da imate VLC ili Pot player)

Android uredjajima (Neophodno je da na vasem android telefonu imate instaliranu IPTV aplikaciju i MX PLAYER )

Iphone,Ipad (GSE PLAYER)

Najbolji serveri i podrsaka,najpovoljnije cene.
dzemsDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 15:54 | Poruka broj: # 971

Poruka: 935
Status:

BITKAIPTV NOVO U PONUDI PREKO 2119 KANAL SA VIDETEKOM SA PREVODIMA
DOMACI FILMOVA
NUDIMO IPTV KANALE ZA SVE INFO NA MEIL alinhd@hotmail.com NOVI KNALI
FILMBOX EXTRA HD
FILMBOX PLUS 2119 KANALA U PONUDU
CINESTAR FANTAZY
Nova lista u ponudi: NOVO KANLI SA EPG
HBO3, SK4,5,6, CINEMANIA FILMBOX PLUS (RS).......
***********BONUS kanali AREAN6 NOVO HD
NOVO NOVO======= NEMACKI FILMOVI VIDOTEKA =======
Miko778757Datum: Nedjelja, 06.11.2016, 16:30 | Poruka broj: # 972

Poruka: 12
Status:

Sto se tice korisnika Resseler-a ja sam dobio uslugu za Art IPTV koja je odlicna, mozda cak i najbolja koje sam imao. Imam sve sto mi treba, uz to mislim da jedini imaju opciju vracanja unazad na nekim kanalima. Uz to, imaju vlastite programe za windows, android, enigmu 2, media player box-ove i sve ostalo, sto ih cini rijetkim po davanju takvih mogucnosti.

A sto se tice Bitke na Neretvi, zasto bi kontaktirali bilo kog posrednika kad mozete direktno vlasnika kontaktirati i imati informaciju iz prve ruke, a jos uz to nize cijene. Njegov skype je: dreamteam.eu
stlouisDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 16:49 | Poruka broj: # 973

Poruka: 135
Status:

Ja hocu samo da upozorim vlasnike servisa kod koji ja budem koristio isti da cu od sada u slucaju prevare,ne vracanja novca ako nisam zadovoljan,skidanje liste i sl. otvarati case na paypal i prijavljivati takve vlasnike.Dosta je bilo prevare i otimanja novca.Razmislite prije nego sto ponudite svoje usluge.
ResselerDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 17:47 | Poruka broj: # 974

Poruka: 7
Status:

nextgen, Kako ko zasluzi, tako i dobije, tako i on isto. Do trenutka davanja test linije nekako je islo i ovako i onako. Kada sam mu dao test, napisao je to sto je napisao da opet ne citiram. Gledao je on nekih 10-15 minuta i kada je izgustirao rekao je to sto je rekao. Znaci dobar sam ti kad ti trebam, a kada te ja pitam lepo kako si zadovoljan on meni sve najgore. Uostalom vidis da je mozda i kod tebe probao, pa mu se mozda svidelo ili ne, al je hteo da menja.Takve pojedince treba odmah otresti. Ako bude nstavio ovako sa vredjanjem i komentarima, okacicu javno mac adresu, pa ce i drugi uraditi kao i ja.
Jos jednom, ako ima prevarenih, da je nekome uzet novac, neka javno kaze ovde.
ResselerDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 17:55 | Poruka broj: # 975

Poruka: 7
Status:

mirobec, Naravno prijatelju. Toliko zlobe, zavisti i losih ljudi da je to strasno. Da su cene 50 eura mesecno, ljudi bi postovali sve ovo, a ovako hoce za 5-6 eura sve kanale sveta. Najbolje je da njih 2-3 zivi ovde i da bude ovo forum za njih i za njhove oglase. Evo, ti si ovde isto, mogu da te ljudi kontaktiraju direktno, nema nikakve zavere i rada iza ledja.
nextgenDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 17:58 | Poruka broj: # 976

Poruka: 82
Status:

Quote Resseler ()
nextgen, Kako ko zasluzi, tako i dobije, tako i on isto. Do trenutka davanja test linije nekako je islo i ovako i onako. Kada sam mu dao test, napisao je to sto je napisao da opet ne citiram. Gledao je on nekih 10-15 minuta i kada je izgustirao rekao je to sto je rekao. Znaci dobar sam ti kad ti trebam, a kada te ja pitam lepo kako si zadovoljan on meni sve najgore. Uostalom vidis da je mozda i kod tebe probao, pa mu se mozda svidelo ili ne, al je hteo da menja.Takve pojedince treba odmah otresti. Ako bude nstavio ovako sa vredjanjem i komentarima, okacicu javno mac adresu, pa ce i drugi uraditi kao i ja.
Jos jednom, ako ima prevarenih, da je nekome uzet novac, neka javno kaze ovde.


Vidi, ja sam odmah napisao da ja nemam ništa sa odnosom između vas dvojice i da me se to ne tiče.

Ja sam se samo referirao na onaj dio što si napisao: "netko ko koristi Next Gen Iptv, zato tu i ostani. Nisi ni za sta bolje i ne zasluzujes da imas bolje." čime direktno impliciraš da moja usluga ne valja. Na to sam morao reagirati. Da nije bilo tog dijela ne bih se ni javljao uopće.


e-mail: nextgen.iptv@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/NextGenFanpage/
Web: http://www.nextgen-iptv.com/
Eki3119Datum: Nedjelja, 06.11.2016, 18:01 | Poruka broj: # 977

Poruka: 90
Status:

Reselere kazi ovde pred svima koliko puta si mi izbrisao listu i postavio si liste koje ne radi i rekao si mi da ces to uvek raditi dok ne poludim i pretio si mi zar nije tako i Next Gena si vredzao zar nije dovoljno to ja ti kazem kani me se jel posle ce ti bit zao upozoravam te ovo je zadnja napomena
Eki3119Datum: Nedjelja, 06.11.2016, 18:06 | Poruka broj: # 978

Poruka: 90
Status:

Ti si mene vredjao a sto ti ne kazez sta si rekao nazvao si ne turcinom seljakom svasta si mi rekao bio si grub ja vise nemam sta da raspravljam sa tobom ako mi jos jednom brises listu ja znam sta cu raditi ne mozez ni da zamislis ti jos ne znas sa kim se kacis
naumunevskiDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 18:19 | Poruka broj: # 979

Poruka: 4
Status:

pozzzz
Poruku uredio naumunevski - Nedjelja, 06.11.2016, 22:20
DilberDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 20:08 | Poruka broj: # 980

Poruka: 1861
Status:

Ova tema je jasno definisana "potraznja i ponuda", dakle ne prepiranje, vrijedjanje i ostalo drzite se teme i prestanite da spamujete jer bi tema mogla biti zakljucana.
Nemam namjeru da istrazujem ko je pravi, lazni ili sta vec.
Ako se nastavi sa prepucavanjem tema ce biti zakljucana a neki bi mogli biti i sankcionisani.

Pozdrav


Molim da ako zelite da mi se zahvalite povisite mi reputaciju ili mi dajte nagradu umjesto spamovanja po temama, hvala

Pleasse if you want to thank me give me reputation instead of spamming topics, thank you
Search:
Top 30 Forumasa