Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Archive - read only
IPTV - Ponuda i Potraznja
100jkoDatum: Nedjelja, 03.01.2016, 17:01 | Poruka broj: # 1

Poruka: 2077
Status:

Pravila reklamiranje foruma

1)reklamiranje samo u ovoj temi (IPTV - Potraznja i Ponuda)
2)reklamiranje moze biti jednom ili dva puta na dan (a ne jedna za drugom i to vise puta)
3) reklame nesmiju biti prevelike (size max 12)
4)reklame slika nesmiju takodze biti velike (max 200x200)

Dabi svi bili jednaki i pravilno se reklamirali molio bi sve clanove da se predrzavaju pravila ili u protivnom se brisu reklame. Takodze moguce sankcionisanje tog clana.Svim clanovima zelim uspjesno reklamiranje i veliki pozdrav.


SMIN

Poruku uredio mvg - Nedjelja, 03.01.2016, 17:02
naumunevskiDatum: Nedjelja, 06.11.2016, 22:23 | Poruka broj: # 981

Poruka: 4
Status:

[b]Miko778757[hvala drug
stlouisDatum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 00:57 | Poruka broj: # 982

Poruka: 135
Status:

Quote Miko778757 ()
naumunevski, Jedini i pravi vlasnik Bitke na Neretve sa 900+tv kanala i videoteka 1000+ filmova/serija ,je na adresi Skype: dreamteam.eu ili dream team.de

Sve drugo ili su preprodavci ili lazni vlasnici.

Poruku je uredio: Miko77

Pa ovdje su skoro svi vlasnici servisa ,,Bitka na Neretvi"a izgleda da pravi vlasnik uopste nije ovdje na ovom forumu
jesenice1974Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 02:40 | Poruka broj: # 983

Poruka: 1139
Status:

Quote stlouis ()
Jedini i pravi vlasnik Bitke na Neretve sa 900+tv kanala i videoteka 1000+ filmova/serija ,je na adresi Skype: dreamteam.eu ili dream team.de

taj je izbacen sa ovog foruma i taj je mnoge prevario zato pazite da i vi ne budete na njegovom spisku,,,
ovdje je bio posmatrac i kontrolise svoje robove koji prodaju za njega bitku na neretvi..
bio je prijavljen pod nik imenom PEPA-trenutno peca na kajgani pod nik imenom 78945 a isto je i na olx.ba..
on licno ne prodaje samo kontrolise i unistava konkurenciju tako sto daje javno test liste od drugih...
polovica kanala se strimuje sa drugih servera,,,,ako sve posteno radi zasto javno ne prodaje liste nego se krije iza raznih nik imena,,,
veliki pozdrav za clanove foruma---uzivajte


sve preko dzabe je skupo
Miko778757Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 08:35 | Poruka broj: # 984

Poruka: 12
Status:

jesenice1974, Da li je to sto jeste ili nije to ja neznam, mada sam cuo za tog, a nisam znao o kome se radi. Ja sam igrom slucaja dosao do njega i koristio njegove usluge po nizoj cijeni nego sto je Dzems nudio. Znam sigurno da je on jedini vlasnik bitke na Neretvii,a svi tragaju za njim, pa da pomognem.

Ako je on prevarant onda je i Dzems izbacen od njegove strane i treba se cuvati i bojati i od njega. Nekako mi je Dzems uvjek djelovao napadno i nekako zvucao nesigurno i bahato. Sve nesto na silu i na brzinu sto mi se nikako nije svidelo.

I ja sam cuo da dosta linkova i strimova krade i da je pitanje dana do kada ce da traje ta njegova usluga, i njegov IPTV, zato sto mnogo toga nije njegovo.

Zato cu se ja drzati ART IPTV, to je jedan ozbiljan tim ljudi, koji se brine za svoje korisnike, ima odlicnu podrsku, software za sve uredjaje. i ako nekada prestane da rade,nece to bas biti tako lako i brzo. Dok svi drugi mogu preko noci da kazu good bye, nema nas vise.
Eki3119Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 10:26 | Poruka broj: # 985

Poruka: 90
Status:

Miko kod koga uzimas Art Iptv
Eki3119Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 10:31 | Poruka broj: # 986

Poruka: 90
Status:

Da li znate nesto za ovog alinhd@gmail.com da li je on prevarant
Miko778757Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 10:54 | Poruka broj: # 987

Poruka: 12
Status:

Od Resseler sam dobio. Prvo mi je bio sumnjiv,zato sto si bas ti iznosio sve ruzne stvari za njega,pa kada sam se uverio da je ipak ok i da mi izl,azi u usret za sve sto ga pitam,poceo sam sa njim,pa cemo viditi za dalje.Ako bude kao i mnogisto su,prvi cu za njega da napisem ovdje.Sam ARTIPTV kada se ode na njihovu stranicu za podrsku www.artiptv.eu/download,vidi se da je ozbiljan i tu nema puno razmisljanja. Uz to mislim da jedini imaju opciju vracanja unazad i jos dosta meni potrebnih stvari, naravno kanali su super i jako dobar izbor.
mirzakralj2007Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 11:00 | Poruka broj: # 988

Poruka: 42
Status:

Molim sve forumaše da se vratimo na temu i da vidimo ko šta i za koliko nudi?
Dajte malo molim vas oglašavajte se!
Eki3119Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 11:02 | Poruka broj: # 989

Poruka: 90
Status:

Miko druze ja sam tebe razumeo sta si htio reci nego pitam koliko znate za ovog alinhd@gmail.com i on nudi listu bitka
dzemsDatum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 12:40 | Poruka broj: # 990

Poruka: 935
Status:

BITKAIPTV NOVO U PONUDI PREKO 2119 KANAL SA VIDETEKOM SA PREVODIMA
DOMACI FILMOVA
NUDIMO IPTV KANALE ZA SVE INFO NA MEIL alinhd@hotmail.com NOVI KNALI
FILMBOX EXTRA HD
FILMBOX PLUS 2119 KANALA U PONUDU NAJBOLJI SERVERI NA BALKANU
CINESTAR FANTAZY PORDSKA 24 SAT
Nova lista u ponudi: NOVO KANLI SA EPG
HBO3, SK4,5,6, CINEMANIA FILMBOX PLUS (RS).......
***********BONUS kanali AREAN6 NOVO HD
-1,======= NEMACKI FILMOVI VIDOTEKA =======
brkicr65Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 13:29 | Poruka broj: # 991

Poruka: 56
Status:

Trebam svedki kanal 5 u HD. Ako neko ima nek se javi u PM
mirzakralj2007Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 13:45 | Poruka broj: # 992

Poruka: 42
Status:

Trazio sam test od resselera i dobio sam ga danas odmah. Ne znam zasto ovdje ljudi kukaju. Ako neko drugi nudi Art IPTV neka se ovdje javi, a ne da blatimo resselera bez razloga. Kulturna komunikacija od strane resselera, sve na nivou.
mirzakralj2007Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 14:15 | Poruka broj: # 993

Poruka: 42
Status:

Za Alinhd se ne moze reci da mu je provopis dobar, ali kanali su vise nego solidni.
Njega mogu svima preporuciti koji ne traze kvalitetu nettv plusa.
Njegova bitka je u redu, jos malo njemackih filmova u videoteci,cineplus select i film select njemacke sa info kanalom da ubaci onda se moze reci da je jedan od najboljih, ako ne i najbolji.
Grupe kanala bi bile pozeljne u njegovoj listi, a ne da se trazi kanal stalno u kompletnoj listi.
stlouisDatum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 14:19 | Poruka broj: # 994

Poruka: 135
Status:

Quote teamdreameu ()
Quote stlouis ()
Jedini i pravi vlasnik Bitke na Neretve sa 900+tv kanala i videoteka 1000+ filmova/serija ,je na adresi Skype: dreamteam.eu ili dream team.de

taj je izbacen sa ovog foruma i taj je mnoge prevario zato pazite da i vi ne budete na njegovom spisku,,,
ovdje je bio posmatrac i kontrolise svoje robove koji prodaju za njega bitku na neretvi..
bio je prijavljen pod nik imenom PEPA-trenutno peca na kajgani pod nik imenom 78945 a isto je i na olx.ba..
on licno ne prodaje samo kontrolise i unistava konkurenciju tako sto daje javno test liste od drugih...
polovica kanala se strimuje sa drugih servera,,,,ako sve posteno radi zasto javno ne prodaje liste nego se krije iza raznih nik imena,,,
veliki pozdrav za clanove foruma---uzivajte
da bi dobio cin pukovnika trebas da objavis 500 tudji lista pa da dobijes taj cin i ondah dodjes pricas o postenju svom sve ti je jasno te ovim te putem pozivam da mi se javis na skyp dream team.de da ti octiam bukvicu za zivota

Ako ne znas replicirati postove nemoj praviti cirkus od ove teme.Sta mene repliciras na pocetku a ne postavis ni jedan moj post.Prvoe treniraj repliciranje pa onda se javi jer vjerujem da niko ziv ovdje na forumu ne zna sta si ti htio reci ovim upisom.
Eki3119Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 14:35 | Poruka broj: # 995

Poruka: 90
Status:

Ja nemam razloga da se krijem medju nikovima ja sam obican korisnik iptv nisam ja ko vi menjate nikove i dajete iste liste druze sit sam ovakve prevare
mirnomoreDatum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 16:50 | Poruka broj: # 996

Poruka: 6
Status:

resseler poslao sam ti pm
mirnomoreDatum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 16:51 | Poruka broj: # 997

Poruka: 6
Status:

jel ima neko da nudi usa kanale
monter100Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 17:04 | Poruka broj: # 998

Poruka: 62
Status:

ART iptv dajem u razmjenu
Eki3119Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 19:33 | Poruka broj: # 999

Poruka: 90
Status:

Trazim iptv sa ex yu sky uk sky de sky it albanske kanale i kanali pink hits2 i vh1 classic
Poruku uredio Eki3119 - Ponedjeljak, 07.11.2016, 19:34
Lav512350Datum: Ponedjeljak, 07.11.2016, 19:47 | Poruka broj: # 1000

Poruka: 39
Status:

Hari IPTV

?IPTV-lista ex-you,stranih,dokumentarnih i sportskih kanala + videoteka 200 filmova ?(450 programa)?

Nudimo trenutno najbolju,najstabilniju i jednu od najjeftinijih IPTV usluga na trzistu.

IPTV listu programa mozete gledati na slijedecim uredajima:

Smart tv-u (Samsung i LG putem aplikacije Smartiptv ili SSIPTV),
Enigma2 resiveri
mag resiveri (250/254)
PC ili laptop
mobitel i tablet
dreambox uredjaji
svi android uredaji

- Veliki izbor filmskih,dokumentarnih a pogotovo sportskih programa

- skype podrska

- Brzo placanje pay palom

- Listu sa EPG i logom za sve programe

- Povoljne cijene

IPTV liste preko racunala, mobitela, android boxa,dream boxa, enigma 2 uredjaja, tableta, smart tv

- Besplatna IPTV test lista na 48 sati
- Videoteka 150 filmova besplatno uz listu

test listu na 48 sati mozete zatraziti na e-mail

ribolovac51@hotmail.com
i Skype-Hari IPTV

POSTANITE I VI ZADOVOLJAN KORISNIK,NARUCITE I TESTIRAJTE USLUGU NA

E-majl
ribolovac51@hotmail.com
Skype-Hari IPTV
Search:
Top 30 Forumasa