Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
Kako ste zadovoljni sa vašim IPTV-om?
mirzakralj2007Datum: Četvrtak, 24.11.2016, 01:35 | Poruka broj: # 1

Poruka: 42
Status:

Pozdrav svima!
Htio sam da otvorim novu temu u kojoj bi svi forumaši imali priliku da napišu nešto o svojim iskustvima sa IPTV-om i da preporuče dobre servise ili nas upozore da obratimo pažnju na pojedince.
RedDevilsIPTVDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 14:09 | Poruka broj: # 441

Poruka: 71
Status:

Pa dal je jedini :D
stlouisDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 17:12 | Poruka broj: # 442

Poruka: 135
Status:

Pa normalno je de ce nas vlasnici ubjedjivati da je svaki put problem do nas,nece valjda reci da je do njih.Oni posteni uvijek ce priznati svoju gresku,oni muljatori uvijek ce braniti svoj servis pa makar stekalo svaki dan.
zeljkotamburovicDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 17:45 | Poruka broj: # 443

Poruka: 78
Status:

-----
Rema65Datum: Nedjelja, 07.05.2017, 19:32 | Poruka broj: # 444

Poruka: 76
Status:

Pa ako je tako bitan stabilan ping (a mislim da nije) onda kad pisete oglase navedite to kao presudni faktor, a ne brzinu. Vecina oglasa je bazirana na brzini.

Pri ekstremnim promjenama pinga moze doci do "stekanja" i ako je tako kao so ti tvrdis Zeljko onda bi stekai i nettv ili kod mene viaplay ili recimo ultratv tj. 4K kanal koji imam i gledam bez problema utakmice i nikad mi ne zasteka - malo cudno , JEL DE?

Ovako to ide ping 2000 m/s treba meni da dobijem podataka u vremenu od 2 sekunde, eh taman toliko ti zna ponekad zastekati kad se gleda utakmica i kad i je preoptercen server - kakv ping ostavi se toga.

O znanju i kompijuterima necu da komentarisem !!!
blackdragonDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 19:51 | Poruka broj: # 445

Poruka: 30
Status:

Ja sam preplatnik Two Brothers zadovoljan sam kanalima,ali kada je vazna utakmica steka i prekida to je istina .Sto se tice PINGA kod mene je stabilan ping 7ms.
kaliDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 20:09 | Poruka broj: # 446

Poruka: 53
Status:

danas sam nasao pravi nekadasnji BIG TV jer sam imao njihov stari email i koji je jos aktivan jer ja sam bio njihov pretplatnik 2013. god.Stupio sam u kontakt i dali su mi da ponovo postanem njihov pretplatnik jer sam im dao stari username i provijerili su ali nedaju nikakav test pa sam uzeo mijesec dana.Oni su stvarno profesionalci a cijena je predobra za ovakav iptv. 1m=8e,3m=20e a 6m=38e
Ali se sve radi preko njihove stranice ,moras napraviti nalog i uplatiti i odmah ti pustaju kanale ali samo ako ti oni to dozvole mislim da te prime kao pretplatnika..Mene su pustili opet jer sam bio prije njihov pretplatnik.Samo da kazem da ima ipak jos puno dobri provajdera za iste novce a mozda i jeftinije nego sto se po internetu reklamira.Ja imam 3 pretplate kod 3 razlicita provajdera i za sad su mi najbolji i nema boljeg od ovih sto sam za sad probao a probao sam od nettv plus pa do ovih sto se previse hvale a ovi sto se nereklamiraju po internetu su stvarno "profi".

Poruku uredio kali - Nedjelja, 07.05.2017, 20:15
stlouisDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 20:51 | Poruka broj: # 447

Poruka: 135
Status:

Quote zeljkotamburovic ()
@Rema65, vidi se da slabo baratas materijom, pod dobar ping uvjek naglasavam stabilan.
Ping moze biti 60 i kretati se 58,59,61,62 ako s 60 pada na 30,40, net je pukao a da vi to niste ni primjetili.
Takve padove server biljezi i zato dolazi do pucanja. Brzina i nije toliko presudna 10 je sasvim ok uz stabian ping.

Nije nam u interesu lagati klijente ali veoma mali broj njih je nezadovoljan samim tim i moje tvrdnje su istinite.

PoZZ

Zeljko izvini ali ne blamiraj se.Nazovem svog internet provajdera i kazem prekontrolisi moju internet brzinu,ping i ostalo jer me ljudi ubjedjuju kako je vas internet los.Strucnjaci pogledaju i kazu,,poruci tom svom nekom da nema zivi veze sa internetom"Moj ping je u prosjeku izmedju 35-37 sto omogucava perfektno gledanje bilo kojeg normalno iptv servisa.Oni koji kazu da im servis radi perfektno lazu 100% jer takvog nema,ne postoji.Cijenim ja to da se vi pokusavate oprati pred nama ali breta priznejte da je u vecini slucajeva problem do preopterecenosti vaseg servera jer vi pokusavate uzeti sto vise pretplatnika ( i ja bi da radim taj posao)pa ako je 50-100 pretplatnika vise nego sto moze server opsluziti nije neki veliki problem za nas da malo steka ali je vama u djep vise $100,200....Mislim ovako.Slazes me jednom kao ovaj dzems i nemas me nikada vise a ja uz to povucem sa sobom jos 2-3 pretplatnika ,oni jos 2-3 i malo po malo kraj.Ja volim nekada imati losiji servis a korektnog vlasnika premda je malo takvih ovdje jer je vecina preprodavaca ali da je vlasnik korektan ,posten i prizna kada je greska do njega.Pokusaj da sve svoje greske svalite na nas ne prolazi svaki put.
blackdragonDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 21:27 | Poruka broj: # 448

Poruka: 30
Status:

Ja sam preplatnik Two Brothers zadovoljan sam kanalima,ali kada je vazna utakmica steka i prekida to je istina .Sto se tice PINGA kod mene je stabilan ping 7ms.
Rema65Datum: Nedjelja, 07.05.2017, 21:37 | Poruka broj: # 449

Poruka: 76
Status:

Nema se sta zvati provajder moze i sam provjeriti. A opet ponavljam video igre kao WOW ili CS daleko su zhtjevnije sto se tice pinga i stabilnosti nego iptv pa ne stekaju. Ja sam istestirao svoj ping i pod najvecim opterecenjem i u razlicita doba dana. Moze biti problema ako je bezicni, a kod mene tv ide preko internet kabla. Opet tvrdim ovo je zeljku i two Brothers listi koja je skoro pa odlicna samo losa reklama i nemam obicaj pisati neprikladne rijeci, ali jeste na neki nacin BLAMIRANJE
Rema65Datum: Nedjelja, 07.05.2017, 21:39 | Poruka broj: # 450

Poruka: 76
Status:

I jos jedna napomena ako imate ukljucen ping filter od provajdera mozete ga zaomoliti da vam ga ukloni tad ce ping biti jos stabilniji. U mom slucaju ja nemoram zvati znam sam da podesim
blackdragonDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 21:54 | Poruka broj: # 451

Poruka: 30
Status:

Reci nam kako se podesava da znamo i mi
dzemsDatum: Nedjelja, 07.05.2017, 22:06 | Poruka broj: # 452

Poruka: 935
Status:

stlouis, uf ko ti neki strucnja pises na svakom forumu ja mislim da bi ti bijo dobar adimin na forume na svokm imas kometare ko ti nesto znas sta je iptv pa dajes ljudim savjet sat ce da kupe i kako radi ti da mi paltis 100e 1mj nebi ti dao i ono sto si gledo cabe si gledo vartijo sam ti pare cabe si gledo tako da ti nema sat da pises o dzemsu ja sam gospodin za tebe
Rema65Datum: Nedjelja, 07.05.2017, 22:10 | Poruka broj: # 453

Poruka: 76
Status:

to ti zavisi od provajdra ako ti dozvoli u postavkama da mozes to da radis, , a to mi je dozvolio moj provajder. U Svedskoj sam gdje se zelja kupca postuje i izlazi se u susret

I ako ih "okrivis" za nesto oni nastoje da to poprave, a ne kao pojedini ovdje svali sve na kupca :)

Pouka iz ovoga sto sam napisao. AKO SE BAVIS NECIM I OD TOGA IMAS FINANSIJSKU KORIST BUDI PROFESIONALAN
zeljkotamburovicDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 00:55 | Poruka broj: # 454

Poruka: 78
Status:

-----
stlouisDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 05:47 | Poruka broj: # 455

Poruka: 135
Status:

Quote dzems ()
tlouis, uf ko ti neki strucnja pises na svakom forumu ja mislim da bi ti bijo dobar adimin na forume na svokm imas kometare ko ti nesto znas sta je iptv pa dajes ljudim savjet sat ce da kupe i kako radi ti da mi paltis 100e 1mj nebi ti dao i ono sto si gledo cabe si gledo vartijo sam ti pare cabe si gledo tako da ti nema sat da pises o dzemsu ja sam gospodin za tebe

Valjda svaki tvoj komentar govori koliko si sposoban da i asd jedan iptv.Jedan polupismeni krelac koji radi za makedonca i njegov posao je samo da reklamira ono sto drugi radi a uz put se qrchi kako je on neko i nbesto u ovom poslu.Dakle ti si tu samo pion koji reklamira drugog i ovom poslu se razumijes,,ko mara u kriv qrac"Totalni laik.
P.S. Zeljko nastavljas sa blamiranjem,,A za postavke u ruteru ti netreba nicije dopustenje i bez puno znanja sam udes i napravis ako je sta potrebno. Nestabilan ping se uvjek desava zbog lose instalacije od centrale preko kutija do korisnika."
Mozes li ovo objasniti ili mislis da instaliranje interneta rade totalni laici
teamdreameuDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 09:25 | Poruka broj: # 456

Poruka: 22
Status:

pa da konstatujem ovde nisi zadvoljan sa ni jednim ovde iptv pa zasto ne odustanes od tih svih silni iptv i predjes na neki tamo u usa i tako rijesis se svoje muke posto trosis vrijeme svoje na iptv koji ti ni jedan ne odgovara pa ne gledaj ne kupuj nista sa balkana kupi usa i prestani da pises ili ces da nastavis sa blamiranjem ili si ti neciji pijun za koga igras ti
sladiDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 11:15 | Poruka broj: # 457

Poruka: 113
Status:

Tek sad mi je jasno kako je politicarima :-)

Mislim da ove diskusije nikuda ne vode !
Jedni misle da je ovako, drugi da je onako i niko ne popusta.
Neko je zadovoljan, neko nije. I tako ce ostati !

Neko ko je zadovoljan, on ce se pretplatiti kod ovog ili onog,
neko ko nije zadovoljan, on najvjerojatnije nece i tu je kraj price.
Niko nikoga ne tera nesto da kupi sto mu ne odgovara, ili ?

I za kraj. Ako neko zeli da vozi Mercedes, trazice ga na njihovoj stranici,
a ne na stranici gdje se naleze fice, zastave i u tom rangu cijenjeni auti.
Isto tako je i sa IPTV.
Ako neko zeli mnogo skuplji IPTV, trazice ga na nekoj drugoj stranici.
A sad da li je ono skuplje bolje je relativno relativna stvar.
Pa sad ko voli nek izvoli.

Prijatan i ugodan dan svim forumasima.

Poruku uredio sladi - Ponedjeljak, 08.05.2017, 13:16
dzemsDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 13:06 | Poruka broj: # 458

Poruka: 935
Status:

sladi, tako je jarane ko hoce da kupi neka kupi ko nece nemora ima drugi ko net tv i ostalo kupi i uziva
ali mi cudno kako moze 1 covjek da pise toliko o iptv i slugi na svkom forumu za sve ljude koji rade sa iptv
to samo moze neko koje pijun neci pa balti ljude ok da se javi 20 ljudi da kazu nije u redu ok to postujem ali konstantno
jedna covjek pise godina ma po netu na svki forum on ima za nekog nesto da kaze za sve iptv u sluge cudan tip
stlouisDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 14:26 | Poruka broj: # 459

Poruka: 135
Status:

Quote teamdreameu ()
a da konstatujem ovde nisi zadvoljan sa ni jednim ovde iptv pa zasto ne odustanes od tih svih silni iptv i predjes na neki tamo u usa i tako rijesis se svoje muke posto trosis vrijeme svoje na iptv koji ti ni jedan ne odgovara pa ne gledaj ne kupuj nista sa balkana kupi usa i prestani da pises ili ces da nastavis sa blamiranjem ili si ti neciji pijun za koga igras ti

Ako mislis na mene onda citas izmedju redova.Fino sam napisao da ne moze svaka greska na servisu biti do nas pretplatnika ali ti to valjda ne kontasNe trebas me ti savcjetovati kako da ja rijesim svoje probleme jer ja nikakvih problema nemam.Ja cu za svoje pare uzeti servis koji ja hocu i ako nisam zadovoljan sa njim uzecu drugi,treci ... dok ne nadjem da mi odgovara.Ja sam neki dan napisao vlasnike koji su vrlo korektni prema pretplatnicima npr.ovaj sladi,mirobec,nextv,nexgen,sky iptv i mnogi drugi ali i oni koji su polupismeni i samo su preprodavaci ovdje a umislili su sebi da su gazde kao sto je ovaj dzems.Tip je arogantan,nekorektan i ako se pozalis da servis koji on reklamira ima problema on ti psuje zenu,djecu,familiju sve od reda sto govori o tome da nije sav svoj.Ostali ili vecina njih su izuzetno korektni sto sam do sada napisao x puta ali sta ti citas to Bog dragi zna.Poz.
kaliDatum: Ponedjeljak, 08.05.2017, 14:38 | Poruka broj: # 460

Poruka: 53
Status:

Quote stlouis ()
oni koji su polupismeni i samo su preprodavaci ovdje a umislili su sebi da su gazde kao sto je ovaj dzems.Tip je arogantan,nekorektan i ako se pozalis da servis koji on reklamira ima problema on ti psuje zenu,djecu,familiju sve od reda sto govori o tome da nije sav svoj.Ostali ili vecina njih su izuzetno korektni sto sam do sada napisao x puta ali sta ti citas to Bog dragi zna.Poz.


kad neko poslije prodaje ovci,koza i tome slicno pocne da prodaje iptv i misli da se razumije i misli da je to ista stvar i ako mu kazes da nesto steka psuje kao coban i vrijedja.A o pisanju da ne pricam.

Poruku uredio kali - Ponedjeljak, 08.05.2017, 14:39
Search:
Top 30 Forumasa