Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
CZ IPTV
jurajamaDatum: Nedjelja, 20.01.2019, 11:29 | Poruka broj: # 241

Poruka: 349
Status:

manfred, zkus to v gom playeru nebo v simple playeru!
OlegMDatum: Nedjelja, 20.01.2019, 16:32 | Poruka broj: # 242

Poruka: 3
Status:

mate spektrum home?
LvicekDatum: Nedjelja, 20.01.2019, 17:30 | Poruka broj: # 243

Poruka: 5
Status:

Ahoj, taky když zmíněné playlisty pustíte, tak se vám po pár sekundách buď program přepne nebo úplně vypne?
jurajamaDatum: Nedjelja, 20.01.2019, 21:14 | Poruka broj: # 244

Poruka: 349
Status:

mam clientportal linky,ktere mi jedou uz pres tri mesice
ele1237257Datum: Ponedjeljak, 21.01.2019, 01:59 | Poruka broj: # 245

Poruka: 3
Status:

ahoj,
nechci zlehčovat práci přispěvatelů ale některé linky opakují stále stejný program např. CS Film, Discovery Science. Platí pro
linky z http://client-proiptv.com:8080/live/FFgPbNHI43/tvPuPTOEI2. Neberte to jako stížnost ale pouze oznámení
stuffoDatum: Ponedjeljak, 21.01.2019, 16:41 | Poruka broj: # 246

Poruka: 7
Status:

Nazdar.

Borci, normálne linky nežobrem ani niesom zastáncom zverejňovania , no na druhú stranu keby nikdo nezverejňoval, nikto by logicky nič nemal. K veci:
zúfalo hľadám a nenachádzam linky na dokumenty (napíšem podľa priority):
Spektrum, Prima Zoom, Discovery Science, ..showcase, NatGeo (ale nie HD! Hádečkové mám)
Prosím iba ako sukromnú správu. Za dlhšie fungujúce linky ponúkam výmenou kvalitné linky nikde nezverejnené, alebo len minimálne.
Za jednodňové linky neponúkam ani hono!¨
Žijem v nemecku a preto pre mňa má každá adresa vysokú cenu! Nerozdávam!
To znaméná, ak niečo pre mňa máš - použí tlačitko PM "private message"


Ukážka mojej práce, ak by mal niekto zaujem o moje logá, PM.



Nikdy nevieš kto zhodí tvoje linky len kvôly zisku!
- Nevešaj linky na web!
- Nebuď baran!
LvicekDatum: Ponedjeljak, 21.01.2019, 18:22 | Poruka broj: # 247

Poruka: 5
Status:

Quote jurajama ()
mam clientportal linky,ktere mi jedou uz pres tri mesice


a přes co je přehráváš?? mě vlc player ani cherry player toto nebere
jurajamaDatum: Ponedjeljak, 21.01.2019, 20:33 | Poruka broj: # 248

Poruka: 349
Status:

Lvicek, zkus gom player,nebo simple player.
mi to ve VLC jede.
jurajamaDatum: Ponedjeljak, 21.01.2019, 21:04 | Poruka broj: # 249

Poruka: 349
Status:

Lvicek,jede už asi tři měsíce
Prilozi: 1813533.png (178.2 Kb)
jaravyskDatum: Utorak, 22.01.2019, 13:39 | Poruka broj: # 250

Poruka: 29
Status:

jurajama Ahoj. Clientportal jede dobře ale bohužel jen ve VLC nebo Ace playeru který používám. Přes TV v SS IPTV je ale bohužel nepustíš. Pokud nezměníš token což je celkem problém. Jinak ale jedou v pohodě. haker odmor
Master4Datum: Srijeda, 23.01.2019, 08:45 | Poruka broj: # 251

Poruka: 39
Status:

To je tady tolik odborníků na TS formát?
Poruku uredio Master4 - Utorak, 29.01.2019, 10:10
samurajisrbbihDatum: Srijeda, 23.01.2019, 16:30 | Poruka broj: # 252

Poruka: 90
Status:

EXYU LISTA
CROATIA / SERBIA
http://dapalan.com/Q1NR
manfredDatum: Srijeda, 23.01.2019, 17:08 | Poruka broj: # 253

Poruka: 62
Status:

poprosim eurosporty 1/2 do SS ak niekto ma. co mam jaj su akoze CZ ale prepina sa tam doobed ENG s rumuncinou po 16:00 a zacne to vtedy sekat ja hovado!!
manfredDatum: Srijeda, 23.01.2019, 17:11 | Poruka broj: # 254

Poruka: 62
Status:

oprava toto patri inemu... ty si totalny debil! naco sem vobec pises?? ja mam! a oni nemaju! kolko mas rokov ? 14?? toto je forum na zdielanie a nie na naparovanie sa aky som ja koool lebo "MAM" ja mam 25 centimetroveho vtaka! a ty mozno 5 centimetroveho! haaaaha!!
Poruku uredio manfred - Srijeda, 23.01.2019, 18:24
mskolaDatum: Srijeda, 23.01.2019, 18:43 | Poruka broj: # 255

Poruka: 29
Status:

all: Tím, že budete kopírovat TS z jiných stránek, tím nic nevyřešite. Naopak, linky s TS mají krátkou životnost a jdou na cca 10-40 minut. Nikdo na fórum nebude dávat funkční m3u8 playlisty, protože by během 2-3 dnů byly mrtvý. Každý si hlídá svůj playlist... A opravdu hledejte - na netu je toho hodně.
manfredDatum: Srijeda, 23.01.2019, 19:22 | Poruka broj: # 256

Poruka: 62
Status:

cav,som ti napisal na mail co si mi dal SS.
Master4Datum: Srijeda, 23.01.2019, 23:06 | Poruka broj: # 257

Poruka: 39
Status:

manfred - souhlasím s tebou, tohle je fórum na sdílení IPTV a proto pořád nic nemáš, protože co se tady nasdílí, okamžitě chcípne. To je logické a proto tady budeš pořád jenom škemrat. Trefil jsem se, že ano? Na 14 letého jsem dobrý, co myslíš kide? :) Já mám 14 let a ty IQ 25
sminDatum: Četvrtak, 24.01.2019, 11:04 | Poruka broj: # 258

Poruka: 5258
Status:

Available to users only
jaravyskDatum: Petak, 25.01.2019, 09:13 | Poruka broj: # 259

Poruka: 29
Status:

smin A je po nich to byla rychlost. haha mskola aMaster4 V podstatě máte naprostou pravdu. Bez vlastního aktivního přístupu nikdo nic mít nebude. Snažit se zdokonalovat a učit se jak se co dělá je základ. Bez toho bude stále jen jouda. Přesto mám prosbu. Je opravdu nutné se "urážet" a měřit si ego kdo ho má "většího"?! Chtěl jsem být vůči Masteru4 také hodně ironický ale neudělal jsem to. Na to jsem dost staré bard (56r). Apropo ten link od stuffo je právě od Orange pokud ta narážka na Podu atd. směřovala na mě. Klidně pošlu IP Pody co teď používají jako novou od loňska. No problem. Musím ale uznat že někdo zde občas dokáže rozesmát a konverzace s ním je hodně "plodná. Co říkáš manfred ? Každý nějak začínal tak nepoužívej jen COPY/PASTE
a snaž se používat hlavu!
Jen pro pobavení jeho komunikace poté co jsem mu podal "pomocnou ruku" s Cinema HD.

manfred dik ale nejde to skusil som a VLC otavralo otvaralo ale neotvorilo dal si vsetky znaky?
Ahoj jo dal. Teď jsem to znovu zkoušel a funguje to v pořádku. Jak ve VLC tak i v Ace playeru který používám raději. Také i v SS IPTV .....
manfred Posli mi pls ten druhy link. ja to nesirim dalej presne z toho dovodu aky pises. nejde mi ten prvy.
Následuje žádost o linky na Eurosporty že kouká na tenis. " aspon eurosport 1 mi nemozes dat?"
Ahoj. Netaháš mě tak trochu za nos?! Teď to mám puštěné v TV pomocí SS IPTV a oba linky jdou v pohodě normálně. Tak nevím co máš za problém? Eurosporty mám oba ale ty ti nedám. Jsem sice dobrák ale ne hlupák sorry. I ve VLC a Ace Playeru to jde v pohodě. někde máš chybu potom ty. Co máš za TV? .... Kdyby to nefungovalo tak to pošlu ale takto ne sorry.
No a toto mě nakonec dorazilo.
[b]manfred[/b nazdar. mas markizu a dajto? ja mam iba markizu kde vypadava zvuk pravidelne a to sa neda pozerat. dik M
Jsem snad nějaké Ježíšek?! Mám sice tři zdroje ale nerozdávám na počkání! Když něco tak za něco! Sorry hochu.
Dál budu sledovat ale tohle vážně nemá cenu jak již bylo řečeno ve vlákně nademnou jinýma. Hezký den a trochu pokory. Jara.
odmor haker
flegma8216Datum: Petak, 25.01.2019, 09:34 | Poruka broj: # 260

Poruka: 5
Status:

Včera jsem objevil toto fórum a potřeboval bych poradit od zkušenějších. Chtěl jsem si něco nastudovat o tom, jak ulovit nějaké linky, ale bohužel nemůžu najít nic, kde bych byl schopen si přečíst, jak to udělat. Určitě nikde nebude návod krok za krokem, ale alespoň nějaké postupy by se mi hodily. Proto se chci zeptat, jestli nevíte zdroj, kde bych si mohl nějaké návody najít.
Search:
Top 30 Forumasa