Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
CZ IPTV
QWERTy8183Datum: Nedjelja, 27.01.2019, 12:42 | Poruka broj: # 361

Poruka: 12
Status:

Manfred tak mne slo ze ma to dost ranilo nemusi mat rovno ban ale tak nech trosku sa uvedomia ze takto * urazia aj tich ludi co tu ani jeden vulgarizmus nenapisali a chcu komunikovat slusne A je jedno ci si Cech Slovak Madar Nemec hlavne slusnost... to ze niektory ludia pisu ako pisu nezmenim nijako mozu sa zamysliet nad tim a k tim Nemcom - Ci Cech Slovak je to jedno si pristahovalec hauslander ci ako to je a oni su strasny Nacionalisty staci sa pozriet ako sa chovaju v Rakusku ... si polovicny ze mas pol rodiny v Nemecku a pol na Slovensku alebo si sa tam prestahoval na Trvalo ?
manfredDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 13:14 | Poruka broj: # 362

Poruka: 62
Status:

Quote Master4 ()
manfred - souhlasím s tebou, tohle je fórum na sdílení IPTV a proto pořád nic nemáš, protože co se tady nasdílí, okamžitě chcípne. To je logické a proto tady budeš pořád jenom škemrat. Trefil jsem se, že ano? Na 14 letého jsem dobrý, co myslíš kide? :) Já mám 14 let a ty IQ 25


este k tebe ty blbecek. ja mam playlisty ak nieco zdielam tak cez iba cez SS.nenajdes tu odomna ani jeden post kde by som prilepil linky ktore potom idu 2-3 dni! pochopil si podstatu zdielania? to rozpravky o tom ze ked budem aktivne hladat a patrat si strc za klobuk lebo zo seba robis uplneho debila. nie je to pravda. ty mas rodinu u operatorov TV??? tiez si sa musel nejako dostat k tym linkom. a netvrd ze ti niekto tie linky neposkytol. tiez ti mohol napisat mudrosti ake si tu zadelil. ano si 14 rocne decko plieskane pubertou a mindrakmi!

Poruku uredio manfred - Nedjelja, 27.01.2019, 13:15
manfredDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 13:22 | Poruka broj: # 363

Poruka: 62
Status:

qwerty. nemci sa bavia na tom a vidia to ako sa nad nas niektori cesi povysuju.to je pohlad tretej strany. pride im to komicke!
lebo je zase pravda ze oni sa pozeraju na cechov zvrchu. to co napisali ti blbeckovia si k srdcu neber a neprezivaj to. su to sovinisti. tato je nemec ale pravdou je ze ja som asi taky nemec ako ty viking :D:D:D . zijem na Slovensku a hovori sa u nas iba po slovensky. a ked pocujem skrucaneho parodiu na jana slotu o do tankoch na budapest tak sa zadusam od smiechu.
GanteDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 13:25 | Poruka broj: # 364

Poruka: 48
Status:

QWERTy8183, těch programů je spousta, pokud se je člověk naučí používat, je to brnkačka. Držím palce!
Poruku uredio Gante - Utorak, 29.01.2019, 17:10
manfredDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 13:35 | Poruka broj: # 365

Poruka: 62
Status:

co presne myslis tou vetou??? ja som nezhadzoval cely cesky narod na rozdiel od teba par dalsich ako ty!vy vlastne cechom robite negativnu reklamu! nie ja!
QWERTy8183Datum: Nedjelja, 27.01.2019, 13:39 | Poruka broj: # 366

Poruka: 12
Status:

Manfred mna len dostalo to ze fakt sa snazim naucit o iptv aby som uz spoteny nemal problem s dostatok kvalitnych fhd playlistov len pre seba a niekto sem nieco postne tak pozriem no ak som videl navod som sa potesil len ma to sklamalo k tomu som dostal statu you are idiot co ma dostalo ale nie som taky ze tu budem nadavat to neni moja parketa beriem zivot tak su dobry a zly ludia akych si vyberies takych mas .. len stale som dufal ze sa konecne nieco viac naucim ....
Inak Slota je slaba parketa ked na premierovi vypadne skladacka kokainu - Pelegriny a je to sparatko alebo Kalinak ktory je uplne rozslahany nova doba chora... pozri ak si nevidel... : https://www.youtube.com/watch?v=UjZXoAGKgIU

Gante ... Vitaj no angry a proxy viem ovladat ale nemam velky uspech bohuzial o dalsich neviem su aj lepsie programy ? dakujem ze drzis palce ale uz dlho mam v tomto nestastie bohuzial..
GanteDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 13:43 | Poruka broj: # 367

Poruka: 48
Status:

Manfred, asi špatně čteš.
Já jsem nikdy nic vulgáního nikomu nenapsal. Nikoho jsem nenazval blbečkem koko... a podobně.
Projdi si tunhle rubriku a spočítej si, kolik vulgárních slov a nadávek napsali češi a kolik slováci. Pak ti to bude jasné.
manfredDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 14:18 | Poruka broj: # 368

Poruka: 62
Status:

su to stale ti isti jedinci. vulgarne nadavky jednemu jedincovi su podstatne menej horsie ako ked nieko napise na cely narod ze je plevel.
Qwer121Datum: Nedjelja, 27.01.2019, 14:56 | Poruka broj: # 369

Poruka: 9
Status:

Chalani To som ja QWERTy8183 len som si zabudol prihlasovacie Udaje kto ma kontaktoval cez ptm na stary ucet prosim nebojte sa ze to je fake som to ja ...
Master4Datum: Nedjelja, 27.01.2019, 15:15 | Poruka broj: # 370

Poruka: 39
Status:

hihi
mskolaDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 15:41 | Poruka broj: # 371

Poruka: 29
Status:

all: Koukám, že už to není o IPTV, ale česko-slovenská politická diskuze. To nemá ani TN.CZ či web ČT24 :-D :-D
Poruku uredio mskola - Nedjelja, 27.01.2019, 15:42
stormDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 17:03 | Poruka broj: # 372

Poruka: 6
Status:

wow wow wow
manfredDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 20:02 | Poruka broj: # 373

Poruka: 62
Status:

mskola to sa dalo ked hlupak napise ze slovensky plevel.
TonciaDatum: Nedjelja, 27.01.2019, 23:18 | Poruka broj: # 374

Poruka: 7
Status:

No super ste tomu chlapci dali korunu. A bolo to celkom slusne forum. Len pre to ze niekto sa nevie dostat k linkom na nejake nezmyselne IPTV co bude aj tak fungovat len 2 hodiny ste to cele zbabrali. Asi to bol ucel niekoho kto to zacal babrat. pekny vecer idem hladat ine forum . Kam ste este nedosli . Vsetci cesi slovaci nemci madari ... idioti. :-)
jaravyskDatum: Ponedjeljak, 28.01.2019, 12:50 | Poruka broj: # 375

Poruka: 29
Status:

Ahoj všem. Tak si to tu jen pročítám a už se tím nevzrušuju. Tahle neplodná diskuze o CZ vs SK případně vs DE je jen nacionálním plevelem o ničem. A dál se jí nemám zájem účastnit.

manfred Sorry ale nejsem Ježíšek a proti SK osobně nic nemám. Už třeba proto že hrávám s jednou moc dobrou kamarádkou ze Slovenska pokr. Ale to je jedno.

Qwer121 Ahoj. Ano tím slušným i když ne začátečníkem jsem v posledním post myslel tebe. To jsou ty vyjímky které potvrzují pravidlo. A jsem za to rád.

Vím že je vás zde více i těm se případně omlouvám. Přeji hezký den a jdu raději dělat něco užitečnějšího. Jsem zde z toho celého honě zklamán. Tak zas třeba někdy jindy. Jarda

PS: Já nejsem Master4 drbale. Nevím proč mě s ním spojuješ. Jsi na velkém omylu ale to se dá čekat od hlupáka. haker odmor
vrbal69Datum: Ponedjeljak, 28.01.2019, 14:03 | Poruka broj: # 376

Poruka: 32
Status:

jaravysk, cakat sa da nieco take ako si tu vysmoklil, debile :D
Qwer121Datum: Ponedjeljak, 28.01.2019, 14:08 | Poruka broj: # 377

Poruka: 9
Status:

Chcel by to tu spravit restart zacat od znovu a zacat kreativnu diskusiu k comu je tato tema zvolena a bolo by super ....

Ten kto ma zaujem na tuto teamu diskusiju nech tu ostane ti co maju vela iptv linkov - zdrojov nemaju s tim problem a chcu sa tu iba dotahovat urazat nech idu radsej na Streamtest alebo Xmbc forum tam su zvyknuty na taketo diskusije ale tu by sme mali zanechat tak ako to *Jaravysk a spol zacal dufam ze si ludia vstupite do svedomia je to len pre vsetkych dobre mozeme sa len nieco naucit co nevieme vymenit skusenosti radi ale nerad by som tu bol aby sa tu vymienali urazky ...

Skusme zacat od znova vsetci
len nam to moze vsetkym pomoct moze...
ideja
sminDatum: Ponedjeljak, 28.01.2019, 14:12 | Poruka broj: # 378

Poruka: 5258
Status:

stuffoDatum: Ponedjeljak, 28.01.2019, 14:54 | Poruka broj: # 379

Poruka: 7
Status:

Nazdar!
Mám len niečo k milným názorom ohľadom umrtvovania linkov, pretože mnohý milně nezmyselne napadajú a obviňujú iných uživateľov. Bez akých koľek dokazov nadávať na celé národy, rob si čo chceš, ale mne osobne to príde fakt infalilné.
- Zhodiť link si myslím nieje až tak tažké a myslím si že za pomoci robotov - virtuálných peerov to zvládne aj chytrejší puberťák.
Ale prečo? Zato že mu nejaký nímand pohol žlčou a preto sa mu niekto bude takto mstíť?
Nikto z vás čo tu chodíte si predsa nebudete škodiť. Sami sebe? Osobne s touto metodou skúsenosti nemám ale predpokládam že by to šlo v prípade nelegalných linkov - menších servrov s menšou konektivitou. Verím že napr server markizi takto nezhodíš.
- Väčšina linkov čo tu niekto vyvesí sú testovacie priklad ...ontvhdbr.co:8880/marcelo/marcelo/37091 sú len jednodňové testy.
To znamená že nejaký "Marcelo" sa zaregistroval u nejakého providéra a požiadal o test zdarma. Dostal teda zdarma napr. linky 3500 staníc na 12/24 hodín s tým že si potom može službu predplatiť. Lenže "Marcelo" im na to hodil bobek a linky rozne nezmyselne rozvesil. Netuším čo z toho "Marcelo" taží, pretože tieto linky sú len pre 4 zariadenia. to znamená že vo chvíli keď sa kním pripojuje piaty, je len otázku času kedy ich systém vyradí. ak sú linky pre viacero zariadení, budú funkčné 24 hodín. Ak sú predplatené na mesiac tak pojdu mesiac. Nezhodí ich ani tvoj sused ani nejaký tatar. ži a nechaj žiť.

Jesli máš něco proti slovenštině, je mi to vurst. Žil jsem v čechách 10 let (moje děti jsou češi) těď jsem v DE už 4 roky a dávno už vím že divný lidi jsou fakt všude na světě. Mně jedno kdo jsi odkud jsi a i to co si o mě myslíš.



Nikdy nevieš kto zhodí tvoje linky len kvôly zisku!
- Nevešaj linky na web!
- Nebuď baran!

Poruku uredio stuffo - Ponedjeljak, 28.01.2019, 15:08
Qwer121Datum: Ponedjeljak, 28.01.2019, 15:10 | Poruka broj: # 380

Poruka: 9
Status:

Stuffo

Vitaj

Ďakujem za prispevok

Pridavam dodatok k umrtvovani linkov su ludia co linky priamo od operatora zverejnu zabijaju z dovodu svojej vlastne nelegalnej iptv sluzby a takto chce zohnat zakaznikov .... ze zabije to co maju ludia ... spinavy biznis ...

Popularne stranky na zabijanie IPTVzone/Streamtest som znechuteny ze aj taky ludia su ale s tim nic nenarobime treba najst a drzat a dufat ze to nenasli...
Search:
Top 30 Forumasa