Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    članovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:47 | Poruka broj: # 101

Poruka: 735
Status:

DARKO LAZIĆ NIKAD ISKRENIJI: Marina ne bi bila moja žena da zna koliko dugujem!

Darko Lazić nedavno je gostovao u emisiji “Amidži šou” gdje je iskreno pričao o dugovima koji su, kako mediji spekulišu, porasli na milion i po eura.

Tom prilikom folk pjevač spomenuo je i svoju vjerenicu Marinu Gagić i rekao da “više novinari i mediji računaju dugove, nego njegova žena”.

– Da li ti stvarno misliš da moja žena zna koliki ja dug imam? Pa ne bi bila moja žena da zna koliki je moj dug. Znaš ti koliko ona ne zna? Mnogo – rekao je kroz smijeh u pomenutoj emisiji, a nedavno je u jednom u intervju otkrio kada će početi sa vraćanjem.

– Čim počnem da radim, vratićemo. Bitno je da ja glava na ramenima, zaista je teška situacija zbog pandemije.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:48 | Poruka broj: # 102

Poruka: 735
Status:

ŠABANOV SIN PROKOCKAO 80.000 EURA: Goca dugove vraćala u ratama!?

Nasljednik pokojne muzičke legende Šabana Šaulića Mihajlo, navodno je prokockao 80.000 eura, nakon čega je njegova majka Gordana godinu dana isplaćivala dug.

Sin pokojnog kralja narodne muzike Šabana Šaulića Mihajlo, navodno je zbog kocke i čestih posjeta kazinu svoju porodicu doveo u nezgodnu situaciju – prethodnih godina je zapao u velike dugove zbog kojih je dobijao i prijetnje.

U pitanju je iznos od oko 80.000 eura koje je morao što prije da vrati.

“Iako je najprije krio od svojih najbližih da je ponovo u problemu i da su ljudi od kojih je pozajmljivao novac u više navrata zahtijevali da im ga vrati što prije, na kraju se obratio majci Gordani za pomoć. Šabanova udovica se iznervirala kada je saznala za to, pa je sa Mihajlom morala da obavi ozbiljan razgovor po ko zna koji put, ali je na kraju shvatila da mora da preuzme dug na sebe. U roku od nekoliko mjeseci Šabanova udovica uspjela je da sakupi novac u vrijednosti stana u Beogradu i da svog sina riješi duga”, rekao je neimenovani izvor i dodao da je Gordana isplatila dugove zahvaljujući vili na Dedinju, koju duže od godinu dana izdaje jednoj ambasadi za pet hiljada eura mjesečno, ali i od autorskih prava koje dobija za Šabanovu muziku od Jutjuba.

Dobar dio od te svote ona je odvajala kako bi isplatila one koji su Mihajlu pozajmljivali pare, tako da je za manje od godinu dana uspjela da ga oslobodi dugova.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:48 | Poruka broj: # 103

Poruka: 735
Status:

Mirza Selimović konačno priznao šta osjeća prema Milici Pavlović

Do skora se nije znalo za podatak da je Milica Pavlović “otkrila” talenat Mirze Selimovića. A evo kako se to desilo.

Mirza je sa svojim bendom pjevao u Mostaru tokom proslave 8. marta kao predgrupa već afirmisanoj Milici.

Kada je čula kako Mirza pjeva, ostala je bez teksta. To savršenstvo od glasa, kako kaže, i sama, je zaslužilo mnogo više. Bila je posrednik njegovog učešća u “Zvezdama Granda” 2013. godine kada je Selimović i ponio laskavu titulu najboljeg takmičara u ovom muzičkom šou. Poslije pobjede opravdao je prvo mjesto sjajnim audio singlovima i nastupima.

-Od tada, pa sve do dana današnjeg ja je zovem svojom sestrom. Ona to uistinu jeste – kaže nam Mirza.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:52 | Poruka broj: # 104

Poruka: 735
Status:

Janu prijavljuju da krši mjere i hoće da joj zatvore restoran

Kako Scandal saznaje Jani Todorović zlobnici planiraju da zatvore restoran. Naime pjevačica je nedavno bila na jednoj privatnoj proslavi sa koje je snimak procurio i na internet, pa su svi brže bolje to dočekali na zub i rekli kako se sve desilo u Janinom objektu.

Međutim pjevačica je demantovala i objasnila da je bila na rođendanu koji nije organizovan kod nje.

-Janin lokal dobro radi i tokom korone, ali taman posla da ona krši mjere, započinje naš izvor i dodaje:

-Prosto je žena vrijedna i uspješna, pa to zlobnicima i nesposobnima smeta i onda je prijavljuju kako krši mjere i izlaže mnoge opasnosti od korone, ali to nema veze s vezom. Žena sve radi po zakonu i mogu samo da joj pljunu pod prozor. Uostalom, da je nešto i uradila, već bi bila kažnjena i to bi se znalo- završava naš izvor.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:52 | Poruka broj: # 105

Poruka: 735
Status:

Toma Panić se oglasio nakon što je Nadežda Biljić navodno htjela da skoči s mosta

Pjevačica i bivša zadrugarka, Nadežda Biljić, pokušala je da skoči sa poznatog Bijelog mosta u Valjevu zbog svađe sa njenim nevjenčanim suprugom s kojim ima sina Longa.

Toma Panić se sada oglasio i priznao da ga svi zovu povodom novonastale situacije, ali nije htio da komentariše slučaj.

– Svi me zovu redom, nikakvu izjavu neću davati, niti ću bilo šta komentarisati. Izvinite, što ne možete da dođete do Slavice, ni ja neću da dajem komentare. Neki period ćemo biti izvan toga. Sve će biti okej – prokomentarisao je Toma.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:53 | Poruka broj: # 106

Poruka: 735
Status:

HALID BEŠLIĆ NE RADI DOK NE PROĐE KORONA: Ne pjevam dok su ljudi po bolnicama

Halid Bešlić jedan je od rijetkih koji se ne žali jer ne nastupa zbog situacije sa koronavirusom, te je pokazao koliki je profesionalac u svom poslu.

Situacija sa pandemijom u našoj zemlji nije ništa drugačija, ali kako god bilo uvijek postoje oni koji se pridržavaju mjera koje nalaže krizni štab i oni koji gledaju da izvrdaju pa zarade koliko toliko.

Halid Bešlić nije nastupao kako je počela pandemija iako je, kako kaže imao mnogo poziva da nastupa i da su mu nudili velike cifre, ali je on to odbio.

– Ne želim da pjevam dok ljudi leže po bolnicama, nema tih para, sve sam odbio. Ja ne treba da se dokazujem, zapjevam za svoju dušu kad mi dođe i poštujem pravila, biće vremena za pjesmu, ostali neka rade šta im je volja – rekao je Halid.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:53 | Poruka broj: # 107

Poruka: 735
Status:

Ana Bekuta oplela po kolegicama sa estrade: Sve liče jedna na drugu…

Naime, Bekuta je istakla da je mjera najvažnija kada je riječ o estetskim operacijama i da sve češće čuje komentare da njene mlađe kolegice liče jedna na drugu.
– Nemam ništa protiv plastičnih operacija, ali imam protiv toga da sve žene liče jedna na drugu zato što rade iste operacije. Takođe, na isti način pumpaju usne. Mislim da treba da budu malo raznovrsnije – otvoreno je rekla Ana i dodala da bi bilo bolje kada bi pjevačice sve oblikovale srazmjernije.

– Ako bi svaka to radila u skladu sa svojim oblikom lica i očiju, to bi bilo estetski ljepše – navodi Ana i dodaje da su ovakvi estetski poduhvati uzeli maha.
Kako kaže, svako ima pravo da sa svojim tijelom radi šta god poželi, ali da je veoma važno da se u tome ne pretjeruje.

– Ponavljam, pristalica sam plastične hirurgije, ali smatram da se neke javne ličnosti previše upuštaju u to i da je sve otišlo u drugu krajnost – zaključila je Bekuta.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:54 | Poruka broj: # 108

Poruka: 735
Status:

Oglasio se Rambo Amadues i otkrio: “Istina je, pozitivan sam na koronavirus”

U medijima se pojavila informacija da je pjevač Antonije Pušić, poznatiji kao Rambo Amadeus, pozitivan na korona virus, i da je u bolnici, a sada se oglasio i muzičar.

Naime, on je na svom Fejsbuku saopštio da je pozitivan na korona virus, i apelovao na ljude da poštuju mjere kako bi se zaštitili od virusa.

– Dragi fanovi, samo bez suvišnog uzbuđenja i panike, istina je da je i Car pozitivan na korona virus. Kilotcar je čeličnog zdravlja, i ovog puta poručuje – Korona vreba, ne bira, kosi nemilosrdno i uvažene kolege, ali, što je tragedija i opasnost veća, moral mora da bude visočiji. S tim u vezi vam obećavam da će koncert, sa ovim neophodnim odlaganjem, biti sigurno još uzbudljiviji i zanimljiviji, uz dužan pijetet prema svima koji su bitku sa koronom izgubili. Muzika nije ni za mene ni za moje kolege z*******nje, nego neophodan segment života. Zato, najbolji način da me podržite je da držite distancu i nosite masku, i prijavite se za vakcinaciju – poručio je Pušić.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:56 | Poruka broj: # 109

Poruka: 735
Status:

Milica Pavlović o takmičenju Zvezde Granda: Mislila sam da je namješteno

Milica Pavlović se, sada već davne 2011. godine pojavila na audiciji za Zvezde Granda.

Pjevačica je tada imala 20 godina, izgledalo potpuno drugačije i dugo razmišljala da li da se uopšte prijavi na ovo takmičenje.

Ipak, poslije nekog vremena, Milica je odlučila da se prijavi na audiciji u Beogradu, kako bi okušala sreću.

Tom prilikom je pjevala pjesmu Viki Miljković “Ti si veća žena nego ja”, a Popović joj je odmah rekao da je odradila posao i pitao je zašto se ranije nije prijavila za Zvezde Granda?

– Iskreno, mislila sam da je namješteno. Iskreno pričam – priznala je Milica.

– Kako misliš da je namješteno? U kom smislu namješteno – zanimalo je Popovića.

– Najprije sam mislila da kandidati dolaze ovdje na osnovu neke veze i nekog poznanstva, a onda sam mislila i da je namješteno što se tiče glasanja, ali uvjerila sam se da nije – rekla je Pavlovićeva.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:56 | Poruka broj: # 110

Poruka: 735
Status:

Šabanov vanbračni sin krišom posjetio očev grob!

U Aleji velikana na Novom groblju danas je održan pomen legendarnom pjevaču Šabanu Šauliću. Naime, na današnji dan navršava se dvije godine od saobraćajne nesreće u kojoj je pjevač izgubio život, a porodica, prijatelji i kolege su se okupili da bi mu odali počast.

Međutim, ono što niko nije primjetio jeste da se na grobu pojavio i Šabanov vanbračni sin Robert. On je došao prije svih, sa maskom na licu i nijemo stajao pored očevog groba.

Ono što je zanimljivo jeste da je Robert odlučio da ode sa groblja prije nego što su došli Šabanova udovica Gordana i njegov brat Mihajlo i sestre Ilda i Sanela. Sa njim je, takođe, prije svih došao i pjevač Hasan Dudić, a i prošle godine su njih dvojica zajedno bili na pomenu prije svih.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:57 | Poruka broj: # 111

Poruka: 735
Status:

Saša Matić je trebalo da sarađuje sa Jalom i Bubom, evo šta se sad s tim dešava

Pjevač Saša Matić, povodom 20 godina karijere, planirao je da uradi pjesmu sa Jala Bratom i Bubom Koreli, a budući da je Koreli bio uhapšen zbog pucnjave u Sarajevu, pjevač je rekao da su obojica pjevača veoma profesionalni i da želi da se što prije riješi cijela situacija.

– Nisam ništa čuo, imao sam tad neku proslavu. Ne znam o čemu se radi. Mislim da je glupo sada to da komentarišem. Kada bude nešto gotovo, svakako ćemo biti na vezi. Oni su profesionalci u svom poslu, što dokazuje njihova velika popularnost, veliki hitovi, koncerti. Svakako želimo brzo razriješenje ove situacije – rekao nam je Matić.

– Zadovoljstvo bi nam bilo da urade bar jednu numeru za Sašu na novom albumu kojim planira da obilježi 20 godina karijere. Zajedno sa njihovim timom i pokojnim menadžerom Borom Lalevićem radio sam koncert. Oni su ljudi porofesionalci – rekao je Sašin PR menadžer.

Podsjetimo, reper Amar Hodžić, poznatiji kao Buba Koreli, uhapšen je nakon pucnjave, koja se dogodila u Sarajevu u ponedjeljak. On se, prema policijskim informacijama, tereti za krivična djela izazivanja opšte opasnosti, nošenja oružja i nanošenja teških tjelesnih povreda. Međutim, reper je nakon 90 minuta ispitivanja i saslušanja pušten iz pritvora.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:57 | Poruka broj: # 112

Poruka: 735
Status:

DARKO LAZIĆ: Šaban Šaulić je bio i ostao legenda, napustio nas je prerano

Darko Lazić smatra da je Srbija mnogo izgubila sa Šabanovom smrću jer je ostala bez jednog pjevača koji je svojim glasom nalazio put do svačijeg srca.

– Šaban je bio i ostao legenda! Prošlo je dvije godine kako nas je napustio kralj narodne muzike. Mislim da svi ljudi, koji su voljeli Šabana i dalje ne mogu doći sebi. Napustio nas je prerano. Iza njega je ostala muzika koja će se još dugo slušati i koja će nas uvijek podsjećati na to kakav je Šaban Šaulić pjevač! Fališ Legendo – iskreno kaže Darko Lazić
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:58 | Poruka broj: # 113

Poruka: 735
Status:

ŠABANOVA UDOVICA DOBILA ODŠTETU ZA NJEGOVU SMRT, BLIZU 200.000 EURA

Danas su se navršile dvije godine od pogibije Šabana Šaulića, a kako pišu domaći mediji, supruga pokojnog pjevača, Gordana Šaulić, je riješila i pitanje životnog osiguranja kralja narodne muzike.

Šabanova udovica je, kako piše “Kurir”, od austrijske osiguravajuće kompanije prošle godine dobila blizu 200.000 eura jer je Šaban kod njih više od deceniju uplaćivao novac za slučaj nesreće ili povrede.

Od tih para, Gordana je vratila dio duga koji je nastao jer je unaprijed uzimala novac za Šaulićeve nastupe, a riječ je o sumi od blizu 250.000 eura.

Nekim vlasnicima diskoteka ona je unazad dvije godine vraćala pare u ratama, tako da je potraživanje skoro u potpunosti izmirila. Ostatak novca od dobijenog životnog osiguranja Gordana je dala sinu Mihajlu za džip.

Šabanovoj udovici je pripala penzija koju je njen pokojni suprug uplaćivao u Austriji. Iako se ranije spekulisalo da je u pitanju svota od 2.000 eura mjesečno, prema pisanju gorepomenutog lista, riječ je o znatnoj manjem iznosu – 850 eura.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:58 | Poruka broj: # 114

Poruka: 735
Status:

Ana Korać ulazi u Zadrugu 4, ali ne sama

Ana Korać, prema pisanjima medija, uskoro će se useliti u “Zadrugu 4”.

Ana u rijaliti ulazi navodno da bi razdvojila misicu Jovanu Ljubisavljević i svog bivšeg, Stefana Karića, koji su nedavno otpočeli vezu, piše “Informer”.

Kako se dalje navodi, starleta bi ovih dana trebalo da potpiše ugovor i useli se na luksuzno imanje u Šimanovcima, a pored nje u “Zadrugu 4” ući će još jedna bivša djevojka Stefana Karića – Ivana Šopić.

– Ana je nedavno raskinula sa Davidom Dragojevićem jer mu je našla prepisku sa svojom drugaricom i odmah pronašla utjehu kod Stefana. Ona i Karić su bili deset dana zajedno na Jahorini i dogovorili su se da bude sami u rijalitiju i čeka njen ulazak. Međutim, on je prekršio obećanje i smuvao se sa Jovanom, pa je Ana pobjesnila i riješila da tu vezu okonča čim uđe u “Zadrugu”. Koraćeva je do ušiju zaljubljena u Karića, a ni on nije ravnodušan prema njoj – otkriva izvor.

Prema njegovim riječima, starleta je sve to nagovijestila i kad je bila u žiriju “Ljubavne izazovizije”. Ona je tada Stefanu poklonila plišanu igračku, a u bekstejdžu ga je podsjetila na obećanje.

– Čuvaj igračkicu, neka spava s tobom dok ja ne uđem. Ubiću te što si prekršio obećanje da ćeš me čekati! Što se mene tiče, ti nemaš djevojku. I dalje mi se sviđaš, imaj to na umu – kazala je Koraćeva Kariću dok su kamere snimale takmičenje, tvrdi izvor.

On joj je na to odgovorio uz šmekerski osmijeh:

– Jao, Ana, poremetila si me sad. Praviš mi probleme!

Cijeli ovaj razgovor je stigao do misice, koja zbog toga već danima pravi ljubomorne scene dečku.

– Ako se igraš sa mnom, a i dalje imaš nešto sa njom, zažalićeš. Otvoreno je flertovala sa tobom i provocirala me, a ti si se smješkao. Nemoj da ja počnem da radim isto – zaprijetila mu je Jovana, nesvjesna da pored Ane u rijaliti ulazi i Ivana Šopić.

Ivana i Karić su bili zajedno u prošloj sezoni, a raskinuli su nekoliko dana poslije finala.

– Kad uđe Ana, pa Ivana, Jovana neće znati šta ju je snašlo! Mada Stefan govori da poslije pokojne misice Dijane Milojković nije bio zaljubljen sve dok nije upoznao Ljubisavljevićku, on nije neko ko trpi pritisak i ljubomorne scene, pa će se sigurno burno svađati. I između njih tri će da leti perje, pošto su sve zaljubljene u njega – ističe izvor.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 21:59 | Poruka broj: # 115

Poruka: 735
Status:

ELMA SINANOVIĆ BI UŠLA U ZADRUGU 4, RAZLOG NE BI BIO NOVAC, VEĆ OVO!

U emisiji ”Amidži šou” na televiziji ”Pink”, voditelj Ognjen Amidžić ugostio je prilično aktuelnu ekipu, među kojima su reper Vuk Mob, pjevač Darko Lazić, pjevačica Elma Sinanović, bivši zadrugar David Dragojević, pjevačica Vanja Mijatović i bivši zadrugar Mensur Ajdarpašić.

Na samom uvodu u emisiju, voditelj je upitao Elmu da li bi nekada ušla u rijaliti, tačnije Zadrugu.

Sve u studiju je iznenadio njen odgovor. Njen razlog ne bi prvenstveno bio novac, već kilaža.

– Ušla bi kada bi mi garantovali da ću da smršam. Tamo su svi gladni, to mi je jedina šansa. Samo bih ušla kada bih sigurno znala da ću da smršam – rekla je Elma, a vi procijenite da li se šalila.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 22:00 | Poruka broj: # 116

Poruka: 735
Status:

Alen Sakić odbio saradnju s Rastinim uhapšenim menadžerom

Reper i sin Sinana Sakića, Alen Sakić, odbio je saradnju sa uhapšenim menadžerom Stefana Đurića Raste. Naime, neposredno prije nego što je pao s Veljkom Belivukom, Dragan Sekulić koji se u javnosti predstavlja lažno i kao Vlado Georgiev, predložio je Sakiću da i njegovu karijeru uzme u svoje ruke, što je Sakić odbio, saznaje Nova.rs.

Alen Sakić, već nekoliko godina snima za Đurićevu produkcijsku kuću “Balkaton”. Pored toga što je Đurić autor njegovih pjesama, njih dvojica, imali su i zajedničke nastupe u Srbiji i dijaspori. Budući da se Alen pokazao kao potencijalno profitabilan proizvod i da je pridobio i Sinanovu publiku, Rastin menadžer je izrazio želju da i Sakiću vodi karijeru. Međutim, Alen ga je navodno odbio jer je želio da o svemu brine sam.

“Rastu je Sekulić preuzeo prije više od godinu dana, a od tada pa dok nije uhapšen, zakazao mu je nekoliko velikih nastupa. Kada je i Alenu ponudio da vodi i njegovu karijeru, on mu je objasnio da nije zainteresovan, a zbog svog stava je bio još više poštovan”, kaže izvor za Nova.rs.

Pozvali smo Alena Sakića za komentar, ali do objave ovog teksta nije odgovarao na naše pozive.

Podsjetimo, Dragan Sekulić nedavno je uhapšen u policijskoj akciji sa Veljkom Belivukom, od prošle godine je Rastin menadžer, a tokom reperovog boravka u pritvoru, vozio je njegov automobil marke “mercedes”, koji se na dan hapšenja Belivukove ekipe našao ispred sjedišta Službe za borbu protiv organizovanog kriminala na Makišu.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 22:00 | Poruka broj: # 117

Poruka: 735
Status:

Buba Koreli na slobodi!

Amar Hodžić, poznatiji kao Buba Koreli, i njegov rođak Omar Curić pušteni su iz policijskih prostorija nakon što je sinoć uhapšen zbog oružanog incidenta u naselju Stup, potvrđeno je iz Tužilaštva KS.

Kako je rečeno nije bilo zakonskog osnova za njihovo daljnje zadržavanje.

Tužilac je naredio da se u ovom predmetu otvori istraga koja će se sprovesti u redovnoj proceduri.

Podsjećamo incident se dogodio oko 16:30 sati te da su policajci zatekli dvije povrijeđene osobe.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 22:01 | Poruka broj: # 118

Poruka: 735
Status:

NOVA TETOVAŽA: Darko Lazić će zauvijek na sebi imati uspomenu na Šabana, Sinana i Džeja!

Pjevač Darko Lazić pokazao je svima novu tetovažu, koja prekriva njegov vrat, te je na ovaj način pokrenuo veliki broj poruka na društvenim mrežama.

Ovog puta želio je da istetovira nazive pjesama koje ga asociraju na pokojne kolege Šabana Šaulića, Sinana Sakića i Džeja Ramadanovskog, tačnije njihove pjesme “Odlaziš, odlaziš”, “Život da stane ne sme” i “Sunce ljubavi”.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 22:01 | Poruka broj: # 119

Poruka: 735
Status:

SLOBA RADANOVIĆ NAKON KORONA ŽURKE PUŠTEN IZ PRITVORA

Slobodan Radanović priveden je 14.februara zbog nastupa u jednom beogradskom lokalu u kojem je organizovana žurka povodom Dana zaljubljenih, što je za MONDO potvrdio njegov menadžer.

Nakon saslušanja, pjevač je, prema pisanjima medija, nešto prije ponoći, napustio policijsku stanicu na Novom Beogradu, a po njega je došla vjerenica Jelena Đuričanin.

Podsjetimo, Sloba je priveden dok je nastupao u jednoj beogradskoj kafani na Starom Sajmištu, a u trenutku kada je policija upala u objekat, u njemu se nalazilo oko 400 ljudi.

Žurku je prekinula komunalna milicija u saradnji sa policijom, a domaći mediji prenijeli su da je u trenutku prekida žurke više stotina ljudi moralo da krene ka izlaznim vratima i niko nije platio piće i garderobu.

Načelnik komunalne policije je navodno uzeo pjevaču mikrofon i obratio se prisutnima:

“Sram da vas bude! Svi napustite lokal odmah, a zaposleni neka pođu ka šanku. Ovo sto radite je ozbiljno kršenje epidemioloških mjera i odgovaraćete zbog toga”, rekao je on.

U ovoj akciji učestvovalo je 100-ak pripadnika komunalne i obicne policije, 50-oro je ušlo u lokal, a isto toliko je bilo napolju.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 21.02.2021, 22:04 | Poruka broj: # 120

Poruka: 735
Status:

Đani ljut na Viki: Evo šta joj je zamjerio!

Đani i njegova porodica imali su nekoliko prilika da se uvjere ko su im pravi prijatelji.

Nakon što su u martu bili u kućnom pritvoru, pjevač je mnoge otpisao jer ga nisu zvali da pitaju da li mu nešto treba. A tek sada, nakon što je njegova supruga Slađa imala moždani udar, mnoge je precrtao sa liste prijatelja, a među njima i Viki Miljković. Oni su prve komšije, ali ga Viki nije pozvala da pita kako je Slađa.

Đani je napravio ozbiljnu čistku među prijateljima. Dok nije imao probleme, svi su bili tu, a sada kad ga život šiba sa svih strana, na prstima jedne ruke može da nabroji ko je uz njega i njegovu porodicu. Kada su bili u kućnom pritvoru njihova komšinica Viki Miljković ih nije zvala, ali su se poslije sreli i ona im se pravdala da nije znala šta ih je snašlo. Sada kada je Slađa imala moždani udar, Đanija su zvali neki ljudi za koje se uopšte nije nadao jer nije blizak s njima, a njegova prva komšinica nije mu poslala ni poruku- priča za Star izvor blizak pjevaču i dodaje:

Đanija više ne zanimaju ničija pravdanja, otpisao je mnoge ljude, pa tako i Viki. Može da joj se javi kada je sretne i to je sve. I on i Slađa planiraju da okrenu novi list. Nije on bio najbolji prijatelj sa Viki, ali što on kaže, tu smo, na tri koraka jedni od drugih, da se nešto dešavalo kod nje, prvi bi otrčao. Kada he saznao da imaju koronu, on je Viki zvao i pitao da li im nešto treba, priča izvor blizak Đaniju.

S obzirom da Viki snima sada Zvezde Granda i ujedno radi sa kandidatima, možda nije ni znala šta joj se dešava u komšiluku, ali vjerujemo da će ona i ovaj problem riješiti sa svojim komšijama.
Search:
Top 30 Forumasa