Ažurirane teme   ·    Nove poruke   ·    Älanovi   ·    Pravila foruma   ·    Traži   ·    RSS
Forum moderator: smin, borivoje, nolte, Dilber  
ESTRADNE NOVOSTI
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:48 | Poruka broj: # 141

Poruka: 735
Status:

NEDA UKRADEN BILA U VEZI SA SAŠOM POPOVIĆEM?

Ljubavni život Nede Ukraden oduvijek je intrigirao domaću javnost, a najpoznatije publici je da je svojevremeno bila u braku sa Milanom Bilbijom.

Ipak, osamdesetih godina, odnosno nakon razvoda od Bilbije se ā€œÅ”uÅ”kaloā€ da je pjevačica navodno bila u vezi sa SaÅ”om Popovićem, koji je tada žario i palio Å”irom Jugoslavije kao član ā€œSlatkog grehaā€ koji je u stopu pratio Lepu Brenu, sa kojom je prema pisanjima medija Å”est godina bio u vezi.

Ukradenova i sadaÅ”nji direktor ā€œGrandaā€ su bili navodno u vezi nakon njenog razvoda, da bi nakon toga Popović otpočeo vezu sa njenom kolegicom Zlatom Petrović, prije nego Å”to se skrasio pored Suzane Jovanović sa kojom je i danas u sretnom braku.

Sa Suzanom je u braku već 23 godine, a sa njom je dobio kćerku Aleksandru koja se bavi produkcijom.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:48 | Poruka broj: # 142

Poruka: 735
Status:

Nikolija Jovanović i Relja Popović čekaju drugo dijete?!

Pjevačica Nikolija Jovanović, kako prenose mediji, u drugom je stanju i sa Reljom Popović dobiće drugo dijete.

ā€“ Nikolija je u drugom stanju. PoÅ”to je trudnoća u ranom stadijumu, ona i Relja su odlučili da joÅ” ne govore o tome javno ā€“ otkriva dobro obavijeÅ”teni izvor.

Buduće roditelji joÅ” uvijek se nisu oglasili u medijima, a ni baka Vesna Zmijanac nije željela da komentariÅ”e ovu vijest.

Podsjetimo, pjevačica sa emotivnim partnerom Reljom Popovićem već ima kćerkicu Reu, koju su dobili u septembru 2016. godine.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:49 | Poruka broj: # 143

Poruka: 735
Status:

TOZOVCU STANJE VEOMA LOŠE: Pjevač u bolnici na kiseoniku!

Predrag Živković Tozovac primljen je juče u KBC ā€œDragiÅ”a MiÅ”ovićā€ zbog zdravstvenih problema.

Kako saznaje Republika.rs, Tozovac je imao ozbiljne probleme s plućima koji su posljedica Koronavirusa zbog čega je na kiseoniku prema procjeni ljekara.

Pjevač je u bolnicu dovezen sa obostranom upalom pluća, otkriva izvor blizak njemu:

ā€“ Tozovac se veoma loÅ”e osjećao u posljednja dva dana, imao je temperaturu, ali nije to bilo toliko alarmantno. Međutim, protekle noći je osjetio jak bol u plućima i to je već bio znak da mora u bolnicu. Kad je stigao, ljekari nisu imali dobre prognoze i sada su mu nalazi veoma loÅ”i. Krvna slika je baÅ” loÅ”a, a na kiseoniku je od kada je doÅ”ao- priča prijatelj legendarnog pjevača za Republiku i dodaje:

ā€“ Ljekari čine sve kako ga ne bi već sutra stavili na respirator, ali je stanje veoma ozbiljno. U toku noći će pratiti njegovo stanje i odluku o tome da li će ga staviti na respirator, donijeće ujutru- zaključuje izvor.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:53 | Poruka broj: # 144

Poruka: 735
Status:

Đani o fizičkom okrÅ”aju sa Slađom

Folk pjevač RadiÅ”a Trajković Đani priznao je da je kao i prvog dana zaljubljen u suprugu Slađu, a potom je otkrio detalje iz njihove spavaće sobe.

-Seks nam je sada bolji nego kada smo bili mladi-rekao je pjevač za Alo i nastavio:

-Brak smo sačuvali dobrim seksom, samo udri, zato je kod nas uvijek opÅ”tenarodno veselje u kući- rekao je Đani za pomenuti list i dodao da se uvijek iznova đokira kada čuje da su muÅ”karci nasilni prema svojim ženama.

-Kada baÅ” pretjeram, Slađa uzme Å”tap i udari me u glavu- Å”alu na stranu, moram da se pohvalim da ja moju porodicu nikada nisam zlostavljao, na ženu ruku nikada nisam podigao, niti bih tako neÅ”to učinio- zaključio je folker.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:54 | Poruka broj: # 145

Poruka: 735
Status:

Dženan Lončarević o ulozi mentora u ā€œZvezdama Grandaā€

Dženan Lončarević pravi je miljenik publike, a kada se pojavi u muzičkim takmičenjima poput emisije ā€œNikad nije kasnoā€ u kojoj je gostovao kao član žirija ili u ā€œZvezdama Grandaā€ gdje je bio gostujući mentor, njegovo pojavljivanje uvijek bude jako zapaženo.Dženan se ovoga puta dotakao mentorstva u ā€œZvezdama Grandaā€ i ispričao svoje utiske.

-Ja se nekako baziram na tome da prvo odlučimo koju ćemo pjesmu. Recimo Å”to se tiče same Mimi, ona proba, poÅ”alje snimak, onda dođe kod mene u studio i otpjeva to ā€“ rekao je Dženan o takmičarki Mimi Jovanovski kojoj je mentor u ā€œZvezdama Grandaā€.

ā€“ Talenat je jedno, a posavjetovati nekog u smjeru u kojem mi mislimo da je okej, zaÅ”to da neā€¦ Meni je Mimi bila izazov, zato Å”to stvarno prelijepo pjeva i ima tu neku dinamiku koja se rijetko čuje ā€“ ispričao je pjevač.Dženan je potom prokomentarisao i svoje kolega, ostale članove žirija i otkrio ko mu je najzanimljiviji od njih.

-Cijela ekipa mi je superā€¦ Jelena je tu najzanimljiviji član, Å”to se tiče gledaocima najzanimljivijih stvari. Jako cijenim žiri i ova postava mi je baÅ” dobra ā€“ rekao je Dženan.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:54 | Poruka broj: # 146

Poruka: 735
Status:

Slobi prekinuli nastup zbog krŔenja mjera, a on sada poziva na nove prestupe!

Sloba Radanović prije desetak dana imao je nastup u dupke punom klubu u Beogradu i tom prilikom komunalna milicija prekinula je koncert zbog krÅ”enja epidemioloÅ”kih mjera.

Kako je jučer nakon sastanka kriznog Å”taba u Srbiji donijeta odluka da će se tokom narednog vikenda svi klubovi,restorani, teretane i drugi objekti sem prehrambenih radnji i apoteka, zatvarati u 14 sati, on je burno reagovao.

ā€“ Sada u subotu svi nagrnite u teretanu do 14 sati, da se bijemo za sprave ā€“ napisao je Sloba na druÅ”tvenim mrežama.

To mu nije bilo dovoljno, već je snimio i stori u kome se pita da li logično da ako se toliko skrati radno vrijeme tererana, viÅ”e će ljudi biti u jednom prostoru za kraće vrijeme.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:55 | Poruka broj: # 147

Poruka: 735
Status:

Rambo Amadeus pobijedio koronavirus i izaŔao iz bolnice!

Antonije PuÅ”ić, poznatiji kao Rambo Amadeus, nedavno je na Fejsbuku otkrio da je pozitivan na koronavirus zbog kojeg je ubrzo i hospitalizovan, a sada se obratio svojim fanovima nakon izlaska iz bolnice.

Pjevač je snimio video svojim pratiocima i poručio da mora da se pripazi joŔ dvadesetak dana da bi bio onaj stari.

ā€“ Moj uvaženi kolega BalaÅ”ević nije bio te sreće da na vrijeme dođe u ruke ljekara, a mnogi do juče zdravi i pravi ljudi se bore za život, pa ne mogu da se radujem punog srca Å”to sam pobijedio ovaj je*eni virus, za koji dugo nisam ni mogao da povjerujem da je zapravo izvanredno podmukao i opasan. Takođe, nemojte se ni vi opuÅ”tati, bez obzira jeste li mladi, zdravi, sportisti, da li je neko u vaÅ”oj okolini preležao ili nije ā€“ istakao je, između ostalog u opisu.

ā€“ Dome, slatki dome. Å ou mora da se nastavi ā€“ rekao je na kraju snimka.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:56 | Poruka broj: # 148

Poruka: 735
Status:

Most u Tuzli dobija naziv po Đorđu BalaÅ”eviću

Smrt kantautora Đorđa BalaÅ”evića potresla je čitav region. Od njega su se oprostili brojni građani Sarajeva, Zagreba, Pule, ali i mnogih drugih gradova sa prostora bivÅ”e Jugoslavije. Posebnu zahvalnost za njegov veliki doprinos kulturi, odali su mu građani Tuzle.

Naime, inicijativa Sinana Alića, predsjednika Fondacije ā€œIstina, pravda, pomirenjeā€ iz Tuzle, da jedna ulica ili povrÅ”ina dobije naziv po nenadmaÅ”nom kantautoru Đorđu BalaÅ”eviću koji nas je nedavno zauvijek napustio, u utorak je dobila svoj epilog.

ā€œMoju inicijativu je podržalo mnogo ljudi, a Sead BaÅ”ić je predložio da most koji spaja Gradski park i Panonicu nazovemo po Đorđu BalaÅ”eviću, Å”to smo i učiniliā€, kaže Alić, prenosi ā€œDnevni Avazā€.

Međutim, da se naziv mosta i ozvaniči neophodna je suglasnost Gradskog vijeća, a takva procedura može trajati i mjesecima.

ā€œIma da se usvoji. Đorđe BalaÅ”ević je spajao ljude, a upravo ovaj most spaja grad sa jezerima. Ovo je jedna plemenita idejaā€, kaže Ekrem Hadžić ā€“ Soso, muzičar iz Tuzle.

Pločicu sa natpisom ā€žMost Panonskog mornara ā€“ Đorđe BalaÅ”evićā€œ otkrile su dvije djevojčice, a građani su ovaj potez ispratili aplauzom.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:56 | Poruka broj: # 149

Poruka: 735
Status:

RADI MANOJLOVIĆ BANKA BLOKIRALA RAČUNE

Rada Manojlović je u velikoj krizi zbog neplaćenih dugova i nalazi se na spisku za prinudnu naplatu.

Folk diva nije platila nekoliko rata poreza i tako je napravila dug od 390 eura.

ā€“ Radi je račun njene firme u blokadi od novembra proÅ”le godine jer nije redovno plaćala porez kao i ostali preduzetnici ā€“ počinje priču izvor.

ā€“ Prije nedjelju dana nije mogla da registruje auto jer joj je stavljena zabrana na svu pokrektnu i nepokretnu imovinu dok ne izmiri dug. Zbog pandemije Rada ne radi kao i većina pjevača pa je upala u dug. Istu situaciju je imala i prije tri godine kada joj je bio blokiran račun 44 dana ā€“ dodao je izvor za kraj.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:57 | Poruka broj: # 150

Poruka: 735
Status:

Emir Đulović predstavlja novu pjesmu na rođendan

Folk pjevač, Emir Đulović snimio je spot za novu pjesmu ā€œRoker u duÅ”iā€ na FruÅ”koj Gori.

Tom prilikom okupio je sjajnu ekipu saradnika a glavnu ulogu je dobila Tamara Miličević, top model koja sarađuje sa najvećim svjetskim brendovima kao Å”to su Armani, Versaće, Carolina Herera i mnogi drugi. Na snimanju smo zatekli i slavnog fudbalera Srđana PlavÅ”ića koji je bio tajanstven po pitanju uloge u spotu.

Da li će se i Srđan oprobati u ulozi modela ostaje nam da saznamo na premijeri koja je zakazana za 7. mart na Emirov rođendan.U nastavku donosimo vam malo atmosfere sa snimanja.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:57 | Poruka broj: # 151

Poruka: 735
Status:

Kićo Slabinac posthumno dobija Porin za životno djelo

Krunoslav Kićo Slabinac posthumno će dobiti Porin za životno djelo.

Upravni odbor Porina dodjeljuje pomenuto priznanje onim umjetnicima koji su svojim radom, uspjesima i zaostavŔtinom znatno doprinijeli hrvatskoj muzičkoj kulturi, piŔe Index.hr.

ā€œKrunoslav Kićo Slabinac, poput nekih drugih prvaka iz svijeta muzike Mate DoÅ”ena, Drage Britvića, Darka Glavana, Vjeke Điđija Å uteja, Dina Dvornika ili njegova sugrađanina Branka Mihaljevića, nažalost je požurio, ne čekajući da mu struka svoje najvažnije priznanje dodijeli za života. Životni Porin stiže mu posthumnoā€, izjavio je SiniÅ”a Å karica, muzički urednik i producent.

ā€œNegdje sam tih dana tužnog oproÅ”taja pročitao: veliki hrvatski zabavljač. Neko je rekao: veliki estradni umjetnik. Meni se čini ispravnije: istinski umjetnik estrade. Kakogod, oduvijek je slovio kao svestran. Svi koji su ga dobro poznavali, pa i puki ljubitelji zabavne muzike, rekli bi da je pored toga Å”to je važio za vrhunskog pjevača, Å”to je imao dara za ples, sjajno pričao Å”ale i anegdote, glumio, imitirao, da je pored svega toga znao napisati i dobru pjesmu. Dapače, neke od najvećih hitova hrvatske i tada jugoslovenske zabavne muzikeā€, napisao je Å karica o Slabincu.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 12:58 | Poruka broj: # 152

Poruka: 735
Status:

Toni Cetinski uskoro postaje deda

Jedan od najpoznatijih pjevača na ovim prostorima Toni Cetinski ima razloga za slavlje. Naime, njegov dvadesettrogodiÅ”nji sin Kristijan na druÅ”tvenim mrežama potvrdio je prelijepe vijesti ā€“ u porodicu Cetinjski stiže pojačanje!

Kako prenose hrvatski mediji, sin popularnog pjevača svojim pratiocima obratio se emotivnim riječima, uz fotografiju ultrazvuka, čime je svima jasno stavio doznanja da će postati otac.

ā€“ Dao si nam daleko viÅ”e razloga da damo sve od sebe i učinimo ovaj život Å”to ljepÅ”im. Jedva čekamo da te upoznamo ā€“ poručio je Kristijan Cetinski.

Novopečeni deda nikad nije krio koliko je ponosan na svog sina, koga je dobio u prvom braku sa suprugom Antonelom Butigan. Prije nekoliko godina, kada je Kristijan slavio osamnaestiti rođendan, koji je u životu svakog tinejdžera poseban dan, Toni mu je uputio izuzetno emotivnu čestitku, čime je joÅ” jednom pokazao svoju ljubav prema porodici.

ā€“ Ako je tebi sine, ovo najljepÅ”i dan u životu, kako kažeÅ”, znaj da je meni najljepÅ”i dan bio dan kad si se rodio. Prije 18 godina na danaÅ”nji dan. Sretan rođendan, sine. Voli te tata ā€“ napisao je tada u pomenutoj čestitici Toni Cetinski.

Toni se joÅ” uvijek nije zvanično oglasio povodom navoda da će postati deda.
lunapikilexDatum: Subota, 06.03.2021, 13:00 | Poruka broj: # 153

Poruka: 735
Status:

Reper istetovirao lik folkera na butini! ā€œÅ½ivjećeÅ” vječnoā€

Po uzoru na svog kolegu, folkera Darka Lazića koji je nedavno istetovirao stihove Džeja Ramadanosvkog, i reper Vuk Mob rijeÅ”io je da uspomenu na vlasnika najljepÅ”ih balada sačuva na sopstvenom tijelu.

Vuk je na butini istetovirao lik Ramadanovskog uz stihove ā€œVetrovi me lome, ja teram po svomeā€, a videom iz tattoo centra pohvalio se na druÅ”tvenim mrežama.

ā€“ Dobri moj, za mene si ti živ dok sam ja živ! Kako pjesmom, tako i duhom, a eto i sada slikom koja će uvijek biti uz mene! Vrijeme sve briÅ”e, a ti ćeÅ” živjeti vječno legendo- poručio je na Instagramu i izavao lavinu komentara.

ā€œSvaka ti čast, car siā€, ā€œTako se čuva uspomenaā€, ā€œNajvoljeniji čovjek u zemlji živjeće vječno. Prelijepo, Vučeā€, neke su od reakcija na njegovu novu tetovažu.

Podsjetimo, koliko su reper i folker bili dobri prijatelji pokazuje i to Ŕto se Džej prije dvije godine pojavio u Vukovom spotu.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:03 | Poruka broj: # 154

Poruka: 735
Status:

VIKI MILJKOVIĆ ZAPLIJENILI AUTOMOBIL

Pjevačica Violeta Viki Miljković je svoj automobil u ranim jutarnjim satima nepropisno parkirala na obilježenom pjeÅ”ačkom prelazu u ulici Cara DuÅ”ana, piÅ”e Alo.

Brzo nakon toga reagovala je služba JKP ā€œParking servisā€ ā€“ Dunavska, pa je vozilo poznate pjevačice odnijeto na deponiju ā€œParking servisaā€.

Viki je brže bolje doÅ”la po svoj automoil marke ā€œAUDIā€, usljed čega je pjevačici uručen prekrÅ”ajni nalog.

Pjevačica se za sada nije oglaŔavala ovim povodom.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:04 | Poruka broj: # 155

Poruka: 735
Status:

Gazda Paja isprozivao Dženana zbog koncerta u Areni

Reper Pavle BoÅ”ković, poznatiji kao Gazda Paja, javno je ismijao pjevača Dženana Lončarevića, koji je zakazao dva koncerta u Kombank dvorani, i to u jeku pandemije korona virusa, kada je svaki dan u Beogradu sve veći broj zaraženih osoba.

Paji je očito zasmetalo Å”to je Dženan želio da održi koncerte u toku pandemije, te je najprije podijelio sa svojim pratiocima privatnu poruku iz svog inboksa, gdje mu je izvjesna djevojka poslala fotografiju sa kartama za Lončarevićev koncert.

Kako ona očigledno nema pratioca za koncert, pozvala je repera da joj se pridruži, međutim, njemu se ova ideja uopÅ”te nije svidjela.

ā€“ Ljudi mi Å”alju jaja, aj sa nama ā€“ napisao je Paja, uz emotikon čovjeka koji se udara Å”akom o glavu zbog sramote.

Paja tu nije stao, pa je uskoro postavio i svoju sliku, na kojoj unezvjereno i sa sažaljenjem gleda ka nekome.

ā€“ Kad me pozovu na Dženanov koncert ā€“ glasio je opis.

Na kraju je postavio i skrinŔot najave za akustični koncert svog kolege, ali i odgovor na Dženanovu izjavu kojom poziva svoje fanove na nastup.

ā€“ Nadam se da ćemo gitarskim žicama i tonovima, raspaliti dobru atmosferu kao nekada ā€“ glasi Lončarevićev poziv.

ā€“ Hoće neko na Dženana, čujem da će raspaliti dobru atmosferu ā€“ zavrÅ”io je ironično Paja.

Pajine objave izazvale su lavinu reakcija na Tviteru, a neke od njih su: ā€œGazda Paja carinaā€, ā€œTako je, samo oÅ”troā€, ā€œJe lā€™ se stvarno prozivaju? Kakvo vrijeme da budeÅ” živā€ā€¦

Podsjetimo, grupa Crvena jabuka održala je dva koncerta u Kombank dvorani, uprkos mjerama koje je Krizni Ŕtab odredio u prevenciji korona virusa. Dženan je imao zakazan koncert svega nekoliko dana kasnije, ali kada je izbio skandal zbog nastupa Crvene jabuke, on je fanove obavijestio da se koncert ipak odlaže, te da se čekaju bolja vremena.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:04 | Poruka broj: # 156

Poruka: 735
Status:

Amar prvi put nakon razvoda: ā€œNikad se bolje nisam osjećao!ā€

Nakon burnog razvoda sa dugogododiŔnjom izabranicom Enom, Amar Gile nije mnogo govorio o svom privatnom životu. Ipak, vidno raspoložen, ekskluzivno za Grand Online pjevač je otkrio novosti iz ljubavnog života.

ā€“ Lijepo mi je, nikad se bolje nisam osjećao u životu. Moglo bi se reći da sam zaljubljen -s osmijehom je priznao i dodao da mu treba vremena kako bi vidio u kom smjeru će se veza odvijati.

ā€“ Siguran sam da će krenuti, ali joÅ” malo, dok prođe ovo sve sa koronom, pa ćemo se posvetiti ozbiljnijem životu ā€“ ističe Amar.

SadaÅ”njoj djevojci posvetio je pjesmu ā€œSpreman na sveā€, aludirajuću na to da zaista i jeste, a priznao nam je i da mu jako nedostaju putovanja, nastupi i druženja sa bendom, pa čak i kombi sa kojim najčeŔće putuje na svirke.

Pored ovoga, pjevač se za Grand Online osvrnuo i na to sa kojom zvijezdom Granda bi volio da snimi duet, a o kome je riječ posluŔajte u intervjuu ispod!
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:05 | Poruka broj: # 157

Poruka: 735
Status:

Stoja izvadila silikone i smrŔala 10 kilograma

Pjevačica Stojanka Novaković Stoja nedavno je Å”okirala novim fotkama na kojima je pokazala svoju tranformaciju, odnosno figuru i kilažu koju je posvećenoŔću i disciplinom vidno dovela u red.

Pjevačica je izgubila oko 10 kilograma, a potom rijeŔila da se okrene prirodnijem izgledu, te rijeŔila i da izvadi silikone.

Kako je svojevremeno istakla, velike grudi su joj pravile probleme sa kičmom i stvarale velike bolove.

Ja sam imala grudi i ranije, pa sam izvadila silikone. ViÅ”e ih nemam. Nema potrebe. Imala sam probleme s leđima. Silikoni su mi napravili veliki problem s kičmom, pa sam ih sa zadovoljstvom uklonila ā€“ rekla je tada.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:06 | Poruka broj: # 158

Poruka: 735
Status:

Hrvatska favorit na Eurosongu

Predstavnica Hrvatske Albina Grčić prema rezultatima nezavisne stranice ā€œWiwiblogsā€, koja se bavi Eurosongom i svim događajima i vijestima vezanim za to takmičenje, trenutno vodi u anketama i glavni je favorit za pobjedu.

DvadesetdvogodiÅ”nja djevojka iz Splita ove godine će predstavljati Hrvatsku na izboru za pjesmu Evrovizije, a prema nekim anketama njena pjesma ā€œTik-Tokā€ glavni je favorit, prenosi Direktno.

Takođe, snimak sa ā€œDoreā€, hrvatskog izbora za pjesmu predstavnicu, ima najviÅ”e pregleda od svih ovogodiÅ”njih predstavnika zemalja učesnica sa skoro 3 miliona klikova.

Posljednja anketa sajta ā€œWiwiblogsā€ potrajala je nekoliko dana, a čini se da se glasačima najviÅ”e svidjela upravo pjesma ā€œTik-Tokā€, hrvatske predstavnice.

Drugoplasirana u anketi je predstavnica Rumunije Roksen, treći je Kipar, a slijede Italija, Francuska i Litvanija. U ovoj anketi ukupno je glasalo 12.246 ljudi.

To možda i nije veliko iznenađenje s obzirom na reakcije na Albinin spot za pjesmu jer one su bile i viÅ”e nego dobre, a pristižu joj sa svih strana svijeta.

ā€œSpot je vrhunski, ali zadržite obavezno hrvatski dio u pjesmi na Eurosonguā€, ā€œOvo će sigurno biti u top 10ā€, ā€œPjesma, spot, glas, izgled, ma svaka čast, Albinaā€, ā€œWow. Do pobjedeā€, ā€œModerno, svjetski, zanimljivo. Predivan i moćan vokal, lijepa i talentovana djevojka. Jednostavno odličnoā€, ā€œGenijalan spot, svjetski izgleda, a Albina je predivna u svim izdanjimaā€, samo su neki od komentara obožavatelja ispod spota na Jutjubu.

OvogodiÅ”nji Eurosong biće održan u Rotterdamu od 18. do 22. maja, a joÅ” se čeka odluka o tome na koji način će i uz kakve mjere takmičenje proteći.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:06 | Poruka broj: # 159

Poruka: 735
Status:

SAÅ A I BRENA SLAVE 40 GODINA PRIJATELJSTVA

Lepa Brena i SaÅ”a Popović godinama su zajedno nastupali, a malo ko zna detalje njihovog odnosa. ā€œSlatki grehā€ raspao se 1994. godine, a pojedini članovi nastavili su da se bave muzikom.

Između ostalog, Brena i SaÅ”a su ostali veliki prijatelji i pokrenuli čitavu ā€œGrandā€ industriju.

Pjevačica je, u ime dugogodiŔnjeg prijateljstva objavila fotografiju na druŔtvenoj mreži Instagram.
lunapikilexDatum: Nedjelja, 28.03.2021, 18:07 | Poruka broj: # 160

Poruka: 735
Status:

Topalko: Kad zapjevam prijatelji lome čaŔe i tanjire

ā€œU vremenu kada je bilo normalno slomiti čaÅ”u i ja sam razbio poneku, ali to je proÅ”lo vrijeme. Sada lome jedino moji prijalji čase i tanjire kada zapjevam samo za nas, odnosno U odabranom krugu prijateljaā€, ispričao je Milan Topalović Topalko, koji je objavio pjesmu pod nazivom ā€œÄŒaÅ”e lomimā€.

Pjevač Milan Topalović, poznatiji kao Topalko, godinu dana nije zaradio dinar od nastupa zbog situacije sa koronavirusom, pa je do daljnjeg digao ruke od posla. Međutim, to ga nije spriječilo da sa Offline recording bendom snimi pjesmu za svoju duÅ”u. Naime, Topalko je nakon dužeg vremena, objavio numeru pod nazivom ā€œÄŒaÅ”e lomimā€, koja opisuje jedan period njegovog boemskog života.

Tim povodom pjevač se za Nova.rs pohvalio da je muzika njegov život, a dotakao se i toga Ŕta narod oko njega radi kada pusti glas i lati se mikrofona.

ā€œMuzikom se nikada nisam bavio da mi se isplati. Da sam tako gledao na posao, ne bih radio ono Å”to volim, već bih zidao zgrade, recimo. Prestao sam da očekujem mnogo, samo radim po trenutnom osjećaju. Kada sam u nekoj kafanici, rijetko naručujem pjesme. Obično sluÅ”am ono Å”to kolege pjevaju po repertoaru jer sam zato i doÅ”ao na nečiju svirku kako bih ga čuo. U vremenu kada je bilo normalno slomiti čaÅ”u i ja sam razbio poneku, ali to je proÅ”lo vrijeme. Sada lome jedino moji prijalji čase i tanjire kada zapjevam samo za nas, odnosno u odabranom krugu prijateljaā€, priznaje Topalko.
Search:
Top 30 Forumasa